Slovenija...

Re: Slovenija...

OdgovorNapisal/-a guano » 27 Apr 2018, 15:41

prisežem, da sem najprej šel raziskovat, who the fuck is "denis"....in ostal brez besed....pa pičko materno, da me več nič ne začudi v tej jebeni deželici, kjer lahko murkotov damjan in zadrogirana denise....osvajata ljudi in medije....prisežem, da sem mislil, da je murka dosegla dno, zdaj pa vidim, da je še nekdo lahko padel nižje....pa s tem ne mislim na zadrogirano bjondo z IQ-jem retardiranega paglavca močvirniške žabe, temveč mislim, na medije, ki se s takimi izrodki ukvarjajo.....drop that g..... :-E
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Vijolčni1 » 27 Apr 2018, 16:55

guano napisal/-a:prisežem, da sem najprej šel raziskovat, who the fuck is "denis"....in ostal brez besed....pa pičko materno, da me več nič ne začudi v tej jebeni deželici, kjer lahko murkotov damjan in zadrogirana denise....osvajata ljudi in medije....prisežem, da sem mislil, da je murka dosegla dno, zdaj pa vidim, da je še nekdo lahko padel nižje....pa s tem ne mislim na zadrogirano bjondo z IQ-jem retardiranega paglavca močvirniške žabe, temveč mislim, na medije, ki se s takimi izrodki ukvarjajo.....drop that g..... :-E

Res se nikoli nisi zanjo ču? Ma novinarji jo vlacijo po porocilih ze vsaj 3 mesece... krivi pa so tisti, ki to sploh gledajo in jo delajo slavno... meni je ona v tej zgodbi se najpametnejsa
NI PREDAJE :maribor:
Vijolčni1

OdgovorNapisal/-a pizdek » 27 Apr 2018, 17:03

guano napisal/-a:prisežem, da sem najprej šel raziskovat, who the fuck is "denis"....in ostal brez besed....pa pičko materno, da me več nič ne začudi v tej jebeni deželici, kjer lahko murkotov damjan in zadrogirana denise....osvajata ljudi in medije....prisežem, da sem mislil, da je murka dosegla dno, zdaj pa vidim, da je še nekdo lahko padel nižje....pa s tem ne mislim na zadrogirano bjondo z IQ-jem retardiranega paglavca močvirniške žabe, temveč mislim, na medije, ki se s takimi izrodki ukvarjajo.....drop that g..... :-E

Na youtube je takih ogromno. Širijo se ko rak.
pizdek

OdgovorNapisal/-a marcni_pubec » 27 Apr 2018, 17:58

Jaz tudi babe ne poznam, slišal pa sem že za njo. Je pa zanimivo da recimo v Orbanovi državi takih ni, naši mediji pa ga imajo za hudiča.
marcni_pubec

OdgovorNapisal/-a Master » 27 Apr 2018, 18:17

Dejansko jo je Avdič “naredo” in spromoviral, jo vabil k sebi v studio, zaj pa jo napada?!

Ona ni normalna, verjetno tudi zadrogirana, samo en bosanček si pa tudi ne bi smel privoščit kaj takega. Ko pomislim, kak so mediji Zahota raztrgali za prazen nič, bi mogli Avdiča obesti sredi žabarije.
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 27 Apr 2018, 18:31

Ne splaca se trgat avdica. Tip pac ni ljudem tolko zanimiv kot Zahovic, zato ne bi blo niti neke vlke branosti. Mrhovinarjem, ki pa bi morali to pisat pa se gre samo za $$€€££
aLeen7

OdgovorNapisal/-a guano » 27 Apr 2018, 20:16

guano napisal/-a:Slika

Pismo člana ZDRUŽENE DESNICE tovarišu Jankoviću!

Spoštovani Zoran Janković - Zoki !!
Tako kot so predniki Svetlane Makarović nekoč prišli iz Srbije in drugih krajev Balkana med Slovence prosit, da jih sprejmemo in nahranimo, ker so bili reveži, goli, lačni in bosi, so prišli tudi vaši starši oziroma vi! Veste, Slovenci smo narod odprtih rok, dobrote in sprave! Nikoli niso pomislili, da bi kdo k nam prišel prosit kruha, obenem pa bi nam delalal škodo, nas kradel in poniževal in se nenazadnje ves čas smehlajal,kot nategnjena krota! Menda so vas tako učili, naučili pa ne! Zadnje čase so vas polna usta, koga boste nagnali iz Ljubljane, komu boste delali škodo, da ne bi zmagal, kako boste.. Kaj boste, tovariš Janković? Kaj? Veste, pošten Slovenec ima moralo in etiko, pošten Slovenec vrne kredite in vse, kar si je sposodil, ne nadleguje farmacevtk za svojo korist in veste, spoštuje sodišča, četudi odločijo po krivici in kamorkoli pride je ponižen, poslušen in spoštuje.. Kje ste bili, ko so vam to razlagali mati in oče? Če so sploh vam? Kje ste bili, ko bi morali svoje otroke učiti poštenega dela, odnosa do sodljudi, do kraja, v katerega ste prišli prosit zavetja? In nenazadnje: te dni bom veliko v Ljubljani! Sem nasprotnik kriminalnih združb nacizma, fašizma in komunizma! In zdaj vas čakam, da me boste zato nagnali iz mojega glavnega mesta moje Slovenije! Če si upate! Me res zanima!
Spoštovani!
Ne vem, če imate starše še žive, a upam! Da bi jih vprašali, če so se kdaj šopirili in napihovali , ko so prosili strehe nad glavo, kruha.. Če ne, potem naj vam še povedo, da morate spoštovati red in navade kraja, v katerega ste se zatekli po pomoč.. In povejte še Makarovićevi, da so naši predniki Slovenci, tako kot mi in da so spoštovali LIPOV LIST, in ne zmazka v obliki rdeče zvezde, simbola povojnih morij in kriminala po vsem svetu!
Kot član ZDRUŽENE DESNICE vas prosim: umirite se , utihnite in spoštujte tiste, ki vam dajemo kruh in vam še za silo gledamo skozi prste.. Da se ne bo nekega dne plošča, ki jo zdaj lajnate, obrnila!!
(Mnogo prijateljev imam! So Slovenci, Srbi, Hrvatje, Bosanci.. Jih spoštujem, ker oni spoštujejo mene, sodržavljane in domovino, v kateri živijo mirno, delavno in pošteno! Odlično se razumemo in še bo tako! Pismo ni namenjeno spodbujanju sovraštva, namenjeno je človeku, ki to, kar imajo našteti ljudje enostavno ne premore!).
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a tomecp » 27 Apr 2018, 20:27

Wtf? Saj ne da se v določenih delih ne bi strinjal ampak Bog nam pomagaj, če jo to nivo komunikacije! Združena desnica??? Če je to parodija na Mesečnike razumem in ni slaba, drugače pa...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!
Uporabniški avatar
tomecp

OdgovorNapisal/-a rebel » 27 Apr 2018, 20:40

guano napisal/-a:

Pismo člana ZDRUŽENE DESNICE tovarišu Jankoviću!

Spoštovani Zoran Janković - Zoki !!
Tako kot so predniki Svetlane Makarović nekoč prišli iz Srbije in drugih krajev Balkana med Slovence prosit, da jih sprejmemo in nahranimo, ker so bili reveži, goli, lačni in bosi, so prišli tudi vaši starši oziroma vi! Veste, Slovenci smo narod odprtih rok, dobrote in sprave! Nikoli niso pomislili, da bi kdo k nam prišel prosit kruha, obenem pa bi nam delalal škodo, nas kradel in poniževal in se nenazadnje ves čas smehlajal,kot nategnjena krota! Menda so vas tako učili, naučili pa ne! Zadnje čase so vas polna usta, koga boste nagnali iz Ljubljane, komu boste delali škodo, da ne bi zmagal, kako boste.. Kaj boste, tovariš Janković? Kaj? Veste, pošten Slovenec ima moralo in etiko, pošten Slovenec vrne kredite in vse, kar si je sposodil, ne nadleguje farmacevtk za svojo korist in veste, spoštuje sodišča, četudi odločijo po krivici in kamorkoli pride je ponižen, poslušen in spoštuje.. Kje ste bili, ko so vam to razlagali mati in oče? Če so sploh vam? Kje ste bili, ko bi morali svoje otroke učiti poštenega dela, odnosa do sodljudi, do kraja, v katerega ste prišli prosit zavetja? In nenazadnje: te dni bom veliko v Ljubljani! Sem nasprotnik kriminalnih združb nacizma, fašizma in komunizma! In zdaj vas čakam, da me boste zato nagnali iz mojega glavnega mesta moje Slovenije! Če si upate! Me res zanima!
Spoštovani!
Ne vem, če imate starše še žive, a upam! Da bi jih vprašali, če so se kdaj šopirili in napihovali , ko so prosili strehe nad glavo, kruha.. Če ne, potem naj vam še povedo, da morate spoštovati red in navade kraja, v katerega ste se zatekli po pomoč.. In povejte še Makarovićevi, da so naši predniki Slovenci, tako kot mi in da so spoštovali LIPOV LIST, in ne zmazka v obliki rdeče zvezde, simbola povojnih morij in kriminala po vsem svetu!
Kot član ZDRUŽENE DESNICE vas prosim: umirite se , utihnite in spoštujte tiste, ki vam dajemo kruh in vam še za silo gledamo skozi prste.. Da se ne bo nekega dne plošča, ki jo zdaj lajnate, obrnila!!
(Mnogo prijateljev imam! So Slovenci, Srbi, Hrvatje, Bosanci.. Jih spoštujem, ker oni spoštujejo mene, sodržavljane in domovino, v kateri živijo mirno, delavno in pošteno! Odlično se razumemo in še bo tako! Pismo ni namenjeno spodbujanju sovraštva, namenjeno je človeku, ki to, kar imajo našteti ljudje enostavno ne premore!).

:up: :up: :up:

Zvezde smo pa v otroštvu vsi ti prijatelji - Slovenci, Srbi, Hrvati, Bošnjaki - imeli samo za eno stvar - šurikene.
“Fail to prepare, prepare to fail.” – Roy Keane
Uporabniški avatar
rebel

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 27 Apr 2018, 21:23

Haha, zdaj sem pogledal oni posnetek s primitivnim policajem iz radia 1 in ženskim damjan murkotom.
Ne morem verjet, da so očitno vsi nasedli. Jaz sem 100% prepričan, da gre tu za nek projekt policaja, s katerim hoče na silo ustvarit/spromovirat tole slabo kopijo murkota in se potem pred svetom postavit v smislu "kako sem vas nategnil", ala Gola resnica z Arturjem Šternom. Vse je zaigrano, pa menda ja niste že take ovce, da vas tako lahko napi**jo? Radio1 je to žensko prvič delil, radio1 jo je prvič povabil v studio, in zdaj ko se vse skupaj ni prijelo tako kot si je primitvec to zamislil, so pač poskušali na silo sproducirati še kvaziškandal, da bi obudili "zvezdo" od mrtvih.
Problem pri vsem skupaj pa je, da je ta njihov ženski damjan murko kuj nekaj...Ženšče ni ne smešno, ne zanimivo, ne nič. Hoče bit parodija, ampak parodija mora biti smešna, kar pa njej niti slučajno ne uspeva. Primitivni policaj je pač pri tem projektu malo precenil svojo inteligenco in smisel za humor, posledice so pa tragično brezvezne. Lahko gre k pravemu Murkotu malo v uk, kako se stvarem streže, ali pa k Franciju Keku, samo Kek je že toliko nad njegovim intelektualnim nivojem, da verjetno ne bi mel kaj dosti od tega.
Hetfield

OdgovorNapisal/-a grega72 » 27 Apr 2018, 22:02

Normalno da je zaigrano,kot cela pojava ove gucci krave,prvi video je bil malo smešn,vse dalje pa že debilno
Uporabniški avatar
grega72

OdgovorNapisal/-a guano » 01 Maj 2018, 19:45

Vlada je na današnji seji sprejela predlog zakona, s katerim bi podaljšali prehodno obdobje, v katerem hrvaški državljani ne bodo imeli prostega dostopa na slovenski trg dela. O odločitvi mora Slovenija sicer obvestiti Evropsko komisijo do konca junija, ko bo poteklo pet let od vstopa Hrvaške v EU.

https://siol.net/novice/slovenija/vlada ... vce-462991
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 04 Maj 2018, 11:56

NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a matejger » 04 Maj 2018, 12:35

TheseColorsDontRun napisal/-a:Koncno!
http://www.mladina.si/185340/kako-nastane-fasizem/

Samo en clanek na to... zz pa 14 dni trgali, pa da se ne menimo o izjavah enega in drugega.
To je to novinarstvo dvolicno.
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 04 Maj 2018, 12:41

Itak. Sam se tega nisem pricakoval.
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

OdgovorNapisal/-a guano » 04 Maj 2018, 16:02

Avtor(ica) teksta ne obstaja.......Stanka Prodnik je izmišljena oseba, toliko o verodostojnosti zapisa :lol: :party:
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a guano » 04 Maj 2018, 16:17

Slika

to ne bo bob leta, ampak bob stoletja :idea:
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a abraham » 04 Maj 2018, 16:36

to ne bo bob leta, ampak bob stoletja :idea:

:up:
Uporabniški avatar
abraham

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 04 Maj 2018, 16:45

:up: :up: :up:
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 04 Maj 2018, 17:04

guano napisal/-a:

Avtor(ica) teksta ne obstaja.......Stanka Prodnik je izmišljena oseba, toliko o verodostojnosti zapisa :lol: :party:

Zaradi mene, če ga je napisal Čuri Muri. Še vedno je zadel bistvo in še vedno je bil javno objavljen.
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

OdgovorNapisal/-a guano » 04 Maj 2018, 17:16

TheseColorsDontRun napisal/-a:
guano napisal/-a:

Zaradi mene, če ga je napisal Čuri Muri. Še vedno je zadel bistvo in še vedno je bil javno objavljen.

nop...če čuri muri nima jajc da se podpiše....je ta tekst potem tudi čuri muri tekst
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 04 Maj 2018, 17:46

guano napisal/-a:
guano napisal/-a:

nop...če čuri muri nima jajc da se podpiše....je ta tekst potem tudi čuri muri tekst

Kaj pa, če je to Slakov psevdonim? :D
Saj se strinjam s tabo. Je pa vsaj nekdo opozoril na to, četudi Čuri Muri.
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

OdgovorNapisal/-a dnz » 04 Maj 2018, 17:56

guano napisal/-a:
guano napisal/-a:

Čuj ti čuri muri oz guano, ti tudi tu pišeš pod psevdonimom in maš na trenutke tale zapise ko misliš da bi jih mogo vsak upoštevat, torej so tudi tvoji teksti čuri muri?
dnz

OdgovorNapisal/-a mbfc » 04 Maj 2018, 18:26

Ceprav se z tem curi muri ne strinjam ravno je eno forum drugo pa medij.
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a dnz » 04 Maj 2018, 18:37

mbfc napisal/-a:Ceprav se z tem curi muri ne strinjam ravno je eno forum drugo pa medij.

Vem da ni isto, samo rečt da je nek zapis ničvredn kr pač ni podpisa je bedarija. Če članek ocenjuješ samo na podlagi tega kdo ga je napisal si za mene že zgubo verodostojnost v debati. Kr lahko včasih še največje tele napiše najboljši članek
dnz

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na RAZNO 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov