Vici

Vici

OdgovorNapisal/-a matejger » 05 Apr 2014, 23:10

Kitajec pride v židovsko trgovino kupiti črn modrc velikosti C. Lastnik žid, znan kot vešč trgovec, pravi, da so črni modrci redki, težko se dobijo. Zato je cena $50.00 po komadu.

Kitajec kupi 25 komadov. Čez nekaj dni se vrne in kupi še
50 komadov.

Žid mu pravi, da so se medtem podražili in mu zaračuna $60.00 po komadu.

Čez mesec dni Kitajec spet pride v trgovino in kupi celotno zalogo črnih modrcev, tokrat po ceni $75.00 po komadu.

Veliko povpraševanje po črnih modrcih je začudilo židovskega trgovca. In vpraša Kitajca: "Reci mi, kaj počneš z vsemi temi črnimi modrci?"

Kitajec odgovori: "Prerežem jih na pol in prodam kot yamakas (mala kapica) židom po ceni $200.00 po komadu."

Kriminalist pride h kmetu, da bi preiskal njegovo posest. Kmet mu pravi, da lahko vse pregleda, razen tistega nasada tam. Kriminalist mu pokaže značko in pravi: Vidiš to značko? S to značko lahko počnem karkoli in ti ne moreš nič naredit za to! Čez nekaj minut se kriminalist začne dret, ko beži pred razjarjenim bikom. Kmet odvrže orodje, steče k ograji in se zadere: Potegni značko ven! Pokaži mu značko!

V šoli se pripravljajo na pomemben obisk politika. Zato učiteljica postavi vprašanje, ki ga ima namen postaviti tudi ob prihodu gosta. Vpraša, če kdo ve, kaj je to katastrofa? Mali Janezek takoj dvigne roko in odgovori: ''Katastrofa je, ko zajec pride na vrt in poje vse zelje.''
Učiteljica pove, da se temu reče škoda in ne katastrofa. Katastrofa bi na primer bila, če bi se z letalom smrtno ponesrečil politik.
Čez nekaj dni, pred častnim gostom, učiteljica zopet postavi isto vprašanje. Spet se najprej oglasi mali Janezek ter razloži: ''Katastrofa je, če se v letalski nesreči smrtno ponesreči politik.''
Takoj požanje velik aplavz, ponosni Janezek pa nadaljuje: ''Vendar pa škode ni nobene … Škoda je, če zajec pride na vrt in poje vse zelje!''

Med ledenim žledom in slovenskim politikom lahko najdemo številne vzporednice:

- napoved nobenega ne obeta nič dobrega,
- obeh se ljudje bojijo, pa tudi ne marajo,
- oba otežujeta življenje navadnih ljudi,
- oba je težko odstraniti s “položaja”,
- oba nas drago staneta,
- oba pustita katastrofalne posledice, tako v naravi kot v gospodarstvu.

Jeseni so Indijanci vprašali svojega poglavarja, ali jih čaka mrzla in dolga zima. Poglavar, ki se mu ni niti sanjalo, kakšna zima jih čaka, pravi: "Pojdite v gozd in naberite drv, kolikor jih zmorete nesti." Ko odidejo, gre do najbližje govorilnice in pokliče vremenoslovce: "Kakšna zima nas čaka," vpraša. Vremenoslovec mu pravi: "Očitno zelo mrzla." Poglavar se vrne in reče plemenu: "Naberite še več drv, ker bo res huda zima." Nato spet kliče vremenoslovce: "Ste prepričani, da bo huda zima?" Vremenoslovec ga pomiri: "Zagotovo. Vsi znaki kažejo tako." "Kateri znaki," je radoveden poglavar. Vremenoslovec: "Indijanci nabirajo drva kot nori."
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

Re: Vici

OdgovorNapisal/-a diva » 11 Apr 2014, 18:56

OČETOV POKLIC
Učiteljica vpraša učence, kaj so po poklicu njihovi očetje. Otroci odgovarjajo: nekdo je poštar, drugi inženir, tretji predavatelj na univerzi. Tako vsi predstavijo svoje očete, le Janezek je neobičajno tiho. Takrat ga učiteljica vpraša:
“Janezek, kaj je pa tvoj oče po poklicu?”
Janezek ji odgovori:
“Moj oče je striptizer v gej klubu, in za denar pleše pred ostalimi moškimi. Včasih, ko mu dobro plačajo najame sobo v hotelu in tudi s spi z njimi.”
Učiteljica v šoku odpelje Janezka iz učilnice in ga vpraša:
“Janezek, je to kar si povedal resnica?”
Janezek ji odgovori:
“Seveda ne. Moj oče je poslanec v državnem zboru Republike Slovenije, ampak me je bilo sram priznati pred vsemi sošolci.”
(SY) :oops:
NK Maribor šampijon
Uporabniški avatar
diva

OdgovorNapisal/-a zidar » 11 Apr 2014, 23:15

Zasledil danes na fb...Stara zgodba za osvežitev spomina...in dobre volje....

NJEN dnevnik
V soboto zvečer se mi je zazdel nekam čuden. Dobila sva se v bifeju in popila pijačo. Pomislila sem, da sem jaz kriva za njegovo razpoloženje, ker sem bila celo popoldne v shopingu s prijateljico in malo zamudila na zmenek, ampak on ni nič rekel. Pogovor se je zatikal, pa sem mu predlagala, da greva na kako bolj mirno mesto..., da bi se v miru pogovorila.
Šla sva v restavracijo, ampak on se je še naprej čudno obnašal. Z mislimi je bil nekje odsoten. Vprašala sem ga, kaj mu je, pa mi je samo odgovoril, da to nima veze z mano. Odgovor mi ni zvenel ravno prepričljivo. Ko sva se z avtom vračala domov, sem mu rekla, da ga imam rada, ampak on ni nič odgovoril, samo roko je položil na moje rame. Nisem si znala razložiti njegovega obnašanja, saj ni rekel nazaj, da me ima rad. Čisto nič ni rekel. Postajala sem vedno bolj zaskrbljena.
Ko sva prišla domov, sem pomislila, da me mogoče hoče zapustiti. Poskušala sem navezati pogovor, a on je samo prižgal TV in odsotno gledal program, kot da mi hoče povedati, da je med nama konec. Na koncu sem odnehala in rekla, da grem spat. Nekaj minut kasneje je prišel tudi on. Ne moje presenečenje se je odzval na moje božanje in se ljubil z mano. Ampak še vedno je bil nekoliko raztresen. Hotela sem se soočiti s situacijo in se pogovoriti, ampak on je samo zaspal. Začela sem jokati in jokala sem dokler nisem zaspala.
Ne vem več, kaj storiti. Prepričana sem, da ima drugo! Moje življenje je popolna katastrofa!

NJEGOV dnevnik
Maribor je danes izgubil.
Ampak seks je bil pa dober!
zidar

OdgovorNapisal/-a Godward » 12 Apr 2014, 00:28

:lol:
MBFC
FIGHT against modern football!
https://www.youtube.com/watch?v=HJcJKsJsHdU
Uporabniški avatar
Godward

Kraj: Ruše

OdgovorNapisal/-a rebel » 17 Apr 2014, 08:53

Ritnici se pogovarjata in leva pravi desni: "Neverjetno, da sva po vsem tem sranju še vedno skupaj..."
“Fail to prepare, prepare to fail.” – Roy Keane
Uporabniški avatar
rebel

OdgovorNapisal/-a guano » 17 Apr 2014, 09:37

N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Mraz » 19 Apr 2014, 09:05

Mraz

OdgovorNapisal/-a Mraz » 20 Apr 2014, 11:25

Mraz

OdgovorNapisal/-a guano » 20 Apr 2014, 11:43

Mraz napisal/-a:Moj izbor dneva:
Prepevanje na črpalki - http://www.uporabno.net/moski-prepeva-na-bencinski-crpalki/

nadaljevanje: https://www.youtube.com/watch?v=j8E1DeS_JzM
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a guano » 29 Apr 2014, 14:33

Ne vem če je vic...

Pogovarjata se dva direktorja: "Poslušaj, ali ti svojim daješ plačo?"
"Ne, že dolgo ne, ampak oni vseeno prihajajo v službo."
"Jaz mojim tudi nič ne plačam, pa vseeno prihajajo."
"A veš, da pa imam odlično poslovno idejo - od jutri jim bom začel na vratih zaračunavati vstopnino."
Čez mesec dni se spet srečata in eden vpraša drugega: "Kako se je obnesla ideja z vstopnino?"
"Slabo, zelo so iznajdljivi. Sedaj prihajajo v ponedeljek in ostanejo v firmi do petka."
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a MB-M » 30 Apr 2014, 08:59

MB-M

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 02 Maj 2014, 12:50

guano napisal/-a:Ne vem če je vic...

Pogovarjata se dva direktorja: "Poslušaj, ali ti svojim daješ plačo?"
"Ne, že dolgo ne, ampak oni vseeno prihajajo v službo."
"Jaz mojim tudi nič ne plačam, pa vseeno prihajajo."
"A veš, da pa imam odlično poslovno idejo - od jutri jim bom začel na vratih zaračunavati vstopnino."
Čez mesec dni se spet srečata in eden vpraša drugega: "Kako se je obnesla ideja z vstopnino?"
"Slabo, zelo so iznajdljivi. Sedaj prihajajo v ponedeljek in ostanejo v firmi do petka."

hahahahaha. Mislim, da je res. Ta z vstopnino (no...parkirnino) je Šešok, za drugega pa nisem ziher, je kr nekaj kandidatov.
Hetfield

OdgovorNapisal/-a guano » 12 Maj 2014, 20:33

Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a suvereno » 14 Maj 2014, 03:29

Saj ne vem, če spada pod pravo temo, ampak vseeno :mrgreen:

Ok samo res 80 gledalce v Ljubljani na tekmi, 80? Jaz sem mel več folka na rojstnem dnevu :) :mrgreen:
Uporabniški avatar
suvereno

OdgovorNapisal/-a romeno » 14 Maj 2014, 12:13

Vsak je imel svojega varnostnika :lol:
Tudi MI smo Maribor!
Uporabniški avatar
romeno

OdgovorNapisal/-a guano » 22 Maj 2014, 22:59

Je vstopil slep človek v bar. In čez čas reče natakarici, če bi rada slišala vic o blondinkah.
Bar utihne. Tišina. Pa mu reče ženska ob njem, na tvojem mestu bi razmislila. Obstaja vsaj 5 razlogov, da ga ne poveš.
1. Jaz sem blondinka in imam črni pas v karateju.
2. Tvoja soseda je blondinka in trenira boks.
3. Natakarica je blondinka.
4. Ženska za tabo je blondinka in je policajka.
5. Ženska, ki je redar na vratih, je blondinka.

Bi še vedno rad povedal vic o blondinkah?
Eh, ne, odvrne slepec, ne ljubi mi se ga 5 krat razlagat potem.....

:lol:
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a matejger » 23 Maj 2014, 23:46

V državi so dovolj dolgo vladali komunisti in tako je bilo vsem jasno, da je treba nekaj spremeniti. Tako preprosto ni več šlo naprej. Na volitvah so zato ljudje izvolili komuniste.
Nekaj časa je šlo v redu, vendar so se stari problemi začeli ponavljati. Ljudje so se spraševali, kako zdaj to, saj smo volili komuniste, da nas popeljejo iz težav. Želeli smo si sprememb in smo izvolili komuniste.
Zato so še bolj odločno na naslednjih volitvah podprli komuniste. No, zdaj bo pa vse drugače, so si rekli. Toda stvari nekako niso šle v pravo smer. Vse je ostajalo isto, kljub temu, da so si želeli sprememb.
Na naslednjih volitvah so pokazali svojo odločnost in izvolili komuniste. Ni kaj, dežela zahteva spremembe in zakaj jih končno ne bi dobila.
Ampak stvari so se zakomplicirale. Sprememb ni hotelo biti in vlada je padla.
Tedaj je v težkih razmerah stopil v ospredje bivši predsednik in je volivcem sporočil: Zdaj je pa dovolj tega kaosa! Zdaj bomo mi stvari vzeli v roke!
Ljudje so to komaj dočakali. Strinjali so se z gospodom bivšim predsednikom, želeli so si sprememb, zato so na volitvah podprli bivšega predsednika in volili komuniste.
Potem pa so se že na začetku stvari začele zapletati. A gremo spet na predčasne volitve, so se spraševali tisti, ki zahtevajo spremembe, odločni v tem, da če pride do predčasnih volitev, da tokrat pa res odločno volijo za komuniste.

nič kaj daleč od resnice...

Trije pari so šli na skupno kosilo.
Za mizo žena prvega para pravi možu:
“Mi lahko podaš sladkor, Sladkorček?”
Druga sledi njenemu zgledu in reče možu:
“Mi lahko podaš med, Medo?”
Da ne bi zaostajala, se oglasi še tretja:
“Podaj mi slanino, Prasec."
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

OdgovorNapisal/-a guano » 24 Maj 2014, 08:33

matejger napisal/-a:V državi so dovolj dolgo vladali komunisti in tako je bilo vsem jasno, da je treba nekaj spremeniti. Tako preprosto ni več šlo naprej. Na volitvah so zato ljudje izvolili komuniste.
Nekaj časa je šlo v redu, vendar so se stari problemi začeli ponavljati. Ljudje so se spraševali, kako zdaj to, saj smo volili komuniste, da nas popeljejo iz težav. Želeli smo si sprememb in smo izvolili komuniste.
Zato so še bolj odločno na naslednjih volitvah podprli komuniste. No, zdaj bo pa vse drugače, so si rekli. Toda stvari nekako niso šle v pravo smer. Vse je ostajalo isto, kljub temu, da so si želeli sprememb.
Na naslednjih volitvah so pokazali svojo odločnost in izvolili komuniste. Ni kaj, dežela zahteva spremembe in zakaj jih končno ne bi dobila.
Ampak stvari so se zakomplicirale. Sprememb ni hotelo biti in vlada je padla.
Tedaj je v težkih razmerah stopil v ospredje bivši predsednik in je volivcem sporočil: Zdaj je pa dovolj tega kaosa! Zdaj bomo mi stvari vzeli v roke!
Ljudje so to komaj dočakali. Strinjali so se z gospodom bivšim predsednikom, želeli so si sprememb, zato so na volitvah podprli bivšega predsednika in volili komuniste.
Potem pa so se že na začetku stvari začele zapletati. A gremo spet na predčasne volitve, so se spraševali tisti, ki zahtevajo spremembe, odločni v tem, da če pride do predčasnih volitev, da tokrat pa res odločno volijo za komuniste.

nič kaj daleč od resnice...

zelo daleč od resnice...v zloveniji si ablast podaja desnica in leva desnica...eni in drugi čisto nasprotje komunistov
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a matejger » 24 Maj 2014, 10:14

Saj namesto komunistov lahko dodaš kaj drugega. V bistvu je da konec koncev so gamat vsi...;)
Uporabniški avatar
matejger

OdgovorNapisal/-a otorepec » 24 Maj 2014, 20:58

ŽaL, Slovenci v većinskem delu tega ne razumejo (prej bi človek rekel, da nočejo..). Posledice pa so, reagiranja pa ni. Torej do propada in "še naprej"...
otorepec

OdgovorNapisal/-a elmato » 25 Maj 2014, 00:54

Dva iz moje strani :lol:

Zakaj na znamke ne dajo grba Olimpije?
"Ker potem ljudje ne bi vedeli, na katero stran morajo pljuvati."

Zakaj se tekma med Jamajko in Kolumbijo ni nikoli končala?
"Ker so Jamajčani vso travo z igrišča pokadili, Kolumbijci pa vse črte posnifali."
Uporabniški avatar
elmato

OdgovorNapisal/-a screamer_mb » 14 Jun 2014, 17:33

Nor na moj Maribor!
Uporabniški avatar
screamer_mb

OdgovorNapisal/-a guano » 17 Jun 2014, 21:21

Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 09 Jul 2014, 00:42

Slika
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a elmato » 09 Jul 2014, 00:52

Kak Brazilci štejejo do sedem?
Müller, Klose, Kroos, Kroos, Khedira, Schürrle, Schürrle.
Uporabniški avatar
elmato

Naslednja

Vrni se na RAZNO 

Kdo je na strani

Po forumu brska: hsge, mbfc in 3 gostov