Kolesarstvo

Re: Kolesarstvo

OdgovorNapisal/-a dnz » 17 Maj 2018, 13:26

northeast napisal/-a:
dnz napisal/-a:Sicer nevem kaj si hoto povedat, ampak grem te lepo počasi za ene ki kasneje razumejo.
1. Mohorič kolesari za Bahrain merido in ne italijane
2. V tej ekipi je 7 slovenslih kolesarjev, zdravik naš, fizio naš in mislim da tut ŠD.
3. Tak da je to verjetno najbolj slovenska ekipa pro toura in zagotovo najbolj forsirajo naše.
4. Z razlogom je kapetan ekioe pozovivo, če je dejansko boljši in nima veze da je italijan.
5. Roglič tudi ni nizozemec pa celo ekipo okol njega gradijo, pa so nizozemci malo bolj nori na kolesarjenje ko italijani, imajo vsaj svojo pro tour ekipo kaj italijani nimajo. Tak da ne s tem da ne gre na skupno Mohorič kr pač ni italijan
6. Najbolj važna točka, Mohorič ni kolesar za skupno razvrstitev GT naj ti bo to jasno. Tudi Sagan to ni, pa je najboljši kolesar na svetu trenutno. V kolesarstvu maš 5-6 različnih tipov kolesarjev in vsak je za svoje dober

1. Sem odgovoril v pejšnjem postu.Kdor razume,razume.Kdor ne pač ne.
2.http://teambahrainmerida.com/our-team/# Preštej italjane,če si že slovence.
3.Zgornja točka.
4.Zgornje točke.
5.In kaj če imajo pro-tour ekipo? Lahko zmagajo Na Tour of Holland z njo,zaradi mene.Bytheway:In September the team confirmed they would continue to ride on Bianchi bikes.
6.Sagan? Šprinter? 25(ali več) minutne zamude na gorskih etapah?Imaš kaj boljšega?

Sori ded, samo ti nisi čisto diht, če bo zarad tega post zbrisan naj bo, samo sem mogo to kot prvo napisat.
1. Kaj si ti v prejšnjem postu napisal ni noben razumel.
2. Lepo da si šel štet kolko je italijanov, še vedno ne pomeni da je italijanska ekipa če jo slovenec vodi, je prej slovenska.
3. Dejstvo je da je Bahrain najbplj slovensko obarvana ekipa, pa čeprav je več italijanov.
4. Da rečeš da je Moho boljši za skupno ko pozzovivo ki mislim da je top5 in je kapetan kr je italijan, je malo da ne smešno, če ne ki žalostno.
5. Zopet nimam pojma kaj si hoto povedat, zakaj je narobe če na bianchi vozijo al kaj naj tisto pomeni.
6. Da Sagana tak omenjaš mi pove dovolj o tvojem znanju o kolesarstvu
dnz

OdgovorNapisal/-a AlekB » 17 Maj 2018, 15:09

če se hočeš na kolesarstvo malo spoznat, ni dovolj samo da gledaš giro in tour po tv :D

o slovenski pro tour ekipi lahko samo sanjamo, tako da je Bahrain-Merida najbližje naši pro tour ekipi, ki jo bomo kdaj koli imeli. Da pa zanjo vozi tudi Mohorič ima pa veliko zaslug tudi Goraz Štangelj, ki je eden iz med ŠD Bahraina.Je pa alfa in omega Milan Eržen, tak ko je blo že prej napisano, brez njega nebi bilo nič. Ima pa tudi Sky kr nekaj slovenskega osebja.

So pa bile danes objavljene trase, časovnice in profili etap za dirko po slo, ter glavne ekipe.

https://siol.net/sportal/kolesarstvo/etape-na-dirki-po-sloveniji-2018-467593

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=17U0RJF72_Yqahr-au2kx-whDZrADfwWn&ll=46.34306998939865%2C17.210691803779582&z=8

Slika
AlekB

OdgovorNapisal/-a northeast » 17 Maj 2018, 16:06

DNZ. Sam sebe obračaš(da ne rečem si lažeš,ali komur koli drugemu).Sprva hvališ sloveskost ekipe po številu slovencev v njej,ko pa ti ponudim število italjanov,to pravilo ne velja več,Lol.Novo pravilo po DNZ-ju:zdaj se šteje kdo je glavni v staffu,a glej ga zlomka,tudi tam je italjan poleg še nekoga.Štangelj je pač(mogoče) šef na terenu(znanje jezika itd.).
Poanta je pa bila čisto drugje.Da so naši kolesarji zapostavljeni v VSEH ekipah,ker smo pač majhna nacija.
Over and out(ala guano).
northeast

OdgovorNapisal/-a dnz » 17 Maj 2018, 16:33

northeast napisal/-a:DNZ. Sam sebe obračaš(da ne rečem si lažeš,ali komur koli drugemu).Sprva hvališ sloveskost ekipe po številu slovencev v njej,ko pa ti ponudim število italjanov,to pravilo ne velja več,Lol.Novo pravilo po DNZ-ju:zdaj se šteje kdo je glavni v staffu,a glej ga zlomka,tudi tam je italjan poleg še nekoga.Štangelj je pač(mogoče) šef na terenu(znanje jezika itd.).
Poanta je pa bila čisto drugje.Da so naši kolesarji zapostavljeni v VSEH ekipah,ker smo pač majhna nacija.
Over and out(ala guano).

Jaz nič ne kontriram sebi, to s slovenci sem ti samo reko kr si trdil kak si je Mohorič bogi, da ga zlobni italijani ne marajo. In dobri kolesari niso nič zapostavljeni, to je samo v tvoji glavi ko maš kot kaže neke komplekse manjvrednosti
dnz

Prejšnja

Vrni se na OSTALI ŠPORTI 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov