Moderiranje

Re: Moderiranje

OdgovorNapisal/-a guano » 21 Avg 2017, 17:50

Fantastic napisal/-a:Vidm, da veljajo dvojna merila. Eni lahko žalijo pa nič, ker pač čredno pišejo , kar ugaja, med tem ko sem bil sam baniran zaradi ničesar.

Čestitam korejci!

Mi smo vsaj južni...tebi pa če se kolca po severnih....izvoli zrihtaj si vizo.
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a psycho » 21 Avg 2017, 18:40

Pa daj umiri se ze Davor...
Saj pa nisi vec 12 let star...
Jokas,ko en najstnik,ki se bi mu naj po njegovem godila velika krivica...
Vdihni in izdihni...
DUM SPIRO SPERO
Uporabniški avatar
psycho

OdgovorNapisal/-a Marko » 21 Avg 2017, 18:51

Off... Vem, da to ni zdaj glih pomembno in da ne spada v toto temo ampak nevem kam naj napišem.

Lahko bi nekdo grbu dodal zvezdico ;) za lepši, pravi izgled :) :maribor:
Uporabniški avatar
Marko

OdgovorNapisal/-a donkey » 21 Avg 2017, 18:59

Marko napisal/-a:Off... Vem, da to ni zdaj glih pomembno in da ne spada v toto temo ampak nevem kam naj napišem.

Mas prav... bom uredil.
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a elwood » 21 Avg 2017, 19:39

Fantastic napisal/-a:Vidm, da veljajo dvojna merila. Eni lahko žalijo pa nič, ker pač čredno pišejo , kar ugaja, med tem ko sem bil sam baniran zaradi ničesar.

Čestitam korejci!

Davor daj prosim te spravi se k sebi no. Ker je ta diskusija res brezveze. Če te ne bi poznal bi te poslal nekam, samo ker te poznam, vem, da lahko umiriš konje in diskutiraš kot je treba.
Demokracija je laž in fetiš, ki nam preprečuje, da vidimo resnico oziroma dejanske antagonizme v družbi (dr. Slavoj Žižek)
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a Marko » 22 Avg 2017, 00:38

donkey napisal/-a:
Marko napisal/-a:Off... Vem, da to ni zdaj glih pomembno in da ne spada v toto temo ampak nevem kam naj napišem.

Mas prav... bom uredil.

:up:
Uporabniški avatar
Marko

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 23 Avg 2017, 14:10

Ajde korejec razloži, kaj te je motil vpis o Rulotu? Če te boli, da niste meli prav, ti nisem kriv. Žalitve vse povprek, ko se napiše nekaj o Vrhovcu, pa se ne briše ne banira, a pri meni...

To ni neuradni forum NAVIJAČEV NK MB, ampak Vrhovec fan page!

Če so oni Korejci brisali in nas banirali iz ljubezni do kluba, ker smo res, glede na danes, pretiravali, vi to delate, ker pač ne prenesete drugačnega mnenja. Oni so ščitili VSE igralce in VES klub, vi ščitite samo posametznike! A Viler, Zaho, Pihler niso NK MARIBOR? ČE bi pisal isto o teh, kot pišem o Vrhovcu ali Novi, bi bil vaš, bi bil še pohvaljen, nikoli pa brisan in baniran. To ni moderiranje ampak CENZURA!

Mejte se
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a liki » 23 Avg 2017, 14:19

Fantastic, ko boš sposoben napisati normalen vpis, ti ne bo zbrisan. Če pa še na takšen dan čutiš potrebo da provociraš vse povprek, potem pa ne vem, kaj ti naj rečem. Razen da je to žalostno.

Drugače pa nisem ves čas na forumu, da bi zbrisal kaj neprimernega v roku 5 minut, kot zgleda to ti pričakuješ...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a venti » 23 Avg 2017, 14:19

Kako ti uspe dan po uvrstitvi v jebeno ligo prvakov koga šinfat, daj mi to razloži jebo te bog ?! Kak ti uspe v vsej tej evforiji in navdušenju spravit skupaj pljunek v obraz igralcu, ki je največ pretekel včeraj oz. sploh komurkoli? Oprosti, ampak če to ni znak bolezni, potem ne vem kaj je.
venti

OdgovorNapisal/-a guano » 23 Avg 2017, 14:20

Fantastic napisal/-a:Ajde korejec razloži, kaj te je motil vpis o Rulotu? Če te boli, da niste meli prav, ti nisem kriv. Žalitve vse povprek, ko se napiše nekaj o Vrhovcu, pa se ne briše ne banira, a pri meni...

To ni neuradni forum NAVIJAČEV NK MB, ampak Vrhovec fan page!

Če so oni Korejci brisali in nas banirali iz ljubezni do kluba, ker smo res, glede na danes, pretiravali, vi to delate, ker pač ne prenesete drugačnega mnenja. Oni so ščitili VSE igralce in VES klub, vi ščitite samo posametznike! A Viler, Zaho, Pihler niso NK MARIBOR? ČE bi pisal isto o teh, kot pišem o Vrhovcu ali Novi, bi bil vaš, bi bil še pohvaljen, nikoli pa brisan in baniran. To ni moderiranje ampak CENZURA!

Mejte se

Glej Davor, zdaj te imam pa tudi jaz dovolj. Ne vem, kaj se s teboj dogaja, ampak vidi se da imaš težave. Malo bo potrebno delati na sebi, ded, drugače boš prišel v še večje težave. Toliko od mene in lp.

Ps. za nekaj časa bo bolje zate da se odstraniš s foruma, verjamem, da ni potrebe, da te mi.
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a donkey » 23 Avg 2017, 14:26

Fantastic, kolikor vem, imajo tudi Viole svoj forum, ki verjetno funkcionira po istih restriktivnih enoumnih principih, ki so jih hoteli vsiliti tudi na klubskem forumu. Tebi tak način očitno ustreza, tako da ne vem, zakaj pišeš tukaj?
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a Auxentios » 23 Avg 2017, 14:32

Kaj pa ce Fantastiku naredimo njegovo podkategorijo na forumu? Tak kot ma npr Fixcar Typs, tak lahko ma Fantastic Šimfs. Pa noben ne more pisat v tisti podforum, razen fantastika. Pa lahko zliva gnojnico kolko ga je volja. :D
I molim te nemoj mi vise pisat i zvat jer si dosadan kad popijes.
Uporabniški avatar
Auxentios

OdgovorNapisal/-a venti » 23 Avg 2017, 14:33

Auxentios napisal/-a:noben ne more pisat

Boljše bi bilo, da noben ne more brat :stoned:
venti

OdgovorNapisal/-a Auxentios » 23 Avg 2017, 14:34

Sem hotel tudi to dodat, samo nisem hotel, da Fantastic ve. :lol:
I molim te nemoj mi vise pisat i zvat jer si dosadan kad popijes.
Uporabniški avatar
Auxentios

OdgovorNapisal/-a donkey » 23 Avg 2017, 14:34

Auxentios napisal/-a:Kaj pa ce Fantastiku naredimo njegovo podkategorijo na forumu? Tak kot ma npr Fixcar Typs, tak lahko ma Fantastic Šimfs. Pa noben ne more pisat v tisti podforum, razen fantastika. Pa lahko zliva gnojnico kolko ga je volja. :D

Pa kolege iz njegove ekipe si lahko tja povabi in lahko tam strokovno razglabljajo po mili volji ...
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 23 Avg 2017, 14:46

liki napisal/-a:Fantastic, ko boš sposoben napisati normalen vpis, ti ne bo zbrisan. Če pa še na takšen dan čutiš potrebo da provociraš vse povprek, potem pa ne vem, kaj ti naj rečem. Razen da je to žalostno.

Drugače pa nisem ves čas na forumu, da bi zbrisal kaj neprimernega v roku 5 minut, kot zgleda to ti pričakuješ...

Na kakšen dan? Na edinega, ko se ne šimfa Vilerja, Zahota, Zahota jr, Pihlerja in Milaniča? To so edini dnevi, ko se je dokazalo, kak zelo se motite. Zdaj se še tega več ne da, ker vas tak boli, da CENZURIRATE vse.
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a mbfc » 23 Avg 2017, 14:48

Če ti ni kaj prav, idi drugam.

lp
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a Master » 23 Avg 2017, 15:10

Na tak dan gre človek v obračunavanje z igralcem, ki je največ pretekel in boj z ostalimi forumaši. (UF) Saj ne vem več kaj bi rekel.
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a ales100i » 23 Avg 2017, 15:19

Pri Fantasticu se jaz spomnim vica, ko se ded vozi po avtocesti pa posluša Radio City, pa tam govorijo: "Pozor na avtocesti! Med Sl. Bistrico in Mariborom se voznik vozi v napačno smer." Pa se ded začne dret na radio: "Kaj en, cela kolona jih je!!!"

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
Zadnjič spremenil ales100i, dne 23 Avg 2017, 15:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
ales100i

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 23 Avg 2017, 15:29

Na takšen dan je edino butasto, da se ukvarjam z peščico ovc, ki jih zene credni nagon razmišljanja.

Forza Maribor
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a starosta » 23 Avg 2017, 15:31

Fantastic napisal/-a:Na takšen dan je edino butasto, da se ukvarjam z peščico ovc, ki jih zene credni nagon razmišljanja.

Forza Maribor

Moj mali bi zaj cu tretje opozorilo. Na se en taki vpis pa gres spet v banovce. Ocitno te prvo discipliniranje ni nic naucilo.
Uporabniški avatar
starosta

OdgovorNapisal/-a psycho » 23 Avg 2017, 15:37

Ne mores verjet...
Zdaj pa gres ze meni pocasi na zivce Fantasticni...
Pa si se mi zdel normalen clovek,ampak imas ocitno velike tezave sam s seboj...
Da se gres na taksen dan prepirat in sopirit z svojim jazem,je absurdno...
DUM SPIRO SPERO
Uporabniški avatar
psycho

OdgovorNapisal/-a hsge » 23 Avg 2017, 16:24

prosim samo da ga nehate citirat. če mu mate kaj za napisat uporabljajte @Fantastic prosim. hvala.
hsge

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 23 Avg 2017, 21:26

psycho napisal/-a:Pa si se mi zdel normalen clovek...

Res??? :lol:
Hetfield

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 23 Avg 2017, 23:07

Auxentios napisal/-a:Kaj pa ce Fantastiku naredimo njegovo podkategorijo na forumu? Tak kot ma npr Fixcar Typs, tak lahko ma Fantastic Šimfs. Pa noben ne more pisat v tisti podforum, razen fantastika. Pa lahko zliva gnojnico kolko ga je volja. :D

:mrgreen: :mrgreen:
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na DELOVANJE FORUMA 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov