TIFOti NK Maribor

TIFOti NK Maribor

OdgovorNapisal/-a MBandro » 24 Avg 2017, 16:17

Lepo pozdravljeni vsi ljubitelji NK Maribora :maribor2:
sam sem zasledil spletno stran, na kateri se lahko brezplačno zbira denar za tifote (upam da veste kaj je to..) in sicer z dnevno prijavo na spletno stran vsak uporabnik prejme neko vsoto (recimo par centov), z ''daily taski'' pa lahko vsak uporabnik prejme še več denarja, ki ga nato lahko donira za tifote svoje ekipe, torej Maribora.
Nato ekipa izbere človeka, ki mu zaupa, ki lahko prejme ta denar in z njim kupi listke za tifote.
Če ste za, komentirajte tukaj in lahko objavim stran, se zberemo in naredimo NKMB tifo :)
MBandro

Re: TIFOti NK Maribor

OdgovorNapisal/-a MBandro » 03 Sep 2017, 17:37

Torej ne,
se pa potem vidimo v ljubljani, kjer so idejo ze toplo sprejeli
MBandro

OdgovorNapisal/-a lassie » 03 Sep 2017, 20:33

Najprej napises "oglas" v stilu onih "to ni mrezni marketing", pol pa uzaljeno poves, da so v ljubljani bolj fajn... Ce bi v startu prilimal vsaj link do te strani, ki si jo nasel, bi mogoce pa kdo kliknil pa pogledal za kaj gre.
Uporabniški avatar
lassie

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 03 Sep 2017, 20:34

lassie napisal/-a:Najprej napises "oglas" v stilu onih "to ni mrezni marketing", pol pa uzaljeno poves, da so v ljubljani bolj fajn... Ce bi v startu prilimal vsaj link do te strani, ki si jo nasel, bi mogoce pa kdo kliknil pa pogledal za kaj gre.

samo meni se zdi da niso v dobrem smislu bolj fajn. pac pa "v ljubljani so ljudje bol fajn da jih lahk nategneš.. pač:D
aLeen7

OdgovorNapisal/-a Auxentios » 03 Sep 2017, 21:14

Ze to, da je zabarom ponujal isto stvar kot nam, nam to vse pove o tej osebi. Lock in ban za uzaljenega. :stoned:
I molim te nemoj mi vise pisat i zvat jer si dosadan kad popijes.
Uporabniški avatar
Auxentios

OdgovorNapisal/-a malipizdek » 03 Sep 2017, 21:27

MBandro napisal/-a:Torej ne,
se pa potem vidimo v ljubljani, kjer so idejo ze toplo sprejeli

In ti si celo upaš dodati, da si ponujal še LJ? Se strinjam, ban za totega.
malipizdek

OdgovorNapisal/-a MBandro » 05 Sep 2017, 22:54

A je problem ce sm se njim ponujal to?
Moj namen je, da bi cim vec klubov to uporabljal, ce pa tega ne uporabljajo, mi je pa tud vseeno.
Vsi ki govorite o mrežnem marketingu in nevem kaj vse še, stvar je itak zastonj tko da bi lahko z glavo razmišljal ampak ipak nima veze
MBandro

OdgovorNapisal/-a domn333 » 05 Sep 2017, 22:58

No ce nima veze pa lahko nehas pisat. Lp
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča! :LP:
domn333

OdgovorNapisal/-a prektrojanec » 05 Sep 2017, 23:00

MBandro napisal/-a:A je problem ce sn se njim ponujal to?
Moj namen je, da bi cim vec klubov to uporabljal, ce pa tega ne uporabljajo, mi je pa tud vseeno.
Vsi ki govorite o mrežnem marketingu in nevem kaj vse še, stvar je itak zastonj tak da bi lahko z glavo razmišljal ampak ipak nima veze

Ni problema, niti najmanjšega. Malo nepovezano ampak vseeno, razmišljam da bi vzel sezonsko za zelene. Mislim, mariborsko že mam, samo se ne čutim zaželjenega dovolj in razmišljam da bi prešaltal, pa tak mi je bližje in se ni treba vozit ob vikendih. Saj ni nobenega problema, poleg vsega pa so moji kotlinski prijatelji ful navdušeni nad idejo, skratka, super. Kaj bi se mi še keri pridružo?
prektrojanec

OdgovorNapisal/-a lassie » 06 Sep 2017, 06:18

MBandro nisem rekel, da gre za mrezni marketing, ampak da si "oglas" napisal na tak nacin. Ces ce koga zanima, bos kaj vec povedal. Napisal bi link do strani in bi si folk pogledal...
Uporabniški avatar
lassie

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 06 Sep 2017, 06:51

lassie napisal/-a:MBandro nisem rekel, da gre za mrezni marketing, ampak da si "oglas" napisal na tak nacin. Ces ce koga zanima, bos kaj vec povedal. Napisal bi link do strani in bi si folk pogledal...

Če bi napisal link, bi si folk pogledal in "morda" sam prijavil, ter tako on nebi mogel ustvariti grupe, katero bi (je) on pripeljal ( nebi imel nobenih zaslug, za tiste ljudi na strani, zato pa tudi ni linka, ker ima namen naredit grupo ), da bi potem vlekel procente od česarkoli pač služiš na strani ( predvidevam, da centeke služiš ko klikaš na reklame ali pa z zbiranjem spyware-a na svoj komp in razpošiljanje dalje ) . In danes nič ni zastonj, noben ti nebo dal cente, če nebo na tebi zaslužil Eure.

Zato pa je on tu videl priložnost in bi sedaj celo Slovenijo zvlekel not -> zaključek: več bi jih pripeljal, več bi lahko zaslužil ( cent+cent+cent=nekaj Eurov na mesec ) in več ljudi bi drugi pripeljali, več bi oni služili in MBandro sam, ker bi bil na vrhu piramide -> tak da če sedaj naredimo povzetek in rečemo, da gre za mrežni marketing, brez da smo sploh videli "link", smo zelo blizu resnice.
Uporabniški avatar
Leteči Golman

Vrni se na Predlogi 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost