Košarka

Re: Košarka

OdgovorNapisal/-a šerpa » 11 Mar 2018, 23:49

meho7 napisal/-a:
dejvi napisal/-a:aprila so harlem globetrotters v ljubljani.

Dolgcajt. Sem bil pred 10-15let nazaj.

eno piko preveč maš.
šerpa

OdgovorNapisal/-a izi » 12 Mar 2018, 07:35

saj zdaj tudi ni neki zabavnež. :D
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a marko vb » 16 Mar 2018, 00:07

Goran Dragič je danes izenačil svoj rekord sezone, s 33 točkami, 11-21 met iz igre pri porazu proti Sacramentu v podaljšku
njegovi highlightsi s te tekme od 0:39 dalje

marko vb

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 22 Apr 2018, 22:13

:shock: (UF) Se dobro, da toti lolek ne sodi fuzbala :party:
Slika
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a t-h-o-r » 23 Apr 2018, 09:56

Prav Španič je bil v glavni vlogi že pred novim letom, saj mu je eden od gledalcev primazal zaušnico na tekmi Rogaška – Helios Suns
Uporabniški avatar
t-h-o-r

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 23 Apr 2018, 11:21

Bog moj :-E
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a MB-M » 23 Apr 2018, 12:32

O vsem pa odloča Boris Majer. To je tisti majer, ki je meni onemogočil, da bi nadaljeval sodniško kariero, ker sem mu na eni tekmi, ko sem še igral, on pa edini sodil, rekel, da ima dobro dipotrijo, če je videl prekršek čez celo igrišče, jaz pa se igralca skoraj dotaknil nisem. On je eden od najbolj nekoretktnih delavcev v košarki.
MB-M

OdgovorNapisal/-a abraham » 23 Apr 2018, 12:38

MB-M napisal/-a:O vsem pa odloča Boris Majer. To je tisti majer, ki je meni onemogočil, da bi nadaljeval sodniško kariero, ker sem mu na eni tekmi, ko sem še igral, on pa edini sodil, rekel, da ima dobro dipotrijo, če je videl prekršek čez celo igrišče, jaz pa se igralca skoraj dotaknil nisem. On je eden od najbolj nekoretktnih delavcev v košarki.

ha ha ha ... se 100% strinjam ... jaz sem ga enkrat lovil po dvorani (nisem ponosen na to) ... prav tako piskan prekršek čez celo dvorano ... slonel je na steni pod enim košem, igralo pa se je pod drugim (SY)
Uporabniški avatar
abraham

OdgovorNapisal/-a pizdek » 28 Apr 2018, 12:45

Bravo Šaras, en največjih norcev že kot igralec, tudi kot trener bo očitno dober.

https://www.youtube.com/watch?v=BvXNaC2_phE
pizdek

OdgovorNapisal/-a zamo » 03 Maj 2018, 01:45

igor kokoskov bo v naslednji sezoni glavni trener Phoenix sunsov..ki bodo tudi zagotovo imeli enega najvisjih pickov na letosnjem nba draftu.
zamo

OdgovorNapisal/-a pizdek » 03 Maj 2018, 08:31

pizdek

OdgovorNapisal/-a liki » 03 Maj 2018, 08:41

Phoenix bo v najslabšem primeru imel izbor št. 4.

Bi pa to imenovanje Kokoškova za glavnega trenerja definitivno bila odlična informacija za Dončiča, če ga bo Phoenix imel možnost izbrati. Po moje ni boljše variante kot pa da ga Kokoškov upelje v NBA svet, ker mu bo dal tudi takšno vlogo na igrišču, ki Dončiču najbolj paše.
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a Don » 03 Maj 2018, 09:53

Sunsi so se veliko bolj zapalili za centra, ker to tudi rabijo. Za Luko je v tem primeru vseeno kam gre, kot da bi zdaj lažje uspel v Sunsih tudi ni resnica. V vsakem klubu ga bodo vzeli resno in forsirali, ker bo visoki pick in se to ne meče bek.

Vseeno iz vidika ekipe in nekega dosežka bi bila veliko boljša izbira Chicago (Markkanen) ali pa Knicksi (Porzingis), tudi če se zgodi trade in pravice za njega dobijo Spursi, kar se kar govori, ne bi bilo slabo.
Don

OdgovorNapisal/-a dnz » 03 Maj 2018, 10:17

Spursi bi bli odlična destinacija kaj se tiče ekioa ki bo najverjetneje v PO, samo kaj se tiče individualne statistike je pa fiks da je kaka ekipa ki še nebo takoj v PO oz nima nekih alstar igralcev vseeno boljša izbira. Da bo pa Phx zbral Aytona če bo pri njihovem picku še na voljo je pa več kot jasno, naslednja izbira bi pa verjetno bil luka
dnz

OdgovorNapisal/-a liki » 03 Maj 2018, 18:23

Don napisal/-a:Sunsi so se veliko bolj zapalili za centra, ker to tudi rabijo. Za Luko je v tem primeru vseeno kam gre, kot da bi zdaj lažje uspel v Sunsih tudi ni resnica. V vsakem klubu ga bodo vzeli resno in forsirali, ker bo visoki pick in se to ne meče bek.

Vseeno iz vidika ekipe in nekega dosežka bi bila veliko boljša izbira Chicago (Markkanen) ali pa Knicksi (Porzingis), tudi če se zgodi trade in pravice za njega dobijo Spursi, kar se kar govori, ne bi bilo slabo.

Ayton nekako velja za glavnega favorita za številko ena na draftu, ker ima res ekstremne fizične predispozicije. Pri Phoenixu pa se še posebej omenja kot njihov najverjetnejši izbor, ker je praktično lokalec.

Vendar pa, Phoenix, čeprav so bili najslabši v rednem delu, imajo samo 25% možnosti, da po loteriji ostanejo na prvem izboru. Ker se nekako pričakuje, da bo tisti klub, ki bo dobil prvi izbor, izbral Aytona, sedaj ob postavitvi Kokoškova za glavnega trenerja skoraj ni več dvoma, da bo Dončič vsaj za njih zagotovo prva ali druga izbira. Za ostale klube pa to ne moreš ravno trditi. Ker v nekaterih klub še vedno dajejo prednost igralcem iz kolidža pred evropejci, ne glede na to, kaj Dončič dela v Euroligi.

Zato bo Phoenix imel lepe možnosti da dobi Dončiča tudi če bo izbiral drugi ali tretji. Edino če padejo na četrto mesto, bo problem...

Kar pa se drugih klubov tiče, ni tako enostavno. Dosti je odvisno od tega, kakšno filozofijo posamezni klub zagovarja, kakšne soigralce bo dobil (imaš v posameznih klubih igralce, ki se obnašajo kot da so sami, ki so strašni egoti in jih briga samo njihova lastna statistika...), potem imaš trenerje ki znajo delati z mladimi in takšne ki jih niti ne povohajo ne. V glavnem dosti faktorjev.
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a guano » 04 Maj 2018, 09:14

In this mock draft, the Phoenix Suns have the No. 1 pick and select Doncic for a few reasons. One of which is their new head coach, Igor Kokoskov, is familiar with Doncic's ability as a player after coaching him during with Slovenia's national team alongside Goran Dragic.

https://bleacherreport.com/articles/277 ... -prospects
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a liki » 04 Maj 2018, 13:37

Loterija za pick št. 1, 2 in 3 bo 15.5.
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a t-h-o-r » 04 Maj 2018, 13:59

liki napisal/-a:Phoenix bo v najslabšem primeru imel izbor št. 4.

Bi pa to imenovanje Kokoškova za glavnega trenerja definitivno bila odlična informacija za Dončiča, če ga bo Phoenix imel možnost izbrati. Po moje ni boljše variante kot pa da ga Kokoškov upelje v NBA svet, ker mu bo dal tudi takšno vlogo na igrišču, ki Dončiču najbolj paše.

ni boljšega, kot pa da pride do igorja

ni slabšega, kot da gre v phoenix (ok, ajde, memphis je trenutno v še večjem sranju, tudi detroit nima neke optimistične prihodnosti)
Uporabniški avatar
t-h-o-r

OdgovorNapisal/-a donkey » 04 Maj 2018, 14:48

t-h-o-r napisal/-a:
liki napisal/-a:Phoenix bo v najslabšem primeru imel izbor št. 4.

ni boljšega, kot pa da pride do igorja

ni slabšega, kot da gre v phoenix (ok, ajde, memphis je trenutno v še večjem sranju, tudi detroit nima neke optimistične prihodnosti)

Phoenix je meni bil že leta katastrofa, klub brez kakršne koli vizije, vsakih "5 minut" spremenijo smer, ... do prihoda Kokoškova se mi je zdel ena slabših, če ne najslabša opcija.
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a liki » 09 Maj 2018, 22:44

Kaj pa Dončič danes v španski ACB?

Triple-double v 22. minutah - 17 točk ob 100% metu, 10 skokov in 10 podaj...
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a spiderKAD » 09 Maj 2018, 22:48

liki napisal/-a:Kaj pa Dončič danes v španski ACB?

Triple-double v 22. minutah - 17 točk ob 100% metu, 10 skokov in 10 podaj...

Fuknjeno, kaki car
spiderKAD

OdgovorNapisal/-a zamo » 10 Maj 2018, 01:52

upam, da je to dober obet pred f4 evrolige :party:
zamo

OdgovorNapisal/-a pizdek » 10 Maj 2018, 07:49

Igrali so proti zadnjemu + so že prvaki, zato je lahko bil totalno sproščen. Glede na lansko sezono, lahko pričakujemo, da bo v f4 pritisk naredil svoje.
pizdek

OdgovorNapisal/-a liki » 10 Maj 2018, 08:29

Saj ni bila poanta v tem, da so igrali proti zadnjemu. Seveda na F4 niti približno ni za pričakovati takšno statistiko.

Je pa Luka prvi igralec po letu 2007, ki mu je uspel trojni dvojček v španski ligi, če pa imaš ob tem še takšno perfektno statistiko, kot jo je imel Luka včeraj, potem je to res nekaj posebnega.

Najbolj pomembno pa je to, da sedaj po dvotedenskem počitku zgleda precej bolj sveže, z več energije, kot je to zgledalo v zadnjih mesecih. In če bo to prenesel še v naslednji teden, bo tudi na F4 igral eno glavnih vlog. Tako ali tako se bo počutil kot doma...
Uporabniški avatar
liki

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na OSTALI ŠPORTI 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost