Zimski športi

Re: Zimski športi

OdgovorNapisal/-a Master » 18 Feb 2018, 16:44

Med A in B smo zdaj. Pol bomo pa med B in C
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a zamo » 18 Feb 2018, 20:46

Master napisal/-a:Med A in B smo zdaj. Pol bomo pa med B in C

torej..elita (SP)...potem pa med div1A (A)..in div1B (,B)..da bos lazje razumel.
zamo

OdgovorNapisal/-a baresi » 19 Feb 2018, 12:17

zamo napisal/-a:sramotno kaj so naredili s hokejem..ce se nic konkretno ne spremeni, potem bo cez kakih 10,15 let..ko se trenutni reprezentantje poslovijo..slovenija verjetno tam nekje med A in B divizijo.
Trenutno se v našem hokeju dela zelo dobro, sistemsko. U-18 reprezentanca bo nastopila na SP-ju skupaj z Nemci, Kazahstanci, Danci, Norvežani, to zagotovo ni slabo.
Koliko je minus, da nimamo klubskega hokeja, pa je spet plus, da gredo mladi v tujino, kjer še hitreje napredujejo.
Upam, da se v obdobju 3 let Jesenice sestavijo do te mere, da bodo z večino slovenskimi igralci prišli nazaj v EBEL.

Mi imamo talent za ta šport, zagotovo ne bomo izpadali iz A1 divizije, igrati tu pa je naša realnost.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a domn333 » 20 Feb 2018, 09:05

Jeglič pozitiven na dopingu proti Slovakom...
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča! :LP:
domn333

OdgovorNapisal/-a baresi » 20 Feb 2018, 09:29

Grdo se je zajebal... Škoda ga je. Je pa žalostno, da padeš na dopingu, ker nečesa ne prijaviš.
Astmatiki Norvežani zmagujejo v smučarskih tekih na ta način že ohoho let...

P.S. Padel je zaradi tega. Lahko malo bolj laufaš, en ma to pri nas celo na rekreaciji. Slika
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a t-h-o-r » 20 Feb 2018, 10:21

Ma kaj ga je skoda. Samo prijavit bi moral to 'zdravilo' za svojo 'astmo'
Uporabniški avatar
t-h-o-r

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 20 Feb 2018, 11:01

Fuck. Kaj zdaj to pomeni za nas? Glede na to, da nam proti Norveški za zdaj dobro kaže...
Hetfield

OdgovorNapisal/-a domn333 » 20 Feb 2018, 11:03

Hetfield napisal/-a:Fuck. Kaj zdaj to pomeni za nas? Glede na to, da nam proti Norveški za zdaj dobro kaže...

Ocitno za reprezentanco nic. Jeglic pa mora v 24 urah zapustiti igre
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča! :LP:
domn333

OdgovorNapisal/-a mbfc » 20 Feb 2018, 11:06

Kolko jaz vem, mora pri ekipnih športih bit več kot en dopingiran oz. mora biti "sistemski doping".
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a El Grande » 20 Feb 2018, 12:08

Goljufal je. Ne si zatiskat oči, da se pa naši športniki ne dopingirajo.
Uporabniški avatar
El Grande

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a semnovi » 20 Feb 2018, 12:09

točno..še en vrhunski astmatik...
semnovi

OdgovorNapisal/-a El Grande » 20 Feb 2018, 12:14

Zanimivo pa je vseeno, kako malo nogometašev ujamejo na doping kontroli. Očitno je, da nogomet, kot globalno najpomembnejši šport " ščitijo".
Uporabniški avatar
El Grande

OdgovorNapisal/-a baresi » 20 Feb 2018, 12:19

El Grande napisal/-a:Goljufal je. Ne si zatiskat oči, da se pa naši športniki ne dopingirajo.
Samo za primerjavo, točno ta "doping" se uporablja tudi po naših nižjih nogometnih ligah, pa še marsikje... Ni to noben "kriminal", ampak iz Jegličevega vidika, šlamparija.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a El Grande » 20 Feb 2018, 12:25

baresi napisal/-a:
El Grande napisal/-a:Goljufal je. Ne si zatiskat oči, da se pa naši športniki ne dopingirajo.
Samo za primerjavo, točno ta "doping" se uporablja tudi po naših nižjih nogometnih ligah, pa še marsikje... Ni to noben "kriminal", ampak iz Jegličevega vidika, šlamparija.

Seveda je kriminal. Očitno še rekreativci goljufajo. Zdaj vem v čem je fora, ko me povabijo na kak fusbal. Zakaj , ko stečem v napad se ne morem vrniti nazaj v obrambo, a eni tudi starejši od mene nimajo takih problemov... :mrgreen:
Uporabniški avatar
El Grande

OdgovorNapisal/-a peterr » 20 Feb 2018, 12:36

Kot vrhunski športnik tega pač ne moreš pozabit prijavit. Tako da je vse jasno. :down:
peterr

OdgovorNapisal/-a baresi » 20 Feb 2018, 13:01

El Grande napisal/-a:
baresi napisal/-a:

Seveda je kriminal. Očitno še rekreativci goljufajo. Zdaj vem v čem je fora, ko me povabijo na kak fusbal. Zakaj , ko stečem v napad se ne morem vrniti nazaj v obrambo, a eni tudi starejši od mene nimajo takih problemov... :mrgreen:
Da ne boš mislil, da se hecam. Se uporablja in do tega res ni težko priti. Tista moja zgornja slika ni iz neta...
Dva, tri vdihe in ti pljuča precej odpre. Sploh takim, ki nimajo kondicije. Saj drugače to ni nekaj škodljivega, to lahko vsak proba.

Je pa vsekakor nesprejemljivo in nerazumno, da tega ni prijavil.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a donkey » 20 Feb 2018, 13:47

baresi napisal/-a:
El Grande napisal/-a:
baresi napisal/-a:

Da ne boš mislil, da se hecam. Se uporablja in do tega res ni težko priti. Tista moja zgornja slika ni iz neta...
Dva, tri vdihe in ti pljuča precej odpre. Sploh takim, ki nimajo kondicije. Saj drugače to ni nekaj škodljivega, to lahko vsak proba.

Znanec, ki dosti amatersko prekolesari je sicer dosti bolj problematične zgodbice razlagal o tem kaj se dogaja v amaterskem kolesarstvu, kaj eni delajo s svojimi telesi, ko jemljejo razno svinjarijo brez da bi prverjali kako vpliva na njihovo telo, brez da bi se točno držali predpisanih količin, kako preterajo telo ker nimajo občutka, kdaj je šlo telo preko svoje meje, ...
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

Zimski športi

OdgovorNapisal/-a tomecp » 20 Feb 2018, 14:01

baresi napisal/-a:
El Grande napisal/-a:
baresi napisal/-a:

Seveda je kriminal. Očitno še rekreativci goljufajo. Zdaj vem v čem je fora, ko me povabijo na kak fusbal. Zakaj , ko stečem v napad se ne morem vrniti nazaj v obrambo, a eni tudi starejši od mene nimajo takih problemov... [emoji2]

Oprosti, ampak kot uporabnik pumpice (pa nisem Športnik [emoji14])ti lahko odkrito povem, da to na rekreaciji je lahko zgolj placebo učinek! [emoji6]

Edit: zdaj videl da je tvoja slika. A se ti res zdi da lahko več prelaufas?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!
Uporabniški avatar
tomecp

OdgovorNapisal/-a baresi » 20 Feb 2018, 15:17

tomecp napisal/-a:
baresi napisal/-a:
El Grande napisal/-a:
baresi napisal/-a:

Seveda je kriminal. Očitno še rekreativci goljufajo. Zdaj vem v čem je fora, ko me povabijo na kak fusbal. Zakaj , ko stečem v napad se ne morem vrniti nazaj v obrambo, a eni tudi starejši od mene nimajo takih problemov... [emoji2]

Oprosti, ampak kot uporabnik pumpice (pa nisem Športnik [emoji14])ti lahko odkrito povem, da to na rekreaciji je lahko zgolj placebo učinek! [emoji6]

Edit: zdaj videl da je tvoja slika. A se ti res zdi da lahko več prelaufas?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Jaz tega ne uporabljam, vem pa da se uporablja in tudi s kakim namenom se uporablja.
Z namenom, da se ne utrudiš tako hitro, kot bi se normalno. Vsaj tako mi vsi zatrjujejo, drugače tega verjetno ne bi uporabljali.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a baresi » 21 Feb 2018, 08:09

Flisarju olimpijski finale očitno ni usojen... Brezhibno do polfinala, potem pa izpad, škoda.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a peterr » 22 Feb 2018, 12:15

Flisar bo nosil zastavo na zaključku olimpijskih iger, je sporočil OKS.
peterr

OdgovorNapisal/-a Carlito Brigante » 22 Feb 2018, 14:45

peterr napisal/-a:Flisar bo nosil zastavo na zaključku olimpijskih iger, je sporočil OKS.

Flisar bi jo moral nositi na začetku in na koncu. Zagotovo se ne bi nihče pritoževal. Legenda.
Carlito Brigante

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 22 Feb 2018, 15:00

Flisar je komaj pred enim tednom odpotoval na OI, kako bi jo torej naj nosili na otvoritvi?
Uporabniški avatar
_PeRo_

OdgovorNapisal/-a Carlito Brigante » 23 Feb 2018, 10:08

_PeRo_ napisal/-a:Flisar je komaj pred enim tednom odpotoval na OI, kako bi jo torej naj nosili na otvoritvi?

Bi pač šel prej tja. :)
Carlito Brigante

OdgovorNapisal/-a baresi » 24 Feb 2018, 08:05

Žan Košir bronasta medalja, a z grenkim priokusom. V polfinalu je v izenačenem boju prvi prečkal ciljno črto, vsaj zdi se tako, a se je čas prej ustavil pri nasprotniku,za 1 stotinko.

Košir je na oddaljenejši progi.
https://pbs.twimg.com/media/DWx0MdPVMAAMInJ.jpg
Priponke
DWx0MdPVMAAMInJ.jpg
DWx0MdPVMAAMInJ.jpg (211.63 KiB) Videno 523 krat
Uporabniški avatar
baresi

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na OSTALI ŠPORTI 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost