Žan Kolmanič

Re: Žan Kolmanič

OdgovorNapisal/-a rebel » 27 Jun 2017, 12:09

Pa dobro, tista "Pekić danes spet zanič" je malo za zajebancijo, pa ko tu in tam kdo prca našega pajaca na klopi in se mu zadere "Milanič, menjaj malo Pekića!" tudi ni glih merilo za kaj drugega, kot malo smeha.

Da se vrnem k temi, Kolmanič mora dobivati priložnosti in to redno, da ne bo imel Milanič težav s tretjo menjavo, mu naj kar od začetka fiksira termin od 60. minute naprej. Da ne pozabi.

P.S. Če resno jemljete take o Pekiću, pol niste pravi indijanci. :D
“Fail to prepare, prepare to fail.” – Roy Keane
Uporabniški avatar
rebel

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 27 Jun 2017, 12:30

Razumem, da mlade žvižgi ganejo ampak to lahko prvič, drugič .. Potem pa ti mora bit vseeno, če želiš nardit neko spodobno kariero. Tako da.. Pritisk Ljudskega vrta? Pa kakšen pritisk, tega tukaj če gledamo svetovno merilo ni ..
aLeen7

OdgovorNapisal/-a hsge » 27 Jun 2017, 13:04

aLeen7 napisal/-a:Razumem, da mlade žvižgi ganejo ampak to lahko prvič, drugič .. Potem pa ti mora bit vseeno, če želiš nardit neko spodobno kariero. Tako da.. Pritisk Ljudskega vrta? Pa kakšen pritisk, tega tukaj če gledamo svetovno merilo ni ..

potem lahko greš tut tak, razumem da mlade vzdušje gane, ampak to lahko prvič, drugič ..
hsge

OdgovorNapisal/-a guano » 27 Jun 2017, 13:16

hsge napisal/-a:
aLeen7 napisal/-a:Razumem, da mlade žvižgi ganejo ampak to lahko prvič, drugič .. Potem pa ti mora bit vseeno, če želiš nardit neko spodobno kariero. Tako da.. Pritisk Ljudskega vrta? Pa kakšen pritisk, tega tukaj če gledamo svetovno merilo ni ..

potem lahko greš tui tak, razumem da mlade vzdušje gane, ampak to lahko prvič, drugič ..

zakaj debata o nečem, kar se do sedaj ni... in se tudi v bodoče ne bo spremenilo ? to je isto ko da bi ene razpizdlo, ker za torkom vedno pride sreda in bi potem na veliko debatirali o temu ali je to prav ali narobe in kake posledice to lahko ima, oz. ali bi bilo bolje če bi sredo vun spustli...imamo več vrst navijačev, eni pač ploskajo, tudi ko ni čemu ploskat, drugi pač žvižgajo, ko ni čemu žvižgat....ampak večina vseeno ve kaj je dober nogomet in večine ni možno napizdevat s floskulami...in od tod tudi večina nezadovoljstva, ki se izraža pač na različne načine
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a hsge » 27 Jun 2017, 13:31

guano napisal/-a:
hsge napisal/-a:

potem lahko greš tui tak, razumem da mlade vzdušje gane, ampak to lahko prvič, drugič ..

zakaj debata o nečem, kar se do sedaj ni... in se tudi v bodoče ne bo spremenilo ? to je isto ko da bi ene razpizdlo, ker za torkom vedno pride sreda in bi potem na veliko debatirali o temu ali je to prav ali narobe in kake posledice to lahko ima, oz. ali bi bilo bolje če bi sredo vun spustli...imamo več vrst navijačev, eni pač ploskajo, tudi ko ni čemu ploskat, drugi pač žvižgajo, ko ni čemu žvižgat....ampak večina vseeno ve kaj je dober nogomet in večine ni možno napizdevat s floskulami...in od tod tudi večina nezadovoljstva, ki se izraža pač na različne načine

jaz pač tega ne kupim. pa mi lahko ovi naprej meče kolko hoče da sem častilec kulta osebnosti. ta folk ne ve niti kaj je dober fuzbal, niti ga ni nemogoče napizdit. ko se dobro igra so pač tiho ko riti, ker vedo da so v izraziti manjšini, kak pa sosed zravn njih samo zavzdihne ob faljeni šansi pa vejo da je nastopil njihov čas. zdaj kak to rešit nimam pojma, mogoče bi morali njihove froce izobraževat in vzgajat da nebojo isti, za tote je tak prepozno. me pa razpizdi to u pičko mater in ti vpisi so moj ventil. pač meni pomaga da jamram o tem tu.

pa še enkrat. pogovarjamo se o izraziti manjšini na stadionu, ki je večinoma locirana na stari tribuni. da nebo kdo skočo kak napadam vse ki nea navijajo 90minut. ker tut jaz jebem mater v žaru borbe, ampak tisto...
hsge

OdgovorNapisal/-a mihaS » 27 Jun 2017, 13:32

guano napisal/-a:
hsge napisal/-a:

:up: :up:
Uporabniški avatar
mihaS

OdgovorNapisal/-a guano » 27 Jun 2017, 13:39

hsge napisal/-a:
guano napisal/-a:
hsge napisal/-a:

jaz pač tega ne kupim. pa mi lahko ovi naprej meče kolko hoče da sem častilec kulta osebnosti. ta folk ne ve niti kaj je dober fuzbal, niti ga ni nemogoče napizdit. ko se dobro igra so pač tiho ko riti, ker vedo da so v izraziti manjšini, kak pa sosed zravn njih samo zavzdihne ob faljeni šansi pa vejo da je nastopil njihov čas. zdaj kak to rešit nimam pojma, mogoče bi morali njihove froce izobraževat in vzgajat da nebojo isti, za tote je tak prepozno. me pa razpizdi to u pičko mater in ti vpisi so moj ventil. pač meni pomaga da jamram o tem tu.

pa še enkrat. pogovarjamo se o izraziti manjšini na stadionu, ki je večinoma locirana na stari tribuni. da nebo kdo skočo kak napadam vse ki nea navijajo 90minut. ker tui jaz jebem mater v žaru borbe, ampak tisto...

potem pa jaz imam zate rešitev, ki ti bo ful živcev prišparala...ne idi več na zahodno tribuno...cirkus počet zaradi kot vsi omenjamo manjšine je totalna neumnost...kako izbraževanje njihovih frocov, se ti je čisto skisalo ?

ps. jaz sem na stari tribuni in mi je prav všeč...ne menjam za noben denar....tistih par trotlov pa me definitivno ne more zdriblat...pa dejansko sploh ni tak hudo, kot eni zdaj stvar predstavljate in vse skupaj potencirate do tilta
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 27 Jun 2017, 13:50

hsge napisal/-a:

Seveda lahko. In to vzdušje lahko nekoga ponese, da igra boljše kot je zmožen ali pa mu zašibi kolena pač v smislu, da je preveč navdušen nad ambientom.. Ampak potem pa moraš dalje bit hladn, napake in žvižgi te ne smejo zbit, pohvale pa ne ponest preveč v nebo .. Pa vem, da je eno to nam pisat na forum, drugo pa igralcu nardit ampak žal tako je.. Kaj če bi se Ronaldo skos sekiro za žvižge pa obupoval zaradi tega.. Ne bi mel nikoli totih treh al štirih zlatih žog. Pa Messi tudi ne..
aLeen7

OdgovorNapisal/-a MB-M » 28 Jun 2017, 09:29

Mogoče za tiste, ki sedaj ugotavljate, kaj pri bogu bi bilo potrebno narediti, da se to več nikoli ne bi zgodilo. Vzemite si čas in pojdite do Breberja, Horjaka, Pirca, Pozniča, Keka, Židana, ... in jih vprašajte, kako je bilo nekoč, če že nam, staroselcem, ki smo na tej ribuni že 30 in več let, ne verjamete. Vprašajte Šarenca, če je kdo žvižgal med tekmami, vprašajte Vabiča, Polanca in Prosena, če jih je kdo pošiljal v tri krasne. 100% boste dobili potrditev, da se je, se in se bo to vedno dogajalo v LV.
MB-M

OdgovorNapisal/-a Vitja Miler » 28 Jun 2017, 09:55

Kaj lahko nehate s tem pretiravanjem in pravljicami, kak je to nek mariborski unikum, da na stadionu najdeš posameznike, ki žvižgajo in igralce nekam pošiljajo? Zaho vam je spet vrgel kost za glodanje, vi pa si boste zdaj tu oči spraskali drug drugemu, čeprav navijate za isti klub. Vložil vas je ko kumarce. In to ni prvič.
Uporabniški avatar
Vitja Miler

OdgovorNapisal/-a psycho » 28 Jun 2017, 15:07

Tocno tak...
Spet je forom krif...
Manipulacija...
DUM SPIRO SPERO
Uporabniški avatar
psycho

OdgovorNapisal/-a liki » 28 Jun 2017, 15:12

Opažam da ostali niste nič slabši pri obračanju besed in manipulaciji kot Zaho...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a tomecp » 28 Jun 2017, 15:48

Rahmanovič legenda napisal/-a:Pa saj vsi v Mariboru vemo....

Že tu si se zlagal, kaj te češ dalje brat.

P.S.

Dobro s Peko je že štos. Da pa je lani marsikdo pizdo cele tekme čez Sladoledarja kak žoge ne da... Jaz bi bil vesel, če bi bil štos.

Po drugi strani pa itaq nima veze, Maribor je vedno bil: si ali pa nisi. Najverjetneje je pa tudi prav tak, glede na to da nam vsi drugi klubi kjer ni nobenega pritiska ne sežejo do kležnjev.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!
Uporabniški avatar
tomecp

OdgovorNapisal/-a Vitja Miler » 28 Jun 2017, 15:51

Tema o tem pubecu ima tri strani, od tega se od četrtega vpisa naprej, ki je bil mimogrede tvoj, liki, govori bolj ali manj samo o žvižganju (mladim) igralcem v Ljudskem vrtu. Namesto da bi kot moderator poskrbel za to, da teme ne iztirijo, je tema tokrat iztirila po tvojem prvem vpisu.

Razumem, da je moderiranje in brisanje komentarjev občutljiva zadeva po izkušnji na uradnem forumu, ampak ta "anything goes" mentaliteta je isto škodljiva za neko normalno razpravo kot cenzura vsega in vsakogar, ki klubu ne poje zgolj in samo hvalnic.
Uporabniški avatar
Vitja Miler

OdgovorNapisal/-a MaKaaY » 28 Jun 2017, 17:03

Zanimivo, na NZS seznamu pogodb ni videti, da bi Kolmanič že imel podpisano profi pogodbo.
Uporabniški avatar
MaKaaY

OdgovorNapisal/-a rokfamer » 28 Jun 2017, 20:01

MaKaaY napisal/-a:Zanimivo, na NZS seznamu pogodb ni videti, da bi Kolmanič že imel podpisano profi pogodbo.

To pa zato, ker je nima.

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk
rokfamer

OdgovorNapisal/-a MaKaaY » 28 Jun 2017, 20:28

rokfamer napisal/-a:
MaKaaY napisal/-a:Zanimivo, na NZS seznamu pogodb ni videti, da bi Kolmanič že imel podpisano profi pogodbo.

To pa zato, ker je nima.

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk

Ja, čeprav je možno, da je že podpisal, pa še ni pristala na NZS. Sicer pa glede na prikazano na pripravah verjamem, da ga Zaho ne misli izpustiti kar tako.
Uporabniški avatar
MaKaaY

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 19 Avg 2017, 23:15

Uff polek krame danes odlično... naš izvozni artikel No1. Upam da ostanes vsaj par let še :maribor2: :maribor2:
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a starosta » 19 Avg 2017, 23:16

Odlicno. Imas 17 let. Poskrbi najprej da bo glava na pravem mestu. Noge so ze. Pa si ni kaj bati za prihodnost.
Uporabniški avatar
starosta

OdgovorNapisal/-a mihaS » 19 Avg 2017, 23:58

Takoj ob boku Krame, ki pa je tudi starejsi, naslednji dragulj. Prav neverjetno je, kaksna dva talenta imamu tukaj. Bravo Zan, samo pridno delaj, pamet v glavo, pa ti nekoc zagotovo ne bo zal. Pubec ima vse predispozicije za vrhunskega, res top class beka :up:
Uporabniški avatar
mihaS

OdgovorNapisal/-a Samo » 20 Avg 2017, 08:10

Kot kaže je pred dobrim mesecem podpisal pogodbo do junija 2020: http://www.nzs.si/Doc/Info/Pregled%20po ... 8.2017.pdf.

Včeraj pa res dobro.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 20 Avg 2017, 13:16

Noro dober debi, sodeč po včerajšnji predstavi je povsem spodobna menjava Vilerju in lahko komot igra v članski konkurenci. Za moje pojme prvorazredni talent, upam da je tudi glava na mestu!
Hetfield

OdgovorNapisal/-a mamika » 20 Avg 2017, 16:39

Dober nastop. Upam, da smo ti s ploskanjem že ob najavi pokazali, da si vreden zaupanja.
mamika

OdgovorNapisal/-a dosara » 21 Avg 2017, 23:13

Lepa igra ni kaj....samo, da je postrešje pospravljeno pa bo...pazi sam tudi ne igraš...
Uporabniški avatar
dosara

OdgovorNapisal/-a prektrojanec » 26 Avg 2017, 20:34

Danes dvakrat asistiral pri mladincih ob zmagi 4:1. S tem da ne pozabit, mali ima EMŠO za kadete.
prektrojanec

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Igralci, Navijači 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov