Kenan Pirić

Re: Kenan Pirić

OdgovorNapisal/-a berlusconi » 16 Dec 2017, 09:28

Problem je, da drvi ni slab igralec... A jebiga...nekje narava da nekje vzame.
berlusconi

OdgovorNapisal/-a El Grande » 01 Jan 2018, 21:10

Uporabniški avatar
El Grande

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a izi » 02 Jan 2018, 09:23

še dobro, da pri nas odpovejo tekme, če sneži.
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a purplehaze » 02 Jan 2018, 13:49

mors bit pa resn klub, da ne das v pogodbo da igralci ne smejo smucat pa to :)
purplehaze

OdgovorNapisal/-a Samo » 02 Jan 2018, 13:53

No, temu bi težko reko smučanje. :D
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 02 Jan 2018, 13:57

pa ovo klizavo jebote on
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a liki » 02 Jan 2018, 14:07

Podpisal je za nas in se je odločil, da se bo čim prej prilagodil življenju v Sloveniji... :D
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 02 Jan 2018, 14:12

Liki, ampak se je na napačen način odločo, da se bo prilagajal življenju tukaj. Ker ko bo začela pogodba z nami veljat bo on bolj malo vido skije. :D
aLeen7

OdgovorNapisal/-a liki » 02 Jan 2018, 15:07

aLeen7 napisal/-a:Liki, ampak se je na napačen način odločo, da se bo prilagajal življenju tukaj. Ker ko bo začela pogodba z nami veljat bo on bolj malo vido skije. :D

Ne, ne, nisi me razumel. Za bosance še vedno velja enačaj “Slovenci = skijaši”. Pa Pirić hoče postati “Slovenac”... :D
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a tomecp » 02 Jan 2018, 16:21

purplehaze napisal/-a:mors bit pa resn klub, da ne das v pogodbo da igralci ne smejo smucat pa to :)
Ti to resno al cinizem? [emoji14] Tip se je ja v "gojzerjih" probal pelati po ravnem! [emoji13] Res pa je, da nisem na tekočem kaj bi naj beseda skijanje pomenila v Bosni.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!
Uporabniški avatar
tomecp

OdgovorNapisal/-a matejger » 27 Jan 2018, 13:29

Torej bo Kenan verjetno 2 golman, kajti Handa ima pogodbo do 2019, kolikor sem sedaj pogledal.
Ali je pri handi podobno kot pri šulerju, da se bo po tej sezoni odločil ali bo oddelal pogodbo do konca...
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a Samo » 27 Jan 2018, 13:54

Po mojem to kot odločevalec težko oceniš. V idealnem svetu pripelješ novega, ko drugi neha oziroma gre, pa nimaš nepotrebnih stroškov. V realnosti pa... Kaj če mu ne bo šlo takoj od začetka? Kaj, če mu sploh ne bo šlo pri nas? Kaj, če se poškoduje (eden ali drugi)?

Jaz mislim, da je fejst odvisno od tega, kako se bo vklopil. Vseeno je drugače, kot pri branilcih, ker mi na poziciji vratarja dejansko trenutno nimamo resne alternative Handanoviću.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a MB-M » 29 Jan 2018, 10:38

Po moji oceni bo Handanovič oddelal pogodbo do konca, vendar kot drugi vratar v sezoni 2018/2019. On je toliko inteligenten in korekten, da bo verjetno sprejel to vlogo. Za tem, pa bo durgi golman verjetno Irgolič.
MB-M

OdgovorNapisal/-a liki » 29 Jan 2018, 11:41

Kenan v Maribor zagotovo ne prihaja, da bi sedel na klopi. Zaho ni plačal takšne odškodnine, da bi si zagotovil nekoga za rezervno klop.

Jaz pri Handanoviču vidim dve možnosti:

- poleti se bo upokojil. Vem, da je on že želel zaključiti, pa je nadaljeval ker nismo našli prave alternative. To podaljšanje pogodbe po uvrstitvi v LP za še naslednjo sezono pa je pravzaprav posebna nagrada njemu za ves prispevek, ki ga je prinesel našemu klubu.
- bo še počakal z upokojitvijo vsaj pol leta (mogoče tudi celo sezono), sprejel vlogo back-upa z posebnim statusom na treningih in mogoče že kakšno vlogo pri treniranju vratarjev mlajših kategorij. Branil pa ne bo več razen če se zgodba s Piričem na vratih ne bi odvila tako, kot se pričakuje.

Sem pa osebno prepričan, da v naslednji sezoni ne bo več naš prvi golman.
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a guano » 29 Jan 2018, 11:46

liki napisal/-a:Kenan v Maribor zagotovo ne prihaja, da bi sedel na klopi. Zaho ni plačal takšne odškodnine, da bi si zagotovil nekoga za rezervno klop.

- poleti se bo upokojil. Vem, da je on že želel zaključiti, pa je nadaljeval ker nismo našli prave alternative. To podaljšanje pogodbe po uvrstitvi v LP za še naslednjo sezono pa je pravzaprav posebna nagrada njemu za ves prispevek, ki ga je prinesel našemu klubu.
- bo še počakal z upokojitvijo vsaj pol leta (mogoče tudi celo sezono), sprejel vlogo back-upa z posebnim statusom na treningih in mogoče že kakšno vlogo pri treniranju vratarjev mlajših kategorij. Branil pa ne bo več razen če se zgodba s Piričem na vratih ne bi odvila tako, kot se pričakuje.

No jaz pa ne mislim tako. Handa bo po mojem oddelal pogodbo do konca sezone 2018/19 kot prvi golman (in prav je tako)
v tem letu, pa bo Pirić spoliran v rokah Piriha in tudi Hande....verjetno pa bo tudi branil pokalne tekme, kot doslej Obradović.

ps. podobno mislim za Šulerja, da se bo poslovil šele ob izteku pogodbe
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Don » 29 Jan 2018, 11:49

liki napisal/-a:Kenan v Maribor zagotovo ne prihaja, da bi sedel na klopi. Zaho ni plačal takšne odškodnine, da bi si zagotovil nekoga za rezervno klop.

Handa bo zagotovo oddelal do konca pogodbo. Poleti bo zagotovo prva izbira in potem v kolikor, se ne pride v evropsko jesen se zna zgodit, da si bosta malo razdelila tekme, v kolikor pa pridemo noter, pa bo Kenan branil pokal in potem spomladi dobival več priložnosti.
Don

OdgovorNapisal/-a liki » 29 Jan 2018, 12:02

Don napisal/-a:

Handa bo zagotovo oddelal do konca pogodbo. Poleti bo zagotovo prva izbira in potem v kolikor, se ne pride v evropsko jesen se zna zgodit, da si bosta malo razdelila tekme, v kolikor pa pridemo noter, pa bo Kenan branil pokal in potem spomladi dobival več priložnosti.

Dobro, seveda ne moremo imeti istega razmišljanja. Bomo tako ali tako čez pol leta videli, kdo ima prav.

Ampak meni so takšne stvari, kot je recimo dejstvo, da Handa v sedanjih pripravah ni branil še niti minute, zelo zgovorne. Pa bi razumel, če bi recimo naši v preteklih tednih trenirali v minusu in bi bili tereni zamrznjeni, ampak dejansko je dosedanji del priprav potekal v pravzaprav spomladanskih razmerah.

Pa da se razumemo, ne teram Handeja nikamor. Če se dobro počuti in če bo še naprej volja, ga z veseljem še naprej gledam na našem golu. Samo mi logika pravi nekaj drugega...
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a Don » 29 Jan 2018, 12:07

liki napisal/-a:
Don napisal/-a:

Dobro, seveda ne moremo imeti istega razmišljanja. Bomo tako ali tako čez pol leta videli, kdo ima prav.

Ampak meni so takšne stvari, kot je recimo dejstvo, da Handa v sedanjih pripravah ni branil še niti minute, zelo zgovorne. Pa bi razumel, če bi recimo naši v preteklih tednih trenirali v minusu in bi bili tereni zamrznjeni, ampak dejansko je dosedanji del priprav potekal v pravzaprav spomladanskih razmerah.

Pa da se razumemo, ne teram Handeja nikamor. Če se dobro počuti in če bo še naprej volja, ga z veseljem še naprej gledam na našem golu. Samo mi logika pravi nekaj drugega...

Kolikor je meni znano so sedaj še porihtali tisto poškodbo iz jeseni, ko je imel podplutbo. Bilo je še boleče jeseni in sedaj niso se špilali s tem, ker tudi ni potrebe še bilo, da bi branil na tekmah.
Don

OdgovorNapisal/-a guano » 29 Jan 2018, 12:08

liki napisal/-a: Ampak meni so takšne stvari, kot je recimo dejstvo, da Handa v sedanjih pripravah ni branil še niti minute, zelo zgovorne. Pa bi razumel, če bi recimo naši v preteklih tednih trenirali v minusu in bi bili tereni zamrznjeni, ampak dejansko je dosedanji del priprav potekal v pravzaprav spomladanskih razmerah.

Ampak (če gledemo tvoje razišljanje) ali to torej pomeni, da bo spomladi branil Obradović, ker Pirića še ne bo v klubu ?
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a tantarell » 29 Jan 2018, 12:13

Pa kolikokrat handa na prijateljskih že ni branil? Večje presenečenje bi bilo, če bi pri njegovih letih večino prijateljskih bil v vratih, saj s tem samo "provociraš" njegovo poškodbo.
Uporabniški avatar
tantarell

OdgovorNapisal/-a liki » 29 Jan 2018, 13:24

guano napisal/-a:
liki napisal/-a: Ampak meni so takšne stvari, kot je recimo dejstvo, da Handa v sedanjih pripravah ni branil še niti minute, zelo zgovorne. Pa bi razumel, če bi recimo naši v preteklih tednih trenirali v minusu in bi bili tereni zamrznjeni, ampak dejansko je dosedanji del priprav potekal v pravzaprav spomladanskih razmerah.

Ampak (če gledemo tvoje razišljanje) ali to torej pomeni, da bo spomladi branil Obradović, ker Pirića še ne bo v klubu ?

Ne, ampak da že sedaj trenira po izrazito prilagojenem programu, verjetno s precej manjšo intenziteto kot prej. To pa so ponavadi jasni kazalci, da se zadeva počasi zaključuje.

Jasno je, da ima Handa zaradi starosti poseben status in da se kaj takšnega ne bi dovolilo nobenemu drugemu golmanu. Ampak ponavadi je tako, da ima tudi igralec sam besedo pri intenziteti treninga in mu je pravzaprav v interesu, da poleg treninga tudi čim več igra na tekmah. Vsaj če ti je motivacija še vedno na podobnem nivoju, kot ti je bila na vrhuncu kariere...
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a th0mas » 29 Jan 2018, 18:00

govoriš kot da handa ni na vrhuncu? kdaj je te bil boljši kot je trenutno, eni se malo preveč ubadate z leti ... :mrgreen:
th0mas

OdgovorNapisal/-a Iolaus » 29 Jan 2018, 20:22

Verjamem da bo Handa odbranil še vse evropske tekme naslednjo sezono, potem pa odvisno ali se bomo uvrstili naprej ali ne. Res dvomim da bi Zahovič zaupal najpomembnejše tekme sezone, kar enemu, ki je ravno prišel v klub.
Iolaus

OdgovorNapisal/-a liki » 29 Jan 2018, 20:33

th0mas napisal/-a:govoriš kot da handa ni na vrhuncu? kdaj je te bil boljši kot je trenutno, eni se malo preveč ubadate z leti ... :mrgreen:

Eni smo Handejevi sovrstniki... :D
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a psycho » 29 Jan 2018, 20:44

liki napisal/-a:
th0mas napisal/-a:govoriš kot da handa ni na vrhuncu? kdaj je te bil boljši kot je trenutno, eni se malo preveč ubadate z leti ... :mrgreen:

Eni smo Handejevi sovrstniki... :D

Najboljse bi znal jaz povedat,kako se pocuti vratar oziroma golman pri skoraj 40 letih... :D ;)
DUM SPIRO SPERO
Uporabniški avatar
psycho

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Igralci, Navijači 

Kdo je na strani

Po forumu brska: cenal in 9 gostov