UEFA Champions League

Re: UEFA Champions League

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 01 Maj 2018, 21:38

Real mi pride naprej kot Olimpija. Lahko faulira za penal, pa se le ta nebo piskal. Lahko igra z roko, pa se le ta nebo piskala. Nebi mogo simpatizirat s takim klubom, pa da mi plačaš. Pri meni je to 2. najbolj antipatičen klub na Svetu. Ta klub pol tolko lovorik nebi osvojil, če nebi imel 12. igralca ( sodnika ) na igrišču.
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a niko » 01 Maj 2018, 21:39

Če bi Muller in predvsem Lewandowski malo nekaj pokazala do zdaj v teh treh polčasih se ne bi rabli o sodnikih pogovarjat niti, ker bi imel tako prednost Bayern.
niko

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 01 Maj 2018, 21:40

niko napisal/-a:Če bi Muller in predvsem Lewandowski malo nekaj pokazala do zdaj v teh treh polčasih se ne bi rabli o sodnikih pogovarjat niti, ker bi imel tako prednost Bayern.

Iz tvojega vpisa gre sklepat, da če priložnosti ne izkoristiš, lahko sodnik sodi za nasprotno ekipo in je pol to OK ?
Dejstvo je, da sodnik mora korektno odpiskat tekmo in nesme imeti vpliva na končni rezultat!
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a niko » 01 Maj 2018, 21:49

Leteči Golman napisal/-a:
niko napisal/-a:Če bi Muller in predvsem Lewandowski malo nekaj pokazala do zdaj v teh treh polčasih se ne bi rabli o sodnikih pogovarjat niti, ker bi imel tako prednost Bayern.

Iz tvojega vpisa gre sklepat, da če priložnosti ne izkoristiš, lahko sodnik sodi za nasprotno ekipo in je pol to OK ?
Dejstvo je, da sodnik mora korektno odpiskat tekmo in nesme imeti vpliva na končni rezultat!

Jaz sem samo hotel povedat, da se vsi, ki navijamo v tej tekmi za Bayern ne bi rabli sekirat, če bi napadalni del ekipe vsaj nekaj pokazal do sedaj, jasno je meni, da je bla to roka po počasnem posnetku, čeprav vprašanje če je bla sploh v 16tki, v živo pa je meni tudi zgledalo kot da je zadeta nenamerna nastrelana ob telesu, pač sodnik za golom bi to mogel videt, ampak kot po pravilu so neuporabni, čakamo na VAR, da bo nogomet končno postal bolj pošten...

edit: golman :-E :-E :-E :-E
niko

OdgovorNapisal/-a matejger » 01 Maj 2018, 21:54

Leteči Golman napisal/-a:Real mi pride naprej kot Olimpija. Lahko faulira za penal, pa se le ta nebo piskal. Lahko igra z roko, pa se le ta nebo piskala. Nebi mogo simpatizirat s takim klubom, pa da mi plačaš. Pri meni je to 2. najbolj antipatičen klub na Svetu. Ta klub pol tolko lovorik nebi osvojil, če nebi imel 12. igralca ( sodnika ) na igrišču.

:up:
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 02 Maj 2018, 08:28

niko napisal/-a:
Leteči Golman napisal/-a:

edit: golman :-E :-E :-E :-E

Te pa se jaz nad cotmanom pritozujem? :smoking:
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a berlusconi » 02 Maj 2018, 09:12

Pa kaj si ti fukjen. Ovi golman sploh na tekmi ni bil.
berlusconi

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 02 Maj 2018, 12:19

Takšna roka se piska, razen nad igralci Reala in Olimpije ne. Ti so priviligirani in njim je edino dovoljeno igrati z roko.
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 02 Maj 2018, 12:29

Še ena zanimivost. Bayern je na obeh tekmah imel 5 na meji situacij za penal, od tega sta bili 2 situaciji čisti kot solza za penal. In ni se mu piskal penal. Real pa je imel v sodniškem podaljšku proti Juventusu 1 situacijo na meji za penal, pa se mu je piskal penal. Dvojna merila. Sicer sem navijač izključno NK Maribor in nimam simpatiziranja z ostalimi klubi. Si pa rad pogledam tudi druge tekme, zaradi same igre, akcij, golov,... in moraš res bit slep, da ne vidiš, da je nekaj narobe, ko igra Real in kakšno sodniško pomoč ima. In to je ena velika svinjarija, če nemorejo/"nočejo!" zagotovit poštenega sojenja za obe ekipi enako.
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a AlesD » 02 Maj 2018, 12:59

Po dolgem času sem si ogledal tekmo "belega baleta"... Mene bi blo sram navijat za tak klub. To so res baletniki. Tolko simuliranja, kriljenja z rokami (predvsem Ramos), zavlačevanja,... Eh, danes bo pravi fucbal (najprej popoldne, pol pa še zvečer).
AlesD

OdgovorNapisal/-a rebel » 02 Maj 2018, 13:51

AlesD napisal/-a:Po dolgem času sem si ogledal tekmo "belega baleta"... Mene bi blo sram navijat za tak klub. To so res baletniki. Tolko simuliranja, kriljenja z rokami (predvsem Ramos), zavlačevanja,... Eh, danes bo pravi fucbal (najprej popoldne, pol pa še zvečer).

Kar je res, je res.
(B) :up:
“Fail to prepare, prepare to fail.” – Roy Keane
Uporabniški avatar
rebel

OdgovorNapisal/-a guga » 02 Maj 2018, 22:06

Polfinale CL pa pade v dveh tekmah 11 golov. Noro!
guga

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a th0mas » 02 Maj 2018, 22:06

za mene je to bolj pokazatelj, da danes ne gledamo letošnjega zmagovalca lige prvakov, žal.
th0mas

OdgovorNapisal/-a El Grande » 02 Maj 2018, 22:13

Liverpoolu se danes sploh ne da. Igrajo preko kur..Skomina spregledal čisti penal za Romo. Tudi ofsajd Džeka, ko ga je zrušil golman Liverpoola najverjetneje ni obstajal.
Uporabniški avatar
El Grande

OdgovorNapisal/-a El Grande » 02 Maj 2018, 22:38

Skomina in njegove oprode potisnili Liverpool v finale.
Uporabniški avatar
El Grande

OdgovorNapisal/-a matejger » 02 Maj 2018, 22:42

Škoda za romo, ampak so si sami krivi glede 1 tekme, drugače pa tole pa je bila poslastica gledat obe tekme.
Jebiga angležov in špancev ne prenesem, pač bo tokrat prvič v življenju držal pesti za luzerpool, da le madričani ne postanejo prvaki :smoking: (SY) Čeprav še danes ne morem pozabit seozone 04/05...
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a hsge » 02 Maj 2018, 22:54

El Grande napisal/-a:Skomina in njegove oprode potisnili Liverpool v finale.

Je pa bil mislim da ofsajd pri golu džeka in ta penal je tudi bil na lepe oke.
hsge

OdgovorNapisal/-a tomecp » 02 Maj 2018, 23:11

Polfinale LP s končnim rezultatom sedn:šest! Malo mi gre na smeh! :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!
Uporabniški avatar
tomecp

OdgovorNapisal/-a Godward » 02 Maj 2018, 23:53

AlesD napisal/-a:Po dolgem času sem si ogledal tekmo "belega baleta"... Mene bi blo sram navijat za tak klub. To so res baletniki. Tolko simuliranja, kriljenja z rokami (predvsem Ramos), zavlačevanja,... Eh, danes bo pravi fucbal (najprej popoldne, pol pa še zvečer).

No me veseli, da nisem edini s takim mnenjem. Real in barca sta kluba, ki sta negledljiva, saj se imajo igralci za nekaj vec. Ne vsi, ampak nekateri si dovolijo vse, sodniki pa jih sploh ne kaznujejo, kot bi kakega manj znanega igralca. In zato je bolje gledat moski nogomet ne pa te gledaliscnike
MBFC
FIGHT against modern football!
https://www.youtube.com/watch?v=HJcJKsJsHdU
Uporabniški avatar
Godward

Kraj: Ruše

OdgovorNapisal/-a izi » 03 Maj 2018, 09:07

da si ne boš kaj naredil.
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a guano » 03 Maj 2018, 09:10

vsaj eden sodnik, ki ni podkupljen od reala :smoking:
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 03 Maj 2018, 10:42

izi napisal/-a:

da si ne boš kaj naredil.

:lol:
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a ales100i » 03 Maj 2018, 10:46

Skomina je generalno odsodil slabo. Čisto brez občutka in težko rečem, da je preferiral Liverpool. Mogoče so bile napake v škodo Romo malo bolj očitne, ampak generalno je bil bolj kot ne zgubljen v obe smeri. Dokazal, da upravičeno ni dobil finala za sodit.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Uporabniški avatar
ales100i

OdgovorNapisal/-a hsge » 03 Maj 2018, 11:17

meni pa se je skomina zdel dokaj ok, oba stranska pa katastrofa. vsaj enih 4-5 ofsajdov je bilo dosojenih na pamet, ker se je lepo videlo da sodnik ni bil v liniji.
hsge

OdgovorNapisal/-a Ales-MB » 03 Maj 2018, 11:24

Tudi jaz mislim da je bolj kot Skomina bila kriva naveza sodnikov na strani, ki sta bila obupna glede ofsajdov. Roma je bila oškodovana, bo očitno res treba uvesti VAR v Champions League.

Poslano z mojega SM-G920F z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
Ales-MB

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Nogomet v SLO in po svetu 

Kdo je na strani

Po forumu brska: Damc, Kr1z4j in 8 gostov