Zimski športi

Re: Zimski športi

OdgovorNapisal/-a guano » 24 Feb 2018, 08:28

baresi napisal/-a:Žan Košir bronasta medalja, a z grenkim priokusom. V polfinalu je v izenačenem boju prvi prečkal ciljno črto, vsaj zdi se tako, a se je čas prej ustavil pri nasprotniku,za 1 stotinko.

Košir je na oddaljenejši progi.
https://pbs.twimg.com/media/DWx0MdPVMAAMInJ.jpg

kak je pa to možno ?
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a dnz » 24 Feb 2018, 08:47

guano napisal/-a:
baresi napisal/-a:Žan Košir bronasta medalja, a z grenkim priokusom. V polfinalu je v izenačenem boju prvi prečkal ciljno črto, vsaj zdi se tako, a se je čas prej ustavil pri nasprotniku,za 1 stotinko.

Košir je na oddaljenejši progi.
https://pbs.twimg.com/media/DWx0MdPVMAAMInJ.jpg

kak je pa to možno ?

Iste sodnike majo ko pri rokometu :lol:
Pa če pomisliš da je korejec, je vse skupaj tak logično
dnz

OdgovorNapisal/-a T1M3K » 24 Feb 2018, 10:52

Tak dolgo dokler se bomo pustli nas bojo jebali
T1M3K

OdgovorNapisal/-a fredim » 24 Feb 2018, 10:59

Danes ni pomembno kako dober si, ampak od kje si. Šport je samo nadaljevanje kapitala in politike. Če si iz male nepomembne države za kapital, boš v večini potegnil krajšo. Pritožiš pa se lahko na sončno upravo.
fredim

OdgovorNapisal/-a bani » 24 Feb 2018, 18:30

Se mi je zdelo, da so na Korejci okradli :blush:
Uporabniški avatar
bani

OdgovorNapisal/-a dnz » 24 Feb 2018, 21:29

Zdaj razlaga zakaj je korej zmago je te nekak razumljiva, samo vseeno sramota za šport kjer je 1na1 da ni fotofiniša
dnz

OdgovorNapisal/-a semnovi » 25 Feb 2018, 13:00

https://www.logicno.com/vijesti/zasto-s ... astme.html

skoraj mi je žal,ker nisem astmatik in kakih 30 let mlajši....sramota (UF)
semnovi

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 25 Feb 2018, 13:09

semnovi napisal/-a:https://www.logicno.com/vijesti/zasto-su-norveski-olimpijci-u-pyeong-chang-ponijeli-6000-doza-lijeka-protiv-astme.html

skoraj mi je žal,ker nisem astmatik in kakih 30 let mlajši....sramota (UF)

Za ene veljajo pravila in prepovedi, za druge pač ne
Svetovna politika kroji tudi šport... žal :nogomet:
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 08 Mar 2018, 15:22

Jurij Tepeš brez dlake na jeziku UDARIL PO GORANU JANUSU IN STROKI: Jezen sem, ker mi je bilo nekaj obljubljeno!

Ostre kritike Jurija Tepeša!

Slovenski smučarski skakalec Jurij Tepeš je v tej sezoni v katastrofalni formi, kar ga izjemno jezi. Za naš časnik sta Tepeš in Robert Kranjec, še en osmoljenec letošnje sezone, spregovorila o razlogih, zakaj v tem trenutku nikakor ne moreta najti forme. Bila sta ostra, še posebej Tepeš, ki ni skrival jeze

"O tem, zakaj so rezultati takšni, kot so, imam svoje poglede, o katerih pa za zdaj v javnosti še ne bi posebej razpredal. Vem, da ne gre in da bi si morda zaslužil več, a je tako, kakor je. Nekaj napak je bilo gotovo storjenih, več o njih bom povedal po končani sezoni. Napake so sicer vedno obojestranske, a sam vem, da sem naredil vse, kar sem mislil, da je prav, in vse, o čemer sem bil v prejšnjih letih prepričan, da bo prav. Zagotovo pa potrebuješ tudi pravo stroko, o čemer pa zdaj še ne bi govoril. Prej me čakajo vsaj še kvalifikacije v Planici," je dejal zmagovalec dveh tekem v svetovnem pokalu in ustrelil številne ostre puščice proti Goranu Janusu in druščini.

Nato se je dotaknil dejstva, da ga Janus ni vzel zraven na nobeno letalnico. "To je zagotovo največje razočaranje. Zelo milo rečeno, sem glede tega jezen, tudi zato, ker mi je bilo kar nekaj obljubljenega, pa potem iz vsega skupaj ni bilo nič. Na žalost pač tako je. Sezona gre h koncu in se že zelo veselim, da je tako, saj je ta sezona zagotovo najtežja preizkušnja v mojem življenju," ni skrival razočaranja Tepeš.

CELOTEN ČLANEK SI LAHKO PREBERETE V DANAŠNJI TISKANI IZDAJI EKIPE SN, KI GA NAJDETE TUDI NA TRAFIKA24.SI.
Uporabniški avatar
_PeRo_

OdgovorNapisal/-a MB-M » 08 Mar 2018, 15:45

Pa ravno on se je našel, da debatira.
MB-M

OdgovorNapisal/-a izi » 12 Mar 2018, 16:38

vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a venti » 23 Mar 2018, 16:05

Letos bo očitno Planica negledljiva s tem doktorjevim hrkanjem in kašljenjem. Kaj mi plačujemo jebo jih bog
venti

OdgovorNapisal/-a baresi » 23 Mar 2018, 16:55

venti napisal/-a:Letos bo očitno Planica negledljiva s tem doktorjevim hrkanjem in kašljenjem. Kaj mi plačujemo jebo jih bog
Jaz že dolgo gledam skoke na nemškem Eurosportu, ko Stare komentira.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a guano » 23 Mar 2018, 18:27

venti napisal/-a:Letos bo očitno Planica negledljiva s tem doktorjevim hrkanjem in kašljenjem. Kaj mi plačujemo jebo jih bog

Vsi imamo sveže gate, le andrej stare.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a tomecp » 24 Mar 2018, 12:55

ZDF napovedal spremembe v strokovnem delu Slovenske reprezentance. Drugače kar navdušeni nad tem, da so nas premagali na letalnici.

Čestitke našim za stopničke!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!
Uporabniški avatar
tomecp

OdgovorNapisal/-a Don » 25 Mar 2018, 04:19

tomecp napisal/-a:ZDF napovedal spremembe v strokovnem delu Slovenske reprezentance. Drugače kar navdušeni nad tem, da so nas premagali na letalnici.

Čestitke našim za stopničke!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ja saj je čas za spremembe. Janus nam je sfural 2 sezono zapored, za delo prej pa kapo gol.
Don

OdgovorNapisal/-a baresi » 25 Mar 2018, 14:51

Janus torej odhaja. Jasnič je kar neposredno po zadnji tekmi to obelodanil, kar je za moje pojme povsem neprimerno. Glede na vse, kar je dal našim smučarskim skokom, bi lahko počakal vsaj kak dan, dva, teden.

Nov trener ne bo tujec, kar sem pričakoval (Pointner mogoče) , ampak očitno ni interesa oziroma denarja. Prav je, da se trener zamenja, kajti obdobjih 8 let je res dolgo in zagotovo je prišlo do zasičenosti, zamer, ampak zagotovo je nekaj krivde tudi na skakalcih.

Bomo videli kako in kaj.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a nimrod » 25 Mar 2018, 20:35

Glede na to da Janus odhaja (kar je po moje napaka) in da bo po besedah Jasniča novi trener Slovenec me zanima kateri je sposoben naše dvignit na vrh. Matjaž Zupan, Primož Ulaga, Vasja Bajc,... Ne vem no, mislim da je Janus za klaso boljši od vseh.
Uporabniški avatar
nimrod

OdgovorNapisal/-a domn333 » 25 Mar 2018, 20:50

nimrod napisal/-a:Glede na to da Janus odhaja (kar je po moje napaka) in da bo po besedah Jasniča novi trener Slovenec me zanima kateri je sposoben naše dvignit na vrh. Matjaž Zupan, Primož Ulaga, Vasja Bajc,... Ne vem no, mislim da je Janus za klaso boljši od vseh.

Po mojem bo Bertoncelj
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča! :LP:
domn333

OdgovorNapisal/-a dnz » 25 Mar 2018, 20:53

nimrod napisal/-a:Glede na to da Janus odhaja (kar je po moje napaka) in da bo po besedah Jasniča novi trener Slovenec me zanima kateri je sposoben naše dvignit na vrh. Matjaž Zupan, Primož Ulaga, Vasja Bajc,... Ne vem no, mislim da je Janus za klaso boljši od vseh.

Ko ima reprezentanca taki padec v 2eh letih kot mi, je orav da se menja trenera, nemore se na starih uspehiv vedno živet. Sicer pa prevc kranjec in tepeš so rekli eni bolj neposredno kot drugi, da hočejo spremembo in mislim da je te prav.
Nevem pa ki si ti zupana in ulago vem potegno. Pomoje so opcije bertoncelj, bajc in norčič
dnz

OdgovorNapisal/-a baresi » 25 Mar 2018, 21:42

dnz napisal/-a:

Ko ima reprezentanca taki padec v 2eh letih kot mi, je orav da se menja trenera, nemore se na starih uspehiv vedno živet. Sicer pa prevc kranjec in tepeš so rekli eni bolj neposredno kot drugi, da hočejo spremembo in mislim da je te prav.
Nevem pa ki si ti zupana in ulago vem potegno. Pomoje so opcije bertoncelj, bajc in norčič

Meni je pa prav to jokanje Tepeša in Kranjca mimo... Moreta se zavedat, da so mladci dobri, verjetno celo boljši. Sta letalca, to je res, ampak to je enostavno premalo v taki konkurenci, kot je pri nas. Ravno zaradi teh stvari bi si želel nekega tujca, neobremenjenega s tem, kaj si bo kdo mislil. Tudi mladi fantje znajo leteti, Domen, Bartol, Semenič... Ne moreta samo na ime priti v A-ekipo za polete.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a deneardo » 25 Mar 2018, 21:57

baresi napisal/-a:
Meni je pa prav to jokanje Tepeša in Kranjca mimo... Moreta se zavedat, da so mladci dobri, verjetno celo boljši. Sta letalca, to je res, ampak to je enostavno premalo v taki konkurenci, kot je pri nas. Ravno zaradi teh stvari bi si želel nekega tujca, neobremenjenega s tem, kaj si bo kdo mislil. Tudi mladi fantje znajo leteti, Domen, Bartol, Semenič... Ne moreta samo na ime priti v A-ekipo za polete.

Glede Tepeša se strinjam. Pri Kranjcu pa ni problem, da ni bil zraven ampak odnos Janusa do njega, ko se je vračal po poškodbi.
Uporabniški avatar
deneardo

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 25 Mar 2018, 22:23

Jaz se še za Robina ne strinjam... dobil šanso na par zacetnih tekmah in ni prišel niti bluzu za tekme... šel kot vsi na celinski pokal kjer niti tam ni prišel nikamor in meni jasno da so dobili prednost tisti ki so tam zmagovali in priborili to kvoto +1.... do da pa ni blo komunikacije med njim in janusom je pa druga stvar ali je on lepo povedal da je skoz tak da on dobima od trenerja B ekipe rezultate in po tem klice v A... njega pa ni blo nikjer in prav da so dobili mladi šanso...
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a Master » 25 Mar 2018, 23:20

Janus bi moral biti bivši že po tisti Prevcovi šampionski sezoni. Enostavno je to bil vrh, lahko je šlo samo še navzdol. In tako je tudi šlo zdaj dve sezoni samo dol.
Samo pri nas je nasplošno, v vseh športih, tako, da se pol, par let, gledajo pretekle zasluge.
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a guano » 27 Mar 2018, 08:32

Uporabniški avatar
guano

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na OSTALI ŠPORTI 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost