Ostala mnenja...

Re: Ostala mnenja...

OdgovorNapisal/-a donkey » 01 Apr 2014, 23:20

mandl napisal/-a:lahko bi se naredil neki gumb ala "skrij temo" in se ti potem taista tema ne bi prikazovala pod "Neprebrani prispevki." bi šlo to? :D

ps: pa onega smajlija žarnico, ki sveti, pogrešam s starega foruma. :idea:

Hm ne vem, kaj tebe te stave tako motijo? :-P Načeloma bi morali narediti eno skupino uporabnikov, ki ne bi videla tega foruma in tebe noter vtaknit :D Da bi si pa sam to lahko po želji vklapljal in izklapljal forume pa ne gre :smoking:
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 01 Apr 2014, 23:26

donkey napisal/-a:
mandl napisal/-a:lahko bi se naredil neki gumb ala "skrij temo" in se ti potem taista tema ne bi prikazovala pod "Neprebrani prispevki." bi šlo to? :D

Hm ne vem, kaj tebe te stave tako motijo? :-P Načeloma bi morali narediti eno skupino uporabnikov, ki ne bi videla tega foruma in tebe noter vtaknit :D Da bi si pa sam to lahko po želji vklapljal in izklapljal forume pa ne gre :smoking:

če koga res to tako zelo moti lahko komot moj "fixcar typs" zbrišete.....
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a guano » 01 Apr 2014, 23:29

fixcar1 napisal/-a:
donkey napisal/-a:

če koga res to tako zelo moti lahko komot moj "fixcar typs" zbrišete.....

ma, daj...kaj ima koga za motit, če pa obstajajo drugi načini, da prideš do "svežih" prispevkov"...potem lahko vsak komot reče, da ga moti ena tema, pa lahko vse izbrišemo :-P
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 01 Apr 2014, 23:33

guano :up: Glavno, da mama midva danes za (B)
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 01 Apr 2014, 23:37

Sem danes šel prvič na star forum in lahko rečem poraznoooooooooo.... postov za analizo- nič od nič
Vidi se, da je večina tistih, ki so redno "filali" forum z info. tukaj :mrgreen:
Smo in bomo splavali tukaj....
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

OdgovorNapisal/-a mandl » 02 Apr 2014, 00:57

donkey napisal/-a:

mojster, jaz, če bi vedo kak in kje si blokirat uporabnike, bi si jih kar ene 10 s prve "skril," kot na uradnem forumu (ala fixcar, funtastic, itd.). ;) pa no offence.

hvala vseeno za odgovor.
mandl

OdgovorNapisal/-a suvereno » 02 Apr 2014, 01:14

Uporabniški avatar
suvereno

OdgovorNapisal/-a mandl » 02 Apr 2014, 01:21

hvala ti. :-/
mandl

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 02 Apr 2014, 08:51

mandl napisal/-a:
donkey napisal/-a:

mojster, jaz, če bi vedo kak in kje si blokirat uporabnike, bi si jih kar ene 10 s prve "skril," kot na uradnem forumu (ala fixcar, funtastic, itd.). ;) pa no offence.

hvala vseeno za odgovor.

Prosim, če ga banirate, ker žali uporabnika in me imenuje funtastic. :)
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a pero_viola » 02 Apr 2014, 12:09

Evo še mene, da nebote govorili, kak ste vsi že tu gor, razen mene :D
Lahko rečem pohvalno, ker to kaj se dogaja na uradnem je že smešno....
Uporabniški avatar
pero_viola

OdgovorNapisal/-a screamer_mb » 20 Feb 2016, 22:35

Lahko bi umaknili povezavo do "partnerske" strani, ker že zdavnaj ne obstaja več.
Nor na moj Maribor!
Uporabniški avatar
screamer_mb

OdgovorNapisal/-a donkey » 21 Feb 2016, 10:45

screamer_mb napisal/-a:Lahko bi umaknili povezavo do "partnerske" strani, ker že zdavnaj ne obstaja več.

Hvala za informacijo, sem odstranil. Ko sem nazadnje kliknil je še bila, je pa res že sigurno več mesecev nazaj ...
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a duff » 01 Mar 2016, 13:58

Ker smo trenutno v izjemno težki situaciji, bi predlagal, da se omeji dostop do foruma in informacij, še posebej v temah, ki se ne tičejo "celotne zainteresirane" javnosti. To, da lahko vsak črpa vire informacij in jih izkorišča v lastne namene, celo prodajo, je milorečeno nehigijenično.
Norost je pri posameznikih redka, v skupinah, strankah, narodih in zgodovinskih obdobjih pa je pravilo (F. Nietzsche)
Uporabniški avatar
duff

Kraj: Styria

OdgovorNapisal/-a screamer_mb » 01 Mar 2016, 14:30

duff napisal/-a:Ker smo trenutno v izjemno težki situaciji, bi predlagal, da se omeji dostop do foruma in informacij, še posebej v temah, ki se ne tičejo "celotne zainteresirane" javnosti. To, da lahko vsak črpa vire informacij in jih izkorišča v lastne namene, celo prodajo, je milorečeno nehigijenično.

:up:
Nor na moj Maribor!
Uporabniški avatar
screamer_mb

OdgovorNapisal/-a duff » 10 Apr 2016, 21:34

Kaj je res tak težko omejiti dostop do foruma in določenih tem? Ni prav, da vsak dostopa do takšnih in drugačnih informacij, ki se tičejo našega kluba, agonija se še samo stopnjuje. Vsaj razmislite o predlogu, ki sem ga napisal že ob vsej telenoveli v zvezi z Krunotom.
Norost je pri posameznikih redka, v skupinah, strankah, narodih in zgodovinskih obdobjih pa je pravilo (F. Nietzsche)
Uporabniški avatar
duff

OdgovorNapisal/-a matejger » 10 Apr 2016, 21:37

duff napisal/-a:Kaj je res tak težko omejiti dostop do foruma in določenih tem? Ni prav, da vsak dostopa do takšnih in drugačnih informacij, ki se tičejo našega kluba, agonija se še samo stopnjuje. Vsaj razmislite o predlogu, ki sem ga napisal že ob vsej telenoveli v zvezi z Krunotom.

:up: :up:

Tako je, to bi se res lahko omejilo na določen krog...
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a Lovro7 » 10 Apr 2016, 21:41

Pa parim uporabnikom kak ban stisnit..
Lovro7

OdgovorNapisal/-a donkey » 10 Apr 2016, 21:49

-1 Vsakršno zapiranje foruma in omejevanje dostopa do informacij je zame korak v smeri proti uradnemu forumu. Že tako mi žre živce to, da nas klub tako slabo obvešča o vsem dogajanju ...
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a matejger » 10 Apr 2016, 21:54

donkey napisal/-a:-1 Vsakršno zapiranje foruma in omejevanje dostopa do informacij je zame korak v smeri proti uradnemu forumu. Že tako mi žre živce to, da nas klub tako slabo obvešča o vsem dogajanju ...

To je mišljeno za določene paciente, ki provicirajo itd. ... ;)
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a donkey » 10 Apr 2016, 22:01

matejger napisal/-a:
donkey napisal/-a:-1 Vsakršno zapiranje foruma in omejevanje dostopa do informacij je zame korak v smeri proti uradnemu forumu. Že tako mi žre živce to, da nas klub tako slabo obvešča o vsem dogajanju ...

Bolj kot provocirajo, bolj trpijo. :D Zaupam Likiju, da bo zadeve realno ocenil in po potrebi ukrepal.
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a guano » 10 Apr 2016, 22:02

donkey napisal/-a:
matejger napisal/-a:

Bolj kot provocirajo, bolj trpijo. :D Zaupam Likiju, da bo zadeve realno ocenil in po potrebi ukrepal.

+1
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a duff » 10 Apr 2016, 22:03

Tudi prav, jaz se enostavno ne morem strinjati s tem, da lahko vsak zbira informacije s tega foruma, Ekipa je že večkrat delala povzetke, tudi drugi so že to počeli. To nima veze s cenzuro, omejevanjem svobode govora, ampak bolj s tem, da ne uhajajo informacije na vse strani.
Uporabniški avatar
duff

OdgovorNapisal/-a donkey » 10 Apr 2016, 22:07

duff napisal/-a:

Tudi prav, jaz se enostavno ne morem strinjati s tem, da lahko vsak zbira informacije s tega foruma, Ekipa je že večkrat delala povzetke, tudi drugi so že to počeli. To nima veze s cenzuro, omejevanjem svobode govora, ampak bolj s tem, da ne uhajajo informacije na vse strani.

In kak si ti predstavljaš omejiti uhajanje informacij? Enostavno zaklenit temo in s tem onemogočit debatiranje tudi ostalim uporabnikom?
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a duff » 10 Apr 2016, 22:15

Ne, v mislim imam nekaj povsem drugega, obstajajo forumi, ki omejujejo/onemogočajo dostop neregistriranim uporabnikom, potem obstajajo teme, kjer lahko pišejo samo določeni uporabniki (recimo omejitev glede na prispevke, recimo 25, 50). Gre za predlog, ker mi enostavno ni všeč, da se lahko celotna Slovenija naslaja nad našim sr**jem. Že zaradi ponosa ne bi smeli tega dovolit.
Uporabniški avatar
duff

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 10 Apr 2016, 22:25

Sam sem mnenja, da je bilo kake omijitve težko izpeljat. In ko bo enkrat lahko samo 20 ali 30 ljudi brskalo po forumu, bo potem tudi takšen obisk, ker marsikaterega več nebo na tej strani. In meni se zdi pametno, da ostane tak kot je bilo sedaj. Iz preprostega razloga, ker se tukaj dosti izve in te mediji in tudi naša uradna nk maribor stran preko svojih novic dosti težje "nategne", opere možgane, te zavede in preko propagande zmanipulira.

In verjemite, da eni kar pogosto komentiramo/beremo, jih pa še dosti več obiskuje to stran ( pa čeprav ne komentira ) kot si mi mislimo. In naj ostane tak kot je, da si lahko vsak posameznik, ki bere medije, posluša intrevjuje, izjave, gleda tekmo,... potem s pomočjo večih različnih informacij, ustvari tisto "realno" sliko oz. resnico, kaj se dejansko dogaja oz. kaj bi lahko bilo očem skrito, če nebi bilo tega foruma ( bi bil zaprt za večino in omejen le na posameznike).
Uporabniški avatar
Leteči Golman

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na DELOVANJE FORUMA 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost