Rokomet

Rokomet

OdgovorNapisal/-a guano » 08 Apr 2014, 09:17

BOBNI PRED ŽREBANJEM KVALIFIKACIJSKIH SKUPIN ZA EP 2016 (petek 11. april):

Boben 1: Danska, Španija, Hrvaška, Francija, Srbija, Madžarska, Slovenija

Boben 2: Islandija, Nemčija, Makedonija, Rusija, Švedska, Belorusija, Norveška

Boben 3: Avstrija, Češka, Črna gora, Slovaška, Litva, Portugalska, Nizozemska

Boben 4: Bosna in Hercegovina, Izrael, Latvija, Švica, Ukrajina, Turčija, Finska

http://www.rokometna-zveza.si/novice?id=5071
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

Re: Rokomet

OdgovorNapisal/-a cantona » 10 Apr 2014, 23:20

Mi lahko kdo pove, kje dobim karto za nedeljsko tekmo Maribora proti Celju PL v predprodaji? Tnx
Uporabniški avatar
cantona

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 10 Apr 2014, 23:47

cantona napisal/-a:Mi lahko kdo pove, kje dobim karto za nedeljsko tekmo Maribora proti Celju PL v predprodaji? Tnx

Po moje Vijol’čna bajta in Hiša vstopnic (Europark)
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a VIP » 10 Apr 2014, 23:53

mogoce v trgovini sport park pri dvorani tabor, nisem pa ziher. ce ne pa pac pred tekmo, sej bojo na voljo.
Uporabniški avatar
VIP

OdgovorNapisal/-a cantona » 10 Apr 2014, 23:54

Hiša vstopnic - Eventim nima, sem brskal že tam. V bajti pa se bom pozanimal. Hvala

Vip - tekma je v Lukni...bom pa za vsak slučaj tudi tam pogledal. Hvala
Uporabniški avatar
cantona

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 10 Apr 2014, 23:55

cantona napisal/-a:Hiša vstopnic - Eventim nima, sem brskal že tam. V bajti pa se bom pozanimal. Hvala

Se ti opravičujem... za rokomet si mislil? Ja pred dvorano tabor boš dobil karte 100%
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

OdgovorNapisal/-a mandl » 10 Apr 2014, 23:56

fixcar1 napisal/-a:
cantona napisal/-a:Mi lahko kdo pove, kje dobim karto za nedeljsko tekmo Maribora proti Celju PL v predprodaji? Tnx

Po moje Vijol’čna bajta in Hiša vstopnic (Europark)

Vijol'čna bajta karte za ROKOMET prodaja? od kdaj te?
mandl

OdgovorNapisal/-a cantona » 11 Apr 2014, 00:00

fixcar1 napisal/-a:
cantona napisal/-a:Hiša vstopnic - Eventim nima, sem brskal že tam. V bajti pa se bom pozanimal. Hvala

Se ti opravičujem... za rokomet si mislil? Ja pred dvorano tabor boš dobil karte 100%

Fix, ni panike. Samo ne vem zakaj bi pred dvorano Tabor prodajali karte, če je tekma v Lukni. Mogoče pa... :idea:

Mandl - bom jutri vedo odgovor, čeprav se meni zdi zdi ok, če bi bila tudi takšna opcija z bajto možna... :smoking:
Uporabniški avatar
cantona

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 11 Apr 2014, 00:03

Jaz ti jutri napišem točno.. poznam igralca pa ga bom poklical in ti javil.... upam, da v službi ne pozabim, drugače me pa spomni ;)
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

OdgovorNapisal/-a mandl » 11 Apr 2014, 00:26

VIP napisal/-a:mogoce v trgovini sport park pri dvorani tabor, nisem pa ziher. ce ne pa pac pred tekmo, sej bojo na voljo.

ni tota trgovina nedavno pogorela? :)
mandl

OdgovorNapisal/-a donkey » 11 Apr 2014, 07:59

mandl napisal/-a:
VIP napisal/-a:mogoce v trgovini sport park pri dvorani tabor, nisem pa ziher. ce ne pa pac pred tekmo, sej bojo na voljo.

