Predlogi, graje..

Re: Predlogi, graje..

OdgovorNapisal/-a bucbuc » 21 Jan 2016, 03:50

Podpiram Olimpijo in Maribor. To je povsem združljivo v vseh primerih z izjemo derbija.
Ne pričakujem rdeče preproge, ampak debatiranje brez psovk pa ne bi bilo napak. Bo šlo? (In ostali, ki se tega posložujete?)

Pa da ne bo še tukaj zašlo s teme, sem glede tega zaključil.
Verjamem, da si dovolj pameten, da se zavedaš, kaj je prav, pa kako komunicirati. A le če/kadar želiš.

Naj vam za konec ustrežem, da boste lažje živeli v tem neizmernem sovraštvu do "zlobnih Žabarjev".

TOLE je moj zadnji post tukaj. Če že kaj, samo še privat. Če bo račun blokiran, pa tudi prav.

Ciao.
bucbuc

OdgovorNapisal/-a donkey » 21 Jan 2016, 11:25

dejanMB napisal/-a:Te tvoje diplomatske nasvete pa bom resno jemal šele takrat, ko boš najprej pometel pred svojim pragom oz. te strpnosti naučil svoje someščane, na Olimpijinem forumu. Človeku postane slabo od vsega kar se da tam prebrati, ko se na forumu pojavi pristaš Maribora, tukaj pa pričakuješ, da bodo tvoja mnenja pričakana z rdečo preprogo. Sicer pa ne vem zakaj obiskuješ forum, katerega objave o tvojem mestu te tako zelo triggerajo; glede na to, da zraven tega podpiraš še Olimpijo, zna bit, da si mazohist. Obisk kakšne izkušene domine bi ti znal odpret nove dimenzije užitka. :party:

Po eni strani se čudiš zakaj hodi na naš forum, po drugi očitno tudi ti redno preverjaš žabarskega? :rolleyes:
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a dejanMB » 21 Jan 2016, 13:09

donkey napisal/-a:Po eni strani se čudiš zakaj hodi na naš forum, po drugi očitno tudi ti redno preverjaš žabarskega? :rolleyes:

Včasih sem ga redno bral, danes tja pogledam zgolj še pred kakšnim derbijem. Da bi pa pisal tja gor in se potem čudil reakcijam, kot to počnejo žabarji tu gor, mi pa niti na pamet ne pride.
Uporabniški avatar
dejanMB

OdgovorNapisal/-a martin_krpan » 07 Mar 2017, 17:38

Kaj bi se dalo na forum zmontirat v času tekme kaki chat? Ker nam lušno leti postanje...
Ko spremljamo live :)
Da sprach der alte Häuptling der Indianer, wild ist der Westen schwer ist der Beruf
Uporabniški avatar
martin_krpan

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 07 Mar 2017, 17:49

martin_krpan napisal/-a:Kaj bi se dalo na forum zmontirat v času tekme kaki chat? Ker nam lušno leti postanje...

Zanimivo to...
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a matejger » 07 Mar 2017, 17:51

PsYChoSLO napisal/-a:
martin_krpan napisal/-a:Kaj bi se dalo na forum zmontirat v času tekme kaki chat? Ker nam lušno leti postanje...

Zanimivo to...

to je včasih bilo na uradni strani... in bi res tole bilo zanimivo...
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a screamer_mb » 07 Mar 2017, 17:59

matejger napisal/-a:
PsYChoSLO napisal/-a:

Zanimivo to...

to je včasih bilo na uradni strani... in bi res tole bilo zanimivo...

Eh. :D Vrzite bek telefone pa racunalnike ko je fusbal. :D
Nor na moj Maribor!
Uporabniški avatar
screamer_mb

OdgovorNapisal/-a donkey » 07 Mar 2017, 18:00

Če je interes, mislim da bi bilo izvedljivo ...
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 07 Mar 2017, 18:02

donkey napisal/-a:Če je interes, mislim da bi bilo izvedljivo ...

Pa tema ne bi bila zasvinjana med samo tekmo. Keri bo hoto, pa gre lahko tudi te dve uri prebirat :up:
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a martin_krpan » 07 Mar 2017, 18:04

PsYChoSLO napisal/-a:

Pa tema ne bi bila zasvinjana med samo tekmo. Keri bo hoto, pa gre lahko tudi te dve uri prebirat :up:

No to sem mislil, če pa bi kdo trolal, ga pa lahko moderator v toplice pošlje, tudi za forum.
Da sprach der alte Häuptling der Indianer, wild ist der Westen schwer ist der Beruf
Uporabniški avatar
martin_krpan

OdgovorNapisal/-a donkey » 07 Mar 2017, 18:10

PsYChoSLO napisal/-a:

Dostikrat bi bilo res dobro, če kakšni komentarji ne bi bili objavljeni na forumu :D
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a MB-M » 08 Mar 2017, 10:13

Če se uvede chat opcija med tekmami, potem se naj istočasno blokira tema o tekmi na forumu. Tako bi se izognili bedastim komentarjem in rezanju žil po prvi napaki.
MB-M

OdgovorNapisal/-a donkey » 08 Mar 2017, 10:20

MB-M napisal/-a:Če se uvede chat opcija med tekmami, potem se naj istočasno blokira tema o tekmi na forumu. Tako bi se izognili bedastim komentarjem in rezanju žil po prvi napaki.

To je tudi eden od glavnih razlogov, zakaj bi bil forum smiseln :) Pa po moje tako ali tako ne bi bilo poterbe po blokiranju teme, ker bi večina šla na forum ...
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a liki » 08 Mar 2017, 10:53

Pri chatu je tako, da nekdo enostavno mora nadzorovati zadevo sproti. Jaz se odkrito povedano s tem ne mislim obremenjevati. Dejstvo pa je tudi takšno, da bi nam trenutno bilo fajn biti na chatu, kaj pa bo recimo takrat, ko nam bo šlo slabše in se bodo drugi pojavljali na chatu da provocirajo?

V glavnem, zaradi mene je lahko, samo naj se potem nekdo drug javi, da bo to nadzoroval.
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a donkey » 08 Mar 2017, 10:57

Neke splošne sobe so po moje brezveze, ker se bo samo prepucavalo gor ko bodo prišli razni marčni srat. Mogoče samo, da se za aktualno tekmo odpre, bomo videli če bo sploh zalaufalo ...
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 08 Mar 2017, 17:26

liki napisal/-a:Pri chatu je tako, da nekdo enostavno mora nadzorovati zadevo sproti. Jaz se odkrito povedano s tem ne mislim obremenjevati. Dejstvo pa je tudi takšno, da bi nam trenutno bilo fajn biti na chatu, kaj pa bo recimo takrat, ko nam bo šlo slabše in se bodo drugi pojavljali na chatu da provocirajo?

V glavnem, zaradi mene je lahko, samo naj se potem nekdo drug javi, da bo to nadzoroval.

Ja, eh, ne da bi nekdo to sproti moderiral, to eeeh ne....

Ne vem, nisem tak programersko podkovan. Nekak se mi je zdelo, če je kaka možnost kake ikonice ob strani za odpret chat med tekmo samo, pa samo prijavljeni bluzijo o dogodkih sproti. Kerega ne bo zanimalo, pač ne bo bral, če pa bo komu dolgcajt, pa lahko še to prebere za nazaj...

Možnost zaklepanja teme med tekmo samo? tudi...zakaj pa ne...
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a suvereno » 08 Mar 2017, 18:01

Torej nekaj takega kot je chat na youtubu v času naših tekem. Je pa res, da si ga jaz vedno izklopim, da imam mir :smoking:
Uporabniški avatar
suvereno

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 08 Mar 2017, 22:47

suvereno napisal/-a:Torej nekaj takega kot je chat na youtubu v času naših tekem. Je pa res, da si ga jaz vedno izklopim, da imam mir :smoking:

:up: in tudi če ga bereš med tekmo ti slabo rata ker so sami bolniki gor.... pišem za pripravljalne tekme
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 08 Mar 2017, 22:50

fixcar1 napisal/-a:
suvereno napisal/-a:Torej nekaj takega kot je chat na youtubu v času naših tekem. Je pa res, da si ga jaz vedno izklopim, da imam mir :smoking:

:up: in tudi če ga bereš med tekmo ti slabo rata ker so sami bolniki gor.... pišem za pripravljalne tekme

Ja se glih tu iscemo neko vmesno resitev, da se ne smetijo teme, hkrati pa lahko vseeno doloceni tudi pisejo na pol zaprtem placu...
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a guano » 09 Mar 2017, 01:15

finta je v temu, da nas 99% tak ne bo gor, ker smo na tekmah (ko je tekma v LV)
in jaz ko sem na tekmi, sem na tekmi, za mene net ne obstaja, le tekma, kolegi in pir

če se motim, me prosim popravite
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 09 Mar 2017, 02:32

guano napisal/-a:finta je v temu, da nas 99% tak ne bo gor, ker smo na tekmah (ko je tekma v LV)
in jaz ko sem na tekmi, sem na tekmi, za mene net ne obstaja, le tekma, kolegi in pir

:up:
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a Ales-MB » 09 Mar 2017, 09:18

guano napisal/-a:finta je v temu, da nas 99% tak ne bo gor, ker smo na tekmah (ko je tekma v LV)

:up: :up: :up:
Uporabniški avatar
Ales-MB

OdgovorNapisal/-a duff » 09 Mar 2017, 22:30

Implementacija HTTPS, glede na to v kaki državi živimo, v mislih imam "primer Ornig", je sam lepo povedal kdaj in zakaj je bil v prvotnem planu najet... :blush:
Norost je pri posameznikih redka, v skupinah, strankah, narodih in zgodovinskih obdobjih pa je pravilo (F. Nietzsche)
Uporabniški avatar
duff

Kraj: Styria

OdgovorNapisal/-a mbfc » 09 Mar 2017, 22:45

duff napisal/-a:Implementacija HTTPS, glede na to v kaki državi živimo, v mislih imam "primer Ornig", je sam lepo povedal kdaj in zakaj je bil v prvotnem planu najet... :blush:

O čem ti to ?
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a duff » 09 Mar 2017, 23:00

O HTTPS :D
Norost je pri posameznikih redka, v skupinah, strankah, narodih in zgodovinskih obdobjih pa je pravilo (F. Nietzsche)
Uporabniški avatar
duff

Kraj: Styria

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Predlogi 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost