EU

EU

OdgovorNapisal/-a guano » 08 Apr 2014, 09:10

Bankari EU sada žive u strahu. Zatražili su dodatno privatno i policijsko osiguranje, jer je gnjev građana protiv banki sve veći, pišu njemački mediji. Njemačka vlada je u strahu, jer do sada nisu imali slične nemire. Sve se polako zagrijavalo 15 dana, da bi jučer eskaliralo u nerede i krv...

http://www.udarno.com/njemacka-se-trese-smrt-bankama?fb_action_ids=608285482593250

Naši mediji pa psssssst (SY)
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

Re: EU

OdgovorNapisal/-a guano » 09 Apr 2014, 18:23

Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a guano » 12 Apr 2014, 14:55

ŠPANJOLCI su omraženim bankama odlučili uzvratiti udarac na doista originalan način - pasivnom okupacijom bankarskih šaltera. Aktivisti kažu - ovako ne čine nikakav prekršaj ili kazneno djelo, već stoje u redovima kao i svi ostali građani.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/spanjolci-na-genijalan-i-originalan-nacin-uzvratili-udarac-bankama/739456.aspx
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a guano » 14 Apr 2014, 09:20

Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a guano » 05 Maj 2014, 18:11

Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a romeno » 15 Maj 2014, 22:28

Tudi MI smo Maribor!
Uporabniški avatar
romeno

OdgovorNapisal/-a KrampLopata » 15 Maj 2014, 23:12

guano napisal/-a:Dajmo še malo posnemat USfakingA:

http://higherperspective.com/2014/05/16 ... _source=HP

Da jim jebem mater bolano... Ti bolniki bodo dejansko uničili naš planet. In verjeli ali ne, hrana v USA ima drugačen okus... In ni mi bil všeč.
KrampLopata

OdgovorNapisal/-a guano » 25 Maj 2014, 10:52

Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a lassie » 25 Maj 2014, 11:50

Ne ne ne guano. To je vse z dobrimi nameni. Na svetu ni zlobnih elit.

Sent from my LG-E975 using Tapatalk
Uporabniški avatar
lassie

OdgovorNapisal/-a guano » 25 Maj 2014, 15:03

lassie napisal/-a:Ne ne ne guano. To je vse z dobrimi nameni. Na svetu ni zlobnih elit.

to razloži thoru, hetfieldu in podobnim
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 25 Maj 2014, 21:16

"Zlobne elite" so, ampak ne na tako pravljičen način, kot si jih tu nekateri tu predstavljate.
Ne gre za neko skupno delovanje vseh bogatašev in politikov tega sveta, ki poskušajo družno s pomočjo chemtrailov in zastrupljeno hrano razredčiti prebivalstvo, ob tem pa se dobivajo enkrat na leto, da naredijo nove zlobne načrte za naslednje leto. To je pač nastalo v glavi nekoga s preveč domišljije in substanc, ki je pogledal preveč filmov.
"Zlobne elite" so le vodstva korporacij, ki pokušajo maksimizirati dobiček, pri čemer se ne zmenijo za razna zdravstvena in okoljska tveganja, oziroma le-ta prikrivajo.
Ampak ne zato, ker so zlobni Sauroni in Mrklakensteini, ki si želijo konec sveta, pač pa preprosto zato, ker so pohlepni, pogoltni in nepremišljeni.
Hetfield

OdgovorNapisal/-a guano » 25 Maj 2014, 21:31

Hetfield napisal/-a:"Zlobne elite" so, ampak ne na tako pravljičen način, kot si jih tu nekateri tu predstavljate.
Ne gre za neko skupno delovanje vseh bogatašev in politikov tega sveta, ki poskušajo družno s pomočjo chemtrailov in zastrupljeno hrano razredčiti prebivalstvo, ob tem pa se dobivajo enkrat na leto, da naredijo nove zlobne načrte za naslednje leto. To je pač nastalo v glavi nekoga s preveč domišljije in substanc, ki je pogledal preveč filmov.
"Zlobne elite" so le vodstva korporacij, ki pokušajo maksimizirati dobiček, pri čemer se ne zmenijo za razna zdravstvena in okoljska tveganja, oziroma le-ta prikrivajo.
Ampak ne zato, ker so zlobni Sauroni in Mrklakensteini, ki si želijo konec sveta, pač pa preprosto zato, ker so pohlepni, pogoltni in nepremišljeni.

Sploh ne vem, čemu debata, če bi lahko vse tebe vprašali...pa smo res gumpci.

Želja biti nadčlovek je stara skoraj kot človeštvo...vedno znova so si ljudje ali skupine ljudi želele pokoriti svet...in ti me/nas zdaj želiš prepričati, da tokrat ne gre za to, temveč zgolj za željo po "dodatnem zaslužku"....ja pa ja, malo morgen.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a t-h-o-r » 25 Maj 2014, 21:35

guano napisal/-a:
lassie napisal/-a:Ne ne ne guano. To je vse z dobrimi nameni. Na svetu ni zlobnih elit.

to razloži thoru, hetfieldu in podobnim

jao, me kar srat pritisne

zlobne elite so, pa to niso eni crab people, ki imajo štab v središču zemlje, od koder spuščajo vremenske ujme po planetu

zlobne elite se začnejo na heroja staneta 1, šubičevi 4 v ljubljani, nadaljuje se še pri par bankirjih do bruslja in tako v vseh državah, elita je dobro znana, strici "iz ozadja" niso nobeno ozadje, ampak so dobro poznani, elita je vsak, ki dobi kakršnokoli obliko centralizirane oblasti/moči v roke, pa naj bo minister ali predsednik stranke

bistvo sistema pa je, da vam megli razum z bednimi prepiri o veri, pedrih, rdečih-črnih, vi pa nasedate na njihovo igro in se predrkavate po forumih, gostilnah, pred tvjem itd.
Uporabniški avatar
t-h-o-r

OdgovorNapisal/-a t-h-o-r » 25 Maj 2014, 21:37

guano napisal/-a:
Hetfield napisal/-a:"Zlobne elite" so, ampak ne na tako pravljičen način, kot si jih tu nekateri tu predstavljate.
[u]
Želja biti nadčlovek je stara skoraj kot človeštvo...vedno znova so si ljudje ali skupine ljudi želele pokoriti svet...in ti me/nas zdaj želiš prepričati, da tokrat ne gre za to, temveč zgolj za željo po "dodatnem zaslužku"....ja pa ja, malo morgen.

svet je že dolgo časa podjarmljen
Uporabniški avatar
t-h-o-r

OdgovorNapisal/-a guano » 25 Maj 2014, 21:39

t-h-o-r napisal/-a:svet je že dolgo časa podjarmljen

pa se kljub temu vsakih toliko časa najde posameznik ali skupina, ki meni da dovolj ni dovolj....
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a lassie » 25 Maj 2014, 23:22

Huh, to me je zdaj pomirlo, ko sem.dobil razlago kaksne so te elite. Ce je tak kot pravite pa ni problema, naj kr harajo.

Ce dreku reces zlato se vedno po.dreku smrdi.

Uporabniški avatar
lassie

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 26 Maj 2014, 00:38

Problem je, da ljudje s tem, ko tem elitam pripisujejo neke mitske pravljične lastnosti, škodijo boju proti njim. Pravi boj proti elitam ni osveščanje ljudi o chemtrails-fantaziji, o tem da elite hočejo razredčiti prebivalstvo, o tem da so elite kuščarji s človeško podobo, ki hočejo narediti konec sveta...
Elite nikakor nočejo razredčiti prebivalstva, ker točno v takšnem sistemu kot je zdaj, so oni najmočnejši, točno v takem sistemu so oni elita. In vse te milijarde ljudi so njim v korist, ker posredno skorajda vsi delajo za njih. Ne želijo si spremembe sistema in ne vem česa vse, ker vsaka sprememba sistema je tvegana in lahko povzroči domino-efekt in padec elit (oziroma menjavo le-teh, ker elite so v vsej zgodovini sveta vedno bile prisotne, to je pač v naravi človeštva).
S temi fantazijami pa le zakrivate pravo bistvo elit, ki je vendarle dobiček. In če bi se zavedali, da elite niso neki kuščarski-ljudje, ki želijo uničiti svet, pač pa so to pohlepni politiki, ki smo jih mi izvolili, lakomni šefi bank, ki so jih nastavili politiki, ki smo jih mi izvolili, in pogoltni šefi korporacij, ki jih mi podpiramo s tem, ko kupujemo njihove produkte, bi bil boj za njihovo spremembo lažji in uspešnejši;).
Predvsem so tudi "elite" ljudje, bitja s sebičnim genom, ki ga imamo vsi. So ravno tako sestavljeni iz mesa in krvi in imajo iste lastnosti kot navadni ljudje, le da imajo več moči. Sistem je tak, da ljudje, ki imajo poudarjen ta sebični gen in pomanjkanje empatije, imajo večjo možnosti, da postanejo uspešni in pridejo na sam vrh. Sistem pa smo mi. In tega se moramo zavedati. Dokler pa boste fantazirali o gospodarju prstanov 4, pa bo boj proti elitam nemogoč.
Hetfield

OdgovorNapisal/-a romeno » 26 Maj 2014, 08:35

Hetfield napisal/-a:Problem je, da ljudje s tem, ko tem elitam pripisujejo neke mitske pravljične lastnosti, škodijo boju proti njim. Pravi boj proti elitam ni osveščanje ljudi o chemtrails-fantaziji, o tem da elite hočejo razredčiti prebivalstvo, o tem da so elite kuščarji s človeško podobo, ki hočejo narediti konec sveta...
Elite nikakor nočejo razredčiti prebivalstva, ker točno v takšnem sistemu kot je zdaj, so oni najmočnejši, točno v takem sistemu so oni elita. In vse te milijarde ljudi so njim v korist, ker posredno skorajda vsi delajo za njih. Ne želijo si spremembe sistema in ne vem česa vse, ker vsaka sprememba sistema je tvegana in lahko povzroči domino-efekt in padec elit (oziroma menjavo le-teh, ker elite so v vsej zgodovini sveta vedno bile prisotne, to je pač v naravi človeštva).
S temi fantazijami pa le zakrivate pravo bistvo elit, ki je vendarle dobiček. In če bi se zavedali, da elite niso neki kuščarski-ljudje, ki želijo uničiti svet, pač pa so to pohlepni politiki, ki smo jih mi izvolili, lakomni šefi bank, ki so jih nastavili politiki, ki smo jih mi izvolili, in pogoltni šefi korporacij, ki jih mi podpiramo s tem, ko kupujemo njihove produkte, bi bil boj za njihovo spremembo lažji in uspešnejši;).
Predvsem so tudi "elite" ljudje, bitja s sebičnim genom, ki ga imamo vsi. So ravno tako sestavljeni iz mesa in krvi in imajo iste lastnosti kot navadni ljudje, le da imajo več moči. Sistem je tak, da ljudje, ki imajo poudarjen ta sebični gen in pomanjkanje empatije, imajo večjo možnosti, da postanejo uspešni in pridejo na sam vrh. Sistem pa smo mi. In tega se moramo zavedati. Dokler pa boste fantazirali o gospodarju prstanov 4, pa bo boj proti elitam nemogoč.

:up:

Glede EU volitev pa tole. Se vidi na daleč, da jih Slovenci ne jemljemo resno. Zmaga SDS pa je opozorilo levemu polu volivcev, da bo se potrebno udeležit parlamentarnih volitev. Virant je že odstopil, Lukšiča bodo zamenjali, ne vem pa v čem je smisel, da je predsednik stranke član EU parlamenta. Sanjska služba je dobila kar veliko podporo glede na vložena sredstva, SDS je dobil glasove njihove volilne baze. % je pa odvisen od udeležbe. Manjša kot je, večji je odstotek. Me pa zanima kako si ti ljudje planirajo dopust, glede na to, da se še ne ve datum volitev, lahko se zgodi, da bo v sredini julija. :lol:
Tudi MI smo Maribor!
Uporabniški avatar
romeno

OdgovorNapisal/-a guano » 26 Maj 2014, 08:59

Hetfield napisal/-a:Problem je, da ljudje s tem, ko tem elitam pripisujejo neke mitske pravljične lastnosti, škodijo boju proti njim. Pravi boj proti elitam ni osveščanje ljudi o chemtrails-fantaziji, o tem da elite hočejo razredčiti prebivalstvo, o tem da so elite kuščarji s človeško podobo, ki hočejo narediti konec sveta...

Enačiti neumnosti o ljudeh-kuščarjih (katere mimogrede ni nikdar nihče na tem forumu omenjal) in HAARP ter Chemtrailse je neumnost še večja kot tista o kuščarjih. Jaz ne vem, kako tebi in tebi podobnim dokazati, da to dvoje dejansko obstaja, kar so priznali že tudi vpleteni...s svojim dekadentnim zanikanjem se samo naprej smešiš...in namesto, da bi priznal svojo zmoto o obstoju, zdaj začenjaš poleg mešati neumnosti o ljudeh-kuščarjih. Sicer ne vem ali se te dve omenjeni stvari res uporabljata tudi v čudne namene, a zagotovo obstajata, HAARP obstaja, priznano tako od svetovnih strokovnjakov, kot od tistih, ki so ga ustvarili, prav tako Chemtrailsi obstajajo, priznano od znanstvenikov in tistih, ki to izvajajo, eni in drugi pravijo, da se tovrstne zadeve uporabljajo zgolj za izboljšanje vremenskih situacij in splošnih pogojev na zemlji oz. v ozračju. Torej o temu ali obstaja to dvoje ali ne, več sploh nima smisla debatirat. Da obstajajo je namreč dejstvo, ki ga lahko zanikajo le tisti, ki so pač nagnjeni k temu, da čisto nič ne verjemejo.

Debata se lahko razvija le o temu ali tisti, ki so oboje ustvarili te zadeve tudi uporabljajo še za kaj drugega oz ali jih zlorabljajo...torej ali imajo motiv za tako početje in ali to dejasnko tudi počnejo. O tem lahko debatiramo in tukaj je dopuščeno razmišljanje, od NE, do NE VEM, do DA.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a t-h-o-r » 26 Maj 2014, 09:26

lassie napisal/-a:Huh, to me je zdaj pomirlo, ko sem.dobil razlago kaksne so te elite. Ce je tak kot pravite pa ni problema, naj kr harajo.

Ce dreku reces zlato se vedno po.dreku smrdi.

eni smo od od propada vstaj naprej še vedno družbeno aktivni, eni pa drkate kurac pred računalnikom in ste pametni
aja, pa levičarje, hipije, geje, komuniste, mladino in študente sovražite in z njimi že ne mislite vkup štrihat
Zadnjič spremenil t-h-o-r, dne 26 Maj 2014, 09:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
t-h-o-r

OdgovorNapisal/-a t-h-o-r » 26 Maj 2014, 09:28

guano to si pred spanjem vsak dan 5x preberi, pa 5x ko se zbudiš zjutraj
Uporabniški avatar
t-h-o-r

OdgovorNapisal/-a guano » 26 Maj 2014, 09:30

t-h-o-r napisal/-a:guano to si pred spanjem vsak dan 5x preberi, pa 5x ko se zbudiš zjutraj

z njim (hetfieldom) je še možna neka normalna debata, ti si pa izgubljen primer.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a izi » 26 Maj 2014, 09:38

vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a lassie » 26 Maj 2014, 10:29

dragi moj thor, daj mi povej kje se dogaja ta družbena aktivnost. Pridem, sovražim nikogar ne. Edino kar si želim je, da smo družbeno aktivni kot ljudje, brez simbolov, ki jih je povozla zgodovina. Al to ne gre?
Uporabniški avatar
lassie

OdgovorNapisal/-a t-h-o-r » 26 Maj 2014, 14:08

Uporabniški avatar
t-h-o-r

Naslednja

Vrni se na RAZNO 

Kdo je na strani

Po forumu brska: mbfc in 3 gostov