Slovenska reprezentanca

Slovenska reprezentanca

OdgovorNapisal/-a grega72 » 26 Mar 2014, 14:37

Slika
Uporabniški avatar
grega72

Re: Slovenska reprezentanca

OdgovorNapisal/-a purplewarrior » 28 Mar 2014, 23:18

http://www.rtvslo.si/sport/nogomet/uefa-od-leta-2018-z-novim-tekmovanjem-ligo-narodov/333169

Kongres Evropske nogometne zveze je tako prinesel tudi napovedovano novost na reprezentančnem koledarju. Predlog novega tekmovanja so soglasno potrdile vse članice Uefe. Novo tekmovanje bo v veliki meri nadomestilo igranje prijateljskih tekem, saj se je Uefa morala spopasti s težavo, ko so nekatere reprezentance le stežka našle nasprotnike za igranje prijateljskih tekem. Liga narodov, v katero bo vključenih vseh 54 reprezentanc, bo potekala v letih, ko ni na sporedu svetovnih ali evropskih prvenstev, posledično pa bo spremenjen tudi način kvalifikacij za evropsko in svetovno prvenstvo.
VIJOLČNA JE LJUBEZEN VEČNA!
Uporabniški avatar
purplewarrior

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a liki » 16 Apr 2014, 07:14

Ena interna:

Za kvalifikacijsko tekmo za EP 2016, ki se bo igrala 9.10.2014, so Švicarji urejali vse potrebno v hotelu Habakuk. Tako da je to navkljub temu, da uradno razpored še ni znan, verjetno potrditev da bo ta tekma v Mariboru.
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a donkey » 16 Apr 2014, 07:51

liki napisal/-a:Ena interna:

Za kvalifikacijsko tekmo za EP 2016, ki se bo igrala 9.10.2014, so Švicarji urejali vse potrebno v hotelu Habakuk. Tako da je to navkljub temu, da uradno razpored še ni znan, verjetno potrditev da bo ta tekma v Mariboru.

Verjetno torej kot s(m)o predvidevali, z Anglijo v Stožicah, s Švico v Mariboru ...
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a glazek » 16 Apr 2014, 14:19

Zarad mene so lahko vse tam ker mi gre na kozlanje ko se spomnim, da je NZS-ju marketing bol pomemben od rezultata.
danes je vijolčni dan...danes je vijolčni dan...vsi zapojmo...vsi zapojmo...ker danes je vijolčni dan...
Uporabniški avatar
glazek

OdgovorNapisal/-a MB-M » 16 Apr 2014, 14:40

Meni se zdi logično, da bomo Švicarje imeli v LV. Verjetno se je tudi upoštevalo dejstvo, da bodo Švicarji tisti nasprotnik s katerim se bomo borili za drugo mesto in bo torej zmaga proti njim doma izrednega pomena. Kljub temu, da je najlepše in najbolj donosno gostiti Angleže, pa je tudi pomembno, da bo tekmo lahko spremljalo čim več ljudi in tako bo tudi zaslužek NZS večji. Seveda ob predpostavki, da se morajo tekme razdeliti med Maribor in Ljubljano. Tekma z Angleži in morebiten pozitiven rezultat lahko da presežek, tekma s Švicarji pa bo odločala o medsebojnem položaju na lestvici. Ne bodite tako pesimistični. Mislim, da je že čas, da se preneha to primerjanje in ugibanje katera tekma komu, ker postajamo kot naši politiki, ki se vračajo še 70 let nazaj, da bi nekomu nekaj dopovedali.
MB-M

OdgovorNapisal/-a mihaS » 19 Apr 2014, 18:45

Novaković pa še kar zabija. Golgeter od glave do peta, vedno na pravem mestu. Uf, da bi imeli takega napadalca, pa čeprav pri 35-ih.

Uporabniški avatar
mihaS

OdgovorNapisal/-a ivekoprivek » 21 Maj 2014, 13:57

Slika

Stevanović, Pečnik, Struna? Pri nas ni važno, če si dober ali nisi, važno je da igraš v tujem klubu pa magari v slabši ligi od naše!

Pogrešam vpoklic Anđelkovića iz Palerma, ki ima za seboj letos odlično sezono!
ivekoprivek

OdgovorNapisal/-a t-h-o-r » 21 Maj 2014, 14:41

pečnik ima za sabo odlično sezono in brezveze nekaj pizdiš; tudi stevanovič
Uporabniški avatar
t-h-o-r

OdgovorNapisal/-a liki » 21 Maj 2014, 14:57

Meni je najbolj smešna utemeljitev, da bo Jasmin Handanovič izpustil to reprezentančno akcijo zaradi poškodbe. A danes pa je zdrav?

Drugače pa je očitno, da se Filipoviča ignorira, medtem ko je Mertelj očitno postal fiksen del te reprezentance, ne glede na to kaj kaže na igrišču v našem dresu.

Glede Janže pa mi je še vedno žal, da se ga ni pripeljalo v Maribor, bi bil naravni izbor za levi bok, ki je v tem trenutku naša najbolj kritična točka. Se pa mi zdi fajn, da bo dobil priložnost.

Rotman je res presenečenje, čeprav mi je bil njegov način igre vedno všeč. Telesno dovolj močen in tudi zna nekaj narediti z žogo...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a Damc » 21 Maj 2014, 14:58

Ta seznam je čisto ok.

Edino Janže ne poznam dovolj dobro, da bi lahko komentiral.
"Do not abuse me with your different opinion!" - Caitlin Burley
Uporabniški avatar
Damc

OdgovorNapisal/-a t-h-o-r » 21 Maj 2014, 15:39

resno, janže ne poznaš? poznaš pa balažica? :D
Uporabniški avatar
t-h-o-r

OdgovorNapisal/-a El Grande » 21 Maj 2014, 16:34

Željko Filipovič je v tem trenutku zagotovo najboljši igralec SNL!
Katanec nima pojma kaj zamuja,ko namesto njega kliče recimo Mertlja v reprezentanco.
Janža ni kaliber niti za Maribor,kaj šele za izbrano vrsto naše države. Rotman pa ni švoh.
Uporabniški avatar
El Grande

OdgovorNapisal/-a dixi » 21 Maj 2014, 16:44

Joj ta Katanec....
Moj pogled :
- Jasmin Handanovič nima več mesta v repki. Je prestar, sploh pa imamo veliko boljše golmane. Tako da njemu se res lahko zahvalijo dokončno.
- Martin Milec : Zaslužen vpoklic. dobre igre, mlad in potencialen. Upam da dobi spodobno minutažo
- Aleš Mertellj : Jaz tu ne vem a nas Katanec zajebava ali kaj. Ker če je Mertelj ( poleg Milca ) najbolje kar lahko Mb ponudi repki, potem bolje res da ne pošiljamo nič v repko. Ker Mertelj ni potencial za repko in nikoli ne bo. In vedno ko bo dobil v repki priložnost, se bo videlo da ni to to. In potem pač logični sklep, da bolje da iz Mb nič ne kličemo.

Potencialni kandidati :
- Željko Filipovič : Neupravičeno zapostavljen. Ded se je enostavno naredil ven v dobrega fuzbalerja. Primerjave z Mertljem ni. Filipovič je pravi kaliber za repko. Ne štekam zakaj je na hladnem.
Reprezentančni potencial glede na zdajšnji seznam vidim v prihodnje pri Boharju in Rajčeviču. Cvijo bo težko prišel noter, Šuler mislim da je prestar in preveč poškodovan, ne vem niti če je sploh motiviran za nove akcije v repki. Vršiča pa če spravimo v formo tudi ne bo kaj pomagalo. Enostavno je tak tip igralca, ki jih Katanec tako malo prezira ( večkrat neupravičeno ). Ostali naši po moje niso na radarju.
dixi

OdgovorNapisal/-a Scout » 21 Maj 2014, 17:13

Zaj bodo pri Kopru spet hudi,...

Željko Filipović je največji kiks Katanca, da ga ni vpoklical!
Priložnost bo dobil Rajko Rotman? :rolleyes:

Glede Janže pa :lol: fant nemore 90 min tečt,... Zakaj ni vpoklical Klinarja v Repko. To sezono je fant izjemno napredoval!
Prodori, nevarni predložki ter izjemno tekaško sposoben,... Meni je v rangu našega Milca, če ne celo boljši,...

Če je že klical nogometaše iz SNL bi skoraj dal priložnost kakemu mlajšemu (Zajc,Črnigoj)?
Scout

OdgovorNapisal/-a Scout » 21 Maj 2014, 17:15

Zgleda da so Katancu všeč drvarji kot je sam bil (Rotman,Mertelj)

:mrgreen:
Scout

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 21 Maj 2014, 19:18

bilo že večkrat povedano od katanca, da na ta zbor ne bo klical dosti mladi, debitanotv itd.... razlog??? Poglejte s kom igramo, pomeni da bomo bolj ali manj branili, taktično igrali itd... Za to ma vsaj zame Mertlj v ekipi, naš Željko in še marsikdo bo pa drugič 100% dobil šanso... saj dvomim da bo kdo od novih kajprida igral.... igralo se bo z standarno ekipo za bunker.... kirm, kurtič, Mertelj.. v vezi sami defenzicvi saj dvomim, da bomo proti tem ekipam naredili kaj pametnega pa še naši jih bodo morali "pazit" saj si ne predstavljam, da kakemu Messi-u Cesar zlama obe nogi ;);)
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a Damc » 21 Maj 2014, 19:54

t-h-o-r napisal/-a:resno, janže ne poznaš? poznaš pa balažica? :D

Nisem rekel, da ga ne poznam. Rekel sem, da ga ne poznam dovolj dobro. Balažic mi deluje ok, ne rečem pa, da ni v naši ligi dovolj dobrih ali celo boljših.
"Do not abuse me with your different opinion!" - Caitlin Burley
Uporabniški avatar
Damc

OdgovorNapisal/-a grega72 » 21 Maj 2014, 20:02

El Grande napisal/-a:Željko Filipovič je v tem trenutku zagotovo najboljši igralec SNL!
Katanec nima pojma kaj zamuja,ko namesto njega kliče recimo Mertlja v reprezentanco.
Janža ni kaliber niti za Maribor,kaj šele za izbrano vrsto naše države. Rotman pa ni švoh.

da ga ni niti med 11 lige je še večja katastrofa kot nepoziv selektorja,ne vem če sploh kdo gleda tekme SNL,če ni ravno "derbi" z močvirniki
Uporabniški avatar
grega72

OdgovorNapisal/-a Don » 22 Maj 2014, 00:29

Scout napisal/-a:Zaj bodo pri Kopru spet hudi,...

Glede Janže pa :lol: fant nemore 90 min tečt,... Zakaj ni vpoklical Klinarja v Repko. To sezono je fant izjemno napredoval!
Prodori, nevarni predložki ter izjemno tekaško sposoben,... Meni je v rangu našega Milca, če ne celo boljši,...

Če je že klical nogometaše iz SNL bi skoraj dal priložnost kakemu mlajšemu (Zajc,Črnigoj)?

Ti veš, da je Klinar desni bok, Janža pa levi bok ali je to tebi enako?
Ja najboljše, da peljemo v Argentino mlade mulce, ki se še niso oddelali niti svoje starostne kategorije.

Samo nekaj me zanima. Po kateri logiki bi Zajcu dal prednost pred Verbičem? Ker je Zajc večkrat v časopisu?
Don

OdgovorNapisal/-a MB-M » 22 Maj 2014, 09:47

Bil bi popolni samomor, če bi se šli v teh dveh tekmah nekakšne igrice in preizkušanja. Tudi meni se zdi, da vsi ti mladi igralci, ki jih naštevate še niso niti približno dozoreli, da bi se jih klicalo v prvo ekipo. Še v svoji starostni kategoriji ne morejo narediti nekega rezultata, zdaj pa bi jih klicali za takšne tekmece kot sta ARG in URU.
MB-M

OdgovorNapisal/-a Scout » 22 Maj 2014, 10:15

Don napisal/-a:

[url]
Ti veš, da je Klinar desni bok, Janža pa levi bok ali je to tebi enako? [/url]
Ja najboljše, da peljemo v Argentino mlade mulce, ki se še niso oddelali niti svoje starostne kategorije.

Samo nekaj me zanima. Po kateri logiki bi Zajcu dal prednost pred Verbičem? Ker je Zajc večkrat v časopisu?

Kako je možno, da so trije levi beki-boki: Jokić,Janža,Struna?
Desni: Brečko,Milec,Klinar

Sploh nebi klical niti Verbiča,Zajca ter Črnigoja,...

Prej bi morali dobiti priložnost naši igralci saj so dokazano najboljši!
Samo dva naša igralca sta poklicana na tako edinstveno turnejo, ki je kot svetovno prvenstvo,...
Scout

OdgovorNapisal/-a Don » 22 Maj 2014, 10:28

Scout napisal/-a:
Don napisal/-a:

[url]
Ti veš, da je Klinar desni bok, Janža pa levi bok ali je to tebi enako? [/url]

Kako je možno, da so trije levi beki-boki: Jokić,Janža,Struna?
Desni: Brečko,Milec,Klinar

Sploh nebi klical niti Verbiča,Zajca ter Črnigoja,...

Prej bi morali dobiti priložnost naši igralci saj so dokazano najboljši!
Samo dva naša igralca sta poklicana na tako edinstveno turnejo, ki je kot svetovno prvenstvo,...

Struna lahko odigra tudi ostale pozicije ne samo boka. Pa kaj vam ni jasno, da se ne gre špilat tja ker se gre na turnejo. Tja se gre predstavit v neki solidni luči, da bomo še dobili kdaj šanso proti top ekipam špilat, vi pa bi poslali tja pol ekipe, ki še niti v svoji kategoriji ni se dokazala.
Od naših bi si zaslužil vpoklical samo še Filipović ostali pa trenutno ne. Je pa boljše, da se gre z neko preverjeno ekipo tja kot pa da pošljemo neke mladce.
Don

OdgovorNapisal/-a mbfc » 23 Maj 2014, 10:46

Mertelj in Filipovič sta sicer kao oba "zadnja vezna" ampak njune zadolžitve na terenu so tako različne, da ju ni mogoče primerjat v tem kontekstu. Je pa to podrobno že liki razložil v enem drugem tekstu.

Jaz vsekakor mislim, da Mertelj svojo vlogo lahko odigra v tej reprezentanci in ji doda kvaliteto kljub temu, kar kaže v našem dresu.
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a ivekoprivek » 24 Maj 2014, 12:07

t-h-o-r napisal/-a:pečnik ima za sabo odlično sezono in brezveze nekaj pizdiš; tudi stevanovič

Pečnik ima lahko za seboj še tako fantastično sezono, ampak kaj ko je liga slabša od naše (kjer ima mimogrede kak Bohar mnogo boljšo statistiko, da o komu drugemu sploh ne govorimo). Stevanovič, odlično ni, daleč od tega. Je pa ocenjevanje zelo relativno poglavje, o katerem ne mislim izgubljati časa, za moje pojme ima za seboj letos odlično sezono npr. Kampl, Bezjak, Anđelkovič, Oblak mogoče še v tej kategoriji Iličić po poškodbi pa Jokić, ki se je moral dokazovat na novo. Ostali pa solidno za svoj nivo in nekateri podpovprečno.
ivekoprivek

Naslednja

Vrni se na Nogomet v SLO in po svetu 

Kdo je na strani

Po forumu brska: salke in 2 gostov