Smer, v katero gre ta forum

Re: Smer, v katero gre ta forum

OdgovorNapisal/-a starosta » 12 Jun 2017, 14:37

hsge napisal/-a:sploh se ne gre za posameznike. gre se za to, da boste\bomo skupaj tvoj "dobil sem občutek" v tem vzdušju v treh-do-štirih-dneh spravli do svete resnice kako klub preko ESS vpliva na forum. malo karikirano pretiravam, kaj dosti pa ne.

Nehajma raje, ker ko bo nekdo to zdaj 5× prečital si bo mislo, te pa že je res če se v 5 vpisih pojavlja. Verjamem, da je tu gor kr nekaj takih pacijentov.
Uporabniški avatar
starosta

OdgovorNapisal/-a baresi » 12 Jun 2017, 15:12

Jaz bi razumel take negativne, indijansko sarkastične vpise, če bi mi bili tudi letos brez naslova, ne pa zdaj. Kakorkoli smo ga osvojili, naslov je spet v Mariboru in ljudje v klubu so vložili veliko sebe, da se je to zgodilo. In že zato si zaslužijo več spoštovanja, od Zahota do Milaniča. Da slednji ni noben trenerski biser je popolnoma jasno in tudi mene živcira marsikatera njegova poteza. Igramo nogomet, kot smo ga pod njim vedno igrali. Le da smo takrat imeli več individualne kvalitete. Kdor se s tem ne more sprijazniti ali tega ne vidi, si je sam kriv, ni pa potrebno zaradi tega vse in vsakega dajati v nič.
Zaho dela napake, jih je že prejšnja leta in zdaj ni nič drugače. Kdo od nas jih ne dela? Ampak enkrat je pač potrebno iti naprej ter določene stvari pustiti za sabo. Pred Mariborom so novi cilji ter izzivi in če nisi sposoben starih stvari pustiti zadaj, se ne boš pripravil na nove...
Časi izpred 4,5 let so se spremenili, dobrega igralca smo takrat pripeljali skoraj zastonj, danes težko tekmujemo s tekmeci na trgu. In če Vršič noče podpisat, pač noče podpisat. Se je nogomet igral pred njim in se bo tudi po njemu. Potrebno je najti rešitev namesto njega in iti naprej, ne pa objokovati kaj bomo brez njega...
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a ales100i » 12 Jun 2017, 15:50

baresi napisal/-a:Jaz bi razumel take negativne, indijansko sarkastične vpise, če bi mi bili tudi letos brez naslova, ne pa zdaj. Kakorkoli smo ga osvojili, naslov je spet v Mariboru in ljudje v klubu so vložili veliko sebe, da se je to zgodilo. In že zato si zaslužijo več spoštovanja, od Zahota do Milaniča. Da slednji ni noben trenerski biser je popolnoma jasno in tudi mene živcira marsikatera njegova poteza. Igramo nogomet, kot smo ga pod njim vedno igrali. Le da smo takrat imeli več individualne kvalitete. Kdor se s tem ne more sprijazniti ali tega ne vidi, si je sam kriv, ni pa potrebno zaradi tega vse in vsakega dajati v nič.
Zaho dela napake, jih je že prejšnja leta in zdaj ni nič drugače. Kdo od nas jih ne dela? Ampak enkrat je pač potrebno iti naprej ter določene stvari pustiti za sabo. Pred Mariborom so novi cilji ter izzivi in če nisi sposoben starih stvari pustiti zadaj, se ne boš pripravil na nove...
Časi izpred 4,5 let so se spremenili, dobrega igralca smo takrat pripeljali skoraj zastonj, danes težko tekmujemo s tekmeci na trgu. In če Vršič noče podpisat, pač noče podpisat. Se je nogomet igral pred njim in se bo tudi po njemu. Potrebno je najti rešitev namesto njega in iti naprej, ne pa objokovati kaj bomo brez njega...

Indijanski vpisi nimajo nobene veze z rezultati. Torej je ta argument brezpredmeten. Drugo kar pa je: "spoštovanje si zaslužijo." Žal je tako, da žanješ, kar seješ. In jaz sem 1000% prepričan, da če bi kazali oni vsaj 1% spoštovanja do navijačev, bi tudi samo uživali večje spoštovanje ljudi. Samo za to se gre.

Če želiš, da te ljudje občudujejo, ti oprostijo kako napako, te razumejo in te podpirajo, moraš tudi ti njih razumet, jim kaj odpustit, jih podpirat. Zakon narave. Je to šolo jemala Tina Maze, pa še 100 drugih.

In sem 1001% prepričan, da če bi v klubu stopili za dve stopnici s pedestala arogance in ignorance, bi že jutri bilo vzdušje okrog kluba neprimerno boljše. In bi uživali dosti večji ugled kot ga zdaj. Ne glede na rezultate. Na žalost so si čisto sami krivi, da je tako kot je.

Da je temu res tako, se je lepo videlo jeseni. Ko jim je olmpija dala na gobec, so se potuhnili, se skromno vrnili k delu, nehali gobec vrtet v prazno in rezultati so bili takoj vidni. In pojdi brat takratne vpise sem na forum. Celo Milanič je dobival pozitivne vpise in se mu je kazalo to kot praviš spoštovanje. Pomladi, ko pa smo naredili razliko, pa so spet vrnili na stara pota. Še hujši so postali. In jaz ne poznam nobenega, ki bi mu bila aroganca všečna lastnost. Meni vsi grejo na kurac, pa da so še ne vem kak dobri v tem kar počnejo.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
Uporabniški avatar
ales100i

OdgovorNapisal/-a elwood » 12 Jun 2017, 16:06

ales100i napisal/-a:
baresi napisal/-a:Jaz bi razumel take negativne, indijansko sarkastične vpise, če bi mi bili tudi letos brez naslova, ne pa zdaj. Kakorkoli smo ga osvojili, naslov je spet v Mariboru in ljudje v klubu so vložili veliko sebe, da se je to zgodilo. In že zato si zaslužijo več spoštovanja, od Zahota do Milaniča. Da slednji ni noben trenerski biser je popolnoma jasno in tudi mene živcira marsikatera njegova poteza. Igramo nogomet, kot smo ga pod njim vedno igrali. Le da smo takrat imeli več individualne kvalitete. Kdor se s tem ne more sprijazniti ali tega ne vidi, si je sam kriv, ni pa potrebno zaradi tega vse in vsakega dajati v nič.

Indijanski vpisi nimajo nobene veze z rezultati. Torej je ta argument brezpredmeten. Drugo kar pa je: "spoštovanje si zaslužijo." Žal je tako, da žanješ, kar seješ. In jaz sem 1000% prepričan, da če bi kazali oni vsaj 1% spoštovanja do navijačev, bi tudi samo uživali večje spoštovanje ljudi. Samo za to se gre.

Če želiš, da te ljudje občudujejo, ti oprostijo kako napako, te razumejo in te podpirajo, moraš tudi ti njih razumet, jim kaj odpustit, jih podpirat. Zakon narave. Je to šolo jemala Tina Maze, pa še 100 drugih.

In sem 1001% prepričan, da če bi v klubu stopili za dve stopnici s pedestala arogance in ignorance, bi že jutri bilo vzdušje okrog kluba neprimerno boljše. In bi uživali dosti večji ugled kot ga zdaj. Ne glede na rezultate. Na žalost so si čisto sami krivi, da je tako kot je.

Da je temu res tako, se je lepo videlo jeseni. Ko jim je olmpija dala na gobec, so se potuhnili, se skromno vrnili k delu, nehali gobec vrtet v prazno in rezultati so bili takoj vidni. In pojdi brat takratne vpise sem na forum. Celo Milanič je dobival pozitivne vpise in se mu je kazalo to kot praviš spoštovanje. Pomladi, ko pa smo naredili razliko, pa so spet vrnili na stara pota. Še hujši so postali. In jaz ne poznam nobenega, ki bi mu bila aroganca všečna lastnost. Meni vsi grejo na kurac, pa da so še ne vem kak dobri v tem kar počnejo.

Sem hotel odpisat baresiju pa si me prehitel. Spoštovanje in rezultat sta dve popolnoma različni stvari. In spoštovanje si moraš zaslužit. četudi si osvojil nekaj naslovov. Nema veze.Z vsem ostalim se ne bi mogel bolj strinjat.
Zadnjič spremenil elwood, dne 12 Jun 2017, 16:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Demokracija je laž in fetiš, ki nam preprečuje, da vidimo resnico oziroma dejanske antagonizme v družbi (dr. Slavoj Žižek)
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a izi » 12 Jun 2017, 16:06

dokler sem jaz živ, klub preko ess-ja ne bo vplival na nič. res pa je, da so včasih probali. tudi z grožnjami.
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a guano » 12 Jun 2017, 16:11

ales100i..... bravo za najboljši post na tem forumu od kar obstaja.

@ izi... :up: ....in dokler sem jaz živ tukaj ne bo koreje
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a baresi » 12 Jun 2017, 17:16

ales100i napisal/-a:

Klub ne kaže niti 1% spoštovanja do navijačev??? Pač eni zelo radi pretiravate in ti si očitno eden izmed njih. Klub je naredil marsikaj, da je prišel bližje navijačem in je v zadnjih 3 letih tu narejen ogromen korak naprej. Navijaške baze, popusti v vijolični bajti, pri vstopnicah, itd.
Ampak zate in tvoje somišljenike je pač več vredna blesava izjava Milaniča po tekmi...
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a guano » 12 Jun 2017, 17:32

baresi napisal/-a:Klub ne kaže niti 1% spoštovanja do navijačev??? Pač eni zelo radi pretiravate in ti si očitno eden izmed njih. Klub je naredil marsikaj, da je prišel bližje navijačem in je v zadnjih 3 letih tu narejen ogromen korak naprej. Navijaške baze, popusti v vijolični bajti, pri vstopnicah, itd.
Ampak zate in tvoje somišljenike je pač več vredna blesava izjava Milaniča po tekmi...

se ne strinjaš z njim...prav...saj se marsikdo tudi s teboj ne...pa tudi prav....in če bi še opametovanje posameznikov, ki pišejo po forumih lahko sprejeli, je nesprejemljivo opametovanje vodstva kluba...ker se to ne počne, in ker jim to ni potrebno
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a tomecp » 12 Jun 2017, 17:34

Baresi, ti ne razumeš. Tu se gre za indično sodbo. Viole so obesle transparent Indijanca. Pa baje so se tudi na Facebooku norca delali in en pacient je celo tu ozmerjal vse povprek z Indijanci. Zaho skupaj s klubom pa javno podpira Viole (sicer so oni tudi navijači, ampak ne isti navijači-saj razumeš ne?)...iz tega so jasni indici, da se Zaho in klub strinjajo z Violami, da so navijači Indijanci - čeprav ni točno definirano kateri točno, to ni pomembno v tem primeru. No v glavnem jasno je, da ljudje iz kluba ne spoštujejo svojih navijačev.

No tu je pa potem še tistih 5 %, kar je pa itaq katastrofa...

Zdaj bom pa spet jajčekov simpatizer, odvetnik in perica (likanje) v enem! V resnici sem se pa hoto malo pohecat, ko je glih malica!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!
Uporabniški avatar
tomecp

OdgovorNapisal/-a guano » 12 Jun 2017, 17:36

tomecp napisal/-a:Baresi, ti ne razumeš. Tu se gre za indično sodbo. Viole so obesle transparent Indijanca. Pa baje so se tudi na Facebooku norca delali in en pacient je celo tu ozmerjal vse povprek z Indijanci. Zaho skupaj s klubom pa javno podpira Viole (sicer so oni tudi navijači, ampak ne isti navijači-saj razumeš ne?)...iz tega so jasni indici, da se Zaho in klub strinjajo z Violami, da so navijači Indijanci - čeprav ni točno definirano kateri točno, to ni pomembno v tem primeru. No v glavnem jasno je, da ljudje iz kluba ne spoštujejo svojih navijačev.

Zdaj bom pa spet jajčekov simpatizer, odvetnik in perica (likanje) v enem! V resnici sem se pa hoto malo pohecat, ko je glih malica!

v bistvu se hecaš z resnico....pozdrav v tujino mali matoz. hawk (B)
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a tomecp » 12 Jun 2017, 17:39

Ok, če pa kaj nisn hoto bit je pa to Matoz...se rajši ne bom več zajebaval. Pozdrave nazaj v domovino!

Uporabniški avatar
tomecp

OdgovorNapisal/-a guano » 12 Jun 2017, 17:40

tomecp napisal/-a:Ok, če pa kaj nisn hoto bit je pa to Matoz...se rajši ne bom več zajebaval. Pozdrave nazaj v domovino!

jebiga, usoda se včasih res poigra z našimi življenji :idea:
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a tomecp » 12 Jun 2017, 17:41

guano napisal/-a:
tomecp napisal/-a:Ok, če pa kaj nisn hoto bit je pa to Matoz...se rajši ne bom več zajebaval. Pozdrave nazaj v domovino!

jebiga, usoda se včasih res poigra z našimi življenji :idea:

Grdo!

Uporabniški avatar
tomecp

OdgovorNapisal/-a donkey » 12 Jun 2017, 19:04

tomecp napisal/-a:Baresi, ti ne razumeš. Tu se gre za indično sodbo. Viole so obesle transparent Indijanca. Pa baje so se tudi na Facebooku norca delali in en pacient je celo tu ozmerjal vse povprek z Indijanci. Zaho skupaj s klubom pa javno podpira Viole (sicer so oni tudi navijači, ampak ne isti navijači-saj razumeš ne?)...iz tega so jasni indici, da se Zaho in klub strinjajo z Violami, da so navijači Indijanci - čeprav ni točno definirano kateri točno, to ni pomembno v tem primeru. No v glavnem jasno je, da ljudje iz kluba ne spoštujejo svojih navijačev.

Ironično je, da ni polnega juga brez indiancev ...
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a worübersprichstdu » 12 Jun 2017, 19:42

worübersprichstdu

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 12 Jun 2017, 22:16

Pa noben "green power" navijač ne bo meni pametoval o navijačih. S tistim so zrušili vso integriteto kar so jo imeli. Kar se tiče ovega norčevanja na korejskem forumu, še jih bo ovi pacient tak dobo.
Vsekakor pa se mi ne zdi čas, ko smo osvojili naslov in čakamo na evropo odpirat nove nepotrebne vojne.
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a malipizdek » 14 Jun 2017, 13:59

Že to, da admin briše in ti ne odgovori zakaj, pove v katero smer gre ta forum. Pri drugih forumih dobiš lepo na ZS, da si bil za to in za to banan ali pa da ti je bil prispevek brisan in nehaš s tem. Tukaj ne moreš nehat, saj niti ne veš kaj jih muči. Torej, briši veselo naprej, jaz ti bom pa še naprej veselo pisal.
malipizdek

OdgovorNapisal/-a donkey » 14 Jun 2017, 14:13

malipizdek napisal/-a:Že to, da admin briše in ti ne odgovori zakaj, pove v katero smer gre ta forum. Pri drugih forumih dobiš lepo na ZS, da si bil za to in za to banan ali pa da ti je bil prispevek brisan in nehaš s tem. Tukaj ne moreš nehat, saj niti ne veš kaj jih muči. Torej, briši veselo naprej, jaz ti bom pa še naprej veselo pisal.

Oprosti, ampak niti približno se ne bomo šli neke birokratizacije v stilu razlaganja vzrokov izbrisov objav, ker ima/jo moderator/ji kaj bolj pametnega za delat, kot se prepucavat s temi zadevami. V banovce je šlo tako malo ljudi, da je kristalno jasno, zakaj se je to v teh primerih zgodilo, glede brisanje objav pa verjetno veš kaj si napisal, torej moraš tudi vedeti ali vsaj predvidevati, zakaj je bila dotična objava izbrisana.
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a mbfc » 14 Jun 2017, 14:20

Od mariborčanov samo oni Brumec kaj je bil. Pa še to na lastno željo :D
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a vojvoda » 14 Jun 2017, 16:50

Jaz sem isto kot 95 % foruma razočaran nad igro, pa tudi nad odnosom igralcev v zadnjih par tekmah. Nebi o milanicu niti začel, samo dejstvo pa je da je kvaliteta debate padla v zadnjem času in bi blo fajn da se dvigne na prejsnji nivo.
Glede indijanskih for pa so klasične kisle kumarce, torej napihneno prek vseh meja ker se nimamo o ničemer drugem za pogovarjat. Hvalabogu da bo kmalu evropa da se začne mal resno jemat spet ta naša ljubezen torej NKMB.
The pride of Styria
vojvoda

OdgovorNapisal/-a malipizdek » 14 Jun 2017, 17:08

donkey napisal/-a:
malipizdek napisal/-a:Že to, da admin briše in ti ne odgovori zakaj, pove v katero smer gre ta forum. Pri drugih forumih dobiš lepo na ZS, da si bil za to in za to banan ali pa da ti je bil prispevek brisan in nehaš s tem. Tukaj ne moreš nehat, saj niti ne veš kaj jih muči. Torej, briši veselo naprej, jaz ti bom pa še naprej veselo pisal.

Oprosti, ampak niti približno se ne bomo šli neke birokratizacije v stilu razlaganja vzrokov izbrisov objav, ker ima/jo moderator/ji kaj bolj pametnega za delat, kot se prepucavat s temi zadevami. V banovce je šlo tako malo ljudi, da je kristalno jasno, zakaj se je to v teh primerih zgodilo, glede brisanje objav pa verjetno veš kaj si napisal, torej moraš tudi vedeti ali vsaj predvidevati, zakaj je bila dotična objava izbrisana.

Aha, torej prosto po prešernu. Fajn. Dobro, da vem. Jaz vem kaj sem pisal, ne vem pa zakaj je to bilo vredno brisanja. Bi prej brisal kaj drugega kot svoja posta napisana v tej temi. Ne rečem za nekatere poste v drugih temah, da bi mi jih brisal. Toliko sem že realen.
malipizdek

OdgovorNapisal/-a donkey » 14 Jun 2017, 17:14

malipizdek napisal/-a:
donkey napisal/-a:

Aha, torej prosto po prešernu. Fajn. Dobro, da vem. Jaz vem kaj sem pisal, ne vem pa zakaj je to bilo vredno brisanja. Bi prej brisal kaj drugega kot svoja posta napisana v tej temi. Ne rečem za nekatere poste v drugih temah, da bi mi jih brisal. Toliko sem že realen.

Če komu, zaupam temu moderatorju, da po vseh letih opravljanja te funkcije (dokazano) ima občutek kaj naj se briše in kaj ne, tako da nikakor ne prosto po prešernu ... to je to z moje strani.
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a vojvoda » 14 Jun 2017, 17:17

donkey napisal/-a:
malipizdek napisal/-a:
donkey napisal/-a:

Če komu, zaupam temu moderatorju, da po vseh letih opravljanja te funkcije (dokazano) ima občutek kaj naj se briše in kaj ne, tako da nikakor ne prosto po prešernu ... to je to z moje strani.

mam malo majn objav kot ti in men še ena objava ni bila zbrisana. res pa ne drkam za brezveze, pa se kregam glede pičkarij...
The pride of Styria
vojvoda

OdgovorNapisal/-a liki » 14 Jun 2017, 17:38

Malipizdek (že zaradi nicka bi moral biti odstranjen iz foruma, če bi se jaz šel neko striktnost), dobro veš kako si provociral z začetkom tistega vpisa. Kar si nadalje napisal, me ne briga.

In to je zadnje z moje strani tukaj javno. Lahko pa si poiščeš, kaj sem napisal ob nastopu mojega moderatorstva...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a izi » 14 Jun 2017, 17:46

jebemti, ko sem te jaz opomnil in si prebral tisto njegovo sranje o avatarjih. :D
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na DELOVANJE FORUMA 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost