Dobrodelnost ..DRES iz Europa Leage.

Dobrodelnost ..DRES iz Europa Leage.

OdgovorNapisal/-a Rok112 » 14 Dec 2014, 15:06

(DOBRODELNOST)Ker imam tudi jaz veliko srce in vem da v teh dneh marsikateri družini nebo lahko sicer nama z mamo tudi ni .ampak gre vse v redu.dajem v menjavo dres ki ga imam podvojenega menja pa se za hrano in to tako da ga dobi tisti kateri ponudi največ raznolike hrane za ljudi ki je nimajo , vse bo šlo v pravilne roke.do ponedeljka se sprejema ponudbe nato zberem največjo. ..primer en paket špagetov v evrospinu stane 0.60 centov .Prosim vse da delite ta status med svoje prijatelje in znance.Dres je podarjen z strani jasmina Handanoviča meni in je iz lige Evropa.T ako da ne bo kdo grozil z kako inspekcijo ali kaj takšnega , ker vem kolikšna je približno vrednost dresa .Ne ponujat nevem hrane v vrednosti 10 e. Opravičujem se za slovnične napake. Lep pozdrav Rok.PROSIM DELITE IN RAZŠIRITE NOVICO DALJE.Spiske kaj bi ponudili v obliki ne pokvarjenih izdelkov pošljite meni na koncu se bo pakiralo v pakete in objavil bom tudi koliko paketov Oz družin bo dobilo hrano pa čeprav mogoče samo za teden dni. LEPO PROSIM DELITE DALJE.TRENUTNA NAJ VISJA PONUDBA NI V HRANI AMPAK V DENARJA PONUJENIH JE 130 €.KER JE TAK NAČIN LAŽJI LAHKO TUDI VI SODELUJETE , V PONEDELJEK JE KONEC IN TAKRAT SE BO IZVRŠILA MENJAVA IN NA KUP IZDELKOV .VSE BO DOKUMENTIRANO Z RAČUNOM IN POSNETO Z KAMERO IN NA KONCU VSE NALOŽENO NA MOJO STRAN DA SE BO VIDELO KOLIKO LJUDI BO S TEM VSAJ ZA NE KI MALI CAS IMELO VSAJ NEKAJ HRANE.LAHKO PONUJATE TUDI POD ZS ČE NE ŽELITE BITI IMENOVANI.LP ROK.tisti ki bo izlicitiral dres bo lahko ali prišel zraven po nakupih ali pa denar nakazal na moj račun in se bo iz tega kupila hrana po njegovi želji. Slika Kontakt Na facebooku Rok Černic. Lp
Rok112

Vrni se na RAZNO 

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 2 gostov