Glasba, film...

Re: Glasba, film...

OdgovorNapisal/-a donkey » 06 Maj 2018, 22:12

fixcar1 napisal/-a:to je to

Ne moreš vsak dan z užitkom jest iste hrane ...
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 06 Maj 2018, 22:16

No samo je razlika... poglej publiko in ekipo na odru :smoking: :smoking:
Jebeš hipije!
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a šerpa » 06 Maj 2018, 23:03

če že gobcamo o priredbah...

šerpa

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 06 Maj 2018, 23:25

Kaj pa to? :D
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a Vijolčni1 » 10 Maj 2018, 23:14

V finalu evrovizije smo
NI PREDAJE :maribor:
Vijolčni1

OdgovorNapisal/-a baresi » 10 Maj 2018, 23:19

Vijolčni1 napisal/-a:V finalu evrovizije smo

Pesem ni nek presežek, nastop vrhunski, fora med pesmijo vžgala.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a brane2015 » 10 Maj 2018, 23:35

Hvala, da! Lea Sirk :up:
brane2015

OdgovorNapisal/-a donkey » 11 Maj 2018, 10:31

Sem zdaj pogledal nastop in Lea je bla res top, refren je pa tak, da ali ti je všeč, ali ti je pa ogaben kot meni ...
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a cl_dreamer » 11 Maj 2018, 14:54

Ponavadi tega sranja ne gledam, pač odvisno kdo nas zastopa. Lea se mi zdi simpatična, se ne napravla in pači, zato ji privoščim. Pesem pa mi ni ravno bogve kaj.
cl_dreamer

OdgovorNapisal/-a redhot » 11 Maj 2018, 15:56

Lepo so izvedle koreografijo, dobra scena, zmaga pa 'premor' na sredi pesmi. Vprašanje, če bo to delovalo še v finalnem nastopu.

Drugače pa se oglašam, ker sem zdaj komaj videl fixcarjev posnetek od RATM :stoned:

Kaj Prophets of Rage so za kaj, je bil že kdo na njihovem koncertu?
redhot

OdgovorNapisal/-a ales100i » 11 Maj 2018, 17:14

redhot napisal/-a:Lepo so izvedle koreografijo, dobra scena, zmaga pa 'premor' na sredi pesmi. Vprašanje, če bo to delovalo še v finalnem nastopu.

Drugače pa se oglašam, ker sem zdaj komaj videl fixcarjev posnetek od RATM :stoned:

Kaj Prophets of Rage so za kaj, je bil že kdo na njihovem koncertu?
Vse super torej, samo če bi še pesem bila dobro, pa če bi bila dobro zapeta. Mater tekmovanje v petju, pa vse drugo bolj važno. Ampak saj vem, da je že dolgo tak.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Uporabniški avatar
ales100i

OdgovorNapisal/-a pizdek » 11 Maj 2018, 18:25

Drugi polfinale je bil veliko bolj kakovosten od prvega. Kateri komad, ki je šel naprej, pa po vašem ne bi smel it naprej?
pizdek

OdgovorNapisal/-a guano » 11 Maj 2018, 18:28

pizdek napisal/-a:Drugi polfinale je bil veliko bolj kakovosten od prvega. Kateri komad, ki je šel naprej, pa po vašem ne bi smel it naprej?

drugi polfinale je bil napram prvem katastrofa...si se ti zajebal, al kaj ? 4-5 pesmi je bilo totalno zafušanih, ko da bi našli ene na cesti, da pojejo....še oni psiho madžari so ga tak srali, da je blo smešno....pri treh štiklih backvokali totalno mimo....po svoje
Zadnjič spremenil guano, dne 11 Maj 2018, 18:31, skupaj popravljeno 1 krat.
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a pizdek » 11 Maj 2018, 18:30

guano napisal/-a:
pizdek napisal/-a:Drugi polfinale je bil veliko bolj kakovosten od prvega. Kateri komad, ki je šel naprej, pa po vašem ne bi smel it naprej?

drugi polfinale je bil napram prvem katastrofa...si se ti zajebal, al kaj ?

Sem se ja, ker spet TI odgovarjaš, ko nekdo pač pove osebno mnenje. Lažje je drkat kot napisat lepo, da je tebi bil prvi bolj všeč. Meni je bil prvi veliko bolj dolgočasen in nič posebnega.
pizdek

OdgovorNapisal/-a guano » 11 Maj 2018, 18:32

pizdek napisal/-a:
guano napisal/-a:

Sem se ja, ker spet TI odgovarjaš, ko nekdo pač pove osebno mnenje. Lažje je drkat kot napisat lepo, da je tebi bil prvi bolj všeč. Meni je bil prvi veliko bolj dolgočasen in nič posebnega.

ja jaz ja....kaj naj ti moja mati odgovori, ko ni gledla al kaj.....evo.....pa bomo vidli, kje bodo v finalu končali oni iz prvega večera, kje pa oni iz drugega
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a pizdek » 11 Maj 2018, 18:39

guano napisal/-a:
pizdek napisal/-a:
guano napisal/-a:

ja jaz ja....kaj naj ti moja mati odgovori, ko ni gledla al kaj.....evo.....pa bomo vidli, kje bodo v finalu končali oni iz prvega večera, kje pa oni iz drugega

Idi hitro stavit, upam da si na fix večera dal 1000€, da boš mel za piknik ;) Aja pardon, spušil si.
pizdek

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 11 Maj 2018, 18:41

Dva deda se kregata kateri večer pedrovizije je bolj zanimiv.
Dol bom pado :D
Vanquish

OdgovorNapisal/-a guano » 11 Maj 2018, 18:42

pizdek napisal/-a:
guano napisal/-a:
pizdek napisal/-a:
guano napisal/-a:

Idi hitro stavit, upam da si na fix večera dal 1000€, da boš mel za piknik ;) Aja pardon, spušil si.

saj sem napisal, da nisem stavil, ker so kvote znorele.....
in kaj točno bi ti imel od tega, če bi spušil ??? bi mi privoščil ? za take velja bumerang efekt, pizdekolizec

@ vanquish, pazi na katerega boš,,,glede do to prebiraš, bo ti v vsakem primeru pasalo....le pogumno na ritko

ps. za piknik pa mi je malo žal, da ga nisem organiziral....bi vam enim parim dal kar nekaj Laxatola našibal, in da bi potem nehali po tem dnevu srat za vedno....jihaaaaaa
Zadnjič spremenil guano, dne 11 Maj 2018, 18:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a pizdek » 11 Maj 2018, 18:48

Vanquish napisal/-a:Dva deda se kregata kateri večer pedrovizije je bolj zanimiv.

Ne kregama se o tem, ampak o tem, da na kak način guano odgovarja. Pa pustimo to, ne da se mi, ovi je ko zid.
pizdek

OdgovorNapisal/-a guano » 11 Maj 2018, 18:52

pizdek napisal/-a:
Vanquish napisal/-a:Dva deda se kregata kateri večer pedrovizije je bolj zanimiv.

Ne kregama se o tem, ampak o tem, da na kak način guano odgovarja. Pa pustimo to, ne da se mi, ovi je ko zid.

pizdek....drugi večer je bil dosti boljši, kvalitetnejši...pravzaprav sploh ni primerjave.
se opravičujem globoko. zajebal sem vse. kdaj pa naša peje ? v soboto al nedeljo ?

ps....kje si pa malega pizdeka pustil, da ga več ni blizu ??? :lol: :party:
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Serg0moL » 11 Maj 2018, 21:06

Guano, tvoj nick mi je zelo znan. A si ti pred več leti nazaj bil na kakšnem stavniškem forumu ala e-stava.com al neki tazga? :rolleyes:
~ Kar bo pač bo ~
Uporabniški avatar
Serg0moL

Kraj: Ptuj

OdgovorNapisal/-a guano » 12 Maj 2018, 06:23

Serg0moL napisal/-a:Guano, tvoj nick mi je zelo znan. A si ti pred več leti nazaj bil na kakšnem stavniškem forumu ala e-stava.com al neki tazga? :rolleyes:

ne. oziroma sem bil na enem, sem že pozabil, ker je "100 let od tega" ampak ne z nickom guano
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a redhot » 12 Maj 2018, 10:11

ales100i napisal/-a:Vse super torej, samo če bi še pesem bila dobro, pa če bi bila dobro zapeta. Mater tekmovanje v petju, pa vse drugo bolj važno. Ampak saj vem, da je že dolgo tak.

Pa saj za pesem vsi vemo, da je bolj tak-tak. Še Lea je vedela, da ni to to, če so se odločili za tisto finto s premorom. Ampak za petje ji ne moreš nič očitat. Smo imeli Maraayo s super komadom (po moje za top3), ko so se naši šli scenski minimalizem (v stilu: "bo pesem govorila zase"), pa smo dobili prst v rit. Eurosong je pač show, ki se ga moraš znat it.
redhot

OdgovorNapisal/-a Vijolčni1 » 13 Maj 2018, 00:52

Jaz se ocitno ne spoznam na glasbo... kako lahko nekdo ki 3 minute oponasa kokos zmaga na evroviziji
NI PREDAJE :maribor:
Vijolčni1

OdgovorNapisal/-a ales100i » 13 Maj 2018, 00:59

Vijolčni1 napisal/-a:Jaz se ocitno ne spoznam na glasbo... kako lahko nekdo ki 3 minute oponasa kokos zmaga na evroviziji
Od kdaj pa glasba odloča zmagovalca? Politika in umetno ustvarjeno javno mnenje. Že 30 let in več. Ko je danes žvižgala cela dvorana, ko so Rusi glasovali, sem se samo za glavo prijel. Ovce bolane.

Letos ženske pravice, lani oni, ker je smrtno bolan, prej oni ker je transvestit, in tako naprej. Glasba nima veze.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Uporabniški avatar
ales100i

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na RAZNO 

Kdo je na strani

Po forumu brska: AlesD, nikita1970 in 4 gostov