Moderiranje

Re: Moderiranje

OdgovorNapisal/-a matejger » 19 Avg 2017, 08:38

Zmoto se je, zgresil je temo "vici"
:D
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 19 Avg 2017, 08:44

Nisem bil na treningu NK Maribr in spraševal igralce, ampak na mojem treningu malega nogometa. Nekak se mi je zdelo logično, da se bo to tak razumelo. :rolleyes:
Pa bi reko, da majo malo več pojma ti, ki že celo življenje trenirajo nogomet in še aktivno igrajo, kot pa vi, ki samo po tipkah tolčete in pametujete. (Vsak se naj prepozna v vpisu).
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 19 Avg 2017, 08:47

fixcar1 napisal/-a:Kot je videt spet ne bo nehal nabijat do ban-a... 100000 sem slisal za tega igralca njegovo mnenje in še 10000 ga bo popljuval in omenjal v vsaki temi.... ma daj Davor kaj si froc!?? Umiri se malo no pa pusti na miru tega Vrhovca saj ga sanjaš... na babo se spravi raje če še sploh prideš gor!

A to pa ni žaljenje za ban?!
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a bani » 19 Avg 2017, 09:05

lassie napisal/-a:Fantastic? tebi so igralci za vrhovca govorili, da nima pojma? Koga ti farbas?

Z igralci.

Mislil je njegovimi soigralci po rekreaciji na pivu?
Le da tommy in konj sigurno nista taka negativca ;)

Glej ga zlomka, sem ftrofo, preden sem prebral zadnjo stran (SY)
Uporabniški avatar
bani

OdgovorNapisal/-a lassie » 19 Avg 2017, 09:18

Ok, hvala bogu. ker to bi blo za dozivljenski ban, ce bi pred tekmo leta debatiral o vrhovcu z igralci kluba. se posujem s pepelom in dodajam, da je vrhovec očitno res za en kurac, če ga tako oceni strokovni zbor fantasticovih soigralcev. vrhovec go home!
Uporabniški avatar
lassie

OdgovorNapisal/-a guano » 19 Avg 2017, 10:41

otorepec napisal/-a:Guano
Saj razumem, da si baje soustanovitelj tega foruma (ali morda še kaj več?), in ti dajem za to tudi javno pohvalo, vendar še enkrat preberi moj prejšnji vpis, ker je ravno takim kot si ti tudi namenjen, da ne pade kar takoj nek neumen odgovor in seveda vmes žaljivka. Saj veš, »javno« je le javno.
Tomecp
Ti lahko v ali na kurec pošiljaš svojo teto, moje vpise pa izpusti, če jih ne razumeš ali ti niso všeč!

daj nehaj. boljše za vse...

fanta....dihaj
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a dejanMB » 19 Avg 2017, 11:06

Fantastic napisal/-a:Nisem bil na treningu NK Maribr in spraševal igralce, ampak na mojem treningu malega nogometa. Nekak se mi je zdelo logično, da se bo to tak razumelo. :rolleyes:
Pa bi reko, da majo malo več pojma ti, ki že celo življenje trenirajo nogomet in še aktivno igrajo, kot pa vi, ki samo po tipkah tolčete in pametujete. (Vsak se naj prepozna v vpisu).

Bolnik.
Uporabniški avatar
dejanMB

OdgovorNapisal/-a starosta » 19 Avg 2017, 11:42

Fantastic napisal/-a:
baresi napisal/-a:Brez zamere, ampak Fantastic se ni spremenil. On šimfa še naprej po svoje...

Da za Vrhovca izjavi, da je kljub talentu še vedno KATASTROFALEN, bi lahko celo šteli med žalitve...

Pa mu daš številke na pladnju, se pogledaš v ogledalo...

Danes sem se na treningu menil s igralci. Komentarji? Kaj smo sploh njega pripeljali, človek nima pojma, upam da več ne igra, z njim mamo enega manj...toliko o mojem mnenju. Edino na forumu in samo tu je vas par zanesenjakov prepričano v obratno. Zdaj pa res več ne vem, če ni sam Vrhoec prijavljen pod tolkimi imeni :rolleyes:

Na kirem treningu si to bil. Vaterpolisti? Ker tam pa verjamem da Vrhovec nima pojma.
Uporabniški avatar
starosta

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 19 Avg 2017, 12:26

matejger napisal/-a:
guano napisal/-a:
izi napisal/-a:Vsak, ki je na forumu, je neke vrste javna oseba. Eni bolj, drugi malo manj. :D
Predlagam pa, da bi nekateri bili še bolj javne osebe, da bi se jih lahko včasih žalilo, brez da si brisan. Jaz imam enega takega nagledanega.

mene :lol: :mrgreen:

mogoče onega žabarja :smoking:

Tukaj jaz mislim, da je skoraj zagotovo imel v mislih "bankirja Zebra Samo-ta"
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a duff » 19 Avg 2017, 12:45

Lepo te pozdravljajo in pošiljajo ironične nasmeške hlod, kretničar in nesposobnež, očitno se jim bo pridružil tudi Vrhovec. Bolj zanimivo je, da imaš popolnoma drugačen pogled na fuzbal kot 95% komentatorjev tukaj in potem se čudiš ter igraš žrtev. Raje začni pri sebi, ker če ti ni jasno, da se težava skriva v tebi, se obrni na kakega strokovnjaka, ki bo potrdil točno to kar ti že lep čas skušamo dopovedat.
SlikaSlikaSlika
Norost je pri posameznikih redka, v skupinah, strankah, narodih in zgodovinskih obdobjih pa je pravilo (F. Nietzsche)
Uporabniški avatar
duff

Kraj: Styria

OdgovorNapisal/-a bani » 19 Avg 2017, 12:54

duff kak pa ti pojma nimaš, če pa fsi fusbalerji, ki so se po treningu fčeraj pogovarjali, so enotnega , pardon Davorjevega mnenja :-E
Uporabniški avatar
bani

OdgovorNapisal/-a izi » 19 Avg 2017, 13:29

Leteči, pivo koristi možganskim celicam. :smoking:
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a duff » 19 Avg 2017, 13:46

bani napisal/-a:duff kak pa ti pojma nimaš, če pa fsi fusbalerji, ki so se po treningu fčeraj pogovarjali, so enotnega , pardon Davorjevega mnenja :-E

:shock: Saj vem ja, samo bi se vseeno vprašo kje in s kom igra, ker nekaj ne štima v tej štoriji?!
In še ena opazka, a ni zanimivo, da se večina sprašuje kak je možno, da je mali že več kot pol leta izven forme, pa čeprav se da določene stvari neposredno povezati tudi s tem, da nima več ob sebi kretničarja, ki je bil eden izmed najboljših igralcev, ki so kadarkoli zaigrali v našem klubu. Če k temu dodamo, da je bil tip pri svojih 37. najboljše pripravljen igralec v tem obdobju, bo malo lažje razumeti. Aja, saj res, mi smo idioti ;)
Norost je pri posameznikih redka, v skupinah, strankah, narodih in zgodovinskih obdobjih pa je pravilo (F. Nietzsche)
Uporabniški avatar
duff

Kraj: Styria

OdgovorNapisal/-a Ihaha » 19 Avg 2017, 15:30

bani napisal/-a:duff kak pa ti pojma nimaš, če pa fsi fusbalerji, ki so se po treningu fčeraj pogovarjali, so enotnega , pardon Davorjevega mnenja :-E

Prostestitam, mnenja so deljena :mrgreen:
Uporabniški avatar
Ihaha

OdgovorNapisal/-a bani » 19 Avg 2017, 15:49

Ihaha napisal/-a:

Prostestitam, mnenja so deljena :mrgreen:

Torej sem v prvem vpisu na to temo pravilno predvideval ;)
Uporabniški avatar
bani

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 19 Avg 2017, 16:39

Fantastic napisal/-a:
fixcar1 napisal/-a:Kot je videt spet ne bo nehal nabijat do ban-a... 100000 sem slisal za tega igralca njegovo mnenje in še 10000 ga bo popljuval in omenjal v vsaki temi.... ma daj Davor kaj si froc!?? Umiri se malo no pa pusti na miru tega Vrhovca saj ga sanjaš... na babo se spravi raje če še sploh prideš gor!

A to pa ni žaljenje za ban?!

Ne ni kot zgleda.... tebe bi pa jaz za kak mesec spet če napišeš še samo en post o teh tvojih nikakvih igračih pri nas.... vsaj do tekme zdrzi ali dvomim da boš zmogel...
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a guano » 19 Avg 2017, 16:49

Leteči Golman napisal/-a:
matejger napisal/-a:
guano napisal/-a:
izi napisal/-a:Vsak, ki je na forumu, je neke vrste javna oseba. Eni bolj, drugi malo manj. :D
Predlagam pa, da bi nekateri bili še bolj javne osebe, da bi se jih lahko včasih žalilo, brez da si brisan. Jaz imam enega takega nagledanega.

mene :lol: :mrgreen:

mogoče onega žabarja :smoking:

Tukaj jaz mislim, da je skoraj zagotovo imel v mislih "bankirja Zebra Samo-ta"

koga? cafnika? :shock: nea se hecaj!!!

ps. nad njim so še bližnji obupali. če bi pa vedel, kar jaz vem, bi pa se tak fental
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a malipizdek » 19 Avg 2017, 19:07

Fantastic napisal/-a:Nisem bil na treningu NK Maribr in spraševal igralce, ampak na mojem treningu malega nogometa. Nekak se mi je zdelo logično, da se bo to tak razumelo. :rolleyes:

hahaha a ostali tu gor pa ne špilamo fuzbala? Mogoče so moji soigralci bolj pametni od tvojih :lol: ...fanta, zdaj pa resno, plačam ti mrzli pir, da prideš malo k sebi.
malipizdek

OdgovorNapisal/-a elwood » 21 Avg 2017, 11:39

elwood napisal/-a:Da malo spremenim temo vpisov - mislim, da je čas da preimenujemo ta forum v "Forum navijačev NK Maribor". Tisto neuradno pa uradno se mi zdi že brezveze.
Pa čestitke vsem, ki skrbijo za delovanje foruma in moderiranje.

Hvala moderatorjem. Tole je že bolje. :up: :up:
Demokracija je laž in fetiš, ki nam preprečuje, da vidimo resnico oziroma dejanske antagonizme v družbi (dr. Slavoj Žižek)
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 21 Avg 2017, 13:58

dejanMB napisal/-a:

Bolnik.

A to ni za ban?
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 21 Avg 2017, 13:59

duff napisal/-a:Lepo te pozdravljajo in pošiljajo ironične nasmeške hlod, kretničar in nesposobnež, očitno se jim bo pridružil tudi Vrhovec. Bolj zanimivo je, da imaš popolnoma drugačen pogled na fuzbal kot 95% komentatorjev tukaj in potem se čudiš ter igraš žrtev. Raje začni pri sebi, ker če ti ni jasno, da se težava skriva v tebi, se obrni na kakega strokovnjaka, ki bo potrdil točno to kar ti že lep čas skušamo dopovedat.
SlikaSlikaSlika

95% (UF) :lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a guano » 21 Avg 2017, 16:10

Daj fantastic malček zadihaj,no...
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 21 Avg 2017, 17:34

Vidm, da veljajo dvojna merila. Eni lahko žalijo pa nič, ker pač čredno pišejo , kar ugaja, med tem ko sem bil sam baniran zaradi ničesar.

Čestitam korejci!
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a dejanMB » 21 Avg 2017, 17:41

Fantastic napisal/-a:Vidm, da veljajo dvojna merila. Eni lahko žalijo pa nič, ker pač čredno pišejo , kar ugaja, med tem ko sem bil sam baniran zaradi ničesar.

Če si ti lahko žalil igralce in forumaše več kot leto dni, preden si dobil ban, imam jaz še vsaj par mescev bonusa, da butlu rečem butl. :smoking:

Spravi se k sebi, razen če uživaš v tem, da si tarča posmeha. Pa še to se je izpelo, da niti smešen več nisi.
Uporabniški avatar
dejanMB

OdgovorNapisal/-a lassie » 21 Avg 2017, 17:46

Fantastic napisal/-a:Vidm, da veljajo dvojna merila. Eni lahko žalijo pa nič, ker pač čredno pišejo , kar ugaja, med tem ko sem bil sam baniran zaradi ničesar.

Čestitam korejci!
Čao.
Uporabniški avatar
lassie

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na DELOVANJE FORUMA 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost