Ostala mnenja...

Ostala mnenja...

OdgovorNapisal/-a guano » 29 Mar 2014, 21:08

Prosim vpisujte vsa ostala mnenja, izkušnje... tudi o preteklem forumu oz. primerjave, v to rubriko. Hvala
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

Re: Ostala mnenja...

OdgovorNapisal/-a romeno » 29 Mar 2014, 21:45

Zaenkrat same pohvale. Pri takšni stvari kot je forum mi videz ni toliko pomemben, bolj mi je pomembna vsebina in zaenkrat glede tega vse pohvale. Kar tako naprej je pa res, da je stari uraden forum zmrdala nova "moderatorska ekipa".
Tudi MI smo Maribor!
Uporabniški avatar
romeno

OdgovorNapisal/-a hsge » 29 Mar 2014, 21:47

lahko kdo malo bolj razloži what the fuck se je zgodilo tam? foruma ne ugrabiš ker si se čez noč spomno na to.. lahko tut na privat.
hsge

OdgovorNapisal/-a liki » 29 Mar 2014, 21:58

hsge napisal/-a:lahko kdo malo bolj razloži what the fuck se je zgodilo tam? foruma ne ugrabiš ker si se čez noč spomno na to.. lahko tut na privat.

Lahko ti kot moderator tam povem, da se je zgodilo točno to, kar si zgoraj napisal.

Ni bilo nobene interne napovedi nam moderatorjem, da se bo kdo pridružil, nobene predstavitve na našem moderatorskem zaprtem delu foruma, nekdo je dal temu za to priložnost posebej kreiranemu nicku moderatorske pravice in je metla zapela dobesedno čez noč...

Jaz sem to spoznal skozi brisanje vpisov in banov, ko sem bil najprej osebno napaden...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a guano » 29 Mar 2014, 22:00

liki napisal/-a:
hsge napisal/-a:lahko kdo malo bolj razloži what the fuck se je zgodilo tam? foruma ne ugrabiš ker si se čez noč spomno na to.. lahko tut na privat.

Lahko ti kot moderator tam povem, da se je zgodilo točno to, kar si zgoraj napisal.

Ni bilo nobene interne napovedi nam moderatorjem, da se bo kdo pridružil, nobene predstavitve na našem moderatorskem zaprtem delu foruma, nekdo je dal temu za to priložnost posebej kreiranemu nicku moderatorske pravice in je metla zapela...

če smo natančni, za tem nickom stoji pet osebkov, ki so dobili "pitajbogaodkoga" moderatorske pravice in forum dobesedno posilili
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a marcusss » 29 Mar 2014, 22:09

Čestitke vsem glavnim akterjem novega foruma, za katerega verjamem, da bo totalno povozil uradnega, ki več ne služi svojemu namenu. :up:
Uporabniški avatar
marcusss

OdgovorNapisal/-a uross » 29 Mar 2014, 22:16

Če prav razumem in vesel bi bil, da se me popravi če se motim. Klub se je torej s posamezniki iz skupine ki je izgubila kompas, dogovoril da utiša ulico. Za bonitete, ki so jih in/ali jih bodo prejeli, da bodo lahko brez pritiska normalno delali kot sedaj in da se bo smrad po ulicah Maribora širil počasneje ali sploh ne ?

Forum jim je namreč šel v nos že od nekdaj in je bil pogosto začetek subjektivnih reakcij na tribunah. Vprašanje, ki se najbolj logično ponuja pa je, ali imajo s temi manevri namen forum popolnoma odstranit iz paketa laži ali pa bo forum v grobem deloval z napako, torej komentar/24ur dokler se nebo o tej bizarni in nedemokratični potezi začelo pisat tudi drugje.
uross

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 30 Mar 2014, 00:04

Juhuhu fasal sem ban 24ur zaradi posta o tekmi in napisanem tako smo za en drek igrali.... res ne smeš pisat nič kontra severni koreji.... no sicer pa tam nimaš več kaj prebrat-videt
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 30 Mar 2014, 00:25

fixcar1 napisal/-a:Juhuhu fasal sem ban 24ur zaradi posta o tekmi in napisanem tako smo za en drek igrali.... res ne smeš pisat nič kontra severni koreji.... no sicer pa tam nimaš več kaj prebrat-videt

res je
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a MB-M » 31 Mar 2014, 09:00

Moje mnenje o uradnem forumu je malo drugačno. Predvsem vpliv tega foruma na množice ljudi na tribuni je po moje smešen. Sploh tukaj ne gre za neko splošno mnenje, oziroma prenašanje slabe volje ali obratno euforije na ljudi, ki pridejo na tekme, temveč je v ozadju nekaj drugega. Tu gre za, po moji oceni, igralce in tiste, ki v klubu delajo. Seveda gre za tisto skupino, ki je ta forum obiskovala in zaradi kritik ali celo nepotrebnega žaljenja je bilo veliko slabe volje, kar je po eni strani tudi razumljivo. Vsak zelo rad prebere kaj dobrega o sebi, medtem ko nas lahko hitro kritika, pa tudi če je dobronamerna ali pravilna, spravi v slabo voljo. Pravilno je, da se klubu stoji ob strani, da se izraža podpora igralcem in strokovnemu vodstvu, vendar ima vsak posameznik drug nivo postavljene meje. Mislim, da njim celo odgovarja, da se je tam zadeva popolnoma umirlia, ne vem pa kako bodo gledali na to neuradno zadevo.
MB-M

OdgovorNapisal/-a guano » 31 Mar 2014, 09:20

MB-M napisal/-a:Moje mnenje o uradnem forumu je malo drugačno. Predvsem vpliv tega foruma na množice ljudi na tribuni je po moje smešen. Sploh tukaj ne gre za neko splošno mnenje, oziroma prenašanje slabe volje ali obratno euforije na ljudi, ki pridejo na tekme, temveč je v ozadju nekaj drugega. Tu gre za, po moji oceni, igralce in tiste, ki v klubu delajo. Seveda gre za tisto skupino, ki je ta forum obiskovala in zaradi kritik ali celo nepotrebnega žaljenja je bilo veliko slabe volje, kar je po eni strani tudi razumljivo. Vsak zelo rad prebere kaj dobrega o sebi, medtem ko nas lahko hitro kritika, pa tudi če je dobronamerna ali pravilna, spravi v slabo voljo. Pravilno je, da se klubu stoji ob strani, da se izraža podpora igralcem in strokovnemu vodstvu, vendar ima vsak posameznik drug nivo postavljene meje. Mislim, da njim celo odgovarja, da se je tam zadeva popolnoma umirlia, ne vem pa kako bodo gledali na to neuradno zadevo.

Celo več, upoštevajoč govorice jeseni, da bo forum s prihodnjim letom ugasnil, je točno to, kar so zadnje dni počeli, v bistvu korak k temu, prav tako se je očitno s tem klub strinjal,..vendar so v svojih namerah popolnoma izključili to možnost, ki se je zdaj zgodila...torej da se tako hitro postavi alternativa in da bo selitev uporabnikov tako hitra in tako množična.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a meho7 » 31 Mar 2014, 19:36

Kaj pa to, ko so požegnani onemogočili nove registracije. Na uradnem forumu, seveda. Pa to je že smešno.
meho7

OdgovorNapisal/-a guano » 31 Mar 2014, 19:41

meho7 napisal/-a:Kaj pa to, ko so požegnani onemogočili nove registracije. Na uradnem forumu, seveda. Pa to je že smešno.

Nimam nobene želje in ne potrebe, da bi se na novo regitriral tam, prav tako nimam nobene želje in ne potrebe, da bi tam karkoli pisal, zato me to njihovo dejanje niti malo ne prizadeva, me pa sploh ne čudi, če je cilj res ugasniti forum.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a liki » 31 Mar 2014, 19:50

meho7 napisal/-a:Kaj pa to, ko so požegnani onemogočili nove registracije. Na uradnem forumu, seveda. Pa to je že smešno.

Mene res zanima, kakšno vlogo ima Jaša pri tem. Ker moderator te moči nima in takšne zadeve lahko gredo samo preko njega. Očitno ni tako nedolžen pri vsem tem, kot ga je predstavil iziju...

Meho, v tvojem primeru so ti verjetno kakšni ip-ban stisnili, ampak kot sem rekel, to navadni moderator nima možnosti narediti...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 31 Mar 2014, 20:01

liki napisal/-a:

Mene res zanima, kakšno vlogo ima Jaša pri tem. Ker moderator te moči nima in takšne zadeve lahko gredo samo preko njega. Očitno ni tako nedolžen pri vsem tem, kot ga je predstavil iziju...

Meho, v tvojem primeru so ti verjetno kakšni ip-ban stisnili, ampak kot sem rekel, to navadni moderator nima možnosti narediti...

Mislim, da se zdaj zavedajo, da so šli predaleč, saj so izgubili top 5 forumašev... v prvi vrsti tebe liki.. od nekoga ko napiše 1 post na mesec se forum ne "krepi" od tistih, ki pa svoj čas trošijo za forum pa se ne dela tako... vsaj neka pojasnila novih usmeritev itd.... no jaz sem tam res min. in bo prišel čas ko bo tukaj vse, kar rabim-o in bom tam kot ostalij 12,900 uporabnikov-samo registriran :mrgreen:
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

OdgovorNapisal/-a doomchi » 31 Mar 2014, 20:17

fixcar1 napisal/-a:
liki napisal/-a:

Mislim, da se zdaj zavedajo, da so šli predaleč, saj so izgubili top 5 forumašev... v prvi vrsti tebe liki.. od nekoga ko napiše 1 post na mesec se forum ne "krepi" od tistih, ki pa svoj čas trošijo za forum pa se ne dela tako... vsaj neka pojasnila novih usmeritev itd.... no jaz sem tam res min. in bo prišel čas ko bo tukaj vse, kar rabim-o in bom tam kot ostalij 12,900 uporabnikov-samo registriran :mrgreen:

Izgubili so 95% vseh tistih ki smo tam sploh pisali.
Uporabniški avatar
doomchi

OdgovorNapisal/-a nosferatu » 31 Mar 2014, 21:04

@liki, Jaša je sicer admin foruma ampak forum je načeloma last kluba in če mu rečejo onemogoči bo onemogočil. Pa če mu to paše ali ne.

Drugače pa se strinjam z MB-M, v čem je point. Je pa dejstvo tudi to, da če nisi psihično dovolj stabilen, ne beri foruma pa roka.

Bi pa dodal še to, da je po moje bil največji problem kritika kluba, delovanja le tega in politike ki se jo fura in ne toliko posameznih igralcev.

Je pa to konec ene ere in, upam da, začetek ene nove kar se tiče našega online druženja.
nosferatu

OdgovorNapisal/-a liki » 31 Mar 2014, 22:45

nosferatu napisal/-a:@liki, Jaša je sicer admin foruma ampak forum je načeloma last kluba in če mu rečejo onemogoči bo onemogočil. Pa če mu to paše ali ne.

Pravzaprav niti ne. Jaša je kreator in lastnik foruma oz. platforme foruma, ki ga je dal v uporabo NK Mariboru. In tudi neodvisen od kluba (ni zaposlen tam kolikor je meni znano).

Sigurno prejema usmeritve kluba, ampak nikakor pa ni v situaciji "če mu paše ali ne". Če bi želel in bi mu to bilo v interesu, bi hitro lahko cel forum prenesel nekam drugam in ga naredil kot neuradnega, kot je recimo sedaj ta.
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a MB-M » 01 Apr 2014, 08:11

Zelo dobro poznam Jašo in pred leti, ko je bila situacija podobna sedanji in ko se je govorilo o ukinitvi foruma zaradi neprimernih vpisov in žaljenja, sva se z njim velikokrat pogovarjala tudi o tem. Jaša je velik pripadnik kluba, vendar popolnoma neodvisen. Sam mi je večkrat rekel, da se on enostavno ne obremenjuje z nobenim in se tudi nikoli ne spušča v debate okoli igralskega kadra, prav tako nikomur ne soli pameti. Je uspešen podjetnik in tudi lastnik domene, kar pa izvira že od samega začetka, ko se je stran sploh pričela pripravljati. Če dobi zahetev iz kluba, potem to verjetno naredi in to prav zaradi tega, ker ne sprašuje zakaj, ker ga enostavno to ne zanima. Je vsekakor zadnja oseba, ki bi padla pod kakršnekoli pritiske ali zahteve s katerimi se sam ne bi strinjal. Če bi danes potrebovali pomoč na tem forumu, bi brez problema pomagal.
MB-M

OdgovorNapisal/-a MB-M » 01 Apr 2014, 08:14

Samo vprašanje. Kje bi naj bila opcija, da mi pokaže neprebrane vpise od zadnje prijave ?
MB-M

OdgovorNapisal/-a guano » 01 Apr 2014, 09:06

MB-M napisal/-a:Samo vprašanje. Kje bi naj bila opcija, da mi pokaže neprebrane vpise od zadnje prijave ?

Slika
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a ales100i » 01 Apr 2014, 09:38

Problem pri uradnem forumu je, da je forum medij in tisti, ki odločajo, mislijo, da je namen medija v prvi vrsti ustvarjat mnenje v skladu z željami tistega, ki odloča. Pa ni jim za zamerit tako mišljenje. Pač živimo v taki državi, ko je temu dejansko tako in ko ga praktično ni medija v državi, kjer ne bi mogel kupit članka, ali pa z donacijo doseči, da se o čemu ne piše. To politiki počnejo že leta in leta. In isto je praktično na vseh ostalih področjih v državi. Vsi mislijo, da so ljudje ovce (pogosto žal imajo prav in veliko jih je) in da lahko oni s pomočjo medijev določijo kako naj ljudje mislijo, koga naj imajo radi, koga sovražijo,.... v glavnem ustvarjajo mnenje. Ker pa ljudje več slepo ne verjamejo vsemu kar piše (so jih prevečkrat ujeli na laži), pa so se pred par leti začeli posluževat nove, dodatne taktike. Na velikih spletnih portalih imajo tako plačance, ki dejansko za 10 eur na uro preko študentske napotnice pod 10-imi in več nicki pišejo cele dneve in poskušajo ustvarjat mnenje. In isto se je začelo dogajat na uradnem forumu, ko se je začelo Čačiča minirat. Kr naenkrat se je pojavilo nekaj novih uporabnikov, eni, ki so prej pisali 1 post na mesec, so naenkrat bili v vsaki temi in slepo zagovarjali sistem in vodstvo. In tako kot uspeva na 24kur in drugje, se je pričakovalo, da bodo tudi na forumu uspeli "prepričat" ljudi, da je recimo Handa najboljši golman. Pa jim ni uspevalo in potem panika in sedaj še obup. In poteze zadnjih tednov so po moje bolj poteze iz obupa, kot neka ful naštudirana taktika. Ker ko si obupan, potem zgubiš kompas. Ko se je Čačiča menjavalo, sem napisal, da ljudje niso ovce in niso mentalno zaostali, da bodo do neskončnosti kupovali njihove laži. In zelo sem vesel, da sem imel prav.

Aja pa še to. Jaz na oni forum več ne bom šel. Vsak naš klik, pa to kljub temu, da nič ne napišeš, se beleži in se potem iskrivlja slika koliko imajo dejanskega obiska.
Uporabniški avatar
ales100i

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 01 Apr 2014, 15:55

Nas je že 200 registriranih tukaj. :-/
Od tega večina, ki je tam kaj napisala....
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

OdgovorNapisal/-a doomchi » 01 Apr 2014, 16:33

No, jaz priznam da sem večkrat zagovarjal Handanoviča, ker se ga je velikokrat krivilo tudi za gole za katere niti pod razno ni bil kriv... Pa nisem bil na žalost nič plačan za to :(
Uporabniški avatar
doomchi

OdgovorNapisal/-a mandl » 01 Apr 2014, 22:57

lahko bi se naredil neki gumb ala "skrij temo" in se ti potem taista tema ne bi prikazovala pod "Neprebrani prispevki." bi šlo to? :D

ps: pa onega smajlija žarnico, ki sveti, pogrešam s starega foruma. :idea:
mandl

Naslednja

Vrni se na DELOVANJE FORUMA 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost