Balkan

Re: Balkan

OdgovorNapisal/-a liki » 22 Jul 2015, 12:40

guano napisal/-a:
Master napisal/-a:Pa normalno, da je možno, možno je že, da se danes kaki muslič najde, pa naredi kako pizdarijo. Sej jih mamo že zdaj dosti v državi, tudi bosanci so v IS. Celo neki slovenci.

Da pa zdaj, ker je na drugem koncu sveta, 10 km od sirske meje, počla bomba, trdimo, da so že v Evropi in celo na Balkanu začeli z akcijami, je pa malo hecno. Tak ko si reko, vsak muslič je lahko IS, se pravi so od nekdaj praktično v vsaki državi sveta.

Tote čudne Guanotoce linke, pa tak nima smisla komentirati.

zakaj pa jih vedno znova komentiraš ? :idea:

@Liki, iz dneva dan si bolj čudn, zdaj al je vročina, al pa te je odmoderatorstvo tak iztirilo...
...al je nekaj čisto tretjega....al pa komaj zdaj kažeš svoj pravi jaz....torej se začenjaš kazat v vsej svoji "veličini".

Čakaj malo, ti v vseh teh vpisih namiguješ v smislu "bojte se". Jaz sem ti samo v tem tonu odgovoril. In ne obračaj zadev na odmoderatorstvo, ker s tem nima nobene veze. Oz. ima toliko da se prilagajam sedaj veljavnemu načinu komuniciranja na tem forumu, ki ga tako ali tako ti diktiraš.

Sprememba pri moji komunikaciji je tolikšna, kot se je spremenil forum. Nič več.
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a donkey » 22 Jul 2015, 12:43

:smoking:
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a guano » 22 Jul 2015, 12:49

liki napisal/-a:
guano napisal/-a:
Master napisal/-a:Pa normalno, da je možno, možno je že, da se danes kaki muslič najde, pa naredi kako pizdarijo. Sej jih mamo že zdaj dosti v državi, tudi bosanci so v IS. Celo neki slovenci.

Da pa zdaj, ker je na drugem koncu sveta, 10 km od sirske meje, počla bomba, trdimo, da so že v Evropi in celo na Balkanu začeli z akcijami, je pa malo hecno. Tak ko si reko, vsak muslič je lahko IS, se pravi so od nekdaj praktično v vsaki državi sveta.

@Liki, iz dneva dan si bolj čudn, zdaj al je vročina, al pa te je odmoderatorstvo tak iztirilo...
...al je nekaj čisto tretjega....al pa komaj zdaj kažeš svoj pravi jaz....torej se začenjaš kazat v vsej svoji "veličini".

Čakaj malo, ti v vseh teh vpisih namiguješ v smislu "bojte se". Jaz sem ti samo v tem tonu odgovoril. In ne obračaj zadev na odmoderatorstvo, ker s tem nima nobene veze. Oz. ima toliko da se prilagajam sedaj veljavnemu načinu komuniciranja na tem forumu, ki ga tako ali tako ti diktiraš. Sprememba pri moji komunikaciji je tolikšna, kot se je spremenil forum. Nič več.

ne namigujem "bojte se", temveč zgolj lepim linke v katerih je moč zaslediti potencialno nevarnost....ti pa si začel s posti tipa:

Že zabijam deske na oknih mojega stanovanja in po službi grem po zaloge hrane za vsaj en mesec in se potem ne premaknem več iz stanovanja...Mimogrede, baje je tudi morija na naših cestah, se ne vsedem več v avto....

ps. zadnji dve vrstici pa ne mislim kometirat, ker sta skrajno žaljivi in sem nad teboj resnično razočaran (če bi nekaj takega napisal neki master ali ostali čudaki ne bi niti trznil, tebe sem pa res bolj cenil, vidim, da sem se motil...pa nič hudega, ni prvič in ne zadnjič da se človek zmoti. Toliko od mene. Nadaljevanje debate je popoln nesmisel...in tudi v bodoče se bo večini debatam poskušal izogniti. Na forumu bom sodeloval le še s kakim linkom, vi pa kar veselo nadaljujte z napadi. Lp
Zadnjič spremenil guano, dne 22 Jul 2015, 12:50, skupaj popravljeno 1 krat.
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a ElTorro » 22 Jul 2015, 12:50

starosta napisal/-a:
ElTorro napisal/-a:Teroriste imaš v vseh veroizpovedih....recimo tudi hindujske (Tamilski Tigri)....imaš tudi ateistične (Rdeče brigade, Fakcija rdeče armade, 17. november). Vera je zgolj eno od orodij, s katerimi rekrutirajo nove člane...

Tu si se pa zmoto!

Resno? Katera od pomembnejših religij pa je tako sveta, da ne pozna terorizma (upam, da ne boš rekel krščanstvo)?

Morda budizem ali konfucijanizem (če ga šteješ za religijo)....pa še to bi ziher kaj našel, če bi šel googlat...
ElTorro

OdgovorNapisal/-a liki » 22 Jul 2015, 12:54

guano napisal/-a:
liki napisal/-a:
guano napisal/-a:

Čakaj malo, ti v vseh teh vpisih namiguješ v smislu "bojte se". Jaz sem ti samo v tem tonu odgovoril. In ne obračaj zadev na odmoderatorstvo, ker s tem nima nobene veze. Oz. ima toliko da se prilagajam sedaj veljavnemu načinu komuniciranja na tem forumu, ki ga tako ali tako ti diktiraš. Sprememba pri moji komunikaciji je tolikšna, kot se je spremenil forum. Nič več.

ne namigujem "bojte se", temveč zgolj lepim linke v katerih je moč zaslediti potencialno nevarnost....ti pa si začel s posti tipa:

Že zabijam deske na oknih mojega stanovanja in po službi grem po zaloge hrane za vsaj en mesec in se potem ne premaknem več iz stanovanja...Mimogrede, baje je tudi morija na naših cestah, se ne vsedem več v avto....

ps. zadnji dve vrstici pa ne mislim kometirat, ker sta skrajno žaljivi in sem nad teboj resnično razočaran (če bi nekaj takega napisal neki master ali ostali čudaki ne bi niti trznil, tebe sem pa res bolj cenil, vidim, da sem se motil...pa nič hudega, ni prvič in ne zadnjič da se človek zmoti. Toliko od mene. Nadaljevanje debate je popoln nesmisel...in tudi v bodoče se bo večini debatam poskušal izogniti. Na forumu bom sodeloval le še s kakim linkom, vi pa kar veselo nadaljujte z napadi. Lp

A misliš da ti pa ne žališ, ko mi na vsak vpis kontriraš z "da je vročina vdarila", "plačanec" in podobno? In to ko čisto normalni vpis napišem, samo pač vsebinsko ni na isti valovni dolžini s tabo?

In moj sarkastični odgovor se je nanašal na tvoj "aja, beograd ni balkan...pa celih 500 km je od maribora...nima nam kaj bit." v kombinaciji z debate izpred dveh dni glede tistega samomorilskega napada v Turčiji.
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a starosta » 22 Jul 2015, 13:03

ElTorro napisal/-a:
starosta napisal/-a:
ElTorro napisal/-a:Teroriste imaš v vseh veroizpovedih....recimo tudi hindujske (Tamilski Tigri)....imaš tudi ateistične (Rdeče brigade, Fakcija rdeče armade, 17. november). Vera je zgolj eno od orodij, s katerimi rekrutirajo nove člane...

Tu si se pa zmoto!

Resno? Katera od pomembnejših religij pa je tako sveta, da ne pozna terorizma (upam, da ne boš rekel krščanstvo)?

Morda budizem ali konfucijanizem (če ga šteješ za religijo)....pa še to bi ziher kaj našel, če bi šel googlat...

Napisal si " v vseh veroizpovedih" in na to sem ti napisal da se motiš.

Zdaj pa govoriš o pomembnejših (sklepam, da misliš na najštevilčnejše)! Pomembnejše oz. vse je pa OGROMNA razlika!!!!
Uporabniški avatar
starosta

OdgovorNapisal/-a guano » 22 Jul 2015, 13:06

liki napisal/-a:A misliš da ti pa ne žališ, ko mi na vsak vpis kontriraš z "da je vročina vdarila", "plačanec" in podobno? In to ko čisto normalni vpis napišem, samo pač vsebinsko ni na isti valovni dolžini s tabo?

In moj sarkastični odgovor se je nanašal na tvoj "aja, beograd ni balkan...pa celih 500 km je od maribora...nima nam kaj bit." v kombinaciji z debate izpred dveh dni glede tistega samomorilskega napada v Turčiji.

To je velika LAŽ !!! Večje na tem forumu od nobenega uporabnika nisem prebral.

ps.vročino sem omenil po tvojem žaljivem postu in še to sem napisal, da ne vem ali ali...

Toliko in s tem zdaj (ker to je višek nesramnosti), dokončno končujem debato.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a liki » 22 Jul 2015, 13:20

guano napisal/-a:
liki napisal/-a:A misliš da ti pa ne žališ, ko mi na vsak vpis kontriraš z "da je vročina vdarila", "plačanec" in podobno? In to ko čisto normalni vpis napišem, samo pač vsebinsko ni na isti valovni dolžini s tabo?

ps.vročino sem omenil po tvojem žaljivem postu in še to sem napisal, da ne vem ali ali...

Da ne bom kje začel vleči na plano debate iz zaprtega dela foruma, zaradi katere sem tudi zaključil z moderiranjem...
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a guano » 22 Jul 2015, 13:36

liki napisal/-a:
guano napisal/-a:

Da ne bom kje začel vleči na plano debate iz zaprtega dela foruma, zaradi katere sem tudi zaključil z moderiranjem...

Daj prosim javno objavi moj post kjer sem napisal, DA SI PLAČANEC. In nadalje ali misliš, da sploh bi bil moderator, če bi to mislil o tebi ???? Kake so zdaj to neumnosti. Sem ti že na PM takrat odgovoril, da je to nemunost, pa si mi odgovoril, da je tako pač misliš, glede na moje vpise...itd, in sem ti lepo napisal, da je očitno to zraslo samo v tvoji glavi in da nikdar ni bilo iz moje strani govora o temu...in zdaj spet očitno nadaljuješ s tem. (UF)

Ostalo vse prosim na pm....čeprav ne vem, kaj naj sploh še rečem.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a ElTorro » 22 Jul 2015, 14:04

liki napisal/-a:
guano napisal/-a:

Dvomim, da je komu na tem forumu treba dokazovati, da so žaljivke običajen način guanotovega komuniciranja.....
ElTorro

OdgovorNapisal/-a hsge » 22 Jul 2015, 14:12

Lies, all lies :) to je vse politični konstrukt :)
hsge

OdgovorNapisal/-a guano » 22 Jul 2015, 14:18

ElTorro napisal/-a:Dvomim, da je komu na tem forumu treba dokazovati, da so žaljivke običajen način guanotovega komuniciranja.....

Če si prešprical...samo zate še enkrat.
Z večino komuniciram normalno, kot vsi. Z vami parimi osebki (glej lestvico - in ki se vedno znova vpiknete v čist vsak moj post - beri provocirate), pa ni moč drugače komunicirati, kot tako kot komuniciram. Pravzaprav še premalo agresivno...

ps. in glej ga zlomka, ponovno se eden za drugim oglašate, čeprav je debata med menoj in likijem,
in močno dvomim, da vas je on pozval "na pomoč"...ne,... pač po stari navadi spet provocirate...
in potem se čudite in guano je taki pa taki...klasična gamat pač. ni druge.

pps. vsi ki me osebno poznajo vedo da sem čisto ok, in prijateljev in znancev imam malo morje...tudi iz tega foruma...in da nikdar ne začenjam nobenih sranj, kvečjemu mirim, če kdaj pride do česa....tako tudi na forumu, nikdar ne začnem s sranjem, ne pustim se pa jebat v glavo, in ko začutim, da me nekdo vedno znova jebe v glavo, potem mu povem kar mu gre...moj edini problem je, da ne znam nehat...ne pa da sranje delam.
Zadnjič spremenil guano, dne 22 Jul 2015, 14:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a hsge » 22 Jul 2015, 14:24

res je. midva sva te neizmerno užalila, ti pa si prevdarno, mirno, predvsem pa brez žaljivk odgovoril. :lol: hvala, da si tako milostljiv. mislim, da si te dobrote ne zasluživa. :lol:
hsge

OdgovorNapisal/-a Master » 22 Jul 2015, 14:26

Guano, ti z vsakim komuniciraš na isti način. Jaz nisem še nikdar zasledil, da bi te Bik kdaj osebno žalil. Če se kdo s tabo ne strinja, je v tisti tvoji lestvici. Vemo kako komuniciraš z vsemi temi. Mene, do nedavnega, ni bilo zraven, sem pa očitno zdaj že, ker si že parkrat napisal zelo žaljivo repliko, na poste drugih. Pa vse kaj sem jaz tebi grdega napisal, je blo to, da se s tabo nisem strinjal!!
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a guano » 22 Jul 2015, 14:27

hsge napisal/-a:res je. midva sva te neizmerno užalila, ti pa si prevdarno, mirno, predvsem pa brez žaljivk odgovoril. :lol: hvala, da si tako milostljiv. mislim, da si te dobrote ne zasluživa. :lol:

oprosti če za vas par posameznikov napišem, da ste gamat, to ni nobena žaljivka, temveč dejstvo. žal.

@ master...seveda si se moral oglasit...ajmo še dva...da bo ekipa popolna (vedno znova istih pet-šest) sploh ni evidentno.
in nadalje, bik me je najbolj užalil (od vseh vas), ko je napisal, da je 500 € prejemkov čisto dovolj za normalno življenje,
...to je velika žalitev za vse. večje žalitve skorajda ni.

zame konec debate. prijeten dan. :maribor2:
Zadnjič spremenil guano, dne 22 Jul 2015, 14:32, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Master » 22 Jul 2015, 14:32

guano napisal/-a:
hsge napisal/-a:res je. midva sva te neizmerno užalila, ti pa si prevdarno, mirno, predvsem pa brez žaljivk odgovoril. :lol: hvala, da si tako milostljiv. mislim, da si te dobrote ne zasluživa. :lol:

oprosti če za vas par posameznikov napišem, da ste gamat, to ni nobena žaljivka, temveč dejstvo. žal.

@ master...seveda si se moral oglasit...ajmo še dva...da bo ekipa popolna (vedno znova istih pet-šest) sploh ni evidentno.

Kak, če pa jaz sploh nisem v Ekipi?!! Ale sem že napredoval??

Glej, meni je zanimivo, da se na forumu mnenja krešejo, pa, da se ne strinjamo z vsem. To je bit vsega. Pa zaradi tega, ker se z nekom ne strinjam, še ni gamat in idiot
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a donkey » 22 Jul 2015, 14:38

300 kosmetih medvedov ste posrečeni :smoking:
Priponke
mhm.jpg
mhm.jpg (65.64 KiB) Videno 2491 krat
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a guano » 22 Jul 2015, 14:42

Evo predlog za en test...vas 6-7 bom blokiral, pa bomo vidli, če se bom s kom drugim "zgrabil"....jaz trdim da no way.

torej: torro, hsge, master, dixi, t-h-o-r, marpurger, dejanMB greste na "seznam sovražnikov",
kar avtomatično pomeni, da vam ne bom repliciral, in seveda isto pričakujem tudi od vas...pač kot da ne obstajam.

bo šlo ? sprejmete ?
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a hsge » 22 Jul 2015, 14:50

pa ded ti si se že z 90% foruma skrego, pa še takrat nisi mel nobenega spiska al ekipe al kaj pač maš. ampak se strinjam, mi vsi smo čudni, s tabo je vse vredu.
hsge

OdgovorNapisal/-a Master » 22 Jul 2015, 14:55

Preveč resno jemlješ ti to
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a ElTorro » 22 Jul 2015, 16:52

guano napisal/-a:

in nadalje, bik me je najbolj užalil (od vseh vas), ko je napisal, da je 500 € prejemkov čisto dovolj za normalno življenje,
...to je velika žalitev za vse. večje žalitve skorajda ni.

zame konec debate. prijeten dan. :maribor2:

To, da si funkcionalno nepismen, je bolj tvoj problem kot moj....da pa citiraš stvari izven konteksta da me diskreditiraš pa.....ne vem, se počutiš na nek način ogroženega, ali kaj te tako skrbi?

Saj bo šlo.....malo zadihaj, izmisli si kakšno novo žaljivko (dosedanje se me, žal, niso kaj posebej dotaknile), rukni pir ali dva....samo ne tekme gledat, ker te bo še bolj v slabo voljo spravla.
ElTorro

OdgovorNapisal/-a guano » 24 Jul 2015, 01:03

Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a guano » 25 Jul 2015, 15:53

Turčija je vstopila v vojno z Islamsko državo

http://www.delo.si/svet/krize/turcija-j ... rzavo.html

Slika
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a fufa. » 28 Jul 2015, 18:18

Evo vam en res super intervju s tapravim Balkancem - http://lupiga.com/intervjui/svjetski-mega-car-rambo-amadeus-sta-sad-serete-jeste-li-svi-jednoglasno-glasali-za-kapitalizam-i-nacionalizam
Za razmislit. In seveda tudi za nasmejat.
I'm not saying I'm Wonder Woman, I'm just saying nobody has ever seen me and Wonder Woman in a room together.
Uporabniški avatar
fufa.

Kraj: 48°12′N 16°22′E

OdgovorNapisal/-a Damc » 29 Jul 2015, 08:33

http://www.index.hr/black/clanak/skanda ... 33314.aspx

Poglejte video in zbrko med številkama 21 in 27. huda...Prvo sem mislil, da so se samo zmotili pol pa pride naslednja kroglica......
"Do not abuse me with your different opinion!" - Caitlin Burley
Uporabniški avatar
Damc

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na RAZNO 

Kdo je na strani

Po forumu brska: Bing [Bot], niko in 3 gostov