Rokomet

Re: Rokomet

OdgovorNapisal/-a sebek81 » 25 Jan 2018, 09:59

Mater ste eni po vetru obrnjeni-ko smo blili bronasti ste v en glas bli proti tem Cankarjevim zapisom. In kak to ne velja vec, itd itd... danes,ko pa nismo sli domov pa je to zopet naenkrat aktualno!
sebek81

OdgovorNapisal/-a guano » 25 Jan 2018, 10:08

sebek81 napisal/-a:Mater ste eni po vetru obrnjeni-ko smo blili bronasti ste v en glas bli proti tem Cankarjevim zapisom. In kak to ne velja vec, itd itd... danes,ko pa nismo sli domov pa je to zopet naenkrat aktualno!

glede na to, da so nas namerno oškodovali na treh tekmah, težko verjetno, da bi nam dovolili, da smo spet vsaj "tretji"...in omenjanje cankarja je samo v smislu, da smo imeli možnost celemu svetu pokazat, da temu ni tako...pa nismo, zakaj že ? aja, ker bi vsaj tri generacije bile zaznamovane za celo življenje oz, bi bile v slovenskem rokometu hujše posledice, kot na japonskem po atomski

s tem končujem to debato.
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a stric » 25 Jan 2018, 10:28

guano napisal/-a:
sebek81 napisal/-a:Mater ste eni po vetru obrnjeni-ko smo blili bronasti ste v en glas bli proti tem Cankarjevim zapisom. In kak to ne velja vec, itd itd... danes,ko pa nismo sli domov pa je to zopet naenkrat aktualno!

glede na to, da so nas namerno oškodovali na treh tekmah, težko verjetno, da bi nam dovolili, da smo spet vsaj "tretji"...in omenjanje cankarja je samo v smislu, da smo imeli možnost celemu svetu pokazat, da temu ni tako...pa nismo, zakaj že ? aja, ker bi vsaj tri generacije bile zaznamovane za celo življenje oz, bi bile v slovenskem rokometu hujše posledice, kot na japonskem po atomski

Super, končaj debato, pojej nekaj malega, boš manj tečen, se pol vrni in bo svet naenkrat lepši
stric

OdgovorNapisal/-a guano » 25 Jan 2018, 10:43

stric napisal/-a:
guano napisal/-a:

Super, končaj debato, pojej nekaj malega, boš manj tečen, se pol vrni in bo svet naenkrat lepši

...in to se oglaša spet tisti, ki se ne obremenjuje z menoj....stric, jaz nisem tvoj nečak.

uporabi in odjebi
Spoiler:
Slika
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a stric » 25 Jan 2018, 10:57

guano napisal/-a:
stric napisal/-a:
guano napisal/-a:

...in to se oglaša spet tisti, ki se ne obremenjuje z menoj....stric, jaz nisem tvoj nečak.

uporabi in odjebi
Spoiler:
Slika

Umiri malo konje, samo predlog je bil.
In zadnja stvar kaj bi naredo je, da bi dal tebe med sovražnike, ti si taki forumski norček, zaradi katerega res uživam ob branju foruma in se lahko smejem, brez tebe bi bil forum preveč normalen
stric

OdgovorNapisal/-a guano » 25 Jan 2018, 10:59

stric napisal/-a:
guano napisal/-a:
stric napisal/-a:
guano napisal/-a:

uporabi in odjebi
Spoiler:
Slika

In zadnja stvar kaj bi naredo je, da bi dal tebe med sovražnike, ti si taki forumski norček, zaradi katerega res uživam ob branju foruma in se lahko smejem, brez tebe bi bil forum preveč normalen

ps. norček te je spočel
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a baresi » 25 Jan 2018, 12:51

guano napisal/-a:
baresi napisal/-a:
Če si ti tak naiven, da misliš, da bi mi z odhodom spremenili rokomet, ti jaz ne morem pomagat. Naslednjič pa predlagaj Zahotu, da gremo iz Evrope, ko nas pokradejo.

Kar se pa včerajšnje tekme tiče, pa ni odločila ta sodniška odločitev, čeprav je bila na našo škodo, ampak slaba igra naših.

Igralci so tekmo vzeli prek k..., kot da se bodo Čehi sami premagali. Nekateri igralcem še ogromno manjka in vprašanje, če bodo kdaj napredovali. Na taki tekmi enostavno ne moreš zapravit toliko zicerjev. To nam je pač v mentaliteti in čeprav se Vujo noro trudi, da to spremeni, mu bo zelo težko.

- nič ne bi spremenili, bi pa pokazali pokončno držo in v življenju to za mene pomeni dosti več, kot pa samo kimati (tudi za ceno posledic)
- včeraj smo res igrali slabo, a tekmo JE (spet) odločila sodniška napaka, če je ne bi bilo, bi zmagali...ali ?
- se strinjam, a ravno mentaliteta je kriva za prvo točko...kot je cankar zapisal in kar ti zagovarjaš

lp
Ok v redu, jaz mislim tak, ti misliš drugače. Eni mislimo tak, drugi mislijo drugače.

Ne da se mi več.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a domn333 » 25 Jan 2018, 13:35

baresi napisal/-a:
guano napisal/-a:
baresi napisal/-a:
Če si ti tak naiven, da misliš, da bi mi z odhodom spremenili rokomet, ti jaz ne morem pomagat. Naslednjič pa predlagaj Zahotu, da gremo iz Evrope, ko nas pokradejo.

Kar se pa včerajšnje tekme tiče, pa ni odločila ta sodniška odločitev, čeprav je bila na našo škodo, ampak slaba igra naših.

Igralci so tekmo vzeli prek k..., kot da se bodo Čehi sami premagali. Nekateri igralcem še ogromno manjka in vprašanje, če bodo kdaj napredovali. Na taki tekmi enostavno ne moreš zapravit toliko zicerjev. To nam je pač v mentaliteti in čeprav se Vujo noro trudi, da to spremeni, mu bo zelo težko.

- nič ne bi spremenili, bi pa pokazali pokončno držo in v življenju to za mene pomeni dosti več, kot pa samo kimati (tudi za ceno posledic)
- včeraj smo res igrali slabo, a tekmo JE (spet) odločila sodniška napaka, če je ne bi bilo, bi zmagali...ali ?
- se strinjam, a ravno mentaliteta je kriva za prvo točko...kot je cankar zapisal in kar ti zagovarjaš

lp
Ok v redu, jaz mislim tak, ti misliš drugače. Eni mislimo tak, drugi mislijo drugače.

Ne da se mi več.

Ne to zal ni mozno, ker vsi, ki mislimo drugace kot On, obozujemo vazelin
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča! :LP:
domn333

OdgovorNapisal/-a guano » 25 Jan 2018, 13:59

domn333 napisal/-a:

Ne vem za druge, sem pa za tebe skoraj ziher. :smoking:
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a domn333 » 25 Jan 2018, 14:25

guano napisal/-a:
domn333 napisal/-a:

Ne vem za druge, sem pa za tebe skoraj ziher. :smoking:

No saj pravim: tisti ki se ne strinjajo z mnenjem velikega vodje foruma
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča! :LP:
domn333

OdgovorNapisal/-a MariborŠampion » 25 Jan 2018, 14:27

Forumski norček je pravi vzdevek :D :up:
Zakaj forumski norček ne mara klubskega norčka?
MariborŠampion

OdgovorNapisal/-a guano » 25 Jan 2018, 14:30

MariborŠampion napisal/-a:Forumski norček je pravi vzdevek :D :up:

Če ne bi bilo tega forumskega norčka, bi ti še zdaj pisal s kredo po tabli.
Dobrodošel in veliko užitkov na našem forumu.

@domn...sem vesel zate, da ti je fajn tu in zadaj
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Ceteris Paribus » 26 Jan 2018, 14:19

Prejšnja objava na to temo je bila izbrisana. Naslednja slika pove vse o tem forumu v zadnjem času. Nezmožnost razbranja konteksta iz slike pomeni, da na tem forumu prevladujete/jo normiji.

ayyy lmao

Slika

lp in lep pozdrav ter pozdravite doma
MARIBOR
Uporabniški avatar
Ceteris Paribus

OdgovorNapisal/-a venti » 26 Jan 2018, 15:23

Kako to, da se je v zadnjem času pojavilo povišano število uporabnikov, ki imajo pod 50-100 prispevkov in so požrli celo pamet foruma in vedo o vseh in vsem vse ? :blush:
venti

OdgovorNapisal/-a guano » 26 Jan 2018, 21:50

venti napisal/-a:Kako to, da se je v zadnjem času pojavilo povišano število uporabnikov, ki imajo pod 50-100 prispevkov in so požrli celo pamet foruma in vedo o vseh in vsem vse ? :blush:

ker tako mora biti.....reakcija
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a marko vb » 27 Jan 2018, 18:48

Najtežjega možnega nasprotnika smo dobili v žrebu kvali za SP, Madžare.
marko vb

OdgovorNapisal/-a liki » 28 Jan 2018, 00:20

Razlog za spremembo načina uvrstitve na SP med zadnjim EP? Japonci so izgubili vse možnosti za uvrstitev na naslednji SP (ki bo zadnji pred OI v Tokiu 2020) in je IHF nujno morala nekako narediti prostor za njih. Pa so si izmislili dva “wild-carda” na račun evropskih reprezentanc, eno bo seveda šlo v roke Japoncem...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

Prejšnja

Vrni se na OSTALI ŠPORTI 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost