FUTSAL-DVORANSKI NOGOMET

Re: FUTSAL-DVORANSKI NOGOMET

OdgovorNapisal/-a starosta » 04 Feb 2018, 10:42

Vceraj je bla odlicna futsal tekma. Ne mores na tako pomembni tekmi pricakovat eksibicije. Ni to all stars tekma kjer je rezultat drugotnega pomena.
Uporabniški avatar
starosta

OdgovorNapisal/-a Vaccinator » 04 Feb 2018, 10:57

A mi lahko kdo razloži, zakaj smo pri 1:1 mi igrali brez golmana nekaj časa in potem nas je samo čudež rešo, da niso dali na prazn gol gol? :) Ker smo bli dalje v tistem trenutku..
Uporabniški avatar
Vaccinator

OdgovorNapisal/-a starosta » 04 Feb 2018, 11:19

Vaccinator napisal/-a:A mi lahko kdo razloži, zakaj smo pri 1:1 mi igrali brez golmana nekaj časa in potem nas je samo čudež rešo, da niso dali na prazn gol gol? :) Ker smo bli dalje v tistem trenutku..

Imeli smo pet faulov. Vsak naslednji bi bil desetmetrovka. To je kot penal pri vlkem fuzbalu.
In pol je boljse da drzis zogo in to najlazje z dodatnim igralcem v polju.
Uporabniški avatar
starosta

OdgovorNapisal/-a Viktor Paco 97/98 » 04 Feb 2018, 11:26

starosta napisal/-a:
Vaccinator napisal/-a:A mi lahko kdo razloži, zakaj smo pri 1:1 mi igrali brez golmana nekaj časa in potem nas je samo čudež rešo, da niso dali na prazn gol gol? :) Ker smo bli dalje v tistem trenutku..

Imeli smo pet faulov. Vsak naslednji bi bil desetmetrovka. To je kot penal pri vlkem fuzbalu.
In pol je boljse da drzis zogo in to najlazje z dodatnim igralcem v polju.

In del taktike nasega selektorja, v tej potezi brez golmana je bil cilj nase ekipe zadrzat zogo najmanj 2 minuti to se je tudi dobro slisalo na tvju med minuto odmora. V glavnem taktika da Italijani ne dobijo hitro zoge
Viktor Paco 97/98

OdgovorNapisal/-a Vaccinator » 04 Feb 2018, 11:27

Takrat smo meli 4 favle še. Ravno je posnetek na sk1 in je bil pred minuto ta moment.

Meni se zdi to sicer neumno, ampak ajde. Nisem neki poznavalec futsala.
Uporabniški avatar
Vaccinator

OdgovorNapisal/-a Samo » 04 Feb 2018, 12:02

Podobno kot pri rokometu, ko dajo golmana ven. Ima svoj taktični smisel, ker pač ustvarjaš presežek in lahko zadriš žogo, kar je zlasti pomembno, ko te nasprotnik vedno bolj stiska. Seveda pa takšna taktika nosi nevarnost, da ga prejmeš s strelom čez celo igrišče. Plusi in minusi, tak ko pri vsaki stvari v življenju.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 04 Feb 2018, 12:14

Zato ker selektor ni čist dobr vedel kaj dela.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 04 Feb 2018, 12:15

Pri aktivnem rezultatu se pač ne daje golmana ven, to je dejstvo. Tukaj smo imeli res veliko veliko sreče. Ampak sreča spremlja hrabre.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a semnovi » 04 Feb 2018, 12:19

Rahmanovič legenda napisal/-a:

rahmanovič ne lupaj brezveze...bilo do konca več kot 5 minut,naši zdržali brez prekrška za penal,in pet minut utrujali Italijane ,ki so igrali brez menjave...pol se je lepo na začetku drugega polčasa videlo kaj je pomenilo to...lupaš rahmanovič brezveze...
semnovi

OdgovorNapisal/-a liki » 04 Feb 2018, 12:45

Tisto v drugem polčasu tudi jaz nisem razumel. Popolnoma jasno je bilo, da nas italjani v drugem polčasu ne bodo samo gledali, kot so nas v prvem polčasu (ko je bila tista igra brez golmana in ko smo si samo podajali, popolnoma pravilna taktična odločitev).

Italjani so pet minut do konca rabili gol in dokler ni cona postavljena, oz. ti ne preneseš žoge na nasprotno polovico in imaš popolno kontrolo, tudi nima kaj peti igralec namesto golmana iskati na igrišču. Če pa si na svoji polovici, pa te lahko nasprotnik tudi z igralcem manj v polju zelo dobro stisne.

V tej situaciji v drugem polčasu smo imeli več sreče kot pameti...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a liki » 04 Feb 2018, 12:47

semnovi napisal/-a:

rahmanovič ne lupaj brezveze...bilo do konca več kot 5 minut,naši zdržali brez prekrška za penal,in pet minut utrujali Italijane ,ki so igrali brez menjave...pol se je lepo na začetku drugega polčasa videlo kaj je pomenilo to...lupaš rahmanovič brezveze...

Ne govorimo o zadnjih pet minutah prvega polčasa...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a Master » 04 Feb 2018, 12:47

Mislm, da Vaccinazor misli na tisto kratko epizodo v drugem polčasu, ko smo ga skor takoj fasali po parih sekundah brez golmana. V prvem polcajtu pa je bla to dobra rešitev, ker smo meli 5 faulov.

Res pa nismo meli sreče z nasprotnikom v četrtfinalu. Pa tudi brez Roka bo težko, ker ga, v obrambi nima kdo zamenjati.
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a semnovi » 04 Feb 2018, 13:25

liki napisal/-a:
semnovi napisal/-a:

Ne govorimo o zadnjih pet minutah prvega polčasa...

pol sem jaz to malo spregledal...mea culpa
semnovi

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 04 Feb 2018, 13:27

semnovi napisal/-a:

Tisto je bilo že dobro, ne govorim o tem trenutku. Imeli so tudi neaktiven rezultat naši, zato je bila menjava golmana prava poteza. Vsi govorimo o drugem polčasu, ki bi se lahko popolnoma drugače končal in to zgolj zaradi neumnosti. Pač selektor je mislil da bodo Italijani mirno gledali kako naši brez golmana igrajo ko pa niso imeli aktivnega rezultata. Tam bi se lahko pprecej drugače končalo, pa se na srečo ni. Pač mnogo preveč neumnih in nepotrebnih naših favlov, nekatere nerazumljive poteze in bistveno premalo menjav se na srečo ni rezultiralo v izpadu. Se bo pa proti Rusom definitivno poznalo, da igra s premalo igralci, da ima en najpomembnejših 2 rumena pa da Fetić igra slabo in se bolj pizdi kot kaj drugega.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a dixi » 04 Feb 2018, 13:44

Glede tiste situacije v 2. polčasu, mislim da ima Rahmanovič prav. Zgleda, da je šlo za napako klopi oziroma selektorja. Takoj po tistem, ko so Italjani streljali na prazen gol, so nekateri igralci zelo očitno z jezno gestikulacijo reagirali na selektorja.
dixi

OdgovorNapisal/-a MB-M » 05 Feb 2018, 11:09

Vemo kdo so Rusi, samo meni vseeno ni jasno, kako so oni samo remizirali s Poljaki, Kazahstan pa je Poljake razbil 5:1. Ker resnično ne spremljam toliko futsala, me zanima ali je bil Kazahstan res toliko boljša opcija od Rusov? Vme, da sem v preteklosti Rusijo že gledal in da je bilo več kot pol igralcev naturaliziranih Brazilcev.
MB-M

OdgovorNapisal/-a liki » 05 Feb 2018, 11:33

MB-M napisal/-a:Vemo kdo so Rusi, samo meni vseeno ni jasno, kako so oni samo remizirali s Poljaki, Kazahstan pa je Poljake razbil 5:1. Ker resnično ne spremljam toliko futsala, me zanima ali je bil Kazahstan res toliko boljša opcija od Rusov? Vme, da sem v preteklosti Rusijo že gledal in da je bilo več kot pol igralcev naturaliziranih Brazilcev.

Rusi so načeloma top 3 reprezentanca na svetu. Zadnja tri evropska prvenstva so končali s porazom v finalu, prav tako so na zadnjem SP v futsalu igrali finale (kjer so prav tako izgubili). Na zadnjih 10 velikih tekmovanjih (SP oz. EP) so se sedemkrat uvrstili vsaj v polfinale.

Proti Poljakom sem gledal večino njihove tekme, so bili precej boljši ampak je golman Poljakov branil kot nor. Vseeno so vodili, potem pa so Poljaki izenačili 9 sekund pred koncem. Proti Kazahstanu so jih prvi polčas popolnoma nadigrali, drugi polčas pa potem res nisem gledal.

Saj tudi proti Kazahstancem ne bi bilo nič lažje, verjento pa bi že iz psihološkega vidika bilo lažje igrati z njimi. Rusov mi še nikoli nismo premagali, mislim da nam je samo enkrat uspelo igrati neodločeno, z Kazahstanom imamo dosti bolj normalno razmerje v medsebojnih dvobojih.

Načeloma pa so po kakovosti tu nekje kot Italjani, tako da po eni strani smo dokazali, da lahko kaj naredimo, po drugi strani pa je jasno, da rabimo podobno idealno tekmo, kot smo jo imeli proti Italiji. Po mojem mnenju, če hočemo danes imeti kakršnokoli možnost za napredovanje, ne smejo Rusi prvi zabiti gol.
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a venti » 05 Feb 2018, 11:45

Jebena tekma bo brez Mordeja ...
venti

OdgovorNapisal/-a Carlito Brigante » 05 Feb 2018, 14:40

Potrebno bo dati vse od sebe, pa bo. In igrati mora več igralcev. Tudi ostali naši so dovolj dobri, da lahko igrajo. Bo pa moral Fetić igrati bolje, pa tudi Čujec. Če Puškar svoje oddela kot zna, se nimamo česa bati!
Carlito Brigante

OdgovorNapisal/-a guano » 05 Feb 2018, 15:28

Realno so šanse 20:80 za ruse, pa še +10 ker smo gostitelji
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Master » 05 Feb 2018, 16:36

30:70. če bi bli kompletni. Zdaj pa realno, 20:80, pa še to zaradi domačega terena.
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 05 Feb 2018, 19:02

MB-M napisal/-a:Vemo kdo so Rusi, samo meni vseeno ni jasno, kako so oni samo remizirali s Poljaki, Kazahstan pa je Poljake razbil 5:1. Ker resnično ne spremljam toliko futsala, me zanima ali je bil Kazahstan res toliko boljša opcija od Rusov? Vme, da sem v preteklosti Rusijo že gledal in da je bilo več kot pol igralcev naturaliziranih Brazilcev.

Rusi sploh še niso igrali z najboljšimi. Šparajo svoje Brazilce. Še vseeno mislim, da če nas bodo podcenjevali jih lahko presenetimo. Kvaliteta je gladko na njihovi strani.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a marko vb » 05 Feb 2018, 22:20

Stream Prenos v živo Slovenija-Rusija

https://www.youtube.com/watch?v=e3HAB0DFRRE
marko vb

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 05 Feb 2018, 22:20

Strokovni komentator pa :rolleyes:
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun