Kam gre ta svet...

Re: Kam gre ta svet...

OdgovorNapisal/-a guano » 04 Maj 2018, 15:37

cikal napisal/-a:
nikita1970 napisal/-a:Malo hud izbor besed, ampak jaz res ne bi imel nič proti, če bi si lahko s kakšnim filtrom skril njene članke. V osnovi že zaradi tega članka
http://www.rtvslo.si/zabava/glasba/najb ... del/196625

Wtf??? Legenda babja :lol:

Kdo se vse danes izdaja za novinarja in/ali glazbenega kritika...pa še to na mediju kateri ne bi obstajal če ne bi živel od prisilno pobranega davka in donacij iz proračuna.[/quote]

baba je na vseh področjih "dobro" podkovana. čakaj da se spusti v nogometne vode. drugače pa če nimate kaj za delat je kanal tega tipa na jewtubu idealn za preganjanje dolgčasa.
“Far Right” The Musical - Parody by Daniel the Spaniel
https://m.youtube.com/watch?v=RcWk640Rjq0[/quote]

ona je tipični produkt jajčec iz močvirja....zato pa je slovenija, mala švica.....mamu vam jebem koliščarsko, vključno s vsemi pred(ho)dniki
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a pizdek » 06 Maj 2018, 07:01

Novinarji so najhujši ološ. Samo poglejte kje vse so zaposleni bivši poptvejevci (Musar, Lajovic,..). In potem naj medijem verjamemo, da so nevtralni? Da poročajo pošteno?

Kajovicka pa je itak zafrustrirana feministka.
pizdek

OdgovorNapisal/-a zamo » 07 Maj 2018, 14:37

samooklicana 'ultra levicarka', ki bi drugace mislece sodelavce likvidirala in pometala v jame :lol:

Izjava o hujskaškem, sovražnem govoru Kaje Sajovic, sodelavke MMC RTV SLO in poziv k odstopu vodstva RTV
http://www.znp.si/medijske-razprave/290--izjava-o-hujskaskem-sovraznem-govoru-kaje-sajovic-sodelavke-mmc-rtv-slo-in-poziv-k-odstopu-vodstva-rtv
zamo

OdgovorNapisal/-a guano » 07 Maj 2018, 15:06

zamo napisal/-a:samooklicana 'ultra levicarka', ki bi drugace mislece sodelavce likvidirala in pometala v jame :lol:

Izjava o hujskaškem, sovražnem govoru Kaje Sajovic, sodelavke MMC RTV SLO in poziv k odstopu vodstva RTV
http://www.znp.si/medijske-razprave/290--izjava-o-hujskaskem-sovraznem-govoru-kaje-sajovic-sodelavke-mmc-rtv-slo-in-poziv-k-odstopu-vodstva-rtv

sicer je ova kaja totalni podn...ampak ko vidim podpisanega vinka vasleta, me tudi mine sploh čitat
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a cikal » 08 Maj 2018, 19:46

guano napisal/-a:
zamo napisal/-a:samooklicana 'ultra levicarka', ki bi drugace mislece sodelavce likvidirala in pometala v jame :lol:

sicer je ova kaja totalni podn...ampak ko vidim podpisanega vinka vasleta, me tudi mine sploh čitat

ista ekipa so vsi ti ljudje. kaviar in šampanjec jejo in pijejo skupaj po "top" lj lokalih.
cikal

OdgovorNapisal/-a cikal » 08 Maj 2018, 20:30

američani odstopili od iranskega jedrskega sporazuma. židovski uspeh.

namesto kenijskega princa je zdaj pač trump lutka.

Slika
cikal

OdgovorNapisal/-a cikal » 08 Maj 2018, 21:48

židi spet obstreljujejo okolico damaska. ovi feg od phora je že odprl šampanjec? upam da iran vseh 10.000 balističnih raket izstreli na smrade!

alternativa jewtubu...ljudje in posnetki, ki so cenzurirani se po večini najdejo na tem portalu.

https://www.bitchute.com/
cikal

OdgovorNapisal/-a donkey » 09 Maj 2018, 08:28

Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a zamo » 10 Maj 2018, 01:48

cikal napisal/-a:židi spet obstreljujejo okolico damaska. ovi feg od phora je že odprl šampanjec? upam da iran vseh 10.000 balističnih raket izstreli na smrade!

alternativa jewtubu...ljudje in posnetki, ki so cenzurirani se po večini najdejo na tem portalu.

https://www.bitchute.com/

ze par ur se medseboj tolcejo izraelska in sirska vojska.
zamo

OdgovorNapisal/-a cikal » 14 Maj 2018, 18:45

židi na veliko radirajo palestince. načeloma me boli kurac ker si zaslužijo eni druge. kot vedno do zdaj je pa iz strani zahoda to upravičeno. kao tota raja z fračami ogroža življenja podgan mislim židov. istočasno v sosednji državi ta isti umazani zahod oborožuje najbolj skrajne živali na tem planetu. škoda, da maribor ni prestolnica slovenije. stavim, da bi se do zdaj našla kritična masa in akcijala okrog podganjega in ameriškega veleposlaništva. če sem na kaj ponosn v mariboru je to naš klub in pa maltretiranje podgan skozi vso zgodovino. kot otrok pa tud v enem odraslem obdobju svojega življenja sem imel žide za ubog narod kateremu je treba pomagat. preziral sem švabe in njihova dejanja. prebral kar nekaj knjig na temo vojnih taborišč iz druge svetovne vojne in si pač ustvaril mnenje da je to bilo bolano kaj se je delalo z tem folkom. nisem razumel zakaj se jih je skozi zgodovino tako tretiralo. v bistvu niti nisem imel kje zvedet. zdaj vem ker nam sodobn čas to omogoča. menjam deset naslovov prvaka da se to gamad iztrebi. sramota! ova kurvetaša ivanka poročena z židom se nasmejana nastavlja objektivom, istočasno pa par kilometrov vstran na veliko pobijajo ljudi z fračami. leto dni nazaj pa je fotru jokala kako grd je GOSPOD ASAD in kako pobija “nedolžno prebivalstvo”. ata pa malo šel radirat po siriji. zaradi tistih jebenih napadov pred letom je skoraj padel deir ez-zor in če bi takrat padel bi bilo marsikaj na bojišču danes drugače. komaj čakam da kitajci z rusi začnejo kolo vodit pa da se računi poravnajo. upam da bom dovolj dolgo živ pa dobil v kaki moderni plinski družbi nadzor nad stiskanjem gumba.
cikal

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 14 Maj 2018, 19:24

:up: Se strinjam z zapisanim. Židje so trenutno največje zlo v današnjem času oz. židi so nacisti 21. stoletja. Edina pot za mir je, da se jim odvzame "podarjeno" državo in ko se bodo potem začeli bunit/upirat, jih lepo polovit, pa ima Evropa vsaj eno kurilno sezono zastonj. Tak čez palec, jih je okoli 15 milijonov samo ( po celem Svetu ) oz. 0,2-0,3% ( 2-3 promila ) celotne populacije, a jebejo celi Svet :evil: Prav iščejo batine. In si jih bodo tudi zaslužli in jih dobili, ko bo ostali večini prekipelo...

Se tudi sam spomnim, ko sem gledal kot osnovnošolec Šindlerjev seznam v kinu ( s šolo ). Tak žalosten film in prav sočustvoval sem z Židi. A, če bi ga šel zdaj še enkrat gledat, bi se sredi dvorane začel dret, skuri podgano pokvarjeno, samo kolji dalje, brez milosti, to sploh niso ljudje, to so podgane, ki nas bodo preplavile in uničile.

Kak se cajti spreminjajo.
Zadnjič spremenil Leteči Golman, dne 14 Maj 2018, 19:59, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a mbfc » 14 Maj 2018, 19:36

Z marsičem se strinjam. Edino mislim, da s Kitajci kot neko vodilno silo ne bo ravno kaj dosti boljše. Ker ti so šele svinje ..
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a guano » 14 Maj 2018, 19:40

mbfc napisal/-a:Z marsičem se strinjam. Edino mislim, da s Kitajci kot neko vodilno silo ne bo ravno kaj dosti boljše. Ker ti so šele svinje ..

kitajci ne bodo nikdar vodilna politična sila, v smislu teroriziranja celega sveta, niti imajo take želje, cilje, niti jim bodo rusi to dovolili.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a cikal » 14 Maj 2018, 19:45

mbfc napisal/-a:Z marsičem se strinjam. Edino mislim, da s Kitajci kot neko vodilno silo ne bo ravno kaj dosti boljše. Ker ti so šele svinje ..
se strinjam in vem da so kitajci zajebani. ampak za maščevanje tej usa-israhell-saudi navezi sem pripravljen to požret. leteči golman pri meni ni več osnovnih pogojov, da bi zalaufo film z tematiko ubogih judov kaj šele da bi vzdržal do polovice:).
cikal

OdgovorNapisal/-a mbfc » 14 Maj 2018, 19:46

Kaj te vem, meni so pujsi. Pa ko gledam kako po Afriki delajo me lepo mine veselje.
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a cikal » 14 Maj 2018, 19:46

guano napisal/-a:

kitajci ne bodo nikdar vodilna politična sila, v smislu teroriziranja celega sveta, niti imajo take želje, cilje, niti jim bodo rusi to dovolili.

računam na to da bodo rusi tisti kitajci bodo pač zraven da bo fix dominacija. rusi bojo pamet, kitajci pa mišica...saj veš kako to deluje v podzemlju:)
cikal

OdgovorNapisal/-a suvereno » 14 Maj 2018, 20:01

Leteči Golman napisal/-a:Tak čez palec, jih je okoli 15 milijonov samo ( po celem Svetu ) oz. 2-3% celotne populacije.

Kak si to zdaj mislil? :mrgreen:
Uporabniški avatar
suvereno

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 14 Maj 2018, 20:10

suvereno napisal/-a:
Leteči Golman napisal/-a:Tak čez palec, jih je okoli 15 milijonov samo ( po celem Svetu ) oz. 2-3% celotne populacije.

Kak si to zdaj mislil? :mrgreen:

Ti si napisal ob 20:01 komentar, moj pa je popravljen ob 19:59. Jebat ga, ko delam še 100 drugih stvari zraven, pa sem se za eno decimalko zjebal. Promili je pravilno.
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a suvereno » 14 Maj 2018, 20:34

Promili znajo biti zajebana stvar ja :mrgreen: Malo heca mora bit :D
Uporabniški avatar
suvereno

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 14 Maj 2018, 20:39

:mrgreen: :up: ;)
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a cikal » 14 Maj 2018, 21:28

da še malo zagnjavim. politika mi je postala strast oz. je že nekaj časa pa mi razn tukaj zdaj pa na par tujih portalih ni ostalo več dosti maneverskega prostora, ker me uredniki hitro demokratično blokirajo. ameriški politiki in mediji so v boju z namišljenimi zunanjimi sovražniki bolj složni kot severno korejci. domači teren pa je povsem druga zgodba. diametralno nasprotje. še bolj fascinantno pa je da so pri zunanji politiki z američani složni tud zahodni politiki in mediji. čeprav mi od tega nimamo popolnoma nič. katero koli stranko bomo izvolili mi, italiani, francozi, portugalci.....vsi bodo igrali tako kot američani. njih pač izraelci pa saudijci natepavajo. nemočn je folk z volitvami. mogoče je edina rešitev v bližnji prihodnisti, da postanemo fridom fajteri, podobni tistim katere ti zahodni mediji in politiki postavljajo za vzor nam butlom. da jih z njihovim zdravilom pozdravimo. dokler ne bodo umirali otroci teh novinarjev in politikov tako dolgo bo pač trbet vso to sranje. druge rešitve ni. trumpov slogan drejn d svemp je dober. se ga pa ne da realizirat brez vojne proti tej vzvišeni garnituri, ker jih je enostavno preveč, da bi se dalo na lep način to porihtat. pol bo spet kakih 50let mir dokler se ne ustvari nova garnitura za linč.
cikal

OdgovorNapisal/-a izi » 15 Maj 2018, 06:47

mosad že bere forum. :smoking:
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a cikal » 15 Maj 2018, 08:06

izi napisal/-a:mosad že bere forum. :smoking:

Gospod ASAD pa jaz jih pozdravljama.:)

Slika
cikal

OdgovorNapisal/-a Vitja Miler » 15 Maj 2018, 08:32

Ima se, može se.

https://www.vecer.com/zda-v-varnostnem- ... zi-6470336

ZDA so po navedbah diplomatov blokirale osnutek izjave, v kateri naj bi Varnostni svet ZN na seji danes pozval k neodvisni preiskavi ponedeljkovega nasilja na meji med območjem Gaze in Izraelom. Po zadnjih podatkih je v njem umrlo 58 Palestincev.
Uporabniški avatar
Vitja Miler

OdgovorNapisal/-a guano » 15 Maj 2018, 08:39

jenkijevska gamat v spregi s hebrejci se delajo norca iz celega sveta, eu podložniki na čelu z angleži pa jim riti ližemo
Uporabniški avatar
guano

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na RAZNO 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov