JUGA JE JUGA !

JUGA JE JUGA !

OdgovorNapisal/-a guano » 25 Maj 2015, 21:17

Balkan je balkan, al JUGA je JUGA !!!
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

Re: JUGA JE JUGA !

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 25 Maj 2015, 21:33

Slika
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 25 Maj 2015, 21:38

Slika
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 25 Maj 2015, 21:40

Slika
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 25 Maj 2015, 21:41

Slika
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a ivekoprivek » 25 Maj 2015, 22:59

Leteči Golman napisal/-a:Slika

Jovetič pa Džeko pred Mandžukičem in Ibrahimovičem, to je smešno. Raketa, Modrić, Matić in Pjanić bi si bili v napoto, oziroma dva bi igrala, dva bi sedela na klopi. Na desnem bočnem sta si Srna in Ivanović spet v napoto, na levem bi lahko igral Kolarov, v centru pa bi imel najbrž že prednost Nastasić. Na desnem krilu bi gladko moral igrati Jojo ali pa Lazar Marković, na levem pa najbrž Kampl ali pa Lulić, morda celo Ljajić . Verjetno, če bi bila Juga bi tukaj ostal tudi še Šačiri in pol Švicarske ekipe.

Kakorkoli pa obračamo, bi pa Maribor igral v drugi ligi, ker preden bi prišli v prvo nas bi prasci okradli za najboljše igralce... Tako, da naj kar bo tako kot je!
ivekoprivek

OdgovorNapisal/-a Zavo » 26 Maj 2015, 16:08

Kateri klub razen Dinama pa bi nas lahko okradel za najboljše igralce v bivši jugi? Še Reka, ki ima bogatega strica ne plačuje milijonskih odškodnin....
Verjetno bi bilo prej obratno, da bi mi sem vozili največje talente južno od Kolpe.
Zavo

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 26 Maj 2015, 16:37

Ne bi nam kradli igralcev temveč pike in rezultate. Balkanska kuhinja je balkanska kuhinja. Lahko smo prvaki LP, pa bo za njih FC Čačak boljši od vsakega janezovega kluba...
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a Marpurger » 26 Maj 2015, 16:37

Je bila Slovenija najbolj razvita v Jugi, pa nismo nič vozili sem nobenih talentov. Kolikor se spomnim, smo igrali v prvi ligi samo par sezon v 60-ih. Tik pred osamosvojitvijo je bil Maribor čist nepomemben klub iz tretje lige.

Hvala bogu, da je Juga razpadla, ne vem, kako si eni predstavljajo, da bi v Jugi Maribor bil državni prvak in igral v Ligi prvakov. osamosvojitev Slovenije je bila najboljša stvar, ki se je zgodila Nk Mariboru.
Marpurger

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 26 Maj 2015, 17:03

Tu je pa probelm nas slovenscev in portoroških dekretov kjer smo fusbal dali an stranski tir, atletiko, košarko, smučarijo pa v prvi plan
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a Ihaha » 26 Maj 2015, 17:42

Živa resnica. Toliko da ni v ustavi zapisano da smo mi smučarji in košarkarji, tak se obnašajo.
Uporabniški avatar
Ihaha

OdgovorNapisal/-a dixi » 26 Maj 2015, 17:50

Nogomet je v Sloveniji napredoval z svetlobno hitrostjo odkar smo samostojni, sploh ni primerljivo z stanjem kakšno je bilo še v času skupne države. Imamo prenovljeno infrastrukturo, naš klub je fenomenalen s svojimi rezultati, reprezentanca pa zelo spodobna - recimo nič kaj slabša od reprezentance nekoč velike Srbije.

Tudi ostalim bivšim ex- Yu republikam gre v nogometu zelo dobro, slabo gre res samo Srbom.

Stara zvezna liga je res bila zanimiva, ampak ti časi so za vedno mimo in se več ne bodo vrnili. To je še bil čas, ko se ekipe še lahko prišle v evropski vrh, ker je bil nogomet in šport primaren. Danes je na prvem mestu kapital, brez njega nimaš kaj delati v modernem nogometu. Meni je sicer žal da je to tako, ampak to je pač realnost. Bolje se čimprej sprijazniti s tem.
dixi

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 26 Maj 2015, 18:37

Marpurger napisal/-a:Je bila Slovenija najbolj razvita v Jugi, pa nismo nič vozili sem nobenih talentov. Kolikor se spomnim, smo igrali v prvi ligi samo par sezon v 60-ih. Tik pred osamosvojitvijo je bil Maribor čist nepomemben klub iz tretje lige.

Hvala bogu, da je Juga razpadla, ne vem, kako si eni predstavljajo, da bi v Jugi Maribor bil državni prvak in igral v Ligi prvakov. osamosvojitev Slovenije je bila najboljša stvar, ki se je zgodila Nk Mariboru.

:up:
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a guano » 01 Jun 2015, 07:41

Slika
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a ElTorro » 01 Jun 2015, 10:34

Zelo očiten (in slab) fake...
ElTorro

OdgovorNapisal/-a guano » 01 Jun 2015, 12:16

ElTorro napisal/-a:Zelo očiten (in slab) fake...

Zame je in bo original, zate pa tudi če bi bil, ne bi bil, ker se ve, da je zate JUGA poosebljeno zlo.
Sploh mi ni jasno, kak se ti je dalo rodit takrat, jaz na tvojem mestu ne bi šel "vun".
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a ElTorro » 01 Jun 2015, 13:30

guano napisal/-a:

Zame je in bo original, zate pa tudi če bi bil, ne bi bil, ker se ve, da je zate JUGA poosebljeno zlo.
Sploh mi ni jasno, kak se ti je dalo rodit takrat, jaz na tvojem mestu ne bi šel "vun".

Če se morate ti in tvoji somišljeniki naslanjati na fotošopane naslovnice Forbesa, potem veš, da je z vašimi teorijami nekaj narobe ;)
ElTorro

OdgovorNapisal/-a guano » 01 Jun 2015, 13:33

ElTorro napisal/-a:
guano napisal/-a:

Če se morate ti in tvoji somišljeniki naslanjati na fotošopane naslovnice Forbesa, potem veš, da je z vašimi teorijami nekaj narobe ;)

Če bi meni šla Juga tak na k...c, kot gre tebi, jaz ne bi niti povohal te rubrike. Adijo, hepan.

Ps. a ni zanimivo, da sta si tudi v tem elementu z marpurgerjem ultra blizu :idea:
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 01 Jun 2015, 15:10

Hahahahhahahaha. Guano, zdaj me niti več ne čudi, da nisi vedel za Enigmo. Ker če res verjameš, da je revija, katere moto je The Capitalist Tool, bila kadarkoli navdušena nad Jugoslavijo, pol si še manj razgledan, kot se mi je zdelo.
Ali pa ti je spet ta nostalgična zaslepljenost zaslepila razum.
Če bi bila Jugoslavija res tako oh in sploh, ne bi nikoli propadla, sploh pa ne po neverjetno kratkih 45 letih (od katerih tudi sam priznavaš, da po letu 1980 to sploh ni bila več prava Jugoslavija, torej je v bistvu obstajala pičlih 35 zakreditiranih let). Dejansko je Jugoslavija bila ena najmanj uspešnih držav v zgodovini človeštva, glede na to kako hitro in klavrno je propadla :).

Pa ker sem glih dobre volje in da ti prihranim čas, si bom sam odgovoril v tvojem imenu:
"Butelj, na ignor te bom dal, v top3 idiotov si, tik za Marpurgijem in El Torrom, ne beri več te teme če te Juga tako moti, najpametnejši si spet, odjebi."
Hetfield

OdgovorNapisal/-a guano » 01 Jun 2015, 15:16

Hetfield napisal/-a:Hahahahhahahaha. Guano, zdaj me niti več ne čudi, da nisi vedel za Enigmo. Ker če res verjameš, da je revija, katere moto je The Capitalist Tool, bila kadarkoli navdušena nad Jugoslavijo, pol si še manj razgledan, kot se mi je zdelo.
Ali pa ti je spet ta nostalgična zaslepljenost zaslepila razum.
Če bi bila Jugoslavija res tako oh in sploh, ne bi nikoli propadla, sploh pa ne po neverjetno kratkih 45 letih (od katerih tudi sam priznavaš, da po letu 1980 to sploh ni bila več prava Jugoslavija, torej je v bistvu obstajala pičlih 35 zakreditiranih let). Dejansko je Jugoslavija bila ena najmanj uspešnih držav v zgodovini človeštva, glede na to kako hitro in klavrno je propadla :).

Pa ker sem glih dobre volje in da ti prihranim čas, si bom sam odgovoril v tvojem imenu:
"Butelj, na ignor te bom dal, v top3 idiotov si, tik za Marpurgijem in El Torrom, ne beri več te teme če te Juga tako moti, najpametnejši si spet, odjebi."

hvala za odgovor. točno tako. še dva tri vam podobna butla, čakam da se oglasita...in to sliko sem namerno prilepil, da dokažete, da niste brezveze omenjeni....glupi bratje :smoking:

ps. za enigmo sem pojasnil, ampak seveda, pač vi z lestvice težko dojemate

lupčka. papa
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 01 Jun 2015, 15:30

Eh, pa ne bi rabil nič napisat, če sem že jaz :).
Aaaa, zato si objavil to sliko, da bi mi dokazali, da smo omejeni, ne zato, ker si verjel, da je resnična. :lol:
Podobno, kot je to, da zavezniki niso takoj kot največji idioti šli Nemcem pokazat, da so dekodirali Enigmo, spremenilo naš celoten pogled na drugo svetovno vojno. :lol:
Hetfield

OdgovorNapisal/-a guano » 01 Jun 2015, 16:21

Hetfield napisal/-a:Eh, pa ne bi rabil nič napisat, če sem že jaz :).
Aaaa, zato si objavil to sliko, da bi mi dokazali, da smo omejeni, ne zato, ker si verjel, da je resnična. :lol:
Podobno, kot je to, da zavezniki niso takoj kot največji idioti šli Nemcem pokazat, da so dekodirali Enigmo, spremenilo naš celoten pogled na drugo svetovno vojno. :lol:

jaaaaa....jaaaa....šeeeee, daj šeeeeee :lol:

ps. kot vidim si tudi glede Enigme vse "vkapiral"...tipično za vas z lestvice :lol:
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a hsge » 01 Jun 2015, 17:06

Oglašam se, da guano dokaže svoj point :smoking: kaki point ve le on, ampak naj mu bo :)
hsge

OdgovorNapisal/-a guano » 01 Jun 2015, 17:09

hsge napisal/-a:Oglašam se, da guano dokaže svoj point :smoking: kaki point ve le on, ampak naj mu bo :)

:up: še 2....dajmo, dajmooooo
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 02 Jun 2015, 08:10

Koncept in miselnost juge je bila pot k idealnemu svetu! Problem so bili ljudje, ki so to rušili, na koncu tudi zrušili, zakuhali vojno, ter nam danes vladajo ter nas izkoriščajo.
Uporabniški avatar
Fantastic

Naslednja

Vrni se na RAZNO 

Kdo je na strani

Po forumu brska: hsge, mbfc in 3 gostov