Slovenija...

Re: Slovenija...

OdgovorNapisal/-a meho7 » 15 Mar 2018, 21:54

šerpa napisal/-a:par insceniranih napadov "beguncev" pa bo imel tudi jajčeglavi podporo marsikoga, ki je zdaj proti. in čelavi ima tudi infrastrukturo za take podvige.

Točno to sem ravnokar pisal, pa sem izbrisal, ko sem videl, da si že ti napisal.
meho7

OdgovorNapisal/-a lassie » 15 Mar 2018, 21:56

Glede na to, da imamo politicni cirkus, bi bil koncno cas za erjavca. Ze zaradi vcerajsnjega twita. vsaj smejali bi se.

Sent from my Letv X500 using Tapatalk
Uporabniški avatar
lassie

OdgovorNapisal/-a šerpa » 15 Mar 2018, 22:08

vsi razen "miške male"
šerpa

OdgovorNapisal/-a duff » 15 Mar 2018, 23:47

Sama sreča, da imamo v naši kokoški izrazito velikoumno volilno telo, ki je znalo pravilno izbirat katerim strankam bodo zaupali vodenje države, še malo pa bomo na nivoju Švice.
Norost je pri posameznikih redka, v skupinah, strankah, narodih in zgodovinskih obdobjih pa je pravilo (F. Nietzsche)
Uporabniški avatar
duff

Kraj: Styria

OdgovorNapisal/-a Damc » 16 Mar 2018, 00:31

Enkrat sem nekje prebral, da imamo takšne politike kot si jih zaslužimo. Zdaj pa vsak razumi po svoje.
"Do not abuse me with your different opinion!" - Caitlin Burley
Uporabniški avatar
Damc

OdgovorNapisal/-a izi » 16 Mar 2018, 07:50

desus bi moral nujno po poti HSV-ja.
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a Ihaha » 16 Mar 2018, 09:16

Damc napisal/-a:Enkrat sem nekje prebral, da imamo takšne politike kot si jih zaslužimo. Zdaj pa vsak razumi po svoje.

Bi se strinjal.
Pet metkov bi bilo v tistih letih 2010-2011 dovolj, pa bi danes živeli drugače. Dva politika, enga bankirja, enga sodnika, enega gradbenega barona. Z jasnim sporočilom naj se ne igrajo. pa bi danes bili dejansko druga Švica.
Uporabniški avatar
Ihaha

OdgovorNapisal/-a guano » 16 Mar 2018, 09:32

Ihaha napisal/-a:
Damc napisal/-a:Enkrat sem nekje prebral, da imamo takšne politike kot si jih zaslužimo. Zdaj pa vsak razumi po svoje.

Bi se strinjal.
Pet metkov bi bilo v tistih letih 2010-2011 dovolj, pa bi danes živeli drugače. Dva politika, enga bankirja, enga sodnika, enega gradbenega barona. Z jasnim sporočilom naj se ne igrajo. pa bi danes bili dejansko druga Švica.

2010-2011 ? bi bilo kar par let prej to potrebno naredit npr. 2004-2008
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Ihaha » 16 Mar 2018, 10:50

guano napisal/-a:
Ihaha napisal/-a:

Bi se strinjal.

2010-2011 ? bi bilo kar par let prej to potrebno naredit npr. 2004-2008

Takrat ko sem napisal je milni mehurček počil. Saj je vseeno koga bi, ali od takrat ali prej, samo da je v opozorilo.
Uporabniški avatar
Ihaha

OdgovorNapisal/-a mbfc » 16 Mar 2018, 10:57

Ravno to je eden izmed največjih problemov pri nas. Nikoli se ni na nobenem naredilo primera. Razen ajde, mogoče Hilda pa še to je bolj kot ne kr nekaj.

Pa tudi, pri nas ni tiste kulture odstopa. Ko nek funkcionar odstopi ker je to higiensko in tudi mediji, kot je to primer skoraj povsod, ne forsirajo odstopa do onemoglosti.
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a zamo » 16 Mar 2018, 23:47

meho7 napisal/-a:
šerpa napisal/-a:par insceniranih napadov "beguncev" pa bo imel tudi jajčeglavi podporo marsikoga, ki je zdaj proti. in čelavi ima tudi infrastrukturo za take podvige.

Točno to sem ravnokar pisal, pa sem izbrisal, ko sem videl, da si že ti napisal.

no ja..ne vem, ce vesta kaksno je moje mnenje o teh 'beguncih', ampak dvomim, da bi zdaj folk navalil na sds v primeru kaksnih velikih pizdarij (ki pa so itak vprasanje casa)..tudi, ce bi sds bil trenutno na oblasti se ne bi zgodilo nic v zvezi s tem (no..mogoce bi oni sirski brivec dejansko bil deportiran --cerar..neki pravnik pa se nikjer ne strinja s sodisci)..v casu najvecje krize so jansa&co bili tiho kot misi.

sicer pa ko smo ze pri 'beguncih'..banka v mbju..pride ilegalec v poslovalnico in zeli v rodno drzavo poslat cuka (to je znesek, ki ga pri nas dobijo za priblizno mesec in pol 'dela')..mu recejo, da rabi osebni dokument..on ga seveda ni imel..kasneje je verjetno to povedal tam nekim svojim 'nevladnikom' in sledi kriceci klic na banko, da mu morajo ugodit..da so rasisti, da jim bodo vse poklicali tja..da je zahtevat dokument rasisticno :lol: ..mu pravijo, da pac po pravilih je tak in tak..dokler na banko ne pride klic iz ministrstva in potem so morali uredit.
zamo

OdgovorNapisal/-a guano » 17 Mar 2018, 09:38

Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Auxentios » 17 Mar 2018, 10:53

I molim te nemoj mi vise pisat i zvat jer si dosadan kad popijes.
Uporabniški avatar
Auxentios

OdgovorNapisal/-a guano » 17 Mar 2018, 11:05

Bog moj, kam je novinarstvo odplulo... :-E
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a tomecp » 17 Mar 2018, 13:26

Auxentios napisal/-a:http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/clanek/je-to-res-nacin-tako-je-uciteljica-zatrla-drugosolca-37469
Se malo, pa niti haklov ne bodo smeli delit. Bogi bogi nasi otroci. (UF)

Bogi otrok. Zaznamovan za celo življenje!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!
Uporabniški avatar
tomecp

OdgovorNapisal/-a peterr » 17 Mar 2018, 19:54

Pustimo primernost napisanega, ampak meni se pisavane zdi ravno grda. Je pa res, da je slikan zelo majhen izsek ...
peterr

OdgovorNapisal/-a nikita1970 » 17 Mar 2018, 21:08

tomecp napisal/-a:
Auxentios napisal/-a:http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/clanek/je-to-res-nacin-tako-je-uciteljica-zatrla-drugosolca-37469
Se malo, pa niti haklov ne bodo smeli delit. Bogi bogi nasi otroci. (UF)

Bogi otrok. Zaznamovan za celo življenje!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jaz sem za nalogo moral, na desetih straneh izpisati pisano malo črko i, ker sem jo grdo in nepravilno pisal. Tako sem bil zaznamovan in bogi da sem od šoka do konca osnovne in srednje šole imel same petke.
nikita1970

OdgovorNapisal/-a šerpa » 19 Mar 2018, 00:10

...huh če bi ti bla midva z lesijem sošolca :smoking:
šerpa

OdgovorNapisal/-a zamo » 23 Mar 2018, 00:39

NLB kreditiral člana srbske kriminalne združbe
Po neuradnih podatkih večino dolga poravnali davkoplačevalci

http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/nlb-kreditiral-clana-srbske-kriminalne-zdruzbe/449560

Nova Ljubljanska banka (NLB) je z več kot 80 milijoni evrov kreditirala člana srbske kriminalne združbe pri njegovih prevzemih podjetij.

Med petmilijardno sanacijo so davkoplačevalci poplačali številne propadle menedžerske prevzeme in špekulativne posle bank pri nakupih zemljišč od Balkana do Ukrajine. A primer kreditiranja člana srbske kriminalne združbe Predraga Rankovića jemlje dih.....
zamo

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 26 Mar 2018, 10:32

Članek na 24kur:
Slovenec povprečno zasluži 16,40 evra na uro, Luksemburžan skoraj 44

Še en dokaz, kako butasta je lahko statistika in ne pove ničesar o realnem stanju. Oz. 90% Slovencev je zelje, 10% pa meso - povprečje pa je, da vsi jemo segedin.
16,40€ x 176ur = 2886,40 € bruto na mesec. Naj še napišejo koliko procentov Slovencev dobi toliko. Res izjemno butasta primerjava s to statistiko.
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a urhi » 26 Mar 2018, 10:40

peterr napisal/-a:Pustimo primernost napisanega, ampak meni se pisavane zdi ravno grda. Je pa res, da je slikan zelo majhen izsek ...

Ojoj Peterr....
Žabe, bulmastifi, konji in banane,
to simboli so Ljubljane!!!
Uporabniški avatar
urhi

OdgovorNapisal/-a guano » 26 Mar 2018, 19:38

urhi napisal/-a:
peterr napisal/-a:Pustimo primernost napisanega, ampak meni se pisavane zdi ravno grda. Je pa res, da je slikan zelo majhen izsek ...

Ojoj Peterr....

pa kaj te z vama je....menimo se od dejanskih problemih...vidva pa....mi je kar zdaj jasneje, zakaj je tako sranje, kot je
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a zamo » 26 Mar 2018, 20:47

pridejo iz kosova pa si pri kolegu zrihtajo fantomski siht..dobijo stalno/zacano prebivalisce v sloveniji..vsi dodatki in subvencije..vmes pa vozili drage avte in ziveli v bajtah s 600+ najemnine (ker so se usput folk tihotapili gor)..to ti je slovenija..
http://www.rtvslo.si/crna-kronika/kriminalna-zdruzba-cez-slovenijo-pretihotapila-najmanj-80-ljudi/449783
Dragi avtomobili in otroški dodatki
Vodji združbe, ki je delovala v Sloveniji, sta bila 31-letni državljan Kosova z začasnim bivališčem na območju Slovenskih Konjic in 31-letni državljan Kosova s stalnim bivališčem na območju Maribora, ki sta organizirala tihotapljenje kosovskih državljanov prek Hrvaške v EU. Kriminalec, ki je bival na območju Slovenskih Konjic, je sprva deloval skupaj s 44-letnim državljanom Hrvaške, nato pa sta se ločila in vsak s svojo ekipo delovala na različnih krajih na območju Slovenije.

Policisti so poudarili, da so nekateri izmed osumljencev, ki so bivali v Sloveniji, uporabljali vozila višjega srednjega cenovnega razreda in živeli v najetih stanovanjih, za kar so mesečno plačevali najemnine, tudi višje od 600 evrov. Posamezni tihotapci so bili na območju Slovenije zaposleni za določen čas in so celo izkoriščali socialne transferje, saj so bile žene doma in nezaposlene. Nekateri so celo prejemali otroške dodatke v vrednosti minimalne plače. Eden izmed osumljenih pa je za prevoze prebežnikov izkoriščal bolniški dopust.

Uspešna mednarodna kriminalistična akcija
Kriminalisti so štirim osumljencem na območju Slovenije odvzeli prostost in opravili štiri hišne preiskave. Po opravljenih hišnih preiskavah so 28-letnika z območja Poljčan, 24-letnico z območja Slovenskih Konjic, 31-letnika z območja Maribora in 33-letnika z območja Slovenskih Konjic privedli k preiskovalnemu sodniku. 24-letnica je bila po zaslišanju izpuščena, zoper druge tri pa je preiskovalni sodnik odredil pripor. Enega izmed osumljencev iz Slovenije so le zaslišali, za preostale, ki med zaključkom preiskave niso bili v Sloveniji, pa so razpisali ukrep iskanja, kar pomeni, da jih bodo, takoj ko jih izsledijo, privedli k preiskovalnemu sodniku.

---
no ovi par pa je v treh letih samo 600+ krat rihtal papirje preden je nekomu kapnilo, da je nekaj narobe ..bomo ugibali izvorno drzavo? :party:
https://mariborinfo.com/novica/kronika/zakonski-par-vec-kot-600-krat-ukanil-usluzbence-upravne-enote/162339
Uslužbence upravne enote sta namenoma spravljala v zmoto, da so ti v javni listini in knjigi potrdili nekaj lažnega. Po oceni policistov sta si pridobila vsaj 57.000 evrov premoženjske koristi.

Kot so sporočili mariborski policisti, sta osumljena med 1. januarjem 2015 in 21. februarjem 2018 na upravni enoti vsaj 631-krat za 545 različnih oseb sama ali z dajanjem navodil fizičnim osebam spravila pristojni organ – uslužbence upravne enote - v zmoto in s tem dosegla, da so ti v javni listini in knjigi potrdili nekaj lažnega, kar naj bi bil dokaz v pravnem prometu.

Po besedah policije sta sama ali v sostorilstvu na upravno enoto organizirala predajo oziroma sama predložila obrazce o prijavi začasnega prebivališča z dovolilom za prijavo, v katerih je bilo lažno navedeno, da bodo fizične osebe začasno prebivale v nastanitvenem objektu čeprav sta vedela, da navedene osebe nimajo namena začasno prebivati v nastanitvenem objektu, in tam tudi niso prebivale, saj bi bilo to v nasprotju z dosežnim dogovorom, hkrati pa tega niso dopuščale niti nastanitvene kapacitete.

Na opisan način sta zakonca dosegla, da so uslužbenci upravne enote fizičnim osebam na podlagi neresničnih podatkov stanodajalca izdali potrdila o prijavi začasnega prebivališča ter jih vpisali v Register stalnega prebivalstva Republike Slovenije.
zamo

OdgovorNapisal/-a marcni_pubec » 26 Mar 2018, 22:25

Klasični šiptarski posli. Jih preveč poznam da bi se čudil. Če se samo spomnim kako je tisti čefur iz Maribora na MMC razlagal kako je nategnil državo za par 100k evrov :stoned: , za v rubriko poljudnoznanstveni članki, potem tole z ilirskimi brati sploh ni čudno.
marcni_pubec

OdgovorNapisal/-a ViolaMB » 27 Mar 2018, 19:06

Maribor najmanj razvita mestna občina v Sloveniji. Katera regija je najbolj in katera najmanj sploh ni treba ugibati! :down:

https://mariborinfo.com/novica/politika-in-gospodarstvo/maribor-najmanj-razvita-mestna-obcina-v-sloveniji/162969
Uporabniški avatar
ViolaMB

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na RAZNO 

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot], jame in 4 gostov