USA

Re: USA

OdgovorNapisal/-a dnz » 14 Jan 2018, 12:21

guano napisal/-a:
dnz napisal/-a:Samo to bom reko, pod Obamo ni blo nič boljše, verjetno še huje, samo pač v modi je da se na Trumpa spravlja

hahahaa....obama ni bil vsaj butl...ovi pa je do sedaj največji kreten v zgodovini usa predsednikov

Ko si prilepo sliko, 8 držav je obama bombamdiral, največ v zgodovini, pod trumpom krepko manj bombamdirajo. O obamacare nebi, sicer Trump ni nič bolj pametnega še skup spravo ampak še ma čas. Največja brezposelnost in največji minus so pod Obamo meli. Obama je pač črn bil in so ga meli radi kr je prijazn deloval. Trump je kreten in vse, samo ni nič slabši ko Obama, pač obnašat se nezna.
To o shithole državah pa ma prav, samo pač izrazo se je narobe. Za vse države je boljše če pride folk iz razvitih držav in ne iz nekih arabskih in afrik, kr ziher pridejo tja delat in ne pač zato kr je amerika
dnz

OdgovorNapisal/-a mbfc » 14 Jan 2018, 12:30

Glede na to da firma kjer delam relativno dosti posluje zda sem z nekaterimi postal recimo temu kolega. In kar se tice obamacare niso nekaj simfali. Pa se kar pogovarjamo o nesluzbenih zadevah.
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a hsge » 14 Jan 2018, 12:33

Kam smo prišli, da se bolj razpravlja o politični korektnosti izjav, kot pa o njihovi vsebini.. "Tolerance and apathy are the last virtues of a dying society"
hsge

OdgovorNapisal/-a guano » 14 Jan 2018, 12:39

dnz napisal/-a:
guano napisal/-a:
dnz napisal/-a:Samo to bom reko, pod Obamo ni blo nič boljše, verjetno še huje, samo pač v modi je da se na Trumpa spravlja

hahahaa....obama ni bil vsaj butl...ovi pa je do sedaj največji kreten v zgodovini usa predsednikov

sicer Trump ni nič bolj pametnega še skup spravo ampak še ma čas. Največja brezposelnost in največji minus so pod Obamo meli. Obama je pač črn bil in so ga meli radi kr je prijazn deloval. Trump je kreten in vse, samo ni nič slabši ko Obama, pač obnašat se nezna.
To o shithole državah pa ma prav, samo pač izrazo se je narobe. Za vse države je boljše če pride folk iz razvitih držav in ne iz nekih arabskih in afrik, kr ziher pridejo tja delat in ne pač zato kr je amerika

ti si še bolj čudn, ko ovi butl....kdo iz razvitih držav bo pri zdravi pameti šel živet v US(faking)A...Norvežani ? Hahahaha...nedvomno.

ps. valda je bila pod obamo največja brezposelnost in minus, če pa je vladal v času svetovne krize in recesije...kateri voditelj razvitih držav ni takrat "delal minusa" in se tepel z recesijo ???

domu si ga pelji :lol: :lol: :lol: :-E
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a dnz » 14 Jan 2018, 13:14

guano napisal/-a:
dnz napisal/-a:
guano napisal/-a:

sicer Trump ni nič bolj pametnega še skup spravo ampak še ma čas. Največja brezposelnost in največji minus so pod Obamo meli. Obama je pač črn bil in so ga meli radi kr je prijazn deloval. Trump je kreten in vse, samo ni nič slabši ko Obama, pač obnašat se nezna.

ti si še bolj čudn, ko ovi butl....kdo iz razvitih držav bo pri zdravi pameti šel živet v US(faking)A...Norvežani ? Hahahaha...nedvomno.

ps. valda je bila pod obamo največja brezposelnost in minus, če pa je vladal v času svetovne krize in recesije...kateri voditelj razvitih držav ni takrat "delal minusa" in se tepel z recesijo ???

Ja seveda, sploh evropejci ne hodijo v ameriko, pa najboljsi studenti so jim tujci ki pol tam živijo, tak da je ogromno ljudi iz razvitih držav in raznih indijcev pa kitajcev ki jim predstavljajo ta boljši delež prebivalcev in proti njim nima noben nič.
Če pa trdiš da prebivalci iz raznih afrik in arabci njim predstavlajo v državi napredek, pa res nevem kaj smo tudi mi bli lroti vsem beguncem, če pa so toti tak fajn kao.
Pa tudi če je vladal Obama v finančni krizi ni bil torej zmožen v tem času stanje izboljšat, torej z njim in brez njega bi blo isto. Največja ironija je pa tak nobelova nagrada obami in pol njegova vojna dejanja, tak da, če sn za tebe čudak kr pač nimam Obame za nekega dobrega predsednika pač sem, jaz ti hočem samo povedat da Trump ni nič slabši ko Obama, pač se ne zna obnašat in kako stvar kdaj pametno povedat in pol izpade taki idiot
dnz

OdgovorNapisal/-a MaKaaY » 14 Jan 2018, 15:40

Trump je kar je, ni pa svetovni kriminalec za razliko od predhodnikov.
Uporabniški avatar
MaKaaY

OdgovorNapisal/-a guano » 14 Jan 2018, 17:45

dnz napisal/-a:
guano napisal/-a:
dnz napisal/-a:
guano napisal/-a:

Ja seveda, sploh evropejci ne hodijo v ameriko, pa najboljsi studenti so jim tujci ki pol tam živijo, tak da je ogromno ljudi iz razvitih držav in raznih indijcev pa kitajcev ki jim predstavljajo ta boljši delež prebivalcev in proti njim nima noben nič.
Če pa trdiš da prebivalci iz raznih afrik in arabci njim predstavlajo v državi napredek, pa res nevem kaj smo tudi mi bli lroti vsem beguncem, če pa so toti tak fajn kao.
Pa tudi če je vladal Obama v finančni krizi ni bil torej zmožen v tem času stanje izboljšat, torej z njim in brez njega bi blo isto. Največja ironija je pa tak nobelova nagrada obami in pol njegova vojna dejanja, tak da, če sn za tebe čudak kr pač nimam Obame za nekega dobrega predsednika pač sem, jaz ti hočem samo povedat da Trump ni nič slabši ko Obama, pač se ne zna obnašat in kako stvar kdaj pametno povedat in pol izpade taki idiot

ti si bolan. prisežem. bi ti še kaj odgovoril, ampak sem izgubil upanje. (UF)

@ makaay....počakaj
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a dnz » 14 Jan 2018, 19:25

guano napisal/-a:
dnz napisal/-a:
guano napisal/-a:
dnz napisal/-a:
guano napisal/-a:

@ makaay....počakaj

Ko ti zmanjka argumentov pa greš na ta nivo, bravo, vse pohvale
dnz

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 14 Jan 2018, 19:30

Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a guano » 14 Jan 2018, 19:35

dnz napisal/-a:
guano napisal/-a:
dnz napisal/-a:Ja seveda, sploh evropejci ne hodijo v ameriko, pa najboljsi studenti so jim tujci ki pol tam živijo, tak da je ogromno ljudi iz razvitih držav in raznih indijcev pa kitajcev ki jim predstavljajo ta boljši delež prebivalcev in proti njim nima noben nič.

@ makaay....počakaj

Ko ti zmanjka argumentov pa greš na ta nivo, bravo, vse pohvale

pa kakih argumentov, če si pa spisal celi kup neumnosti...kak naj argumentiram, da si glup...ne da bi se spustil na tvoj nivo.
zato adijo in ostani tam, kjer si.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a baresi » 15 Feb 2018, 09:13

Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a Nevtralni » 15 Feb 2018, 09:57

Bojmo se dneva ko bodo ti pokoli prišli k nam,ker slej ali prej vse iz amerike pride z zamikom k nam.
Uporabniški avatar
Nevtralni

Kraj: štajerska

OdgovorNapisal/-a guano » 15 Feb 2018, 10:10

Nevtralni napisal/-a:Bojmo se dneva ko bodo ti pokoli prišli k nam,ker slej ali prej vse iz amerike pride z zamikom k nam.

bluziš...problem usa je preveč enostaven dostop do orožja...pri nas to ni možno in nikdar ne bo možno...
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a venti » 15 Feb 2018, 10:35

guano, realnost je žal taka, da lahko vsak psihopat pride do orožja tudi pri nas.. sicer ga ne prodajajo v vsakem mercatoru tako kot v usa v vsakem walmartu ampak še vedno ni problema prit do orožja...
venti

OdgovorNapisal/-a Ihaha » 15 Feb 2018, 10:39

Ja nič, lobij bo rekel da se to ne bi zgodilo če bi vsak učenec imel pri sebi pištolo. Malo bomo pomolili, malo predebatirali, potem pa ugotovili, da spremembe vplivajo na ekonomijo in vse dali v predal. Do naslednje ponovitve. Že videno vsaj 15x. Dolgočasni so.
Glavno da bomo spet lahko brali pranje možganov s personalnimi zgodbami o vsaki žrtvi posebej.
Uporabniški avatar
Ihaha

OdgovorNapisal/-a guano » 15 Feb 2018, 10:55

venti napisal/-a:guano, realnost je žal taka, da lahko vsak psihopat pride do orožja tudi pri nas.. sicer ga ne prodajajo v vsakem mercatoru tako kot v usa v vsakem walmartu ampak še vedno ni problema prit do orožja...

legalno ne. tam pa
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 15 Feb 2018, 11:11

guano napisal/-a:
venti napisal/-a:guano, realnost je žal taka, da lahko vsak psihopat pride do orožja tudi pri nas.. sicer ga ne prodajajo v vsakem mercatoru tako kot v usa v vsakem walmartu ampak še vedno ni problema prit do orožja...

legalno ne. tam pa

In to je tudi ključna razlika. Ni isti filing imeti ilegalno orožje doma, se sprehajat z njim po ulici ( zaradi morebitnih posledic... ) ali pa legalno... in marsikdo ga tudi sedaj ne poseduje in bi definitvno posedoval, če bi imel legalni dostop.

Sam pa sem za legalni dostop do orožja, s tem da bi ta oseba morala čisto vsako leto na zdravniški pregled, pisat razne teste ( psiho... ), ter nebi smela imeti kartoteke ( in če v času legalnega orožnega lista pride do kaznivih dejanj, se mu orožni list odvzame ) in če vse gre skozi se mu izda dovoljenje, ter ko se kaj zalomi se mu odvzame, magari je prej imel 5 let dovoljenje. Nisem pa za tak sistem kot je v USA, ko lahko čisto vsak dostopa do orožja legalno.

In marsikomu na Svetu včasih pokne film in bi v tistem trenutku nerazsodno ravnal, pa nima v tistem trenutku strelnega orožja in zadeva čez nekaj ur al naslednji dan mine, v tem času pa ni dovolj časa za nabavo orožja ( morda niti volje )... Kdor bo kopiral ameriški sistem bo imel isto sranje, kot tudi kdor bo kopiral švicarski model dovoljenj nošnje orožja, bo pol imel isto stanje kot je v Švici ( in tudi tam ima ogromno ljudi doma orožje, le da je pridobitev orožnega lista čisto drug postopek kot v Ameriki ).
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a semnovi » 15 Feb 2018, 11:25

leteči..pa ti si v istem sestavku demantiral samega sebe...imel bi legalno kupljeno orožje in potem vsakemu kdaj poči film... in kaj bi on takrat naredil,če bi imel kakšen avtomat pri sebi....saj je verjetno kakemu psiho američanu tudi žal za tisto kar je naredil,ampak poti nazaj ni...
je pa tudi mene strah časa,ko se bo to začelo pri nas....
semnovi

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 15 Feb 2018, 11:36

semnovi napisal/-a:leteči..pa ti si v istem sestavku demantiral samega sebe...imel bi legalno kupljeno orožje in potem vsakemu kdaj poči film... in kaj bi on takrat naredil,če bi imel kakšen avtomat pri sebi....saj je verjetno kakemu psiho američanu tudi žal za tisto kar je naredil,ampak poti nazaj ni...

What?

površno bereš. Preberi še vsaj 5x oz. še večkrat kar sem napisal, pol ti bo mogoče kliknilo.

Malo v pomoč:
In marsikomu na Svetu včasih pokne film in bi v tistem trenutku nerazsodno ravnal

Sam pa sem za legalni dostop do orožja, s tem da bi ta oseba morala čisto vsako leto na zdravniški pregled, pisat razne teste ( psiho... ),

Kdor bo kopiral ameriški sistem bo imel isto sranje, kot tudi kdor bo kopiral švicarski model dovoljenj nošnje orožja, bo pol imel isto stanje kot je v Švici ( in tudi tam ima ogromno ljudi doma orožje, le da je pridobitev orožnega lista čisto drug postopek kot v Ameriki ).

Še to:
Zakaj se v Švici vsako leto ne dogajajo takšni pokoli, katerih je v Ameriki bilo ohohoohhoo zadnjih 20 let, pa imajo prav tako izdajajo legalno dovoljenje za nošenje orožja ?

Še enkrat: Jaz sem za legalni dostop kot je švicarski model pridobitve orožnega lista ali pa še bolj težji način od njihovega ( kot primer katerega sem opisal zgoraj ).
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a semnovi » 15 Feb 2018, 11:46

Leteči Golman napisal/-a:
semnovi napisal/-a:leteči..pa ti si v istem sestavku demantiral samega sebe...imel bi legalno kupljeno orožje in potem vsakemu kdaj poči film... in kaj bi on takrat naredil,če bi imel kakšen avtomat pri sebi....saj je verjetno kakemu psiho američanu tudi žal za tisto kar je naredil,ampak poti nazaj ni...

What?

površno bereš. Preberi še vsaj 5x oz. še večkrat kar sem napisal, pol ti bo mogoče kliknilo.

Malo v pomoč:
In marsikomu na Svetu včasih pokne film in bi v tistem trenutku nerazsodno ravnal

Sam pa sem za legalni dostop do orožja, s tem da bi ta oseba morala čisto vsako leto na zdravniški pregled, pisat razne teste ( psiho... ),

Kdor bo kopiral ameriški sistem bo imel isto sranje, kot tudi kdor bo kopiral švicarski model dovoljenj nošnje orožja, bo pol imel isto stanje kot je v Švici ( in tudi tam ima ogromno ljudi doma orožje, le da je pridobitev orožnega lista čisto drug postopek kot v Ameriki ).

Še to:
Zakaj se v Švici vsako leto ne dogajajo takšni pokoli, katerih je v Ameriki bilo ohohoohhoo zadnjih 20 let, pa imajo prav tako izdajajo legalno dovoljenje za nošenje orožja ?

Še enkrat: Jaz sem za legalni dostop kot je švicarski model pridobitve orožnega lista ali pa še bolj težji način od njihovega ( kot primer katerega sem opisal zgoraj ).

samo da odgovorim enkrat..ne vidim nobene razlike nosit orožje kupljeno legalno ali ne...če ga imaš,si ga slej ko prej pripravljen uporabit, je tako...in slej ko prej ti bo nekdo stopil na žulj in,če ga imaš pri roki ga boš uporabil..tak ali drugač...saj,orožje, se ne uporabi samo,temveč ga človek,in tukaj eno letni pregledi ne pomenijo nič...pač moje mnenje in si nikakor ne želim več orožja v naših domovih...in me je res strah tega dne ,ko bo do tega prišlo...pa pregledi gor ali dol...ko enkrat imaš orožje si takoj "močnejši"
semnovi

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 15 Feb 2018, 11:52

semnovi napisal/-a:
Leteči Golman napisal/-a:

What?

Malo v pomoč:

Še to:

samo da odgovorim enkrat..ne vidim nobene razlike nosit orožje kupljeno legalno ali ne...če ga imaš,si ga slej ko prej pripravljen uporabit, je tako...in slej ko prej ti bo nekdo stopil na žulj in,če ga imaš pri roki ga boš uporabil..tak ali drugač...saj,orožje, se ne uporabi samo,temveč ga človek,in tukaj eno letni pregledi ne pomenijo nič...pač moje mnenje in si nikakor ne želim več orožja v naših domovih...in me je res strah tega dne ,ko bo do tega prišlo...pa pregledi gor ali dol...ko enkrat imaš orožje si takoj "močnejši"

Se strinjam. Jaz ga ne bi nosil tudi, ce bi bilo lahko in legalno dostopno kot v ameriki. Pac ne vidim smisla zakaj bi moral hodit po svetu s pistolo za pasom. Je pa res, da ce kdaj pride do mnozicnega nosenja orozja pri nas, da si nekak prisiljen ga nosit tudi sam. Zaradi svoje varnosti. In da se, tak kot si rekel, vsaki smrkavec ne pocuti mocnejsega od tebe samo zato, ker ga on ima ti pa ne.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a duff » 15 Feb 2018, 12:01

semnovi napisal/-a:saj orožje, se ne uporabi samo,temveč ga človek

Daj ne bluzi, pri podobni debati nekaj časa nazaj, je bilo dokazano, da to ni res :shock: (SY)
Norost je pri posameznikih redka, v skupinah, strankah, narodih in zgodovinskih obdobjih pa je pravilo (F. Nietzsche)
Uporabniški avatar
duff

Kraj: Styria

OdgovorNapisal/-a semnovi » 15 Feb 2018, 12:02

duff napisal/-a:
semnovi napisal/-a:saj orožje, se ne uporabi samo,temveč ga človek

Daj ne bluzi, pri podobni debati nekaj časa nazaj, je bilo dokazano, da to ni res :shock: (SY)

to sem verjetno spregledal...oprosti ;)
semnovi

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 15 Feb 2018, 12:28

semnovi

si si prebral ti sploh članek. Evo par izsekov in o tem jaz pišem, da bi testi v tem primeru bili še kako učinkoviti:

Po sporočilu šolskih oblasti so ga izključili iz disciplinskih razlogov, in sicer naj bi po nekaterih navedbah grozil svojim sošolcem.

Podobno drug sošolec navaja, da je bil Cruz "neke vrste izobčenec", ki je bil znan po svojem kršenju pravil

Drugače pa orožje ni potrebno, če živih v državi, kjer se brani pred ilegalci in se ilegalce deportira ali pa kar usmrti. V tej naši blesavi državi pa se jih vedno več uvaža. Par dni nazaj sem bral, da so sprejeli par komadov iz Etiopije ali Eritreje ( pozabil točno ) in pripisali, da gre za begunce ( WTF? če pa tam ni vojne ) in še par komadov, za katere sploh nevejo odkod so. Kaj sledi temu ? Socialna pomoč, ti ljudje nebodo delali in imeli bodo ogromno prostega časa = vedno več jih bo, postane možnost da se ustvari geto, sledi no go cona + morebiti še se odpre Đamija, katera je pogoj za rekrutiranje teroristov ( pranje možganov in končno prepričanje, da bo po smrti lepše življenje kot ga živiš zdaj ) in že imamo sranje. Z drugimi besedami, če bo to šlo tak naprej, boš hočeš nočeš moral razmislit, če boš šel v kakšni trgovski center ali na javno prireditev, da se obrožiš ( ta današnja politika te bo prisilila v to ).
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a semnovi » 15 Feb 2018, 12:44

Leteči Golman napisal/-a:semnovi

si si prebral ti sploh članek. Evo par izsekov in o tem jaz pišem, da bi testi v tem primeru bili še kako učinkoviti:

Po sporočilu šolskih oblasti so ga izključili iz disciplinskih razlogov, in sicer naj bi po nekaterih navedbah grozil svojim sošolcem.

Podobno drug sošolec navaja, da je bil Cruz "neke vrste izobčenec", ki je bil znan po svojem kršenju pravil

Drugače pa orožje ni potrebno, če živih v državi, kjer se brani pred ilegalci in se ilegalce deportira ali pa kar usmrti. V tej naši blesavi državi pa se jih vedno več uvaža. Par dni nazaj sem bral, da so sprejeli par komadov iz Etiopije ali Eritreje ( pozabil točno ) in pripisali, da gre za begunce ( WTF? če pa tam ni vojne ) in še par komadov, za katere sploh nevejo odkod so. Kaj sledi temu ? Socialna pomoč, ti ljudje nebodo delali in imeli bodo ogromno prostega časa = vedno več jih bo, postane možnost da se ustvari geto, sledi no go cona + morebiti še se odpre Đamija, katera je pogoj za rekrutiranje teroristov ( pranje možganov in končno prepričanje, da bo po smrti lepše življenje kot ga živiš zdaj ) in že imamo sranje. Z drugimi besedami, če bo to šlo tak naprej, boš hočeš nočeš moral razmislit, če boš šel v kakšni trgovski center ali na javno prireditev, da se obrožiš ( ta današnja politika te bo prisilila v to ).

uhhh...dobro leteči...bom nehal....
semnovi

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na RAZNO 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov