1. SNL SEZONA 2017/18

Re: 1. SNL SEZONA 2017/18

OdgovorNapisal/-a salke » 16 Maj 2018, 21:05

Andraž Šporar napisal/-a:
dnz napisal/-a:
Vijolčni1 napisal/-a:
guano napisal/-a:
TheseColorsDontRun napisal/-a:ahahaha žabari guanota citirajo :D

Ajde žabice dajte citirat še to: LIGA PRVAKOV! :LP:

???

Sem ze popoldne tole nalimal, pa je ocitno zastekalo... uglavnem slaven si tam v zabariji :D

Mene bolj zanima kake podatke je po njihovo potvarjal? Če pa so vse dejstva ki jih nemore noben zanikat. Čudno da še ne rečejo da hvalabogi da niso oni bli v CL in bi jim real jih par natrpal, pa se nebi s tem hvalili da je zdaj v finalu

Objektivno gledano, čez deset dni bosta Lpool in Marseille tista, ki sta izgubila v finalu letos, Vassa bo pa še vedno obstala v prvi finski ligi.

Spuki idi v shoping, fuzbal ni za tebe
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahovića
Uporabniški avatar
salke

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a pizdek » 16 Maj 2018, 21:22

hahaha po tej izjavi lahko skoraj verjamem, da je to pravi Šporar. :lol: :lol: :lol:
pizdek

OdgovorNapisal/-a šerpa » 16 Maj 2018, 21:27

AlekB napisal/-a:
Vijolčni1 napisal/-a:
AlekB napisal/-a:mamo pa čast, bit priča najbolšemu stand up-u, takih vicov še Toš skup ne spravi :lol: :lol: :lol:

Ker Toš je pa res merilo za humor... :D

Meni osebno je, nimamo pa vsi istega okusa.

Toš bi mogu malo na žabarski forum, kaj si nor kaj materiala bi si ded nabral :smoking: :smoking: :smoking:

bil je merilo, dokler mu ni v glavo stopilo. sem se večkrat režal, ampak odkar sem ga lajkal na fb pa samo katastrofa.

če živiš od tega kar poveš, si pač tiho , ko nimaš kaj za povedat. neki šerpa lahko lahko suče gobec, ker je 10 ur na dan v službi...
šerpa

OdgovorNapisal/-a Samo » 16 Maj 2018, 21:31

Andraž Šporar napisal/-a:
dnz napisal/-a:
Vijolčni1 napisal/-a:
guano napisal/-a:
TheseColorsDontRun napisal/-a:ahahaha žabari guanota citirajo :D

Ajde žabice dajte citirat še to: LIGA PRVAKOV! :LP:

???

Sem ze popoldne tole nalimal, pa je ocitno zastekalo... uglavnem slaven si tam v zabariji :D

Mene bolj zanima kake podatke je po njihovo potvarjal? Če pa so vse dejstva ki jih nemore noben zanikat. Čudno da še ne rečejo da hvalabogi da niso oni bli v CL in bi jim real jih par natrpal, pa se nebi s tem hvalili da je zdaj v finalu

Objektivno gledano, čez deset dni bosta Lpool in Marseille tista, ki sta izgubila v finalu letos, Vassa bo pa še vedno obstala v prvi finski ligi.

Naj mi prosim nekdo reče, da se to en od naših norca dela...
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a guga » 16 Maj 2018, 21:31

Špuki, ne se jebat, idi raje v šoping. Smiselne povedi so zate prevelik zalogaj....
guga

OdgovorNapisal/-a guga » 16 Maj 2018, 21:48

Kaj pa to? Vmes med reklamami UEFA finala je poziv Smetarjev na tekmo s Krškim.Kak obup pa mora to bit...
guga

OdgovorNapisal/-a matejger » 16 Maj 2018, 21:50

guga napisal/-a:Kaj pa to? Vmes med reklamami UEFA finala je poziv Smetarjev na tekmo s Krškim.Kak obup pa mora to bit...

Reci da se hecaš? :shock:

Se da kje videt? :lol:
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a guga » 16 Maj 2018, 21:51

Ne hecam. Ce mas moznost nazaj prevrtet poglej.
guga

OdgovorNapisal/-a matejger » 16 Maj 2018, 21:53

Nimam, sem v tujini, ampak tole bi pa res rad videl :lol:
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

OdgovorNapisal/-a marcni_pubec » 16 Maj 2018, 22:57

Saj ne da se sekiram, ampak vam je pa zrasel greben. Upam da tudi vašim igralcem. Če je tako da so pozabili da je Olimpiji težko dati gol in bodo šli v tekmo naduvani, potem se že veselim sobote in dolgih frisov na stadionu :smoking:
marcni_pubec

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 16 Maj 2018, 23:01

Veš tisto, ko nekoga zgaziš pol pa še rikverc pregaziš za ziher.

MI SMO :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a matejger » 16 Maj 2018, 23:05

14 kratni prvaki
9 kratni pokalni pevaki
4kratni superpokakni prvaki
Evropski uspehi

Kaj pa lahko ti kontriras tem?

Ste klubek, ki ce mogoce postanete prvaki, ste se vedno klubek!!!

In res ne vem zakaj bi nam greben zrasel, saj nismo neki mali klubcek, ki bi imeli v nekem trenutku dobre rezultate in le eno lovoriko.
Prej ste vi prepotentni poznavalci fusbala.

Bezigrad 2005 ali olimpija 1911....
Uporabniški avatar
matejger

OdgovorNapisal/-a suvereno » 16 Maj 2018, 23:05

Odjebi v poskokih https://www.youtube.com/watch?v=oN6Wja7_RDQ oz. ko ti žabar očita, da ti zraste greben, pa vi res niste normalni...

matejger, baje so zdaj ugotovili, da so primorje 1920, z rahlimi pauzami vmes :mrgreen:
Uporabniški avatar
suvereno

OdgovorNapisal/-a suvereno » 16 Maj 2018, 23:10

TheseColorsDontRun napisal/-a:Veš tisto, ko nekoga zgaziš pol pa še rikverc pregaziš za ziher.

MI SMO :maribor2:

Bi šel rikvec, pa je že drugi čakal na svojo priložnost :mrgreen: https://www.youtube.com/watch?v=fh1isFObzZo :D
Uporabniški avatar
suvereno

OdgovorNapisal/-a liki » 16 Maj 2018, 23:27

Žal, ampak tokrat se pa tudi jaz strinjam z marčnim. Res dobiš občutek, da je marsikomu zrasel greben, nič več tistega realizma, ki smo ga imeli od -10 naprej.

Ko sem zadnjič po komediji v Stožicah pisal o ponižnosti na igrišču in pri publiki do sobote, sem glede publike imel v mislih samo to...

Derbiji so derbiji in kakorkoli obrneš, tu so vedno možni vsi trije rezultati. Dosti smo omenjali “karma je kurva” in zdaj smo spet v situaciji, ko lahko prej nas vdari kot pa zelene...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a suvereno » 16 Maj 2018, 23:45

Seveda, ipak je derbi, lahko se zgodi marsikaj na terenu, nimaš kaj.

Ampak ne more nam ravno žabar nastavljati ogledala, ko so sami pojem vsega kar je narobe. Kot da ti izraelska politika reče, da moraš biti diplomatski v vojnih akcijah...
Uporabniški avatar
suvereno

OdgovorNapisal/-a ales100i » 17 Maj 2018, 00:43

liki napisal/-a:Žal, ampak tokrat se pa tudi jaz strinjam z marčnim. Res dobiš občutek, da je marsikomu zrasel greben, nič več tistega realizma, ki smo ga imeli od -10 naprej.

Ko sem zadnjič po komediji v Stožicah pisal o ponižnosti na igrišču in pri publiki do sobote, sem glede publike imel v mislih samo to...

Derbiji so derbiji in kakorkoli obrneš, tu so vedno možni vsi trije rezultati. Dosti smo omenjali “karma je kurva” in zdaj smo spet v situaciji, ko lahko prej nas vdari kot pa zelene...
Na srečo nisem nikjer zasledil nobene izjave kogarkoli iz kluba s takim pogledom. In oni so tisti, ki bodo igrali v soboto. In to mene še vedno navdaja z optimizmom. Ker karma nas je tepla vedno, ko so s strani kluba prihajale prepotentne in podcenjevalne izjave. Tega sedaj ni.

Navijači pa so navijači in toliko dreka kot so nam z one strani Trojan letos spet servirali kot vsakič, ko malo pogledajo nad povprečje, je Mariborčane za razumet. Sam sem sicer bolj pristaš totalne ignorance kot načina kako nekomu pokažeš, da ti na nivoju in ni vreden, da se sploh z njim ukvarjaš. Ampak včasih pa je nekoga pač treba javno in direktno ponižat, ker si zaradi svojega načina to zasluži.

Saj jasno, da so frustracije z one strani ogromne. Konec koncev nam v hrbet gledajo že skoraj 25 let z enim malim prebliskov predlani. In to je za večino njihovih navijačev cela njihova navijaška kariera. In to sigurno pušča globoke rane in so zaradi tega neracionalni v svojih pogledih. Ampak enkrat bodo morali dojet, da naši uspehi niso posledica izključno njihovih napak in "šenkanj", ampak posledica trdega in dolgoročnega potrpežljivega dela. In ko bodo se takega dela tudi sami naučili, namesto da vsakič letelijo po stopnicah gor in preskakujejo po dve, tri naenkrat in zato potem vedno padejo na gobec, bodo mogoče zaceli ceniti naše uspehe in ljudi v našem klubu in bodo deležni tudi oni kakega spoštovanja s strani drugih (čeprav tu jim mediji delajo medvedjo uslugo, ko jih po 2,3 dobrih tekmah že primerjajo z Barcelonami in izjavljamo kako so nas prehiteli v vseh pogledih v enem samem letu). Predvsrm pa bodo videli, kako je težko v bistvu naredit neki kontinuiran uspeh. 1x je lahko vsak prvak, še Leicester, nadgraditi to z uspehom v Evropi in potem ponovitvijo naslova prvaka in to še celo več kot 1x, je pa možno samo s počasnim delom in trdimi temelji. Trenutni njihov uspeh pa je posledica metanja denarja v ekipo in probleme. To zna vsak in mogoče se jim celo posreči postat prvaki letos, ampak kot povsod: Easy come, easy go. In potem jim spet ne bo jasno zakaj izpad v 1.kolu Evrope. In spet bo debeli Zaho imel srečo, proti njim pa se bodo zarotile vse črne sile tega sveta.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Zadnjič spremenil ales100i, dne 17 Maj 2018, 01:04, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
ales100i

OdgovorNapisal/-a marcni_pubec » 17 Maj 2018, 01:01

Z večino zgoraj napisanega bi se kar strinjam, čeprav osebno nisem frustriran zaradi uspehov Maribora. Druga stvar pa je da me dogajanje ta teden navdaja z optimizmom, nekaj evforije ki se kaže na tem forumu je sigurno prisotno v vaši ekipi. Sanje o 3/4/5 proti 0 in pa podcenjevanje nasprotnika, ki je neporažen že ohoho krogov in golov skoraj ne dobiva. MB bo pod večjim pritiskom saj od vas vsi pričakujejo zmago, po drugi strani pa tudi vaša forma ni presežek, glede na to da ste se mučili proti Ankaranu in Krškemu. Bomo videli, jaz sem zmerni optimist.
marcni_pubec

OdgovorNapisal/-a ales100i » 17 Maj 2018, 01:18

marcni_pubec napisal/-a:Z večino zgoraj napisanega bi se kar strinjam, čeprav osebno nisem frustriran zaradi uspehov Maribora. Druga stvar pa je da me dogajanje ta teden navdaja z optimizmom, nekaj evforije ki se kaže na tem forumu je sigurno prisotno v vaši ekipi. Sanje o 3/4/5 proti 0 in pa podcenjevanje nasprotnika, ki je neporažen že ohoho krogov in golov skoraj ne dobiva. MB bo pod večjim pritiskom saj od vas vsi pričakujejo zmago, po drugi strani pa tudi vaša forma ni presežek, glede na to da ste se mučili proti Ankaranu in Krškemu. Bomo videli, jaz sem zmerni optimist.
Imaš delno prav. Naše matranje zadnja kola pa ni stvar forme, ampak normalna posledica živčne in napete borbe za naslov. To je povsod enako. Sezona je dolga, vsaka tekma je ključna že 10 kol in to pusti posledice na vsako ekipo, stres je zelo utrujajoč. In tu ponavadi pridejo izkušnje v igro in zato klubi z več izkušnjami iz takih situacij ponavadi potegnejo daljšo. Še v Španiji se to vidi, če je kako sezono napeto do konca kak Barca in Real kiksata zadnje tekme, prej pa vsakega s 5-0 pospravljata. In tudi vam se to sedaj dogaja. In ker nimajo ljudje v klubu in okrog njega izkušenj, sedanje rezultate pripisujejo nesreči, obrambni taktiki,... Vsemu, samo neizkušenosti v napetih bojih za lovoriko ne. In na koncu vas bo ravno to nerazumevanje kaj se dogaja v takih situacijah, stalo naslova. Jaz že 1 mesec trobim kako bomo oboji še zgubljali pike, medtem ko nekateri pri nas, pri vas pa sploh, trdijo kako se bodo neki rekordi podirali v številu zaporednih zmag. Biščan še predobro ve kako je to, ko govori kako bo tezka z Ankaranom. Vi pa ga obsojate kak nima jajc.

Pa: ob psihični utrujenosti sem pozabil omenit še fizično utrujenost, ki bi znala odločit derbi. Rotiranja in izkoriščanje dolge klopi, je ena največjih specialnosti dvojca Zaho-Milanič. Pri vas pa večina ključnih igralcev diha na škrge. In če Čanadžije do sobote ne boste nekak pripravili, da zdrži 90 minut, vam bo zelo, zelo težko prit do zmage, četudi bi vodili 2-0 v 70. munuti. Mi ne dajemo golov v zadnjih minutah samo zaradi sreče.
Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Zadnjič spremenil ales100i, dne 17 Maj 2018, 01:35, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
ales100i

OdgovorNapisal/-a marcni_pubec » 17 Maj 2018, 01:31

Glede psihe se strinjam. V tem pogledu je tudi naš trener bistveno manj izkušen kot vaš, ki zna pripraviti ekipo na tri pike, pa magari v podaljšku. Glede fizične priprave pa mislim da sezona ni nek faktor, čeprav si pravilno opazil da skoraj ne rotiramo postave. Enostavno igralci obeh ekip vedo kaj je na kocki in bodo šli na 130% do zadnje sekunde tekme.
marcni_pubec

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 17 Maj 2018, 05:11

liki napisal/-a:Žal, ampak tokrat se pa tudi jaz strinjam z marčnim. Res dobiš občutek, da je marsikomu zrasel greben, nič več tistega realizma, ki smo ga imeli od -10 naprej.

Eh se eni pajtlate. Bistveno je, da je v klubu pravo razmisljanje in da se bodo znali pravilno pripraviti na tekmo. V kar pa sploh ne dvomim.
Ce pa jaz kot navijac recem, da bomo zabare odpihnili z igrisca pa nima nobene zveze s tem kak se bo v resnici dogajalo. To so emocije, to je fuzbal, napetost, derbi. Na koncu pa ce kljub vsemu se zgodi poraz, bo to se vedno sveti klub :maribor2:
V soboto pa brez kake poniznosti na tribunah. Samo na puno.
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a pizdek » 17 Maj 2018, 06:14

marcni_pubec napisal/-a:Glede psihe se strinjam. V tem pogledu je tudi naš trener bistveno manj izkušen kot vaš, ki zna pripraviti ekipo na tri pike, pa magari v podaljšku. Glede fizične priprave pa mislim da sezona ni nek faktor, čeprav si pravilno opazil da skoraj ne rotiramo postave. Enostavno igralci obeh ekip vedo kaj je na kocki in bodo šli na 130% do zadnje sekunde tekme.

S tem, da vas je v zadnjih tekmah v zadnje 20min kar konkretno zmanjkalo. Tako da če boste šli na 130% dvomim, da vam bo uspelo. Pomoje vas reši samo zelo dobro branjenje.

Zgoraj si očital optimizem in si po eni strani vesel, da pišemo o zmagah 3/4/5 proti 0....jaz to bolj vidim kot upanje, da se bo to zgodilo, ker to bi bila pika na i letošnji težki sezoni. Realno pa lahko pričakujemo remi 0:0 ali 1:1 ali zmago za en gol enega ali drugega + doma igramo slabše kot v gosteh, čeprav bo drugače ker bo na tribunah vroče. Osebno bi bil najbolj vesel zmage, ker remi nam prinaša nesigurnost, saj imamo še Celje v gosteh.Vi pa Krško doma in Domžale v gosteh iz katerih pa verjamem, da boste dobili vsaj 4 če ne celo 6 pik. Se pa strinjam z Alešom v celoti in upam, da bomo znali unovčit izkušnje.
pizdek

OdgovorNapisal/-a baresi » 17 Maj 2018, 06:17

Jaz neke pretirane vzvišenosti niti na forumu nisem zasledil. Vpisi, kako dobro bi jim bilo dati petardo, za mene niso pojem vzvišenosti, nadutosti ali nespoštovanja, ampak so napisani včasih v trenutku, v občutku, ko se spomniš na to, kako jim NZS na vse pretege želo pomagati pri naslovu.
Mislim, da se kar večina foruma zaveda, da bo tekma zelo zelo težka. Jaz sem že zadnjič napisal, da prejšnje tekme, slab moment, slabša forma, ipd., v soboto ne bodo imeli veze. Derbi dvigne vsako ekipo, ne glede na to, v kakšni formi je. Obe ekipi bosta v polni postavi in zmaga lahko gre nam ali njim.

Tekma bo podobna kot vse prejšnje letošnje, ne predstavljam si, da bi bilo drugače. Ne pozabimo, da ima naša ekipa ogromno izkušenj s takimi tekmami. Prepričan sem, da se tekma ne bo odločala v prvem polčasu, res pa je da lahko odloča vsaka individualna napaka, na kar mi nismo imuni. In na drugi strani izkoriščanje teh napak, kar pa nam gre zelo dobro v zadnjem času.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a guano » 17 Maj 2018, 06:33

Če bi jaz šel na forum NK Lolimpija pametovat, kako ni ok, da so napihnjeni kot žabe in kako je to zelo dobro za NK Maribor,
potem bi me njihovi forumaši lahko upravičeno poimenovali s vsemi možnimi žaljivkami....in res bi se lahko počutil bebec.

To pove dovolj.
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 17 Maj 2018, 06:39

marcni_pubec napisal/-a:Z večino zgoraj napisanega bi se kar strinjam, čeprav osebno nisem frustriran zaradi uspehov Maribora. Druga stvar pa je da me dogajanje ta teden navdaja z optimizmom, nekaj evforije ki se kaže na tem forumu je sigurno prisotno v vaši ekipi. Sanje o 3/4/5 proti 0 in pa podcenjevanje nasprotnika, ki je neporažen že ohoho krogov in golov skoraj ne dobiva. MB bo pod večjim pritiskom saj od vas vsi pričakujejo zmago, po drugi strani pa tudi vaša forma ni presežek, glede na to da ste se mučili proti Ankaranu in Krškemu. Bomo videli, jaz sem zmerni optimist.

Pod dosti vecjim pritiskom ste vi, ker vas samo zmaga ohranja v igri tako, da nasi ne rabijo igrat zaletavo.
To pa pomeni, da bo vsako minuto vasa obramba bolj ranljiva in vam nic ne bo pomagalo, da ste prejeli najmanj golov. Odpret se bote mogli in bo to igra ki je niste vajeni;)
Vanquish

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Nogomet v SLO in po svetu 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov