Slovenski igralci v tujini

Slovenski igralci v tujini

OdgovorNapisal/-a t-h-o-r » 27 Mar 2014, 09:35

http://www.siol.net/novice/junaki_za_ju ... _ligi.aspx

Ažbe Jug je odbranil svojo prvo tekmo za Bordeaux
Uporabniški avatar
t-h-o-r

Re: Slovenski igralci v tujini

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 11 Apr 2014, 17:56

Bojan Jokić- Villarreal- NK Maribor

Se v klubu še spominjajo bolečega izpada izpred osmih let, ko so v pokalu Intertoto z zvezdniško zasedbo senzacionalno izpadli proti Mariboru, sezono pred tem pa igrali v polfinalu lige prvakov?
Ja, to pa moram povedati. Ko sem prišel v klub, so me takoj spomnili na Maribor. Dejali so, da so imeli takrat močno ekipo, da so bila to najboljša leta Villarreala, potem pa jih je izločil Maribor. A to je nogomet. Všeč mi je, ker so priznali, da Maribor ni zmagal zaradi sreče, ampak zaradi tega, ker je bil boljši. So zelo korekten klub. Če je kdo boljši od nas, mu to priznamo, se pa želimo z vsakim nadigravati. Če že izgubimo, skušamo izgubiti na naš način. Takšno razmišljanje mi je zelo všeč.

:D
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a Mariborcan100 » 14 Apr 2014, 13:27

Samir raztural proti Sampdoriji :up: :

Slika
Uporabniški avatar
Mariborcan100

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a meho7 » 14 Apr 2014, 14:11

To je bilo res dobro.
meho7

OdgovorNapisal/-a starosta » 14 Apr 2014, 14:43

Mene pa veseli za Etija, upam da dobi in izkoristi čimveč priložnosti.
Uporabniški avatar
starosta

OdgovorNapisal/-a Mariborcan100 » 19 Apr 2014, 22:36

Sarma spet brano penal :up: .

Slika

Slika
Uporabniški avatar
Mariborcan100

OdgovorNapisal/-a Mraz » 19 Apr 2014, 23:05

Najboljši golman v italijanski ligi.
Mraz

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 20 Apr 2014, 00:54

Sarma je brez dvoma med petimi najboljšimi golmani na svetu.
Ampak nekateri čudaki po forumih ga naganjajo iz reprezentance :lol:. Se še spomnim, ko sem nekega posebneža na starem forumu dejansko moral prepričevati, da Helton, Adler, Kameni in Stekelenburg niso boljši golmani od Handanoviča :lol:
Hetfield

OdgovorNapisal/-a liki » 20 Apr 2014, 07:21

Hetfield napisal/-a:Sarma je brez dvoma med petimi najboljšimi golmani na svetu.
Ampak nekateri čudaki po forumih ga naganjajo iz reprezentance :lol:.

Resnici na ljubo, ob motivaciji ki jo je kazal pod Stojanovičem, je bilo tisto naganjanje popolnoma upravičeno. Za zadnje obdobje se ravno ne spomnim, da bi bila kakšna takšna debata.

Čeprav tiste debate glede raznih golmanov se jaz tudi z nasmehom spomnim...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a meho7 » 20 Apr 2014, 09:51

Hetfield napisal/-a:Sarma je brez dvoma med petimi najboljšimi golmani na svetu.
Ampak nekateri čudaki po forumih ga naganjajo iz reprezentance :lol:. Se še spomnim, ko sem nekega posebneža na starem forumu dejansko moral prepričevati, da Helton, Adler, Kameni in Stekelenburg niso boljši golmani od Handanoviča :lol:

Rahlo poseben si ti. Dve tekmi dobro odbrani, pa je po tvoje top5. Mi je pa nekaj zanimivo...., če je tak hudo dober, zakaj se velike ekipe ne trgajo zanj?
meho7

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 20 Apr 2014, 10:36

Haha točno ja,menda si ti bil tisti strokovnjak s stelelenburgi in heltoni:)).
Saj pa se trgajo-govorilo se je o zanimanju Barce,Cityja,Arsenala, še prej bayerna...Problem je,ker je Inter zanj postavil zelo visoko ceno(nenazadnje so že oni plačali 15mio zanj,kar pomeni,da je že zdaj med desetimi najdražjimi golmani v zgodovini:).
Top5 pa ni zato,ker 2 tekmi odbrani dobro,pač pa zato,ker mogoče največ dveh tekem na sezono ne odbrani dobro. Top 5 je,ker enostavno na svetu trenutno ni 5 golmanov,ki bi bili boljši od njega, tvojim obupanim poskusom s kameniji in stekelenburgi navkljub:))
Hetfield

OdgovorNapisal/-a meho7 » 20 Apr 2014, 11:51

On bi gladko bil med top5, če ga ne bi glava jebala. Prevečkrat pa deluje popolnoma nezainteresirano. Je pa gotovo najboljši v branjenju penalov. To pa drži.
meho7

OdgovorNapisal/-a Mariborcan100 » 20 Apr 2014, 13:10

meho7 napisal/-a:Rahlo poseben si ti. Dve tekmi dobro odbrani, pa je po tvoje top5. Mi je pa nekaj zanimivo...., če je tak hudo dober, zakaj se velike ekipe ne trgajo zanj?

"Dve tekmi" :-E . Sarma je en ključnih, če ne najbolj ključen igralec Interja, od prestopa naprej. Malo si poglej kako tekmo.

Dobre ekipe se pa verjetno ne "trgajo" zanj, ker je preveč drag. Zraven tega se moreš vprašat, kolko velikih klubov dejansko rabi novega golmana?

https://www.youtube.com/watch?v=q5u_YFzho4U

https://www.youtube.com/watch?v=trJBlsHkQ9M

http://vimeo.com/56088828
Uporabniški avatar
Mariborcan100

OdgovorNapisal/-a mandl » 20 Apr 2014, 13:46

meho7 napisal/-a:zakaj se velike ekipe ne trgajo zanj?

Ker Internazionale FC je pa mala ekipa. a majo 3 naslove evropskega prvaka.
mandl

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 20 Apr 2014, 13:56

Bayern, Barca, Manchester...vsi ti so se zanimali za njega. jebejo ga leta že. Bayern je takrat izbral mlajšega Neuerja, Barci pa je bil predrag, ker oni kupujejo samo napdalce ostalo morajo dobiti zastonj :)
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a Kekec » 20 Apr 2014, 14:28

Fantastic napisal/-a:Bayern, Barca, Manchester...vsi ti so se zanimali za njega. jebejo ga leta že. Bayern je takrat izbral mlajšega Neuerja, Barci pa je bil predrag, ker oni kupujejo samo napdalce ostalo morajo dobiti zastonj :)

Tako je. Delajo po vzoru Real Madrida. :up:
Kekec

OdgovorNapisal/-a meho7 » 20 Apr 2014, 21:36

mandl napisal/-a:
meho7 napisal/-a:zakaj se velike ekipe ne trgajo zanj?

Ker Internazionale FC je pa mala ekipa. a majo 3 naslove evropskega prvaka.

Milan, inter, manu, notitngham forest....
meho7

OdgovorNapisal/-a t-h-o-r » 22 Apr 2014, 10:09

notthingam forrest je velikan angleškega nogometa, samo ti tega verjetno nisi sposoben doumet
Uporabniški avatar
t-h-o-r

OdgovorNapisal/-a meho7 » 22 Apr 2014, 10:11

t-h-o-r napisal/-a:notthingam forrest je velikan angleškega nogometa, samo ti tega verjetno nisi sposoben doumet

Tako, kot ti nisi sposoben doumet poante vpisa.
meho7

OdgovorNapisal/-a liki » 22 Apr 2014, 10:15

t-h-o-r napisal/-a:notthingam forrest je velikan angleškega nogometa, samo ti tega verjetno nisi sposoben doumet

To mi sedaj zveni kot naši prijatelji preko Trojan...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 27 Apr 2014, 21:29

Zadnjih par kol aus. lige spremljam igralca Tadej Trdina pri Groding-u... fant je sicer letnik 1988 ali za napadalca te višine ( 190) zelo okreten in iznajdliv... ima vse: skok, prodor, odkrivanje-gibanje itd.... zanimivo mi je, da uporablja obe nogi in npr. razlika od berića on 1 na 1 lagano zabija in ga je tu prehitel ( danes Berić izenačil) po danih golih ( 17 tekem/ 5 golov).... zelo zanimiv napadalec za mene morda še komu iz našega štaba..... ima vse kar rabi sodobni napadalec, še zlasti moč, višino, obe nogi itd....

No če bo kdo imel šanso si ga naj pogleda pa pokomentira....
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a t-h-o-r » 28 Apr 2014, 08:56

fant je super, samo dvomim, da bi hotel hodit v slo. ligo, pa četudi v najboljši klub
Uporabniški avatar
t-h-o-r

OdgovorNapisal/-a screamer_mb » 28 Apr 2014, 22:43

t-h-o-r napisal/-a:fant je super, samo dvomim, da bi hotel hodit v slo. ligo, pa četudi v najboljši klub

Jaz mislim, da bi z veseljem prišel v Maribor, imamo ambicije za Ligo prvakov. Kaj bo v nekem avstrijskem zavrču. Razen če ne dobi boljše ponudbe od drugih avstrijskih klubov kar pa je zelo verjetno.
Nor na moj Maribor!
Uporabniški avatar
screamer_mb

OdgovorNapisal/-a dixi » 28 Apr 2014, 23:08

screamer_mb napisal/-a:
t-h-o-r napisal/-a:fant je super, samo dvomim, da bi hotel hodit v slo. ligo, pa četudi v najboljši klub

Jaz mislim, da bi z veseljem prišel v Maribor, imamo ambicije za Ligo prvakov. Kaj bo v nekem avstrijskem zavrču. Razen če ne dobi boljše ponudbe od drugih avstrijskih klubov kar pa je zelo verjetno.

Človek božji, ga ni junaka, ki bi zamenjal avstrijsko ligo za slovensko, pa četudi gre za naš klub. Pa ne spet s to ligo prvakov, ker to ni naša ambicija. Pika.
dixi

OdgovorNapisal/-a stoichkov » 28 Apr 2014, 23:56

dixi napisal/-a:
screamer_mb napisal/-a:

Človek božji, ga ni junaka, ki bi zamenjal avstrijsko ligo za slovensko, pa četudi gre za naš klub. Pa ne spet s to ligo prvakov, ker to ni naša ambicija. Pika.

kaj pa je naša ambicija? da premagamo krko doma in potegnemo piko v NM?...
Uporabniški avatar
stoichkov

Naslednja

Vrni se na Nogomet v SLO in po svetu 

Kdo je na strani

Po forumu brska: salke in 1 gost