Obiskanost foruma

Re: Obiskanost foruma

OdgovorNapisal/-a elwood » 03 Apr 2017, 16:40

fixcar1 napisal/-a:meni zgleda super.... :maribor2: :maribor2: bravo za to.... več bodo povedali ostali (B)

Saj bo vse drugače...samo na hitro......
V roku treh mesecev smo na nivoju.
Domeno jaz častim, hosting gre na moje stroške.........
nkmaribor.net je recimo spet prosta
mbfc.si
itd.......
Demokracija je laž in fetiš, ki nam preprečuje, da vidimo resnico oziroma dejanske antagonizme v družbi (dr. Slavoj Žižek)
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a guano » 03 Apr 2017, 16:43

elwood napisal/-a:
Če seveda želite.
LP,

glede na moje načrte, mi seveda to ne ustreza, ampak po želji...vsak je sam sebi gospodar....se pa ta forum nikakor ne bo združeval - Z NOBENIM. preveč dela, volje in neprepanih noči je bilo do sedaj.

lahko pa na to novo svojo stran daš link...ni problemov
Zadnjič spremenil guano, dne 03 Apr 2017, 16:47, skupaj popravljeno 1 krat.
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a elwood » 03 Apr 2017, 16:45

guano napisal/-a:
elwood napisal/-a:
Če seveda želite.
LP,

glede na načrte, mi seveda ne ustreza, ampak po želji...vsak je sam sebi gospodar....se pa forum nikakor ne bo združeval - Z NOBENIM.

če imaš druge plane povej...saj ni mus. Samo moja ideja. Forum je seveda tvoja domena.
Demokracija je laž in fetiš, ki nam preprečuje, da vidimo resnico oziroma dejanske antagonizme v družbi (dr. Slavoj Žižek)
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a guano » 03 Apr 2017, 16:48

elwood napisal/-a:
guano napisal/-a:
elwood napisal/-a:
Če seveda želite.
LP,

glede na načrte, mi seveda ne ustreza, ampak po želji...vsak je sam sebi gospodar....se pa forum nikakor ne bo združeval - Z NOBENIM.

če imaš druge plane povej...saj ni mus. Samo moja ideja. Forum je seveda tvoja domena.

ne, seveda ne bom povedal...kot sem napisal, nobeno združevanje ne pride v poštev...lahko daš na to tvojo novo stran link, to je pa tudi vse...če se boš pa odločil za novi novi forum pa tudi prav
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a elwood » 03 Apr 2017, 16:52

NI šanse za novi forum.......
Če maš ti druge plane se lahko zadeva potem umakne ali pa se ploh ne dela. Ker dvojno imet je pa res brezveze.
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a donkey » 03 Apr 2017, 16:57

Ne vem sicer v kakšnih odnosih sta vidva niti kakšne načrte ima guano, ampak se mi zdi brezveze, da se ne bi vsaj 1x dobili na kakšni pijači pa videli kako in kaj ... neko drobljenje, pa vsak za sebe, pa ... to je bedarija ...
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a lassie » 03 Apr 2017, 16:59

Guano je ze namignil pred casom, da pride nekaj novega. sklepam, da dela na neuradni strani.

Sent from my Letv X500 using Tapatalk
Uporabniški avatar
lassie

OdgovorNapisal/-a elwood » 03 Apr 2017, 17:00

donkey napisal/-a:Ne vem sicer v kakšnih odnosih sta vidva niti kakšne načrte ima guano, ampak se mi zdi brezveze, da se ne bi vsaj 1x dobili na kakšni pijači pa videli kako in kaj ... neko drobljenje, pa vsak za sebe, pa ... to je bedarija ...

Z Guanotom nikoli nisem imel problema in se seveda s tvojim predlogom strinjam. Ker nisem vedel za njegove ideje sem začel o tem razmišljat. Tak da seveda ...fajn je imeti eno stran in to dobro
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a guano » 03 Apr 2017, 17:01

donkey napisal/-a:Ne vem sicer v kakšnih odnosih sta vidva niti kakšne načrte ima guano, ampak se mi zdi brezveze, da se ne bi vsaj 1x dobili na kakšni pijači pa videli kako in kaj ... neko drobljenje, pa vsak za sebe, pa ... to je bedarija ...

v normalnih odnosih...celo bolje....in ja, seveda, zakaj ne...pijača in razmenjava mnenj je vedno dobrodošla...kot sem rekel, plani so...in zdaj me to malo presenetilo...kar naenkrat od nikoder
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a elwood » 03 Apr 2017, 17:04

guano napisal/-a:

v normalnih odnosih...celo bolje....in ja, seveda, zakaj ne...pijača in razmenjava mnenj je vedno dobrodošla...kot sem rekel, plani so...in zdaj me to malo presenetilo...kar naenkrat od nikoder

:) jaz razmišljam o tem že celo večnost...... se ti opravičujem da sem zdaj tak "vleto"
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a guano » 03 Apr 2017, 17:08

elwood napisal/-a:
guano napisal/-a:

:) jaz razmišljam o tem že celo večnost...... se ti opravičujem da sem zdaj tak "vleto"

:up:
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a elwood » 04 Apr 2017, 12:49

Sem umaknil
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a guano » 04 Apr 2017, 13:51

elwood napisal/-a:Sem umaknil

Kaj si umaknil?
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a masa » 05 Apr 2017, 00:04

Karkoli naredite, samo foruma ne umaknit, ker bo Ekipa ostala brez člankov. Danes je bil noter celostranski članek o tem, zakaj Dare ni (ne bo) Viola in celostranski članek o Vrhovcu, za katerega si navijači želijo, da pokaže več "jajc". :lol:
Uporabniški avatar
masa

OdgovorNapisal/-a grega72 » 05 Apr 2017, 01:30

Kaj so ga zamenjali s Palčičem?
Uporabniški avatar
grega72

OdgovorNapisal/-a elmato » 08 Avg 2017, 16:19

Če ma keri še vedno željo delat neuradno stran, naj pove. Jaz sem jo že mel parkrat gor (par let nazaj je bil tut tu na forumu link do moje strani), pa je bilo premalo časa na razpolago, pa sem jo ukinil. Pred časom sem spet našel nekaj časa in se lotil delat zadevo, kupil template, domena je že registrirana od 2014 (nkmaribor.info). Zaj ne bi rad, da bi ble dve, tri neuradne strani gor, zato sprašujem, da se zmenimo pa se združimo.

Sem tudi admin na NK Maribor FAN CLUB Facebook strani in na večina drugih večjih straneh NK Maribora.
Uporabniški avatar
elmato

OdgovorNapisal/-a elwood » 09 Avg 2017, 11:41

elmato napisal/-a:Če ma keri še vedno željo delat neuradno stran, naj pove. Jaz sem jo že mel parkrat gor (par let nazaj je bil tui tu na forumu link do moje strani), pa je bilo premalo časa na razpolago, pa sem jo ukinil. Pred časom sem spet našel nekaj časa in se lotil delat zadevo, kupil template, domena je že registrirana od 2014 (nkmaribor.info). Zaj ne bi rad, da bi ble dve, tri neuradne strani gor, zato sprašujem, da se zmenimo pa se združimo.

Sem tudi admin na NK Maribor FAN CLUB Facebook strani in na večina drugih večjih straneh NK Maribora.

guano je rekel da kao dela.....zato sem jaz odnehal. Do jeseni naj bi bila, vsaj take so bile informacije. Ker je neumno imet dve ali več neuradnih strani čakamo torej guanota.
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a guano » 09 Avg 2017, 12:07

elwood napisal/-a:
elmato napisal/-a:Če ma keri še vedno željo delat neuradno stran, naj pove. Jaz sem jo že mel parkrat gor (par let nazaj je bil tui tu na forumu link do moje strani), pa je bilo premalo časa na razpolago, pa sem jo ukinil. Pred časom sem spet našel nekaj časa in se lotil delat zadevo, kupil template, domena je že registrirana od 2014 (nkmaribor.info). Zaj ne bi rad, da bi ble dve, tri neuradne strani gor, zato sprašujem, da se zmenimo pa se združimo.

guano je rekel da kao dela.....zato sem jaz odnehal. Do jeseni naj bi bila, vsaj take so bile informacije. Ker je neumno imet dve ali več neuradnih strani čakamo torej guanota.

Nisem tega rekel, rekel sem da imam nacrte...in da naj bi jeseni zaceli s temi nacrti....kakorkoli, ponudbo elmata moram zavrniti, ker ni nobene potrebe po novi domeni ali da ta forum gostuje na kaki drugi strani. Vse ostalo je pa stvar dogovora.

Ps. poleg tega ga imam v spominu v zelo slabi luči in si tezko predstavljam neko sodelovanje z njim-i
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a elwood » 09 Avg 2017, 12:27

guano napisal/-a:
elwood napisal/-a:

Nisem tega rekel, rekel sem da imam nacrte...in da naj bi jeseni zaceli s temi nacrti....kakorkoli, ponudbo elmata moram zavrniti, ker ni nobene potrebe po novi domeni ali da ta forum gostuje na kaki drugi strani. Vse ostalo je pa stvar dogovora.

Ps. poleg tega ga imam v spominu v zelo slabi luči in si tezko predstavljam neko sodelovanje z njim-i

Potem pa se nismo dobro razumeli...jaz sem tebe razumel, da že imaš pripravljeno.... škoda, ker smo zgubili nekaj časa. Predlagam, da se dobiva in kakšno rečeva okoli tega. Pa Donkey seveda če želi. Kaj praviš guano?
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a guano » 09 Avg 2017, 12:49

Ja. Lahko. Pa se kdo bo poleg. Ampak po dopustih...mene zdaj nekaj casa ne bo...zasluzeni oddih. ;)
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a venti » 09 Avg 2017, 12:59

Kaki mir bo to na forumu kaj si ti nor, še onega žabara se znebimo pa bomo ko dalajlama pa buda united :mrgreen:

Malo heca ne škodi.. :smoking:
venti

OdgovorNapisal/-a guano » 09 Avg 2017, 13:02

venti napisal/-a:Kaki mir bo to na forumu kaj si ti nor, še onega žabara se znebimo pa bomo ko dalajlama pa buda united :mrgreen:

Kaki mir jebeni....v casih interneta, wi-fija, takih mobilnikov....saj pa te ne grem na juzni tecaj preučevat pingvine :lol:
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a venti » 09 Avg 2017, 13:13

Je bolj verjetno, da greš z bankirjem preučevat zebre ;)
venti

OdgovorNapisal/-a guano » 09 Avg 2017, 13:17

venti napisal/-a:Je bolj verjetno, da greš z bankirjem preučevat zebre ;)

Z njim ne bi šel niti na banko....take ljudi je bolse ne poznat.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Auxentios » 09 Avg 2017, 14:01

guano napisal/-a:
venti napisal/-a:Kaki mir bo to na forumu kaj si ti nor, še onega žabara se znebimo pa bomo ko dalajlama pa buda united :mrgreen:

Kaki mir jebeni....v casih interneta, wi-fija, takih mobilnikov....saj pa te ne grem na juzni tecaj preučevat pingvine :lol:

Pa ti si nor, hahahaha. :mrgreen:
I molim te nemoj mi vise pisat i zvat jer si dosadan kad popijes.
Uporabniški avatar
Auxentios

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na DELOVANJE FORUMA 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost