UEFA Europa League

UEFA Europa League

OdgovorNapisal/-a grega72 » 25 Mar 2014, 18:34

Slika
Uporabniški avatar
grega72

Re: UEFA Europa League

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 24 Apr 2014, 21:51

Naši sodniki na tekmi sevilla-valencia priznali gol iz čistega offsajda :-E To ni dobro za tebe Skomina, Skomina še malo pa boš sodil le slo. ligo!
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 24 Apr 2014, 22:02

Skomino jebejo stranski sodniki že celo kariero. To je pač problem, ker je edini spodoben sodnik pri nas. Bolje, da si pomočnike najde nekje izven Slovenije, ker to ni ničemur podobno.
Vedno sodi odlično, brez napak, potem pa ga stranski zajebe (me zanima, če je to vedno en in isti pacient). ManUtd-Bayer, Francija-Ukrajina, zdaj to. Vedno ta stranski.
Škoda da mu stranski nesposobneži uničujejo kariero, ker kar se mene tiče je eden boljših sodnikov v Evropi, če ne celo najboljši.
Hetfield

OdgovorNapisal/-a baresi » 25 Apr 2014, 06:39

Včeraj res dobra tekma Benfica-Juve. Malo modrije, veliko nogometa. Pa nič poležavanja... :up:
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a liki » 25 Apr 2014, 08:17

Hetfield napisal/-a:Skomino jebejo stranski sodniki že celo kariero. To je pač problem, ker je edini spodoben sodnik pri nas. Bolje, da si pomočnike najde nekje izven Slovenije, ker to ni ničemur podobno.
Vedno sodi odlično, brez napak, potem pa ga stranski zajebe (me zanima, če je to vedno en in isti pacient). ManUtd-Bayer, Francija-Ukrajina, zdaj to. Vedno ta stranski.
Škoda da mu stranski nesposobneži uničujejo kariero, ker kar se mene tiče je eden boljših sodnikov v Evropi, če ne celo najboljši.

Fora je v tem, da je en stranski na mednarodnih tekmah že Italjan (mislim da zamenjuje ravno tistega stranskega, ki je zajebal na dodatnih kvalifikacijah). Res pa je, da pa nimam pojma, ali je bil naš ali italjan na tisti strani, ko je spregledal včerajšnji ofsajd (čeprav tisti dotik z glavo po moje ni bilo najbolj enostavno videti iz pozicije stranskega sodnika, je pa res, da je bil prvi ofsajd že takoj ob predložku).

Ampak po drugi strani, je lepo spoznaje za našo dušo da smo rezultatsko bili tako blizu najverjetnejšemu finalistu tega tekmovanja...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a bani » 25 Apr 2014, 10:09

liki napisal/-a:
Hetfield napisal/-a:Skomino jebejo stranski sodniki že celo kariero. To je pač problem, ker je edini spodoben sodnik pri nas. Bolje, da si pomočnike najde nekje izven Slovenije, ker to ni ničemur podobno.

Fora je v tem, da je en stranski na mednarodnih tekmah že Italjan (mislim da zamenjuje ravno tistega stranskega, ki je zajebal na dodatnih kvalifikacijah). Res pa je, da pa nimam pojma, ali je bil naš ali italjan na tisti strani, ko je spregledal včerajšnji ofsajd (čeprav tisti dotik z glavo po moje ni bilo najbolj enostavno videti iz pozicije stranskega sodnika, je pa res, da je bil prvi ofsajd že takoj ob predložku).

Ampak po drugi strani, je lepo spoznaje za našo dušo da smo rezultatsko bili tako blizu najverjetnejšemu finalistu tega tekmovanja...

Ja rezultatsko, z igro precej manj. In Obrez tega nikoli ne pozabi omeniti. Že ve zakaj ;)
Včeraj se je skoraj spozabil, a se je ugriznil v jezi in zmazal z : " ... pa ne bom zdaj o tem.. "
Uporabniški avatar
bani

OdgovorNapisal/-a liki » 25 Apr 2014, 10:16

bani napisal/-a:
liki napisal/-a:

Ja rezultatsko, z igro precej manj. In Obrez tega nikoli ne pozabi omeniti. Že ve zakaj ;)
Včeraj se je skoraj spozabil, a se je ugriznil v jezi in zmazal z : " ... pa ne bom zdaj o tem.. "

Kaj hočeš povedati, bi jih morali nadigrati na terenu?
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 25 Apr 2014, 11:03

Na koncu bo še Sevilja res prvak in smo torej mi izgubili proti nekomu, ki je izločil Porto, Valencijo, ... a vemo kak malo nam je manjkalo, da bi jih mi izločili. Toliko v razmislek, ko se "šimfa"
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a guano » 25 Apr 2014, 11:08

Fantastic napisal/-a:Na koncu bo še Sevilja res prvak in smo torej mi izgubili proti nekomu, ki je izločil Porto, Valencijo, ... a vemo kak malo nam je manjkalo, da bi jih mi izločili. Toliko v razmislek, ko se "šimfa"

joj, pa ta tvoja logika, torej je rudar pred sevillo (UF)
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a mandl » 25 Apr 2014, 11:11

guano napisal/-a:
Fantastic napisal/-a:Na koncu bo še Sevilja res prvak in smo torej mi izgubili proti nekomu, ki je izločil Porto, Valencijo, ... a vemo kak malo nam je manjkalo, da bi jih mi izločili. Toliko v razmislek, ko se "šimfa"

joj, pa ta tvoja logika, torej je rudar pred sevillo (UF)

tako logiko je imel predsednik Wisłe Kraków daljnega leta '98, po tem ko smo izgubili proti njim (beri: češ kak so zaj oni za v LP, ker smo pač mi na tesno izgubili proti PSV-ji, oni so pa nas kao razturali - 5:0). ;)
mandl

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 25 Apr 2014, 11:24

Kdo govori o tem kdo je pred kom?! Bistvo je, da pričajo te tekme o tem, proti kako dobri ekipi smo za las izpadli. In da, lahko bi bolj cenli našo ligo, morda pa le ni tako slaba, kot jo želite eni prikazat. In če bi jo cenli, bi drugače gledali na rezultate in poraze!
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a baresi » 25 Apr 2014, 11:53

Fantastic napisal/-a:Kdo govori o tem kdo je pred kom?! Bistvo je, da pričajo te tekme o tem, proti kako dobri ekipi smo za las izpadli. In da, lahko bi bolj cenli našo ligo, morda pa le ni tako slaba, kot jo želite eni prikazat. In če bi jo cenli, bi drugače gledali na rezultate in poraze!

Naša liga se bo bolj cenila, ko bo kdo, razen nas, prilezel v Evropskih pokalih kam dlje kot od 2.predkroga. Ostalo je samo tolažba ob naših porazih v prvenstvu.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a donkey » 25 Apr 2014, 12:03

baresi napisal/-a:
Fantastic napisal/-a:Kdo govori o tem kdo je pred kom?! Bistvo je, da pričajo te tekme o tem, proti kako dobri ekipi smo za las izpadli. In da, lahko bi bolj cenli našo ligo, morda pa le ni tako slaba, kot jo želite eni prikazat. In če bi jo cenli, bi drugače gledali na rezultate in poraze!

Naša liga se bo bolj cenila, ko bo kdo, razen nas, prilezel v Evropskih pokalih kam dlje kot od 2.predkroga. Ostalo je samo tolažba ob naših porazih v prvenstvu.

:up:
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 25 Apr 2014, 13:49

Kak pa naj prileze, če pa ligo odšpilajo z eno ekipo, pol vse razprodajo in igrajo v Evropi, po teh tekmah pa v jeseni sesatvijo novo močno ekipo.
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a ivekoprivek » 01 Maj 2014, 23:04

Ko samo pomislim, da smo drago prodali kožo Sevilli. V najslabšem primeru podprvakom letošnje LE.
ivekoprivek

OdgovorNapisal/-a t-h-o-r » 02 Maj 2014, 08:04

ko samo pomislilm, da smo sami dali svojo kožo sevilli :cry:
Uporabniški avatar
t-h-o-r

OdgovorNapisal/-a liki » 02 Maj 2014, 08:55

Glede na to, koliko sreče ima Sevilla letos v tem tekmovanju, bomo na koncu verjetno lahko rekli, da smo izpadli proti zmagovalcu LE. Tudi če odmislim njihove tekme, že samo to, da bodo finale v Torinu igrali proti Benfici, ne pa Juventusu, je po mojem mnenju precej povečalo njihove možnosti za zmago.

Ampak na koncu, to je samo dodaten bombonček za našo dušo.

Mimogrede, v Oblaku naša reprezentanca dobiva neverjetnega golmana (po moje že v tem trenutku na vsaj istem nivoju kot Handanovič). Pa žabar gor ali dol. Že samo ta podatek, da je Oblak v tej sezoni branil na 25 uradnih tekmah v vseh tekmovanjih v dresu Benfice in naše reprezentance in na 20 tekmah ostal nepremagan, je neverjeten, poraza na teh 25 tekmah pa sploh ne pozna...
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 02 Maj 2014, 09:15

Pozabit se ne sme, da bo benfica igrala vsaj brez štirih od prve postave...... imajo španci po moje velike šanse....
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a Scout » 04 Maj 2014, 19:11

liki napisal/-a:Glede na to, koliko sreče ima Sevilla letos v tem tekmovanju, bomo na koncu verjetno lahko rekli, da smo izpadli proti zmagovalcu LE. Tudi če odmislim njihove tekme, že samo to, da bodo finale v Torinu igrali proti Benfici, ne pa Juventusu, je po mojem mnenju precej povečalo njihove možnosti za zmago.

Ampak na koncu, to je samo dodaten bombonček za našo dušo.

Mimogrede, v Oblaku naša reprezentanca dobiva neverjetnega golmana (po moje že v tem trenutku na vsaj istem nivoju kot Handanovič). Pa žabar gor ali dol. Že samo ta podatek, da je Oblak v tej sezoni branil na 25 uradnih tekmah v vseh tekmovanjih v dresu Benfice in naše reprezentance in na 20 tekmah ostal nepremagan, je neverjeten, poraza na teh 25 tekmah pa sploh ne pozna...

Statistika, ki se je nebi branil niti en top golman: (tudi naš Handanović jasko) :mrgreen:
Scout

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 05 Maj 2014, 16:49

UEFA MAFIA !!

Medtem, ko bosta PSG in Barca zaradi nespoštovanja finančnega fair playa, kaznovani z ustnim in denarnim opominom, bo ta ista UEFA suspendirala Metalurg iz Donjecka za eno leto iz Evropskih tekmovanj. Pfuujjj, gamad. Če so že pravila, naj potem ta pravila veljajo za vse enako. Pa to je še samo Mafia in vlki keš v igri - to več ni š od športa. Najebejo pa vedno mali in revni, medtem, ko je bogatim vse dovoljeno in za njih ne veljajo nobena pravila. Še enkrat pfujjj za taki Svet oz. tako gamat, ki vodi naš Svet. Nikjer več ni pravice in vsepovsod je ena vlka korupcija in lopovščina.

http://www.nogomania.com/Mednarodni-Nogomet/Novica/UEFA-kaznovala-Metalurg.aspx
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a Damc » 05 Maj 2014, 19:40

Leteči Golman napisal/-a:UEFA MAFIA !!

Medtem, ko bosta PSG in Barca zaradi nespoštovanja finančnega fair playa, kaznovani z ustnim in denarnim opominom, bo ta ista UEFA suspendirala Metalurg iz Donjecka za eno leto iz Evropskih tekmovanj. Pfuujjj, gamad. Če so že pravila, naj potem ta pravila veljajo za vse enako. Pa to je še samo Mafia in vlki keš v igri - to več ni š od športa. Najebejo pa vedno mali in revni, medtem, ko je bogatim vse dovoljeno in za njih ne veljajo nobena pravila. Še enkrat pfujjj za taki Svet oz. tako gamat, ki vodi naš Svet. Nikjer več ni pravice in vsepovsod je ena vlka korupcija in lopovščina.

Metalurg ne bi ravno štel med male in revne....
"Do not abuse me with your different opinion!" - Caitlin Burley
Uporabniški avatar
Damc

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 06 Maj 2014, 15:20

Damc napisal/-a:
Leteči Golman napisal/-a:UEFA MAFIA !!

Metalurg ne bi ravno štel med male in revne....

Se opravičujem.

Metalurg po finančni plati stoji ob boku PSG-ju in City-ju - tako pri plačah, ko pri letnih transferjih, kot pri sponzorjih in ima v kadru igralce, ki prejemajo tudi po 10 milijonov in več letne plače. Je pa pač imel smolo, da so izmed te najmočnejše trojice, le Metalurg diskvalificirali, medtem, ko jo bosta City in PSG bojda odnesla s "60 milijonsko kaznijo" in namesto 25 igralcev za CL, lahko registrirala le 21 igralcev. Me res čudi, zakaj potemtakem City-ju in PSG denarna kazen, medtem, ko Metalurg diskvalificirajo za eno leto?

Šejkom pa se rit smeji, ker bodo lahko še naprej tekmovali, denar zapravljali in pa predvsem to, da so le denarno kaznovani z drugimi besedami, kupili so si odpustek pri UEFA MAFIJI in zakaj te možnosti nima Metalurg?

Poanta vsega tega je - zakaj niso pravila za vse enaka - oz. zakaj vsaj za VELIKE klube niso pravila za vse enaka - enim torej denarna kazen - drugim diskvalifikacija.
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a zamo » 06 Maj 2014, 20:55

pa kaj imas insajderske informacije, da metalurgu uefa ni ponudila tudi kaksne drugacne (financne) kazni, ki so jo ti morda zavrnili ali niso bili sposobni poravnati? (pa ceprav je lastnik tezki 2milijardi evrov..je pa res, da mu vrednost trenutno sigurno mocno pada.)
zamo

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 06 Maj 2014, 22:44

Kaj ima veze lastnik kluba (pa čeprav je težki multi-milijarder), če pa ne vlaga tolko v klub kot Velikani. Živ dokaz je Deportivo iz La Corune, katerega lastnik je (morda ni več - nebom šel raziskovat) "bil ali še je" 4. al 5. najbogatejši Zemljan po "forbesovi" lestvici (na kateri ni Rockefellerjev, Rotschildov, Athine Onasis,...) in hkrati najbogatejši Španec - sicer nevem kako mu je ime, ima pa v lasti verigo Zara in je težek 50-60 milijard $. No in pod tem lastnikom je klub pado iz 1. lige v 2. špansko ligo.

Tako, da bogati lastnik, ki ne vlaga multi-milijonov v klub, še ni zagotovilo, da bo klub Velik, bogat in imel več 100 milijonski igralski kader.

Tržna vrednost PSG in City-ja presega 350 milijonov. Oba imata več 10 milijonov letno od TV pravic - sponzorjev, milijone navijačev po Svetu, milijone ljudi po Svetu, ki nosi njihove drese (odrasli, otroci)... In kaj od tega ima Metalurg? Tržno vrednost 20 milijonov in bogatega lastnika. (NK MB cca. 11-12 milijonov).

Če smo že tak, bi glede na vrednost kluba, št. navijčev po Svetu (prodanih dresov po Svetu) - ponudili Metalurgu 10 do 20 krat nižjo kazen, katero bi Metalurg odslužo že s tem, ko bi se uvrstil v EL. In na to opozarjam. Finančni fair play je bil uveden izključno, da bi stopil na prste Velikanom, pa sedaj vidimo, da temu ni tako. In da bodo Velikani počeli še vedno kar bodo želeli in plačevali kazni, medtem, ko bodo "ostali" ob podobni zadevi bli diskvalificirani.

To je to, kar sem želel povedat.

UEFA MAFIA. Money plays - in nič drugega. Kakšni finančni fair play no??? Ne bit naivni. Tega ni. Bodo pa najebali vsi ostali, da bo potem res samo še LIGA DNARA in ne več liga fusbala. In pol bomo gledali po TV samo še 32-48 najbogatejših klubov, ker bodo vsi ostali ob najmanjši napaki diskvalificirani.

In verjemite, da bi Metalurg raje plačo kazen 3-6 milijonov, kot pa, da nima v naslednji sezoni možnosti nastopanja v LE.
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a liki » 06 Maj 2014, 23:08

Morate se zavedati, da je tudi ta omejitev iz 25 na 21 igralcev hud udarec za klube, kot so Man City, PSG in podobni, ki so praktično vse posameznike kupili. 8 igralcev namreč mora biti tako imenovanih "doma vzgojenih igralcev", kar pri tej kazni v praksi pomeni, da bo en Man City lahko registriral pri tej kazni samo 13 teh res pravih prvotimcev za LP. Kakšnega več ker verjetno kakšen posameznik izpolnjuje pogoje, da je uvrščen v kategorijo "doma vzgojenih igralcev". Tudi ta kazen 60 mio EUR ni kar tako, pa naj bo lastnik ne vem kako bogat. Ne verjamem, da so lastniki navdušeni, da bodo takšno vsoto vrgli skozi okno namesto da bi ta denar investirali v igralce.

Se pa po drugi strani strinjam, da so tu še vedno dvojna merila...
Uporabniški avatar
liki

Naslednja

Vrni se na Nogomet v SLO in po svetu 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov