Aljaž Cotman

Re: Aljaž Cotman

OdgovorNapisal/-a baresi » 01 Maj 2018, 07:08

Dajte ne ga srat, Cotman tu ni niti k od krivca za gol. Edini krivec je Milec, ki je odreagrial ležerno. On je definitivno vedel, da ima igralca zadaj, ker igralec v taki situaciji pač to ve, ni pa pričakoval da bo ta šel na žogo.

Nima veze, ampak res je bedasto iskat krivdo pri Cotmanu.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 01 Maj 2018, 10:59

Eni ste pa tečni kot drek no! Zgleda da si je enih pet kar sam fuknil v gol in posledično smo izgubili al kaj!!! Daj ne nabijajte čist OK je branil.
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 01 Maj 2018, 12:08

Rahmanovič legenda napisal/-a:Tam se je zelo izkazal, zato je čudno da ni prišel v prvo ekipo.

Ker igranje za mladince ter za člane je povsem enako. (UF) (UF) (UF)

Bodi raje tiho glede Canjkota, ker je že preveč očitno, da si na nek način povezan z njim.
Uporabniški avatar
_PeRo_

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 01 Maj 2018, 13:08

Niti ne skrivam, da sem povezan s Cajnkom in še kom iz naše ekipe. Igranje v mladinski ligi prvakov je pa že zelo blizu igranju proti Triglavu. In če imaš ti proti Liverpoolu po 15 fantastičnih posredovanj in to ponavljaš iz tekme v tekmo, potem veš da si preprosto dober. In te je škoda da bi bil 2 ali 3 golman. Za 2 in 3 golmana sta pa Cotman in Obradovič zelo dobra. Je pa v zadnjem obdobju ogromno primerov ko so se golman iz mladinskih vrst zelo zelo izkazali pri članih.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a jezdec666 » 01 Maj 2018, 13:20

Cajnko na radarju uniteda... Aja ne čaki, čaki en drug slovenski golman je.
jezdec666

OdgovorNapisal/-a matejger » 01 Maj 2018, 13:38

Rahmanovič legenda napisal/-a:Niti ne skrivam, da sem povezan s Cajnkom in še kom iz naše ekipe. Igranje v mladinski ligi prvakov je pa že zelo blizu igranju proti Triglavu. In če imaš ti proti Liverpoolu po 15 fantastičnih posredovanj in to ponavljaš iz tekme v tekmo, potem veš da si preprosto dober. In te je škoda da bi bil 2 ali 3 golman. Za 2 in 3 golmana sta pa Cotman in Obradovič zelo dobra. Je pa v zadnjem obdobju ogromno primerov ko so se golman iz mladinskih vrst zelo zelo izkazali pri članih.

Torej nisi objektiven! upam le, da nisi res kaki maneger našim igralcem...ker...
Trenerski štab že ve kdo je primeren v danem trenutku, kdo pa ne!
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 01 Maj 2018, 14:20

matejger napisal/-a:
upam le, da nisi res kaki maneger našim igralcem

Ja, seveda :lol:
On je manager samo na PCju in forumu.
Hetfield

OdgovorNapisal/-a matejger » 01 Maj 2018, 14:48

Hetfield napisal/-a:
matejger napisal/-a:
upam le, da nisi res kaki maneger našim igralcem

Ja, seveda :lol:
On je manager samo na PCju in forumu.

:up: :lol: :lol:
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 01 Maj 2018, 14:57

"Rahmanovič legenda" tak hudo dobro laže, da že sam sebi verjame. Tak dober je v tem.

Zagotovo poznate koga, ki preprosto ne more povedati resnice, pa čeprav gre le za nepomembne malenkosti. Patološki lažnivci so ljudje, ki neprestano lažejo, pri čemer si pogosto ne morejo pomagati.

Tukaj so resnične izpovedi ljudi, ki razkrivajo, kakšno je v resnici življenje patoloških lažnivcev.

"Sem patološki lažnivec. Ne nameravam lagati, a kar zgodi se."

"Sem patološki lažnivec in to mi uničuje življenje. Nočem lagati, saj to sovražim, ampak ne morem si pomagati."

"Ko pripovedujem zgodbe, vedno pretiravam, da bi bile bolj zanimive. Neprestano si izmišljam stvari, tudi ko sploh ni potrebno. Ne vem, zakaj to počnem."

"Ugotovil sem, da sem patološki lažnivec, vendar nočem prenehati, saj tako v življenju hitreje pridem do rezultatov."

"Včasih si zgodbe popolnoma izmislim. Bojim se, da se bom nekoč ujela v mrežo svojih lastnih laži."
Uporabniški avatar
Leteči Golman

Prejšnja

Vrni se na Igralci, Navijači 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov