BUNDESLIGA

Re: BUNDESLIGA

OdgovorNapisal/-a malipizdek » 26 Feb 2017, 13:15

Ko sem bil mlajši, sem užival ob poslasticah, ko sta se merila Bayern in HSV, včeraj pa tole :shock:

http://www.okgoals.com/match-highlights-1488045247---43
malipizdek

OdgovorNapisal/-a mcmcmc » 26 Feb 2017, 22:02

ma saj to ni samo od včeraj, to je že zadnja leta tak, tudi zaradi tega mi je bundesliga zadna leta totalno bedna. zadni rezultati bayerna proti hsv doma so: 8:0, 5:0, 8:0, 3:1, 9:2, 5:0, 6:0. zadnih 7tekem torej gol diferenca 44:3.
mcmcmc

OdgovorNapisal/-a t-h-o-r » 28 Feb 2017, 08:28

Leteči Golman napisal/-a:Ne predstavljam si, da sem Kitajc, ki dela v kitajski fabriki za 250$ cele dneve. Sem hkrati marljiv in izjemno produktiven delavec. Firma v kateri delam ima neverjeten profit. Sam se grem pogajat za višjo plačo, pa dobim odgovor, da če mi kaj ne paše, lahko pustim službo, višje plače nebom dobil in lastnik mi še reče, da še jih čaka zunaj fabrike 1.000.000 ljudi, kateri bi delali za taki šoder takšno delo. In pol grem zvečer domu celi poklapan ( v bistvu prek ceste v blok od fabrike ), pa preberem novico, da je lastnik firme, kateri je hkrati lastnik kitajskega kluba, za več 10 milijonov odškodnine pripeljal nogometnega igralca in mu dal več milijonsko plačo.

Ima da se mi vtrga, ker se zavedam, da se vse to dogaja, ker nas delodajalci izkoriščajo in ne plačujejo nekaj malega več, čeprav bi si lahko to privoščili in bi bili delavci bolj zadovoljni, oni pa bi še vedno imeli ohohohohoho profita. Sedaj pa grabijo, grabijo, grabijo in čimmanj plačujejo svoje delavce, na drugi strani pa nevejo kam z denarjem in ga tak razmetavajo. Ta Svet res drvi v prepad in se pripravlja na novo krvavo Revolucijo, ko se bo folku spipalo zaradi takšnih stvari.

lol

kao pri nas je drugače, pri nas je delavec res "pošteno" plačan
Uporabniški avatar
t-h-o-r

OdgovorNapisal/-a venti » 22 Mar 2017, 09:49

Hehehe, so se pri Mandarinkotu učili ???
venti

OdgovorNapisal/-a malipizdek » 13 Maj 2017, 17:29

Super derbi, nora tekma. RB Lepizig - Bayern 4:5 :up:
malipizdek

OdgovorNapisal/-a meho7 » 13 Maj 2017, 17:44

malipizdek napisal/-a:Super derbi, nora tekma. RB Lepizig - Bayern 4:5 :up:

Zdaj sem še bolj jezen, da nisem mogel na tekmo.
meho7

OdgovorNapisal/-a Ales-MB » 14 Maj 2017, 13:04

Glih gledal povzetke na Sport1. Jebeno bo kdo se bo rešil izpada oziroma kdo gre v odločilne boje - Hamburg ima direktnega tekmeca v Wolfsburgu, Mainzu bo težko priti neporažen iz Koelna, enako velja za Augsburg ker se gre Hoffenheimu za Ligo Prvakov. Bayern pa včeraj prvo lagano, ko pa so videli da je vrag vzel šalo pa 3 komada iznenada.
Uporabniški avatar
Ales-MB

OdgovorNapisal/-a malipizdek » 14 Maj 2017, 19:02

Meho jebiga, pa drugič na kakšno drugo tekmo.

http://www.okgoals.com/match-highlights-1494694088---43
malipizdek

OdgovorNapisal/-a meho7 » 15 Maj 2017, 20:55

Pomočnik trenerja Arminie pred tekmo z Braunschweigom. Arminia je tekmo dobila 6:0. Poglejte lestvico in obvezno poslušajte vsebino govora
https://www.youtube.com/watch?v=5Ire_3KQmok
meho7

OdgovorNapisal/-a mbfc » 15 Maj 2017, 21:02

Samo še SIEG HAIL bi se moral na koncu zadret :D

Ampak ja.. to..
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a Matt123 » 15 Maj 2017, 21:11

mbfc napisal/-a:Samo še SIEG HAIL bi se moral na koncu zadret :D

Ampak ja.. to..

Hehe,Adolf ;) ...drugače pa dober govor :up: ,nekak tak Darko motivira naše fuzbalere pred tekmo :blush: :up:
Matt123

OdgovorNapisal/-a izi » 15 Maj 2017, 22:32

Ampak ja.. to..

p.s.(HEIL)
nič hudega, če bi se. saj je samo pozdrav zmagi.
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a wragec-mb » 17 Maj 2017, 13:47

Matt123 napisal/-a:

Ampak ja.. to..

Hehe,Adolf ;) ...drugače pa dober govor :up: ,nekak tak Darko motivira naše fuzbalere pred tekmo :blush: :up:

Kak zadnje čase igrajo mislim da jih kar Gajser motivira pred tekmo.
Uporabniški avatar
wragec-mb

OdgovorNapisal/-a elwood » 20 Maj 2017, 21:17

Zanimiv razplet v Bundesligi. Wolfsburg v kvalifikacije. Köln v EL.
Demokracija je laž in fetiš, ki nam preprečuje, da vidimo resnico oziroma dejanske antagonizme v družbi (dr. Slavoj Žižek)
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a malipizdek » 21 Maj 2017, 20:13

Poslovili so se Lahm, Starke in Xabi Alonso. Me zanima kdo bo namesto Lahma na desnem beku, nekaj pišejo o Kimmichu a on je čista 6ka.
malipizdek

OdgovorNapisal/-a meho7 » 21 Maj 2017, 23:17

malipizdek napisal/-a:Poslovili so se Lahm, Starke in Xabi Alonso. Me zanima kdo bo namesto Lahma na desnem beku, nekaj pišejo o Kimmichu a on je čista 6ka.
On je trenutno nekje vmes in nikjer. Veliko se govori o Walkerju, sem pa skoraj prepričan, da bo Carlo najprej probal s Kimmichom na beku. Če ga seveda ne bo Pep v City potegnil.
meho7

OdgovorNapisal/-a malipizdek » 22 Maj 2017, 06:34

Težko verjamem, da bi šel drugam. Menim, da je on izmed teh, ki si želi ostati v Bayernu. Mi je pa zanimiva izbira glede kapetanskega traku, ki ga je Lahm oddal Müllerju. Verjetno ga bo dobil Neuer, ki pa je trenutno poškodovan.

Nasljednje leto pa da vidim, kako se bo obnesel Leipzig v Evropi in Bundesligi hkrati, veliko klubov je na ta način v Bundesligi izgubilo kar nekaj mest v evropski sezoni, razen FCB IN BVB.
malipizdek

OdgovorNapisal/-a meho7 » 22 Maj 2017, 08:57

malipizdek napisal/-a:Težko verjamem, da bi šel drugam. Menim, da je on izmed teh, ki si želi ostati v Bayernu. Mi je pa zanimiva izbira glede kapetanskega traku, ki ga je Lahm oddal Müllerju. Verjetno ga bo dobil Neuer, ki pa je trenutno poškodovan.

Nasljednje leto pa da vidim, kako se bo obnesel Leipzig v Evropi in Bundesligi hkrati, veliko klubov je na ta način v Bundesligi izgubilo kar nekaj mest v evropski sezoni, razen FCB IN BVB.

Glih Kimmich hoče iti, ker je nezadovoljen z minutažo. Kapetan bo Neuer. RB pa je uganka. Tako visoko zagotovo ne bodo, čeprav mi je en možganski trust izjavil, da bodo že naslednje leto prvaki in da prihaja njihova era.
meho7

OdgovorNapisal/-a malipizdek » 22 Maj 2017, 09:42

meho7 napisal/-a:
malipizdek napisal/-a:Težko verjamem, da bi šel drugam. Menim, da je on izmed teh, ki si želi ostati v Bayernu. Mi je pa zanimiva izbira glede kapetanskega traku, ki ga je Lahm oddal Müllerju. Verjetno ga bo dobil Neuer, ki pa je trenutno poškodovan.

Glih Kimmich hoče iti, ker je nezadovoljen z minutažo. Kapetan bo Neuer. RB pa je uganka. Tako visoko zagotovo ne bodo, čeprav mi je en možganski trust izjavil, da bodo že naslednje leto prvaki in da prihaja njihova era.

Hahaha itak, kar prvaki bodo. Okej, denar pri RB ni problem, tu bodo že nekako krpali čeprav politika kluba ni taka, da bi zapravljali denar za neke drage nakupe. Težko bodo obdržali mlade talente, hkrati je vprašljiva širina klopi. Po drugi strani bo zanimivo tudi kaj bo pri BVB glede na vsa pisanja o odhodu Tuchela.

Ja res je, Kimmich ni zadovoljen z minutažo, ampak hkrati poudarja, da si želi ostati pri Bayernu in to kar nekaj let. Veliko bo odvisno od tega, kaj mu bo povedal Carlo glede nasljednje sezone. Ker če ga prodajo, so budale.
malipizdek

OdgovorNapisal/-a elwood » 22 Maj 2017, 11:02

Kimmich ne bo šel nikamor in to je tudi Rummenige jasno poudaril. Saj bi bili nori. Ne verjamem pa da bo celo naslednjo sezono igral desnega bočnega. Lahma ne moreš kar tako nadomestit. Tudi nadomestila za Alonso ni preprosto najti, največkrat se omenja Verrati, ki je v dobrih odnosih s Carlom. Nekaj bodo zagotovo morali storit če naslednjo sezono želijo dlje od četrtfinala v LP. Prideta sicer Sühle in Rudy kar pa za LP ni nikakor dovolj. Še vedno ni jasno kaj bo s Thomasom Müllerjem, ki ga Schweini vabi v ZDA. Išče se tudi backup za Lewandowskega. Njvečkrat se omenja Sandro Wagner, pa tudi Mario Gomes bi lahko bil opcija, sploh če VfL izpade iz lige kar je sicer manj verjetno.
Demokracija je laž in fetiš, ki nam preprečuje, da vidimo resnico oziroma dejanske antagonizme v družbi (dr. Slavoj Žižek)
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a malipizdek » 22 Maj 2017, 11:54

elwood napisal/-a:Kimmich ne bo šel nikamor in to je tudi Rummenige jasno poudaril. Saj bi bili nori. Ne verjamem pa da bo celo naslednjo sezono igral desnega bočnega. Lahma ne moreš kar tako nadomestit. Tudi nadomestila za Alonso ni preprosto najti, največkrat se omenja Verrati, ki je v dobrih odnosih s Carlom. Nekaj bodo zagotovo morali storit če naslednjo sezono želijo dlje od četrtfinala v LP. Prideta sicer Sühle in Rudy kar pa za LP ni nikakor dovolj. Še vedno ni jasno kaj bo s Thomasom Müllerjem, ki ga Schweini vabi v ZDA. Išče se tudi backup za Lewandowskega. Njvečkrat se omenja Sandro Wagner, pa tudi Mario Gomes bi lahko bil opcija, sploh če VfL izpade iz lige kar je sicer manj verjetno.

Misliš Mario Gomez? Za back up Lewandovskemu je dober ja. Muller v ZDA? Kaj bo on tam pri 27ih, saj ni nor.
malipizdek

OdgovorNapisal/-a elwood » 22 Maj 2017, 12:21

Gomez ja. Po mojem idealen. Glede Müllerja nisem čisto prepričan da 100% ostaja zvest Bayernu. Sezona je bila za njega katastrofalna in še ena taka ga lahko zlahka pri Bayernu postavi na stranski tir.
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 23 Maj 2017, 11:56

Ni bundesliga je pa v bilo Nemčiji. Zadnjo tekmo sezone oziroma možno da je blo finale kakega pokala.. Pač tekmo u-19 med Bayernom in Borussijo si je ogledalo 33.450 gledalcev.
aLeen7

OdgovorNapisal/-a elwood » 23 Maj 2017, 12:09

aLeen7 napisal/-a:Ni bundesliga je pa v bilo Nemčiji. Zadnjo tekmo sezone oziroma možno da je blo finale kakega pokala.. Pač tekmo u-19 med Bayernom in Borussijo si je ogledalo 33.450 gledalcev.

Finale Budenslige U-19 je bilo to. 8-7 po enajstmetrovkah za BVB
http://www.sport1.de/fussball/2017/052/ ... a-dortmund
Uporabniški avatar
elwood

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Nogomet v SLO in po svetu 

Kdo je na strani

Po forumu brska: sunlord in 6 gostov