Aljaž Cotman

Re: Aljaž Cotman

OdgovorNapisal/-a carli55 » 26 Apr 2018, 11:18

Cotman bo tretji golman po mojem!
Handa bo še igral eno sezono pa bo to vse ok drugo pa je ali je cotman sploh golman za MB ???
carli55

OdgovorNapisal/-a El Grande » 28 Apr 2018, 21:49

Danes zanesljiv.
Uporabniški avatar
El Grande

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 29 Apr 2018, 00:00

El Grande napisal/-a:Danes zanesljiv.

Zdaj sicer ne vem., ker nisem mogel bit na tekmi... zakaj je te bil tak vkopan na crti pri golu?
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a Samo » 29 Apr 2018, 00:35

Zato, ker ti pri treh brezdelnih obrambnih na pamet ne pade, da bi nasprotnikov napadalec lahmo prišel do strela...
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 29 Apr 2018, 01:11

Saj ni mel kaj pri golu. Je pa dokazal da je odličen z nogo. Sigurno pozitivna lastnost.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 29 Apr 2018, 11:51

Kar je lahko obranil, je obranil z odliko. Zato si zasluži odlično oceno.
Pri golu pa tako ali tako ni mogel nič naredit.
Uporabniški avatar
_PeRo_

OdgovorNapisal/-a bani » 29 Apr 2018, 14:23

_PeRo_ napisal/-a:Kar je lahko obranil, je obranil z odliko. Zato si zasluži odlično oceno.

Ja kak te, če sta pa koprivek in legenda napovedovala potop (SY) .
Je pa res, da je bil naprotnik prljavi Majcen in Poplatnik, sicer prvi strelec lige ;)
Uporabniški avatar
bani

OdgovorNapisal/-a ivekoprivek » 29 Apr 2018, 21:31

bani napisal/-a:
_PeRo_ napisal/-a:Kar je lahko obranil, je obranil z odliko. Zato si zasluži odlično oceno.

Ja kak te, če sta pa koprivek in legenda napovedovala potop (SY) .
Je pa res, da je bil naprotnik prljavi Majcen in Poplatnik, sicer prvi strelec lige ;)

Fasal ga je tako ali drugače, napisal sem da me je strah ko je on na golu. Nisem napovedoval da bo dobil 3, to je ob obrambi kot jo imamo in formi v kateri trenutno smo ter proti takšnemu nasprotniku res majhna verjetnost.

Reakcija ob golu me ni zadovoljila, pravi golman vedno predvideva najhuje, ampak ok samo enega je dobil, mi smo pa dali dva. Gremo naprej.
ivekoprivek

OdgovorNapisal/-a Samo » 30 Apr 2018, 15:52

Daj no, kaj je te lahko pri golu Poplatnika predvideval, če bi se pa katerikoli od naših branilcev lahko spomno pa razčisto situacijo? Poleg tega, kaj boš točno predvideval? S petih metrov te napadalec ja lahko vpraša kam ti ga naj da, če ga tak samega pustijo.
Samo

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 30 Apr 2018, 16:14

Samo napisal/-a:Daj no, kaj je te lahko pri golu Poplatnika predvideval, če bi se pa katerikoli od naših branilcev lahko spomno pa razčisto situacijo? Poleg tega, kaj boš točno predvideval? S petih metrov te napadalec ja lahko vpraša kam ti ga naj da, če ga tak samega pustijo.

:up:
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 30 Apr 2018, 16:45

Kakšen potop sem jaz napovedal? kar neki spet nabijate. Pač Cotman ni neki baš golman da bi bil prvi. Je pa zelo soliden, drugi oziroma tretji golman. Proti Triglavu je dokazal, da je odličen z nogo, saj je nekatere težke situacije zelo mirno reševal. Cajnko je trenutno boljši kot je on.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a rogozan » 30 Apr 2018, 16:52

Rahmanovič legenda napisal/-a:Kakšen potop sem jaz napovedal? kar neki spet nabijate. Pač Cotman ni neki baš golman da bi bil prvi. Je pa zelo soliden, drugi oziroma tretji golman. Proti Triglavu je dokazal, da je odličen z nogo, saj je nekatere težke situacije zelo mirno reševal. Cajnko je trenutno boljši kot je on.

No če je Cajnko tolko boljši zakaj pa te ni igral? Misliš, da našemu vodstvu ni v interesu, da igra če je boljši al majo oni pač radi malo adrenalina pa negotovosti?
rogozan

OdgovorNapisal/-a ivekoprivek » 30 Apr 2018, 18:10

Samo napisal/-a:Daj no, kaj je te lahko pri golu Poplatnika predvideval, če bi se pa katerikoli od naših branilcev lahko spomno pa razčisto situacijo? Poleg tega, kaj boš točno predvideval? S petih metrov te napadalec ja lahko vpraša kam ti ga naj da, če ga tak samega pustijo.

1:59, predvidevaš najslabše in neseš zicer. Tudi če je bil prekratek, top golmani gredo vedno v smeri žoge, tudi takrat ko ne morejo rešit. Nagonsko.

Ne da se mi več zapenjat, ker je brezpredmetno, kot Sizifovo tiščanje kamna na vrh.
ivekoprivek

OdgovorNapisal/-a liki » 30 Apr 2018, 18:47

Za mene je to pripisovanje gola Cotmanu pač nekaj, da se zmanjša drugače njegova zanesljiva predstava proti Triglavu. Ne razumem, v čem je problem, četudi nekdo pač ne mara Cotmana, da se mu prizna da je korektno opravil svoje delo in da se ne išče dlaka v jajcu...

Pri tem golu je glavni in edini krivec Milec, ki je pač frajersko čakal, da bo z nogo sprejel ta predložek, pri tem pa ga ni niti malo brigalo, kaj se mu dogaja za hrbtom...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a matejger » 30 Apr 2018, 18:48

liki napisal/-a:Za mene je to pripisovanje gola Cotmanu pač nekaj, da se zmanjša drugače njegova zanesljiva predstava proti Triglavu. Ne razumem, v čem je problem, četudi nekdo pač ne mara Cotmana, da se mu prizna da je korektno opravil svoje delo in da se ne išče dlaka v jajcu...

Pri tem golu je glavni in edini krivec Milec, ki je pač frajersko čakal, da bo z nogo sprejel ta predložek, pri tem pa ga ni niti malo brigalo, kaj se mu dogaja za hrbtom...

KAr je tudi Milanič po tekmi povedal, da je krivec za gol Milec!
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 30 Apr 2018, 19:25

Zabar ve, da je Cajnko boljsi, katerega je vido branit nic krat.
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a cl_dreamer » 30 Apr 2018, 20:54

liki napisal/-a:Za mene je to pripisovanje gola Cotmanu pač nekaj, da se zmanjša drugače njegova zanesljiva predstava proti Triglavu. Ne razumem, v čem je problem, četudi nekdo pač ne mara Cotmana, da se mu prizna da je korektno opravil svoje delo in da se ne išče dlaka v jajcu...

Včasih smo se v takem primeru onemu zadrli "hrbet", ali po domače "leđa". Zdaj kdo bi se to moral zadret Milcu, je pa drugo vprašanje...
cl_dreamer

OdgovorNapisal/-a liki » 30 Apr 2018, 21:14

cl_dreamer napisal/-a:

Včasih smo se v takem primeru onemu zadrli "hrbet", ali po domače "leđa". Zdaj kdo bi se to moral zadret Milcu, je pa drugo vprašanje...

No ja, v kazenskem prostoru, skoraj na petmeterski liniji pa se res nobenemu ne rabiš dreti “hrbet”. Ker se tam pri predložku dela samo ena stvar, če si obrambni - zbij žogo s prve čim dalje od gola.

Pa da se razumemo, napake se dogajajo in zaradi te napake Milec v mojih očeh ni nič manj vreden kot je bil pred tem. In napaka na koncu niti nima nobene posledice. Samo ne pa potem takšne očitne napake pripisovati drugemu samo zato, ker je pač to v skladu z negativnim mišljenjem o tem igralcu...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a abraham » 30 Apr 2018, 22:45

Po mojem je točno tu problem ... žoga po predložku s strani NE SME pasti (skoraj) na tla na liniji 5 metrov ... ker ni bil pokrit oz. oviran! Z ostalim pa se strinjam.
Uporabniški avatar
abraham

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 30 Apr 2018, 23:26

Kaj te vem... v petko se nikol ni centriralo, ker so to golmani vedno pobirali ko zrele hruske... oz se je vedno reklo da treniras golmana.
Je pa tu res, da situacija sploh ni zgledala nekaj nevarna, izteklo pa se je zaradi nonsalantnosti totalno brezveze... :rolleyes:
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a tomecp » 30 Apr 2018, 23:43

Ne se hecat no, noben golman niti Sarma, ki je nagnjen k takim izletom ne bi šel na tako žogo. Milec je malo zašuštral in to je to. Koga bk...3 pike so ostale doma!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!
Uporabniški avatar
tomecp

OdgovorNapisal/-a otorepec » 01 Maj 2018, 00:02

Cotman ni kriv tega gola niti toliko, kolikor je »za nohtom črnega«. Krivec je pač Milec, je pa res da ni igral, in »se mu je zgodilo«. Pač, za prvo ligo, je potrebno precej več koncetracije...
otorepec

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 01 Maj 2018, 00:08

Ne da bi krivil Cotmana, ampak se ne morem znebit obcutka, da bi Handa tisto neso. Tudi moja prva reakcija je bila taka.
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 01 Maj 2018, 02:05

rogozan napisal/-a:
Rahmanovič legenda napisal/-a:Kakšen potop sem jaz napovedal? kar neki spet nabijate. Pač Cotman ni neki baš golman da bi bil prvi. Je pa zelo soliden, drugi oziroma tretji golman. Proti Triglavu je dokazal, da je odličen z nogo, saj je nekatere težke situacije zelo mirno reševal. Cajnko je trenutno boljši kot je on.

No če je Cajnko tolko boljši zakaj pa te ni igral? Misliš, da našemu vodstvu ni v interesu, da igra če je boljši al majo oni pač radi malo adrenalina pa negotovosti?

Zato, ker Cajnka niti še niso imeli v prvi ekipi da bi ga preizkusili. Nanj se je računalo v mladinski ligi prvakov. Tam se je zelo izkazal, zato je čudno da ni prišel v prvo ekipo. Ampak pogodbe nima podpisane, ker ve da ne bo igral. Zato je pač na izhodnih vratih. Tisti, ki smo gledali njegove tekme, smo videli da je zelo zelo dober golman, najbrž najboljše kar je naša mladinska šola proizvedla. Cotman pa je dovolj zanesljiv, da brani proti Triglavu. Tudi če bo več branil, mu bo ta zanesljivost rastla.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a pizdek » 01 Maj 2018, 06:26

Je pa Milec začel akcijo za prvi gol, tako da...ravno zaradi njegove borbenosti in dobrih iger, se take napake odpuščajo. Razni Cotmani pa Šulerji pa znajo bit pošteno popljuvani.

TheseColorsDontRun napisal/-a:Ne da bi krivil Cotmana, ampak se ne morem znebit obcutka, da bi Handa tisto neso. Tudi moja prva reakcija je bila taka.
Ni pogojev, da to nese.
pizdek

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Igralci, Navijači 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov