Košarka

Re: Košarka

OdgovorNapisal/-a guano » 02 Jul 2014, 09:43

donkey napisal/-a:
guano napisal/-a:
donkey napisal/-a:Upam, da Lebron ostane čim dlje stran od Phoenixa ...

??? :shock:

Hehe nič takega, ampak enostavno ne morem prebavit človeka, ki si da na hrbet tetovirat chosen1 če navedem samo eno zadevo, ki mi pri njem dviguje pritisk. Phoenix mi je bil vedno zelo simpatična ekipa in za njih so igrali vedno igralci, katerih stil igre mi je bil všeč. To je od časa Kevina Johnsona, Dana Majerleja, Toma Chambersa naprej, pa potem prihod Barkleya, Aingea, časi, ko je igral Kidd, pa celotno Nashevo obdobje, Hill, Shaquille - ne vem, sami fajn igralci, za katere sem rad navijal. Za Phoenix z Lebronom v ekipi bi zelo težko navijal, čeprav po drugi strani bi zelo težko navijal proti Goranu :-E (SY) :-P

no posebnež je, to je res, je pa vseeno "king"...in če slučajno sončkom uspe res spraviti oba vrhunska igralca skupaj, potem jim bo težko kdo kos letos...težko si namreč predstavljam ekipo, ki bi lahko zaustavila Lebrona, Mela Anthony-ja, Dragića in Bledsoea...
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Don » 02 Jul 2014, 09:55

guano napisal/-a:
donkey napisal/-a:
guano napisal/-a:

Hehe nič takega, ampak enostavno ne morem prebavit človeka, ki si da na hrbet tetovirat chosen1 če navedem samo eno zadevo, ki mi pri njem dviguje pritisk. Phoenix mi je bil vedno zelo simpatična ekipa in za njih so igrali vedno igralci, katerih stil igre mi je bil všeč. To je od časa Kevina Johnsona, Dana Majerleja, Toma Chambersa naprej, pa potem prihod Barkleya, Aingea, časi, ko je igral Kidd, pa celotno Nashevo obdobje, Hill, Shaquille - ne vem, sami fajn igralci, za katere sem rad navijal. Za Phoenix z Lebronom v ekipi bi zelo težko navijal, čeprav po drugi strani bi zelo težko navijal proti Goranu :-E (SY) :-P

no posebnež je, to je res, je pa vseeno "king"...in če slučajno sončkom uspe res spraviti oba vrhunska igralca skupaj, potem jim bo težko kdo kos letos...težko si namreč predstavljam ekipo, ki bi lahko zaustavila Lebrona, Mela Anthony-ja, Dragića in Bledsoea...

To preprosto ni res :)

Sicer pa je ideja o tem zrasla samo pri Yahoo, ker nikjer ni zapisa o nobenem sestanku Mela in Jamesa. Sploh pa James ne hodi na pogajanja, ampak najprej pošlje svoje agente. Drugače pa se mi zdi najbolj verjetno, da so se pri Miamiju dogovorili za to, da naredijo malo prostora v salaryu cupu, ker si težko razlagam da so eno uro po tem, ko so prekinli pogodbe bili skupaj na kosilu James, Wade in Bosh.
Don

OdgovorNapisal/-a guano » 02 Jul 2014, 10:01

Don napisal/-a:
guano napisal/-a:
donkey napisal/-a:
guano napisal/-a:

Kaj ni res ? Da si težko predstavljam ekipo, ki bi lahko zaustavila omenjene ? Al kaj ? :rolleyes: :?

ps. https://www.google.si/#q=LeBron+James+C ... &tbs=qdr:w

http://www.washingtonpost.com/news/fanc ... n-carmelo/
Zadnjič spremenil guano, dne 02 Jul 2014, 10:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Don » 02 Jul 2014, 10:04

guano napisal/-a:
Don napisal/-a:
guano napisal/-a:
donkey napisal/-a:
guano napisal/-a:

Kaj ni res ? Da si težko predstavljam ekipo, ki bi lahko zaustavila omenjene. :rolleyes: :?

Ja, ker je na zahodu neverjetna konkurenca v tem primeru in dvomim, da se bodo sprehajali do finala.
Drugo kot drugo pa je, če si pogledal kakšno tekmo Sunsov letos si lahko videl, da so najmočnejši v hitri igri in s tem, če prideta bi igra postala počasnejša, da ne omenjam tega, da bi se kemija v ekipi porušla, ker ko je James v enem klubu se njegovi agenti obnašajo tako, kot da je to klub od Jamesa in takšen karakter v Sunse preprosto ne spada.
Don

OdgovorNapisal/-a guano » 02 Jul 2014, 10:10

Don napisal/-a:
Ja, ker je na zahodu neverjetna konkurenca v tem primeru in dvomim, da se bodo sprehajali do finala.
Drugo kot drugo pa je, če si pogledal kakšno tekmo Sunsov letos si lahko videl, da so najmočnejši v hitri igri in s tem, če prideta bi igra postala počasnejša, da ne omenjam tega, da bi se kemija v ekipi porušla, ker ko je James v enem klubu se njegovi agenti obnašajo tako, kot da je to klub od Jamesa in takšen karakter v Sunse preprosto ne spada.

Pa si ti prebral, kaj sem te vprašal ? Ti meni, da preprosto ni res, da si jaz nekaj težko predstavljam. Ti ni to malo čudno ?

ps. in isto so trdili za Miami, ko je prišel tja....pa se je izkazalo le en lari-fari

http://www.washingtonpost.com/news/fanc ... n-carmelo/
Zadnjič spremenil guano, dne 02 Jul 2014, 10:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Don » 02 Jul 2014, 10:11

guano napisal/-a:
Don napisal/-a:

Pa si ti prebral, kaj sem te vprašal ? Ti meni, da preprosto ni res, da si jaz nekaj težko predstavljam. Ti ni to malo čudno ?

Povedal sem ti samo, da si jaz predstavljam ekipo/ekipe, ki bi z lahkoto ustavila to ekipo to je vse.
Don

OdgovorNapisal/-a guano » 02 Jul 2014, 10:14

Don napisal/-a:
guano napisal/-a:
Don napisal/-a:

Povedal sem ti samo, da si jaz predstavljam ekipo/ekipe, ki bi z lahkoto ustavila to ekipo to je vse.

Ja, ampak potem ne moreš meni napisat, da nekaj kar si jaz težko predstavljam PREPROSTO NI RES. Ker potem bi isto jaz zdaj tebi lahko odgovoril, da to ni res...da si ti predstavljaš ekipo, ki bi z lahkoto ustavila to ekipo....in a ne bi blo to malo butasto, ali ?
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Don » 02 Jul 2014, 10:19

guano napisal/-a:
Don napisal/-a:
guano napisal/-a:
Don napisal/-a:

Ja, ampak potem ne moreš meni napisat, da nekaj kar si jaz težko predstavljam PREPROSTO NI RES. Ker potem bi isto jaz zdaj tebi lahko odgovoril, da to ni res...da si ti predstavljaš ekipo, ki bi z lahkoto ustavila to ekipo....in a ne bi blo to malo butasto, ali ?

Malo čudno sem napisal, priznam ja. Vsak pač ima svoje mnenje zato pe je forum :D
Don

OdgovorNapisal/-a izi » 30 Avg 2014, 08:26

sicer mi je košarka pešnajsti šport, a me vseeno zanima kaj bodo t.im. junaki storili letos na svetovnem. sploh glede na to, da očitno nezadovoljni zdovc nima neke avtoritete.
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a baresi » 30 Avg 2014, 08:29

Za kaj vrhunskega pač nimamo ekipe, naprej bomo prišli, potem pa kar bo bo...
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a Master » 30 Avg 2014, 09:25

Nič ne bomo naredli. Centrov nimamo, vsaka resna ekipa nas bo v skoku pojela, kar pomeni, da bojo nasprotniki meli po 10, 15 napadov več na tekmo. Očitno tudi Dragiču ne paše vse skup, ker vidi, da ni ekipe.
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a guga » 30 Avg 2014, 09:38

Točno to, vsaka resna ekipa s centri, če bo pametna nas bo premagala.Pod košem smo res tanki.
guga

OdgovorNapisal/-a baresi » 30 Avg 2014, 12:24

guga napisal/-a:Točno to, vsaka resna ekipa s centri, če bo pametna nas bo premagala.Pod košem smo res tanki.

Z Vidmarjem in Begićem bi bilo dosti drugače. Ampak kaj moremo, to kar je bilo na razpolgao in to kar trenutno kaj velja, je tam.

Sem pa mnenja, da bo od današnje tekme dosti odvisno, kar se klime v ekipi tiče. Z zmagami se bo tudi to popravilo.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a Gogi » 01 Sep 2014, 10:09

baresi napisal/-a:
guga napisal/-a:Točno to, vsaka resna ekipa s centri, če bo pametna nas bo premagala.Pod košem smo res tanki.

Z Vidmarjem in Begićem bi bilo dosti drugače. Ampak kaj moremo, to kar je bilo na razpolgao in to kar trenutno kaj velja, je tam.

Sem pa mnenja, da bo od današnje tekme dosti odvisno, kar se klime v ekipi tiče. Z zmagami se bo tudi to popravilo.

Bo se k... popravilo. Ste vidli Zdvoca proti Avstraliji? Dragič nardi kontro, da koš, ovo budalo se pa dere na njega kam bezla, ker je hoto met postavljen napad. (UF) (UF)
Gogi

OdgovorNapisal/-a baresi » 02 Sep 2014, 06:34

Gogi napisal/-a:
baresi napisal/-a:

Bo se k... popravilo. Ste vidli Zdvoca proti Avstraliji? Dragič nardi kontro, da koš, ovo budalo se pa dere na njega kam bezla, ker je hoto met postavljen napad. (UF) (UF)

Seveda se je popravilo, to tudi fantje sami priznavajo. Sploh pa ne igramo slabo. Mogoče ti pač gre samo Zdovc na živce. ;)
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a Gogi » 02 Sep 2014, 10:44

baresi napisal/-a:
Gogi napisal/-a:
baresi napisal/-a:

Seveda se je popravilo, to tudi fantje sami priznavajo. Sploh pa ne igramo slabo. Mogoče ti pač gre samo Zdovc na živce. ;)

Sploh ne. V bistvu mi je v prejšnjem mandatu bil OK. Predvsem tisto, ko je brez dlake na jeziku napovedal, da gremo na medaljo. Vidim pa, da na relaciji Dragič (Goran) - Zdovc nekaj hudo ne štima.
Gogi

OdgovorNapisal/-a baresi » 02 Sep 2014, 11:18

Gogi napisal/-a:
baresi napisal/-a:
Gogi napisal/-a:
baresi napisal/-a:

Sploh ne. V bistvu mi je v prejšnjem mandatu bil OK. Predvsem tisto, ko je brez dlake na jeziku napovedal, da gremo na medaljo. Vidim pa, da na relaciji Dragič (Goran) - Zdovc nekaj hudo ne štima.

Med njima ne štima vse tip-top že od EP 2009 in predvsem zaradi tega je bilo nekaj pomislekov pred SP-jem s strani Dragiča ter že prej s samim imenovanjem Zdovca za selektorja. Moja razlaga.
Drug problem je pomoje nastal, ker je Goran odigral premalo prijateljskih, da bi se popolnoma vklopil v sistem, kot ga Zdovc zahteva. Ta stvar se s temi tekmami zdaj popravlja, kakor tudi njun odnos.

Tudi zdaj je Zdovc napovedal polfinale, kar se mi zdi isto "noro" kot napoved medalje na EP. Le da je takrat imel veliko boljšo, izkušenejšo ekipo. Poanta vsega napisanega je, da je včasih potrebno malo potrpeti, prvenstvo je dolgo, tekem je dosti, vsak prav se lahko izkaže za napačnega.
Vsi pač vsem na pašejo, ampak z razumom se da tudi ta mesec dni skupaj shajati.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a Gogi » 02 Sep 2014, 11:47

Se strinjam. Ampak moraš pa priznat, da je izpadlo smešno. V pondeljek Zdovc izjavi "Imamo še dovolj časa, da popravimo napake". V torek pa Dragič... če v dveh mesecih nismo popravili napak, jih bomo težko v enem tednu.
Gogi

OdgovorNapisal/-a baresi » 02 Sep 2014, 12:03

Gogi napisal/-a:Se strinjam. Ampak moraš pa priznat, da je izpadlo smešno. V pondeljek Zdovc izjavi "Imamo še dovolj časa, da popravimo napake". V torek pa Dragič... če v dveh mesecih nismo popravili napak, jih bomo težko v enem tednu.

To pa, se strinjam. Čeprav po drugi strani je lahko šlo tudi za kapetanovo brco v rit soigralcem, da se pač morajo bolj potrudit. Zagotovo pa se bo z zmagami tudi odnos izboljševal.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a Vaccinator » 02 Sep 2014, 12:28

Mene je predvsem zmotla izjava Gorana pred prvenstvom, ko je reko, da ekipa rabi kemijo za dosego nekega res top rezultata in da tega mi še nimamo ter da nimamo ekipe za najvišja mesta.
Zdaj, upam, da je blo to pač mogoče razbremenjevanje pritiska, ker kot kapetan in nek rojen zmagovalec tega ne smeš na glas govorit. :)
Gre pa zaenkrat vse po planu, če zmagamo Litvo, smo na dobri poti do polfinala, ker ZDA bodo tam očitno pregazle vse. Če pa od Litve zgubimo in bomo drugi v skupini, pa dobimo ZDA že v 1/4 in potem čao pero.

Ampak mislim da smo z dosedanjo igro in z dejstvom, da je Litva ostala brez prvega organizatorja pred prvenstvom, jo več kot sposobni premagat. Smo meli kar srečo s skupino treba rečt. :up:

Ajmo!
Uporabniški avatar
Vaccinator

OdgovorNapisal/-a Gogi » 02 Sep 2014, 12:47

Morm rečt, da me je kar strah Litve, ker je edina resna reprezentanca v tej skupini (poleg nas seveda), mi pa smo najbol ranljivi ravno tam, kjer to najbol boli - pod košem.
Gogi

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 02 Sep 2014, 12:56

Dejstvo je, da z ekipo kot jo imamo, bi bil že četrtfinale velik uspeh. Tako pač je. Za zdaj sicer vse pohvale vsem, še posebej Omiču in Klobučarju, ki sta me res pozitivno presenetila, ampak močno dvomim, da lahko držita ta nivo skozi celotno prvenstvo.
Izjave Dragiča pa jaz razumem kot zniževanje apetitov javnosti in s tem razbremenitev reprezentance, ter hkrati poskus, da soigralce še bolj "napali".
Je pa res smola, da ravno letos, ko imamo najslabšo ekipo zadnjih let, imamo tako srečo z žrebom in razporeditvijo:).
Hetfield

OdgovorNapisal/-a Master » 02 Sep 2014, 14:35

Res škoda, da smo imeli tolko smole s poškodbami na centrskih pozicijah, z Vidmarjem in pravim Lorbkom, bi se morali bati samo jenkijev in špancev.

Malo so me presenetli proti Avstralcem, kjer sem jaz pričakoval poraz, predvsem zaradi njihove centrske linije, ki je res močna, mi pa tam najbolj tanki. Tudi mene je Omič presenetil, Klobučar pa je to sezono zelo napredoval, tako, kot bi moral že pred petimi leti.

Verjetno bomo drugi v skupini, ker proti Litvi in Valančiunasu mi nimamo rešitve. Bi morali ostali, predvsem Dragiča, odigrati njuni najboljši reprezentančni tekmi v karieri, pa tudi Omič bi s moral stepsti z njihovimi centri.
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a donkey » 02 Sep 2014, 14:49

Master napisal/-a:Res škoda, da smo imeli tolko smole s poškodbami na centrskih pozicijah, z Vidmarjem in pravim Lorbkom, bi se morali bati samo jenkijev in špancev.

Malo so me presenetli proti Avstralcem, kjer sem jaz pričakoval poraz, predvsem zaradi njihove centrske linije, ki je res močna, mi pa tam najbolj tanki. Tudi mene je Omič presenetil, Klobučar pa je to sezono zelo napredoval, tako, kot bi moral že pred petimi leti.

Verjetno bomo drugi v skupini, ker proti Litvi in Valančiunasu mi nimamo rešitve. Bi morali ostali, predvsem Dragiča, odigrati njuni najboljši reprezentančni tekmi v karieri, pa tudi Omič bi s moral stepsti z njihovimi centri.

Kloobučar je res "late bloomer" :D
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a MB-M » 05 Sep 2014, 08:29

Nisem zasledil nobenih komentarjev po tekmi z Litvo, pa bom tokrat prvi. Včeraj po tekmi nisem bil jezen, bil sem razočaran in to predvsem zaradi pubecov, ki so jih pred SP vsi dajali v nič, potem pa so pokazali velik karakter in željo in sam sem bil prepričan, da jim lahko resnično uspe priti do polfinala, kar bi jim od srca privoščil. Usodna je bila ena sama četrtina, vzrok za to pa je po moji oceni Domen Lorbek, ki je bil do takrat, ko je naredil dve veliki neumnosti in se je probrat sploh lahko začel, naš najboljši mož na igrišču. Prvo nonšalantna podaja v roke Litovca in takoj v naslednjem napadu izgubljena žoga. Od takrat naprej smo bili adijo.
Če že zdaj naredim zaključek tega SP, potem se mi zdi, da imamo resnično dobro osnovo za naprej. Predvsem drugo leto na EP, ko se bodo borili tudi za vstopnice za OI, moramo biti že tista prava ekipa, ki je uspešno prestala menjavo generacije. Seveda mora biti zraven tudi Vidmar, Blažič in Prepelič pa morata dvigniti svoj nivo igre, da bosta postala pravnomočna člana tudi na parketu.
Včeraj mogoče samo ena zamera Zdovcu. Ko je na polovici zadnje četrtine videl, da nima igralca proti coni, bi moral poskušat s Prepeličem, Blažičem in ponovno Slokarjem.
MB-M

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na OSTALI ŠPORTI 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost