Amir Dervišević

Re: Amir Dervišević

OdgovorNapisal/-a Vijolčni1 » 17 Apr 2018, 16:15

Podaljsano za dodatni 2 leti....
Vijolčni1

OdgovorNapisal/-a guano » 17 Apr 2018, 16:17

Med vstopom v finiš letošnje že potekajo tudi aktivnosti za prihodnjo sezono in obdobje, ki sledi. Novica s kadrovskega področja: Amir Dervišević je podaljšal pogodbo z NK Maribor, ki bi se iztekla prihodnji mesec. Novo sodelovanje zdaj do poletja 2020.

Po vrnitvi na igrišče s petimi nastopi v spomladanskem delu in zaporednima v Kranju ter Novi Gorici še sklenitev novega dogovora, 25-letni vezist je ob podpisu dejal: “Lepi trenutki se zdaj kar vrstijo, razlogov za zadovoljstvo ne manjka. Smo v zmagoviti seriji, veliko mi pomeni, da sem pridobil trenerjevo zaupanje in pokazal, da še zmeraj lahko igram, pomagam moštvu. Vesel pa sem tudi odločitve vodstva kluba s ponujeno novo pogodbo, kar je še dodaten motiv za nadaljnje delo. Liga prvakov, evropske tekme, trofeje, toliko tega sem že doživel tukaj in želim si, da bi ob nadaljevanju sodelovanja skupaj prišli do novih uspehov.”

Nadaljujemo v soboto, v Kidričevem.
“Smo v pozitivnem obdobju in se že veselimo naslednje tekme. Kakovost ekipe je prišla do izraza na najboljši način, energija je prava, smo v dobri formi, v naletu. Delamo vse z namenom, da naslov prvaka ostane v Mariboru. Zavedamo se, da je vsaka tekma zgodba zase in se ne smemo ustaviti. Gremo naprej, z razmišljanjem le o Aluminiju in željo po novi zmagi.”
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a dnz » 17 Apr 2018, 16:21

Izjemna novica o podaljšanju, zdaj lahko res gradimo vezo na Dervi Pihleru in Vrhovcu. Tudi če bojo zarad tega eni vračali letne, je to vredno da nam ostane igralec s takim pregledom v ekipi :maribor2:
dnz

OdgovorNapisal/-a guano » 17 Apr 2018, 16:31

dnz napisal/-a:Izjemna novica o podaljšanju, zdaj lahko res gradimo vezo na Dervi Pihleru in Vrhovcu. Tudi če bojo zarad tega eni vračali letne, je to vredno da nam ostane igralec s takim pregledom v ekipi :maribor2:

jaz je ne bom vrnil, nikdar nisem rekel da jo bom (če smo že pri temu, ampak sem rekel, da ne bom nove kupil)...
ampak sem si premislil, bom jo kupil spet....lahko pa jo potem tebi podarim...ok?
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a dnz » 17 Apr 2018, 16:36

guano napisal/-a:
dnz napisal/-a:Izjemna novica o podaljšanju, zdaj lahko res gradimo vezo na Dervi Pihleru in Vrhovcu. Tudi če bojo zarad tega eni vračali letne, je to vredno da nam ostane igralec s takim pregledom v ekipi :maribor2:

jaz je ne bom vrnil, nikdar nisem rekel da jo bom (če smo že pri temu, ampak sem rekel, da ne bom nove kupil)...
ampak sem si premislil, bom jo kupil spet....lahko pa jo potem tebi podarim...ok?

Dobro no, te pa ne nove kupo, isto sranje :D mi ne rabiš podarit tvoje, sem raje na vzhodu ko na zahodu. Sicer pa se gre samo za to, da si trdil ti in marsikdo kak je on strup za klub in slačilnico, brez da bi vedli dejansko stanje. Ker glede na to da se vsakega gola najbolj veseli, da se z vsemi super razume, je pomoje že prej še predn je začel zopet igrat bil dober za ekipni duh
dnz

OdgovorNapisal/-a guano » 17 Apr 2018, 16:40

dnz napisal/-a: Sicer pa se gre samo za to, da si trdil ti in marsikdo kak je on strup za klub in slačilnico, brez da bi vedli dejansko stanje.

kaj mogoče ni bil? a ni v preteklosti počel marsikaj nespametnega? smo se kje zmotili?
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a hsge » 17 Apr 2018, 16:51

Upam da nadaljuje tak kot zadnji dve tekmi. Če bo tak dalje igral je bilo podaljšanje edina opcija.
hsge

OdgovorNapisal/-a purplehaze » 17 Apr 2018, 16:53

guano napisal/-a:

nacelen clovek, nimas kaj.. sicer pa povsem zasluzeno podalsanje, tote pase rabimo..
purplehaze

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 17 Apr 2018, 16:55

purplehaze napisal/-a:nacelen clovek, nimas kaj.. sicer pa povsem zasluzeno podalsanje, tote pase rabimo..

impulziven, temperamenten, emocionalen. Nic kaj takega - zato je prcanje brez pomena.
Vanquish

OdgovorNapisal/-a brane2015 » 17 Apr 2018, 17:12

Oblakov komentar v studiju po tekmi z Gorico,je prinesel podaljšanje pogodbe za 2 leti,
sam pa upam da je poštimal vse v svoji glavi in da nadaljuje z dobrimi igrami. :maribor:
brane2015

OdgovorNapisal/-a guano » 17 Apr 2018, 17:12

purplehaze napisal/-a:
guano napisal/-a:

nacelen clovek, nimas kaj.. sicer pa povsem zasluzeno podalsanje, tote pase rabimo..

kje kaj tebe boli kurac kaj jaz bom in kaj ne bom...tako kot mene za tebe,
lepo se za sebe brigaj, tako kot se jaz za sebe, ali ti je to neki problem?
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a purplehaze » 17 Apr 2018, 17:16

guano napisal/-a:
purplehaze napisal/-a:
guano napisal/-a:

kje kaj tebe boli kurac kaj jaz bom in kaj ne bom...tako kot mene za tebe, lepo se za sebe brigaj, tako kot se jaz za sebe, ali je problem?

ti mas problem sam s sabo.. je to opazlo ze 3/4 foruma.. in ti se ne brigas za sebe, ti se vsepovsod vtikujes pa se delas pametnega.. ce te ze zanima tvoja diagnoza..
purplehaze

OdgovorNapisal/-a guano » 17 Apr 2018, 17:21

purplehaze napisal/-a:
guano napisal/-a:
purplehaze napisal/-a:
guano napisal/-a:

kje kaj tebe boli kurac kaj jaz bom in kaj ne bom...tako kot mene za tebe, lepo se za sebe brigaj, tako kot se jaz za sebe, ali je problem?

ti mas problem sam s sabo.. je to opazlo ze 3/4 foruma.. in ti se ne brigas za sebe, ti se vsepovsod vtikujes pa se delas pametnega.. ce te ze zanima tvoja diagnoza..

tudi če imam, je to moj problem....al je spet tvoj ?
sem jaz tebe kje kdaj ogovoril morda, sem se brigal kaj počneš, kam greš, kaj delaš ?
na to si odgovori, pa ti bo marsikaj jasneje, ali pa tudi ne.

tema je derviševič in ne jaz in moji problemi...in jaz sem normalno prilepil članek iz NK Maribor.com o podaljšanju, potem ste se pa nekateri posamezniki sami od sebe začeli ukvarjati namesto z to temo, z menoj....kdo je potem tukaj izpadel čudak

over&out
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a purplehaze » 17 Apr 2018, 17:27

kolkokrat pa ti gusis folku pa se vtikujes brez da tebe kdo citira?? ti si ko froc, guso bos 2 uri pol bos dobo bacn pol bojo pa vsi okoli tebe krivi pa cudni samo ti ne..
purplehaze

OdgovorNapisal/-a Samo » 17 Apr 2018, 17:49

Meni je to podaljšanje pogodbe zgrešeno. Razlogi so jasni, pa je lahko on Makelele in Ronaldinho v eni osebi (pa ni). Ni to pravi signal mladim.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 17 Apr 2018, 18:38

Samo napisal/-a:Meni je to podaljšanje pogodbe zgrešeno. Razlogi so jasni, pa je lahko on Makelele in Ronaldinho v eni osebi (pa ni). Ni to pravi signal mladim.

cist tak te bom vprasal - kaj ni pravi signal mladim? To, da ce ne bodo ziveli sportniku primerno, da bodo odstavljeni ne glede na to, da so perspektivni?
Ali pa to, da klub verjame v svoje igralce in jim pomaga cez tezke case, ko bi si lahko zivljenje unicli, ker niso dovolj zreli in rabijo nekoga, ki bi jim pomago/vodo?
Vanquish

OdgovorNapisal/-a 4emb » 17 Apr 2018, 18:40

Evo pogodbo ma, mu pa sporočam: Amire ne bodi Bačinovič, tebi in nam v dobro to je vse!!!
Štajerska zvestoba, Viola do groba :maribor2:
Uporabniški avatar
4emb

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 17 Apr 2018, 18:46

Timing so trofli v nulo. Mesani obcutki. Bomo vidli.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a matejger » 17 Apr 2018, 18:54

TheseColorsDontRun napisal/-a:Timing so trofli v nulo. Mesani obcutki. Bomo vidli.

Sedaj je samo odvisno, kako se bo začel"obnašat" po podpisani novi pogodbi, vemo kako je bilo ko je nazdnje podpisal... Upam, da so ga v klubu spravili na pravo pot.
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 17 Apr 2018, 19:06

matejger napisal/-a:Sedaj je samo odvisno, kako se bo začel"obnašat" po podpisani novi pogodbi, vemo kako je bilo ko je nazdnje podpisal... Upam, da so ga v klubu spravili na pravo pot.

ce se nasi niso naucili nicesar iz lekcij, ki so jih dobli potem nismo nic boljsi od smetarjev. Nova pogodba ima, da vsebuje sankcije za kakrsno koli nesportno zivljenje/pocetje.
Vanquish

OdgovorNapisal/-a matejger » 17 Apr 2018, 19:19

Vanquish napisal/-a:
matejger napisal/-a:Sedaj je samo odvisno, kako se bo začel"obnašat" po podpisani novi pogodbi, vemo kako je bilo ko je nazdnje podpisal... Upam, da so ga v klubu spravili na pravo pot.

ce se nasi niso naucili nicesar iz lekcij, ki so jih dobli potem nismo nic boljsi od smetarjev. Nova pogodba ima, da vsebuje sankcije za kakrsno koli nesportno zivljenje/pocetje.

To verjamem oz. si skor upam trdit, da ma sigurno kakšno klavzulo v pogodbi.
Bolj sem ciljal na to, "opet ima para" in ker je vedel, da se pogodba izteka, da se je malo "prilagodil" in upam, da ni tako glup, da bo to izkoriščal...
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 17 Apr 2018, 19:51

On je vedo da dobi podaljsano ze januara...
aLeen7

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 17 Apr 2018, 22:36

Ko so umaknili Ogrinca se je vedelo, da bo on dobil podaljšanje. Nič presenetljivega. Bi mu pa dal sam pol letno pogodbo, ker vidim da mu ustreza če nima predolge, začne se trudit.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a tantarell » 17 Apr 2018, 22:49

Zdaj ko je dobil podaljšanje, se bo spet v slačilnici dru, da grejo na kurbe?
Uporabniški avatar
tantarell

OdgovorNapisal/-a starosta » 17 Apr 2018, 22:49

Zdaj se bo pa vidlo kolko je dozorel. Me prav zanimata naslednja dva meseca.
Uporabniški avatar
starosta

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Igralci, Navijači 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov