SREČKO KATANEC - ZBOGOM

Ali ste za to, da Srečko Katanec za vedno zapusti reprezentančni nogomet

Glasovanje se je zaključilo dne 13 Okt 2017, 18:09

DA - nujno, rabimo "nogometnega vujoviča"
166
91%
DA - ker ni več kredibilen, vendar ni on krivec
6
3%
NE VEM - zadeva ni enostavna
3
2%
NE - vseeno je on soavtor pravljice 2000
0
Brez glasov
NE - ded ima jajca in pove vse
8
4%

Skupaj glasov : 183

Re: SREČKO KATANEC - ZBOGOM

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 04 Sep 2017, 11:14

:up: :up: mater je napisal dobro... pač morem se strinjat :D
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a baresi » 04 Sep 2017, 11:46

Katancu bi bilo treba posredovat izjavo košarkarskega selektorja, o slabih ekipah in slabih izgovorih...
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a abraham » 04 Sep 2017, 11:57

rocky19 napisal/-a:Že dolgo ni kriv KATANEC. Že dolgo ste krivi VI!

:up:
Uporabniški avatar
abraham

OdgovorNapisal/-a elwood » 04 Sep 2017, 12:48

baresi napisal/-a:Katancu bi bilo treba posredovat izjavo košarkarskega selektorja, o slabih ekipah in slabih izgovorih...

Pa pogledat si mora vse izjave rokometnega selektorja Veselina Vujoviča, kako se je potrebno obnašat do igralcev, navijačev, javnosti, novinarjev.......
Danes si resnično želim, da pubeci sploh ne bi prav igrali, da zgubimo in da jutri kretena ni več. To bo največje olajšanje za vse. Radenko pa si ga naj za fikus v pisarno postavi če že ne more brez njega.
Demokracija je laž in fetiš, ki nam preprečuje, da vidimo resnico oziroma dejanske antagonizme v družbi (dr. Slavoj Žižek)
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a hitman.1989 » 04 Sep 2017, 12:58

Glede na to da od radenka sin moj sodelavec vam lahka povem da katanca sploh ne moremo odpustit ker zveza nima toliko.denarja da izplaca plus doloceni pogoji mora.biti da ga lahko odpustimo ce ga pa pa potsm ni denarja za naslednika razen ce vzema enega slovenskega iz 3 lige ko bo skor zastojn delo.
hitman.1989

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 04 Sep 2017, 13:09

hitman.1989 napisal/-a:Glede na to da od radenka sin moj sodelavec vam lahka povem da katanca sploh ne moremo odpustit ker zveza nima toliko.denarja da izplaca plus doloceni pogoji mora.biti da ga lahko odpustimo ce ga pa pa potsm ni denarja za naslednika razen ce vzema enega slovenskega iz 3 lige ko bo skor zastojn delo.

ce je to res pa mora odgovarjat tisti, ki mu je dal tako pogodbo, ker to zveni kot, da imamo diktatorja za selektorja, ki mu noben nic ne more.
Vanquish

OdgovorNapisal/-a liki » 04 Sep 2017, 13:11

Zdaj sploh ni več debata, ali se ga bo odpustilo ali ne. Mislim da nam je vsem jasno, da bo vztrajal do konca tega kvalifikacijskega cikla (torej še en mesec), dokler pač ima še pogodbo.

Potem pa bo zanimivo videti, kaj se bo zgodilo. Če mu iz kakršnegakoli razloga ponudijo ponovno podaljšanje pogodbe, potem je to definitivno dovolj močen signal za raziskovalne novinarje, da ugotovijo, s čem Katanec za jajca drži vse na NZS. Ker vseeno ne verjamem, da so toliko nori, da bi si v koliko toliko normalni situaciji privoščili ponovno podaljšanje pogodbe.
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a hsge » 04 Sep 2017, 13:12

hitman.1989 napisal/-a:Glede na to da od radenka sin moj sodelavec vam lahka povem da katanca sploh ne moremo odpustit ker zveza nima toliko.denarja da izplaca plus doloceni pogoji mora.biti da ga lahko odpustimo ce ga pa pa potsm ni denarja za naslednika razen ce vzema enega slovenskega iz 3 lige ko bo skor zastojn delo.

pa jebemu mater da se jaz javim da zastonj malo brcam s pubeci popoldan. slabše ne more bit. HSGE ZA SELEKTORJA! :party:
hsge

OdgovorNapisal/-a liki » 04 Sep 2017, 13:13

Vanquish napisal/-a:

ce je to res pa mora odgovarjat tisti, ki mu je dal tako pogodbo, ker to zveni kot, da imamo diktatorja za selektorja, ki mu noben nic ne more.

Le kaj so lahko ti strašni pogoji, da ne bi mogli Katanca odpustiti en mesec pred iztekom tekoče pogodbe? Verjamem pa, da pa se ne splača in bodo rajši še počakali ta mesec...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 04 Sep 2017, 13:18

liki napisal/-a:
Vanquish napisal/-a:

Le kaj so lahko ti strašni pogoji, da ne bi mogli Katanca odpustiti en mesec pred iztekom tekoče pogodbe? Verjamem pa, da pa se ne splača in bodo rajši še počakali ta mesec...

Do kdaj točno ma ovi hepan pogodbo ( če se da na dan natančno napisat ) ?
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a liki » 04 Sep 2017, 13:21

Leteči Golman napisal/-a:
liki napisal/-a:
Vanquish napisal/-a:

Do konca tega kvalifikacijskega cikla oz. še za SP 2018, če bi se tja uvrstili. Datum pa ne more biti točno opredeljen, ker bi recimo lahko tudi dodatne kvalifikacije še igrali.
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a hitman.1989 » 04 Sep 2017, 13:24

liki napisal/-a:
Leteči Golman napisal/-a:
liki napisal/-a:
Vanquish napisal/-a:

Do konca tega kvalifikacijskega cikla oz. še za SP 2018, če bi se tja uvrstili. Datum pa ne more biti točno opredeljen, ker bi recimo lahko tudi dodatne kvalifikacije še igrali.

Baje so ze bili v kontaktih z 3 strokovnjakim pa so imeli 1 mesec casa da povedo ali so lasneje pripravljeni prevzeti pa vsi zavrnili. Ampak razlog ne vedo ni pa bila placa. Verjetno ker nimamo ravno igralcev svetovne klase.
hitman.1989

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 04 Sep 2017, 13:25

liki

Hvala za odgovor. Torej je za nas idealen scenarij, da se ne uvrstimo v play-off, da pol ovi hepan spizdi in v času play-off-a odigramo 1 ali 2 prijateljski tekmi z novim selektorjem in se začnemo pripravljat/uigravat za EURO 2020.
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a elwood » 04 Sep 2017, 13:29

Če ima pogodbo še 1 mesec hvalabogu počakat in adijo. Se mi pa vedno bolj zdi, da ima ta zadeva globje ozadje. Morda pa se motim.
Demokracija je laž in fetiš, ki nam preprečuje, da vidimo resnico oziroma dejanske antagonizme v družbi (dr. Slavoj Žižek)
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a guano » 04 Sep 2017, 13:34

Kaj pomeni najmanj do ???

Nogometna zveza Slovenije (NZS) je podaljšala pogodbo o sodelovanju s selektorjem članske reprezentance Srečko Katancem najmanj do konca kvalifikacij za SP 2018.

....Katanec je v nadaljevanju tiskovne konference večkrat poudaril, da se bo v primeru osebnega nezadovoljstva ali slabih rezultatov umaknil sam – vodil do izteka kvalifikacij za uvrstitev na svetovno prvenstvo leta 2018 v Rusiji.

Bo se kurac umaknil....
Zadnjič spremenil guano, dne 04 Sep 2017, 13:35, skupaj popravljeno 1 krat.
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a starosta » 04 Sep 2017, 13:34

Mene najbolj šokirala informacija, da ni denarja za novega selektorja a staremu dajemo 20.000 EUR na mesec :shock:
Uporabniški avatar
starosta

OdgovorNapisal/-a hitman.1989 » 04 Sep 2017, 13:35

Drugace pa ko omenjate da nzs forsira olimpijo.. ranko ne njegov sin ne marata olimpije ter nikoli nista navijala za njo niti za mb. Sta oba navijaca partizana/zvezde ne spomnim se tocno oglavnem srbski klub iz prestolnice.
Kar pa ne pomeni da je kdo drug ne fosira ampak on zagotovo ne sem govoril parkrat z njim na sluzbeni zabavi sodelujemo z cetisom in bil in nikol jic elega o olimpiji sploh je nikoli ni maral. Navija pa za nase klube v evropi dokler nebi igrali z srbskim njegovim
hitman.1989

OdgovorNapisal/-a starosta » 04 Sep 2017, 13:42

hitman.1989 napisal/-a:Drugace pa ko omenjate da nzs forsira olimpijo.. ranko ne njegov sin ne marata olimpije ter nikoli nista navijala za njo niti za mb. Sta oba navijaca partizana/zvezde ne spomnim se tocno oglavnem srbski klub iz prestolnice.
Kar pa ne pomeni da je kdo drugi ne fosira ampak on zagotovo ne sem govoril parkrat z njim na sluzbeni zabavi sodelujemo z cetisom in bil in nikol jic elega o olimpiji sploh je nikoli ni maral. Navija pa za nase klube v evropi dokler nebi igrali z srbskim njegovim

Zato pa bi toti rad regionalno ligo. Nostalgij jedni. Takoj bi SLO fuzbal prodal, da bi šlo njegovim srbskim klubom.
Uporabniški avatar
starosta

OdgovorNapisal/-a malipizdek » 04 Sep 2017, 19:05

starosta napisal/-a:Mene najbolj šokirala informacija, da ni denarja za novega selektorja a staremu dajemo 20.000 EUR na mesec :shock:

Sfučkali so denar, ki smo ga dobili od FIFE za SP. Zato pa Viole pa GD čimveč pizdarij delat, da bodo imeli za kruh in vodo.
malipizdek

OdgovorNapisal/-a salke » 05 Sep 2017, 08:33

malipizdek napisal/-a:
starosta napisal/-a:Mene najbolj šokirala informacija, da ni denarja za novega selektorja a staremu dajemo 20.000 EUR na mesec :shock:

Sfučkali so denar, ki smo ga dobili od FIFE za SP. Zato pa Viole pa GD čimveč pizdarij delat, da bodo imeli za kruh in vodo.

Ne skrbi, bomo mi (NK Maribor) to pokrili s kaznimi... Ne morejo oni tolko sfučkat kolko bomo mi mogli plačat... NZS razmišlja, da bi še disciplinski dodatno pokrival naše tekme v LP...
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahovića
Uporabniški avatar
salke

OdgovorNapisal/-a MB-M » 05 Sep 2017, 10:47

Glavni krivec katančeve pogodbe je Čeferin. To ja znano dejstvo, ki smo ga slišali tudi v soboto od enega od novinarjev. Ta je naredil največjo napako, da je s Katancem podaljšal pogodbo, preden je bil prvi ciklus kvalifikacij končan. In v pogodbi so zneski, ki jih nobena NZ ne bi kar tako izplačala, če to res ne bi bilo nujno potrebno. Zaradi tega ta moteči element ne bo sam odstopil pod nobenim pogojem, druga pesem pa je, kaj se bo zgodilo v prihodnosti in koliko bo na to vpliva Čeferin.
MB-M

OdgovorNapisal/-a guano » 05 Sep 2017, 19:05

MB-M napisal/-a:Glavni krivec katančeve pogodbe je Čeferin. To ja znano dejstvo, ki smo ga slišali tudi v soboto od enega od novinarjev. Ta je naredil največjo napako, da je s Katancem podaljšal pogodbo, preden je bil prvi ciklus kvalifikacij končan. In v pogodbi so zneski, ki jih nobena NZ ne bi kar tako izplačala, če to res ne bi bilo nujno potrebno. Zaradi tega ta moteči element ne bo sam odstopil pod nobenim pogojem, druga pesem pa je, kaj se bo zgodilo v prihodnosti in koliko bo na to vpliva Čeferin.
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 14 Sep 2017, 22:33

Alo mutec! Gledas to?
Jebo te da te jebo!
Se zadni si ostal!
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 15 Sep 2017, 14:47

Ravno včeraj po tekmi sem o tem razmišljal.

Da imamo mi pri fuzbalu pol tak dobrega selektorja, kot je Igor, smo mi vsaki 2 leti na velikem tekmovanju!
Uporabniški avatar
_PeRo_

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 15 Sep 2017, 14:59

Ne bi!

Ce si pa vsi limitirani razen Posranca. Edino on je na najvisjem nivoju.
Vanquish

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na NOGOMET 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost