Vse po spisku

Re: Vse po spisku

OdgovorNapisal/-a lassie » 12 Feb 2018, 22:56

Jaz skoraj verjamem, da glede logistike šerpa ve malo več kot obična raja. pač predvidevam no...

Sent from my Letv X500 using Tapatalk
Uporabniški avatar
lassie

OdgovorNapisal/-a izi » 13 Feb 2018, 09:12

ja. po diplomi zna skoraj brez težav domov prit. za razliko od tebe.
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a guano » 10 Mar 2018, 10:56

Slika
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 10 Mar 2018, 21:40

guano napisal/-a:Slika

:up: :up: :up:
ne da smo kadili bobi palcke. se zvecilne, ki so zgledle kot ciki smo meli :D
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 10 Mar 2018, 22:26

Kaki pussyji. Danasnji otroci si upajo vec pa kr pravi cik prizgejo...
aLeen7

OdgovorNapisal/-a Vaccinator » 10 Mar 2018, 22:27

TheseColorsDontRun napisal/-a:

:up: :up: :up:
ne da smo kadili bobi palcke. se zvecilne, ki so zgledle kot ciki smo meli :D

S Formula 1 slikicami not. 8-)

Slika
Uporabniški avatar
Vaccinator

OdgovorNapisal/-a branc86 » 11 Mar 2018, 12:38

Screenshot_2018-03-11-11-35-34.png
Screenshot_2018-03-11-11-35-34.png (194.71 KiB) Videno 2664 krat
branc86

OdgovorNapisal/-a šerpa » 11 Mar 2018, 14:32

saj to je vse res in je blo super. ampak, delit to ravno preko medija,ki je kao vse zajebal? :) če ne bi blo interneta, kaj bi ti delal? :)

če bi en froc se danes tak obnašal, kot smo se takrat mi, bi ga izobčili, tak ko smo mi debele pa piflare. jebiga...

ena stvar mi tukaj samo ne gre v račun...če je blo tak superduper, zakaj potem plebiscit? :)
šerpa

OdgovorNapisal/-a tomecp » 11 Mar 2018, 14:46

šerpa napisal/-a:

saj to je vse res in je blo super. ampak, delit to ravno preko medija,ki je kao vse zajebal? :) če ne bi blo interneta, kaj bi ti delal? :)

če bi en froc se danes tak obnašal, kot smo se takrat mi, bi ga izobčili, tak ko smo mi debele pa piflare. jebiga...

ena stvar mi tukaj samo ne gre v račun...če je blo tak superduper, zakaj potem plebiscit? :)
Sori, samo jaz sem odraščal po plebiscitu, pa je bilo genau isto! In po mojem mnenju je to edino normalno otroštvo, trenutno pa si glavo razbijam kako svojim otrokom omogočiti vsaj podobno!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!
Uporabniški avatar
tomecp

OdgovorNapisal/-a guano » 11 Mar 2018, 16:28

šerpa napisal/-a:

saj bi komentiral, pa vem da je to isto, kot če bi šel s steno v glavo...kaj je bolj trdo (B)
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a šerpa » 11 Mar 2018, 23:47

guano napisal/-a:
šerpa napisal/-a:

saj bi komentiral, pa vem da je to isto, kot če bi šel s steno v glavo...kaj je bolj trdo (B)

vprašaj svojo :)
šerpa

OdgovorNapisal/-a branc86 » 15 Mar 2018, 13:42

Screenshot_2018-03-11-11-35-34.png
Screenshot_2018-03-11-11-35-34.png (194.71 KiB) Videno 2167 krat
branc86

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 18 Mar 2018, 21:49

Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a liki » 19 Mar 2018, 13:07

Meni fenomenalno pismo ene neimenovane zdravnice v Srbiji kot odgovor na tweet srbske narodnjakinje Jelene Karleuše, kjer je poziviala ljudi, naj ne cepijo svojih otrok. Trenutno je v Srbiji namreč velika epidemija ošpic in že kar nekaj smrtnih žrtev med otroki...

http://www.6yka.com/blogovi/blog/23621/ ... akcinacije

Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a purplehaze » 19 Mar 2018, 13:29

sej ni point cepit al ne cepit, point je v svobodni izbiri.. ki je pac ne dopuscajo.. in pol pravijo da necepljeni nebi smeli v vrtec hodit in podobno.. razn ocitno onih ki se pa zaradi zdravstvenih razlogov ne smejo cepit.. sicer ne vem kak bi pol nardili v osnovni soli, ki je obvezna ampak dobro, oni ze vejo kaj delajo ( mogoce si pa lahko privoscimo v vsakem.malo vecjem kraju kake nove sole samo za necepljene? )
purplehaze

OdgovorNapisal/-a liki » 19 Mar 2018, 15:12

purplehaze napisal/-a:saj ni point cepit al ne cepit, point je v svobodni izbiri.. ki je pac ne dopuscajo.. in pol pravijo da necepljeni nebi smeli v vrtec hodit in podobno.. razn ocitno onih ki se pa zaradi zdravstvenih razlogov ne smejo cepit.. sicer ne vem kak bi pol nardili v osnovni soli, ki je obvezna ampak dobro, oni ze vejo kaj delajo ( mogoce si pa lahko privoscimo v vsakem.malo vecjem kraju kake nove sole samo za necepljene? )

Ne, pri cepljenju enostavno ne more biti "svobodne izbire". Ker gre za kolektivno zaščito pred temi boleznimi, ki se ustvari samo ko je dovolj velik odstotek prebivalstva cepljen. In na ta način so potem zaščiteni tudi tisti, ki iz upravičenih razlogov ne morejo biti cepljeni.

Ne govorimo sedaj o nekih nepreizkušenih, nedokazanih cepivih, ki se pojavljajo vsako leto na novo, ko strašijo z epidemijami raznih ptičjih grip in podobno, ampak dolgotrajna, dokazano uspešno testirana in učinkovita cepiva...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a lassie » 19 Mar 2018, 15:14

O-o...liki, po tankem ledu hodiš. :)

Uporabniški avatar
lassie

OdgovorNapisal/-a spiderKAD » 19 Mar 2018, 15:18

liki napisal/-a:
purplehaze napisal/-a:saj ni point cepit al ne cepit, point je v svobodni izbiri.. ki je pac ne dopuscajo.. in pol pravijo da necepljeni nebi smeli v vrtec hodit in podobno.. razn ocitno onih ki se pa zaradi zdravstvenih razlogov ne smejo cepit.. sicer ne vem kak bi pol nardili v osnovni soli, ki je obvezna ampak dobro, oni ze vejo kaj delajo ( mogoce si pa lahko privoscimo v vsakem.malo vecjem kraju kake nove sole samo za necepljene? )

Ne, pri cepljenju enostavno ne more biti "svobodne izbire". Ker gre za kolektivno zaščito pred temi boleznimi, ki se ustvari samo ko je dovolj velik odstotek prebivalstva cepljen. In na ta način so potem zaščiteni tudi tisti, ki iz upravičenih razlogov ne morejo biti cepljeni.

Ne govorimo sedaj o nekih nepreizkušenih, nedokazanih cepivih, ki se pojavljajo vsako leto na novo, ko strašijo z epidemijami raznih ptičjih grip in podobno, ampak dolgotrajna, dokazano uspešno testirana in učinkovita cepiva...

Tocno to
spiderKAD

OdgovorNapisal/-a liki » 19 Mar 2018, 15:24

lassie napisal/-a:O-o...liki, po tankem ledu hodiš. :)

To pa mi je res vseeno. :D

Ko govorimo o osnovnem cepljenju, sem 100% za tistimi, ki zagovarjajo najbolj radikalne poteze proti tistim, ki ne želijo zaradi modne muhe cepit svojih otrok (kot je recimo prepoved vpisa v vrtec in podobno)...
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a guano » 19 Mar 2018, 15:41

liki napisal/-a:

Ko govorimo o osnovnem cepljenju, sem 100% za tistimi, ki zagovarjajo najbolj radikalne poteze proti tistim, ki ne želijo zaradi modne muhe cepit svojih otrok (kot je recimo prepoved vpisa v vrtec in podobno)...

Malo bolj preciziraj ta obvezna cepljenja....ker npr. ni ga boga ki bi me prepričal, da cepljenje proti gripi koristi še komu razen farmaciji....ostala "otroška" cepljenja pa ok...dokazano so nekak ok.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a mbfc » 19 Mar 2018, 16:05

Sej proti gripi ni obvezno.

Ošpice, oslovski kašelj,... tu pa tudi jaz 100% podpiram obvezno cepljenje in sankcije v kolikor starši otroka ne cepijo.
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a guano » 19 Mar 2018, 17:13

Pa dajmo še o temu kaj napisat, če teme ZDRAVSTVO ni....nedvomno pa si jo zasluži

"Ta trenutek nekaj sto mladih zdravnikov čaka in čaka. Direktorji pa lahko javkajo, da nimajo ljudi, sklepajo nove podjemne pogodbe z že obstoječim kadrom in si nekritično izplačujejo nadure. Če ni mladih, morajo pač starejši toliko več delati, kajne? In če bi mlade pripustili k delu, potem pravi ljudje tudi ne bi mogli več uvažati zdravnikov. Kot recimo v Mariboru, kjer so uvozili anesteziste z Reke, za katere je posrednik dobil več kot milijon evrov provizije. To so vendar norosti! Če teh milijon in dvesto tisoč evrov ob vseh blokiranih mladih slovenskih zdravnikih ni bilo neučinkovito porabljenih, potem res ne vem …" pove Aleksander Doplihar, dr. med.

https://www.onaplus.si/cakalne-vrste-so ... ustvarjene
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a salke » 19 Mar 2018, 19:26

liki napisal/-a:

Velik podpis :up:
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahovića
Uporabniški avatar
salke

OdgovorNapisal/-a guano » 10 Apr 2018, 07:49

Ljudje, ki se hvalijo, da delajo cele dneve, imajo resno težavo. To jih lahko pripelje ne le do izčrpanosti in izgorevanja, ki predstavlja fizični kolaps zaradi deloholizma, gnanja preko meja, da bi zadovoljili lastna ali zunanja pričakovanja in dosegli pohvalo, temveč tudi do izgorelosti, psihofizičnega zloma, ki je posledica izčrpavanja. Približno polovica delovno aktivnega prebivalstva v Sloveniji kaže znake izčrpanosti, izgoreva jih 25 do 30 odstotkov, je potrdila raziskava Inštituta za razvoj človeških virov.

https://www.vecer.com/goreti-za-sluzbo- ... ti-6441788
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a peterr » 10 Apr 2018, 22:58

spiderKAD napisal/-a:
liki napisal/-a:

Tocno to

Liki, kak pa razlagaš to, da visoka precepljenost obstaja, če na vsakem cepivu piše, da učinkuje cca 10 let? 8-)
peterr

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na RAZNO 

Kdo je na strani

Po forumu brska: r0Ky23 in 1 gost