FUTSAL-DVORANSKI NOGOMET

Re: FUTSAL-DVORANSKI NOGOMET

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 05 Feb 2018, 23:37

Spilali z rusi, zgubli pa proti brazilcem (SY)
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a liki » 05 Feb 2018, 23:42

Čestitke za res dobro odigrano EP.

Moram pa reči, da pa mi že dolgo ni šel kakšen komentator tako na živce kot ta sokomentator (bivši selektor). Saj načeloma nimam nič proti navijaškemu komentiranju, ko se gre za našo reprezentanco, ampak to pretiravanje pa je bilo “to much”...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a sebek81 » 05 Feb 2018, 23:43

Da nam ni niti ena sla noter u pm! Dobro smo jim stali nasproti. Svaka cast. Sans smo meli kr. Mogoce tej ekipi manjaka samo en,ki bi res odstopal po samostojni tehniki. Vse te velike ekipe majo enega takega tehnicara. Ampak ni jim kaj ocitat.
sebek81

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 06 Feb 2018, 00:05

Vrhunsko so odigrali, za kaj več, bo potrebno da kakšen posameznik bolj odstopa.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 06 Feb 2018, 00:09

liki napisal/-a:Čestitke za res dobro odigrano EP.

Moram pa reči, da pa mi že dolgo ni šel kakšen komentator tako na živce kot ta sokomentator (bivši selektor). Saj načeloma nimam nič proti navijaškemu komentiranju, ko se gre za našo reprezentanco, ampak to pretiravanje pa je bilo “to much”...

Mene je motlo to, da je kar bluzil v tri dni. Komentator je bil ze pri naslednji akciji on pa se kar nabija. Ce pa je blo kaj too much pretiravanje pa zagotovo o vzdusju v dvorani. Tisti kdor ne skace ni slovenc na 5 min, drugace pa mrtvilo.
Mi je pa ta futsal za gledat dokaj nezanimiv. Sem pricakoval vec dinamike.
Cestitke nasim za borbenost. Dobro so nas zastopali.
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

OdgovorNapisal/-a guano » 06 Feb 2018, 00:13

TheseColorsDontRun napisal/-a:Mi je pa ta futsal za gledat dokaj nezanimiv. Sem pricakoval vec dinamike.

:shock: :shock: :shock: ne vem če obstaja bolj dinamičen šport, poleg košarke in rokometa?
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 06 Feb 2018, 00:25

Futsal je pa res eden najbolj dinamičnih športov na sploh.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a marko vb » 06 Feb 2018, 02:39

Povzetka obeh današnjih tekem četrtfinala:
Slovenija-Rusija 0:2

https://www.youtube.com/watch?v=k3lc2GJpCzo

Srbija-Kazahstan 1:3

https://www.youtube.com/watch?v=ZXMO2w4zzCo
marko vb

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 06 Feb 2018, 06:07

guano napisal/-a:
TheseColorsDontRun napisal/-a:Mi je pa ta futsal za gledat dokaj nezanimiv. Sem pricakoval vec dinamike.

:shock: :shock: :shock: ne vem če obstaja bolj dinamičen šport, poleg košarke in rokometa?

Hokej?
Meni se zdi, da je ful ene pozicijske igre pa absolutno prevec prekinitev. Priznam, prvic rav spremljam futsal. Sem pricakoval, da pade vec golov oz je lazje gol dat.
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

OdgovorNapisal/-a liki » 06 Feb 2018, 09:36

Če smo realni, futsal z vidika gledalca ni tako dinamičen šport, ampak z vidika igralca pa težko najdeš bolj intenziven šport. Z vidika gledalca ni tako dinamično ravno zaradi prekinitev in ker ti zgleda kot da se igralci ne gibljejo zaradi taktične discipline, ampak kot igralec pa ti nenormalno giblješ, saj igralci konstantno mešajo svoje pozicije naprej - nazaj...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a guano » 06 Feb 2018, 09:43

liki napisal/-a:Če smo realni, futsal z vidika gledalca ni tako dinamičen šport, ampak z vidika igralca pa težko najdeš bolj intenziven šport. Z vidika gledalca ni tako dinamično ravno zaradi prekinitev in ker ti zgleda kot da se igralci ne gibljejo zaradi taktične discipline, ampak kot igralec pa ti nenormalno giblješ, saj igralci konstantno mešajo svoje pozicije naprej - nazaj...

jaz nisem neki futsal fan...ampak tudi iz stališča gledalca govoriti o nedinamičnem športu je čudno. kot sem napisal, najbolj dinamična je košarka, potem rokomet, potem hokej...potem pa že futsal....ki je bistveno bolj dinamičen od npr. nogometa
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 06 Feb 2018, 10:06

Liki, tocno to sem mislil. Iz vidika gledalca ni tako zanimiv. Meni isto kot tenis. Spilat ga je res fajn, za gledat pa mi je precej dolgocasen.
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

OdgovorNapisal/-a peterr » 06 Feb 2018, 10:32

Tudi meni deluje tak dosti teka za malo akcije. Vsaj na tem prvenstvu, drugače ga kaj dosti nisem spremljal. Če se ena ekipa postavi bolj obrmambno, žoga kroži in kroži in kroži. Ko Barca in tiki taka :)

Mi je pa zanimivo, koliko več je nekega medsebojnega pizdenja med igralci, se mi zdi precej več kot pri navadnem fuzbalu ali katerem drugem dvoranskem športu. Je pa po drugi strani na igrišču precej manj nekega simuliranja, s to omejitvijo 5 prekrškov je vse skupaj precej pošteno.

Kar se pa včeraj tiče, dobro so odigrali, vseeno pa so tudi Rusi imeli še kar nekaj priložnosti, ko je Puškar čudežno branil, tako da končni razplet vseeno pošten, naprej so šli boljši. Vzdušje pa - Stožice pač. Če ni neke organizirane skupine, ki bi vse skupaj vsaj približno vodila, boljše pač ne more bit. Je pa baje NZS vabila par manjših skupin, pa so imele previsoke finančne zahteve. Srce bije pa to ...
peterr

OdgovorNapisal/-a domn333 » 06 Feb 2018, 12:28

peterr napisal/-a:Tudi meni deluje tak dosti teka za malo akcije. Vsaj na tem prvenstvu, drugače ga kaj dosti nisem spremljal. Če se ena ekipa postavi bolj obrmambno, žoga kroži in kroži in kroži. Ko Barca in tiki taka :)

Mi je pa zanimivo, koliko več je nekega medsebojnega pizdenja med igralci, se mi zdi precej več kot pri navadnem fuzbalu ali katerem drugem dvoranskem športu. Je pa po drugi strani na igrišču precej manj nekega simuliranja, s to omejitvijo 5 prekrškov je vse skupaj precej pošteno.

Kar se pa včeraj tiče, dobro so odigrali, vseeno pa so tudi Rusi imeli še kar nekaj priložnosti, ko je Puškar čudežno branil, tako da končni razplet vseeno pošten, naprej so šli boljši. Vzdušje pa - Stožice pač. Če ni neke organizirane skupine, ki bi vse skupaj vsaj približno vodila, boljše pač ne more bit. Je pa baje NZS vabila par manjših skupin, pa so imele previsoke finančne zahteve. Srce bije pa to ...

Kak to mislis, ce pa sta komentatorja stalno poudarjala ta Stožiški pekel :D
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča! :LP:
domn333

OdgovorNapisal/-a peterr » 06 Feb 2018, 13:04

Mogoče sta onadva imela v slušalkah mednarodni ton na najvišjo možno glasnost, ostali v dvorani pa tega pač nismo imeli. (SY)
peterr

OdgovorNapisal/-a liki » 06 Feb 2018, 13:49

Razlika tega prvenstva v primerjavi z predhodnimi je ta, da tako izenačenega tekmovanja še ni bilo. V predtekmovanju se je od 10 tekem 5 končalo z neodločenim rezultatom, skupaj z včerajšnjima tekmama pa se je od 12 tekem 10 končalo z razliko dva gola ali manj.

V preteklosti so se dogajale dosti večje razlike na posameznih tekmah, recimo Španija na zadnjem EP, ko so osvojili naslov, so samo enkrat zmagali z razliko manjšo od treh golov. Italjani so recimo eno tekmo zmagali z 7:0.

In ko je razlika večja, si te boljše reprezentance tudi privoščijo več atraktivnih potez in vtis je avtomatsko boljši...
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a AlekB » 06 Feb 2018, 15:14

toti generaciji manjka en Mile v svojih najboljših cajtih, sicer pa so dobro odigrali za kaj več pa v futsalu ni dovolj samo srce, rabiš tut kakega čarovnika. je pa naše včeraj dobro fizično pobralo proti koncu tekme
AlekB

OdgovorNapisal/-a venti » 06 Feb 2018, 15:30

kaj jih ne bo pobralo, če celo prvenstvo igra 6 igralcev ...
venti

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 06 Feb 2018, 22:44

Rabijo samo enega novega selektorja. Ker ta ima "svoje" igralce in potem en Osretkar odigra skoraj vse minute. Prakčno ga je na tem prvenstvu celo rekordno menjaval, še nikol toliko...Na klopi je imel velike talenta mladega Turka, ki ni odigral niti sekunde.
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a Ales-MB » 06 Feb 2018, 23:06

Fantastic napisal/-a:Rabijo samo enega novega selektorja. Ker ta ima "svoje" igralce in potem en Osretkar odigra skoraj vse minute. Prakčno ga je na tem prvenstvu celo rekordno menjaval, še nikol toliko...Na klopi je imel velike talenta mladega Turka, ki ni odigral niti sekunde.

:up: :up: :up:
Uporabniški avatar
Ales-MB

OdgovorNapisal/-a marko vb » 08 Feb 2018, 23:02

Napeto prvo polfinale danes Portugal-Rusija 3:2.
povzetek

marko vb

OdgovorNapisal/-a marko vb » 09 Feb 2018, 00:10

v živo stream prenos 2. polfinala ŠPA-KAZ penali bojo zdaj

https://www.youtube.com/watch?v=F7aIAxM2lAs
marko vb

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 09 Feb 2018, 00:17

Škoda da so KAZ. pušnili v penalih... tekma pa odlična :smoking:
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a marko vb » 09 Feb 2018, 04:03

Povzetek 2. polfinala KAZ-ŠPA

https://www.youtube.com/watch?v=rHIHaApYDrY
marko vb

OdgovorNapisal/-a peterr » 09 Feb 2018, 14:22

Najboljša tekma na prvenstvu doslej. Na koncu je dejansko cela dvorana (razen tistih 200 Špancev) navijala za Kazahstance ... Škoda, da se jim ni izšlo.
Njihov golman pa legenda ...
peterr

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na OSTALI ŠPORTI 

Kdo je na strani

Po forumu brska: liki, nimrod, Razjasnimo in 5 gostov