Tudi meni se tako zdi ...
http://maribor24.si/kronika/foto-zagore ... cevi/14623
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a guano » 11 Apr 2014, 08:08

donkey napisal/-a:
mandl napisal/-a:

sem se par dni nazaj mimo peljal, pa nič ni videt nobeih sledi o kakem pogorišču, sem pa to tudi sam prebral, morda je šlo za manjši požar v notranjosti...ali v skladiščnih prostorih...al kaj takega.
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a donkey » 11 Apr 2014, 08:12

guano napisal/-a:
donkey napisal/-a:
mandl napisal/-a:

sem se par dni nazaj mimo peljal, pa nič ni videt nobeih sledi o kakem pogorišču, sem pa to tudi sam prebral, morda je šlo za manjši požar v notranjosti...ali v skladiščnih prostorih...al kaj takega.

Očitno je bilo treba kakšno staro zalogo skurit :D
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a tine1993 » 13 Apr 2014, 15:14

Ne pozabit danes ob 19. uri vsi v Lukno pomagat našim pubecom, da še poskusijo še enkrat presenetit Celjane. Zaslužijo si polne tribune :)
tine1993

OdgovorNapisal/-a Don » 10 Maj 2014, 17:38

Naši rokometaši prvič v zgodovini kluba premagali Gorenje.
Don

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 10 Maj 2014, 23:37

Don napisal/-a:Naši rokometaši prvič v zgodovini kluba premagali Gorenje.

jap, rekel tudi na štadionu... :up:
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a donkey » 11 Maj 2014, 09:54

Don napisal/-a:Naši rokometaši prvič v zgodovini kluba premagali Gorenje.

Vsaka čast :up:
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a baresi » 16 Maj 2014, 11:17

Slovenija brez Zormana in M. Žvižeja v dodatnih proti Madžarom. Glede na to, da imamo na teh mestih kar nekaj izjemno nadarjenih igralcev, ki že močno opozarjajo nase tudi v EU pokalih, pa so morda celo nekoliko neupravičeno bili do sedaj brez večje minutaže v reprezentanci, bi lahko to situacijo izkoristili sebi v prid.
Je pa zagotovo sumljivo vse skupaj, ker je kazen treh tekem prepovedi prišla po štirih mesecih, v podobnih primerih se to ponavadi zgodi že po nekaj dneh.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a Don » 16 Maj 2014, 14:56

baresi napisal/-a:Slovenija brez Zormana in M. Žvižeja v dodatnih proti Madžarom. Glede na to, da imamo na teh mestih kar nekaj izjemno nadarjenih igralcev, ki že močno opozarjajo nase tudi v EU pokalih, pa so morda celo nekoliko neupravičeno bili do sedaj brez večje minutaže v reprezentanci, bi lahko to situacijo izkoristili sebi v prid.
Je pa zagotovo sumljivo vse skupaj, ker je kazen treh tekem prepovedi prišla po štirih mesecih, v podobnih primerih se to ponavadi zgodi že po nekaj dneh.

Za moje pojme je to bolj plus kot minus. Zorman mi gre na živce, ker gre vse preveč počasi in imamo Bezjaka, Bombača in oba Skubeta (če bo Staš celi). Žvižej pa tudi fali toliko zicerjev, da glava peče.

Vsekakor za moje pojme Denič slabo vodi ekipo, ki ima potencial rednega osvajanja medalj na EP, on pa sploh ni prišel na EP in še kar sedi na klopi...
Don

OdgovorNapisal/-a Deja » 16 Sep 2014, 18:05

Kdo ne gre v Koper, lahko gre v dvorano Tabor..

Ob 18.00
Branik Maribor - RK Loka
Uporabniški avatar
Deja

OdgovorNapisal/-a abraham » 19 Sep 2014, 19:45

Deja napisal/-a:Kdo ne gre v Koper, lahko gre v dvorano Tabor..

Ob 18.00
Branik Maribor - RK Loka
Priponke
Screenshot_2014-09-19-19-43-03-1.png
Screenshot_2014-09-19-19-43-03-1.png (178.81 KiB) Videno 12560 krat
Uporabniški avatar
abraham

OdgovorNapisal/-a abraham » 11 Okt 2014, 06:31

Z nedeljsko prvo tekmo 2. kvalifikacijskega kroga Pokala EHF rokometaši mariborskega Branika odpirajo še tretjo zaporedno sezono v tem evropskem tekmovanju. Tokrat jim stoji nasproti švedski IFK Kristianstad s katerim se bodo najprej pomeril v domačem Taboru.
Potem, ko so se mariborski rokometaši v Pokalu EHF v sezoni 2012/13 že uspešno pomerili s skandinavskima predstavnikoma Norveške in Danske, se bodo tokrat prvič pomerili z moštvom, ki prihaja iz Švedske. IFK Kristianstad je klub z dolgo in bogato tradicijo, ki se v zadnjih sezonah ponovno prebija v sam vrh švedskega klubskega rokometa. V svojih vitrinah imajo 4 naslove državnih prvakov, lani pa so bili po rednem delu državnega prvenstva drugi z enakim številom točk kot prvouvrščeni, a so nato izgubili v polfinalu končnice za prvaka. V minuli sezoni so igrali tudi v skupinskem delu Pokala EHF, kjer so v Skupini C v močni konkurenci z madžarskim Pick Szegedom, francoskim Nantesom in slovaškim Tatran Prešovom zasedli zadnje 4. mesto. »Po načinu igre so tipičen predstavnik skandinavskega rokometa. Igrajo hiter in zelo kombinatoren rokomet, njihovi igralci pa so odlični strelci z razdalje. Imajo zelo močno čvrsto obrambno linijo s postavitvijo 6-0 in odličnim vratarjem Danom Beutlerjem na čelu. Vsekakor nas čaka težko delo, a naredili bomo vse, da pred domačo publiko dosežemo pozitiven rezultat.« tako o Kristianstadu trener vijoličastih rokometašev Marko Šibila, ki je izpostavil, da nasprotnika vodi nekdaj odličen švedski rokometaš in sedanji selektor reprezentance Švedske, Ola Lindgren.
Z uspešnim gostovanjem v Ribnici in tako že četrto zaporedno prvenstveno zmago pa so mariborski rokometaši potrdili dobro formo pred obračunom s Švedi. Čeprav je letošnje moštvo Branika precej mlado pa so tukaj igralci, ki imajo kar nekaj izkušenj, tudi z igranjem v Ligi prvakov. »Vsaka evropska tekma ima svoj čar. Menim, da nas čaka zanimiva tekma s pravim in kakovostnim nasprotnikom. Mi se bomo na tekmeca dobro pripravili in nato na tekmi naredili vse, da zmagamo ter si s tem priigrali ugodno izhodišče pred povratno tekmo na Švedskem.« je dejal Žiga Mlakar, ki je do sedaj, sicer v dresu Celja, zaigral na 34 tekmah Lige prvakov.
Dobre izkušnje z igranjem v Pokalu EHF pa ima zagotovo kapetan vijoličastih rokometašev, ki je bil v sezoni 2012/13, ko je mariborski Branik igral v skupinskem delu ter nato nesrečno izpadel v četrtfinalu proti nemškemu Göppingenu, s 47 doseženimi goli eden izmed najboljših strelcev omenjenega tekmovanja. »Vse ljubitelje rokometa bi pozval, da nas v nedeljo pridejo v Tabor podpreti v čim večjem številu. Vsi vemo kaj zmoremo, če je dvorana polna. To smo ne nazadnje dokazali dve sezoni nazaj, ko so tukaj padli Holstebro, Elverum, Wisla in Göppingen. To je bil lep uspeh za klub in zakaj nam ne bi s skupnimi močmi uspelo tudi letos.« je zaključil vijoličasti »bombarder« Nikola Špelič, ki je po poškodbi in operaciji ramena že blizu stare forme.
Srečanje med RK Maribor Branik in IFK Kristianstad se bo v nedeljo 12. oktobra v mariborski Dvorani Tabor pričelo ob 20. uri. Tekmo bosta sodila Latvijca Ivars Cernavskis in Edmunds Bogdanovs, EHF delegat Marco Tosi Brandi pa prihaja iz Italije. Povratno srečanje se bo na Švedskem odigralo v petek 17. oktobra.

vir: http://www.rk-maribor.si
Uporabniški avatar
abraham

OdgovorNapisal/-a zamo » 11 Okt 2014, 14:10

drugace pa je sezonska za rokometase samo 25e..velja pa za ligo, pokal in ehf oz. za vse tekme.
zamo

OdgovorNapisal/-a Deja » 25 Okt 2014, 18:04

Nedelja, 26.10.2014 ob 16:00 - dvorana Lukna
Članice:
ŽRK BRANIK - ROKOMETNI KLUB LJUBLJANA (tekmice za obstanek v ligi)

Vstopnina: 3€
Uporabniški avatar
Deja

OdgovorNapisal/-a Vaccinator » 06 Nov 2014, 18:20

Selektor Slovenije Boris Denić je novi trener RK Maribora.
Uporabniški avatar
Vaccinator

Naslednja

Vrni se na OSTALI ŠPORTI 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov