Glasovanje Ritem mladosti 2016 Vijolčna Je Ljubezen Večna

Glasovanje Ritem mladosti 2016 Vijolčna Je Ljubezen Večna

OdgovorNapisal/-a Rok112 » 28 Okt 2016, 00:02

En lep pozdrav vsem skupaj ,čeprav vas bo spet polovico ljudi napisalo da samo fehtarim za lajke ..okej vaše mnenje bom pa upal na tisto polovico ki bo bila toliko prijazna in stisnila všeček ter po možnosti delila z Prijatelji na Facebooku.

Spet se oglašam z eno prošnjo,malo krat prosim za kakšno stvar ,ampak tokrat je nagradna igra za lajke ,kot velik oboževalec SIDDHARTE kot vas večino tudi ve se potegujem za tole nagrado v okviru Ritma Mladosti ..nagovarjam vse prijatelje če bi bili toliko prijazni ter kliknili na sliko in podelili svoj všeček,sploh navijače in sledilce našega kluba..v nagradni igri ki traja do 2.11.2016 do 12.00 ure je treba zbrati največ všečkov na sliki ki opisuje tebe kot človeka jaz sem ustvaril kolaž slik na katerem sem želel oz želim prikazat #dobrodelnost #navijaštvo #drese #nkmaribor #viole in #prijateljstvo ter #zbirateljstvo ..upam na pomoč vsseh ki me vsaj malo poznajo in mi sledijo ..vsem bom zelo hvaležen za vsak všeček in Po možnosti še delitev ter dober glas oz komentar..Vsem se zahvaljujem že sedaj in upam da mi uspe zraven pa bom iskal tudi 7 prijateljev ki bi se mi pridružili saj je nagrada :
Ritem Mladosti 2016 boš doživel v največjem luksuzu:

Ti in sedem izbranih prijateljev prejmete brezplačne VIP vstopnice s privatno ložo.
Na dogodek vas bo popeljala razkošna limuzina,
V loži vas bosta pa že čakala dva litra izbrane pijače.
Da bo večer res nepozaben te čaka še ekskluzivni meet and greet, kjer boš lahko spoznal vse nastopajoče.
Po nepozabnem doživetju pa domov ne boste šli praznih rok, saj vsi prejmete tudi poslovilno darilo- CK One in CK2 dišavo!

IME SLIKE :Vijolčna Je Ljubezen Večna.

še enkrat prosim vse za en všeček in če želite tudi deljenje med prijatelji. Lep pozdrav

IŠČEM PA TUDI SEDEM PRIJATELJEV Z VEKIKO PRIJATELJI KI BI SE NATO Z MANO UDELEŽILI KONCERTA ,TER PREJELI NAGRADE,TER KOT JE TREBA DO KONCA NAGRADNE IGRE Z MANO SE TRUDILI ZA LAJKE ZA ZMAGO SAJ SO V TEKMOVANJU VSI V EKIPAH.

https://www.facebook.com/collegium.mond ... =3&theater
Rok112

Vrni se na RAZNO 

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 1 gost