Žan Kolmanič

Re: Žan Kolmanič

OdgovorNapisal/-a hsge » 26 Jun 2017, 15:26

torej mormo zdaj zaposlit še tolmača žvižgov? al bote meli kake transparente komu žvižgate? al da se vstavi igra dol ko bote žvižgali, pa da vas pride nekdo na tribuno vprašat komu oz. čemu točno se je žvižgalo?
hsge

OdgovorNapisal/-a liki » 26 Jun 2017, 15:46

psycho napisal/-a:Pa lepo vas prosim...
Verjetno ti,ki mislite da se je zvizgalo mladim igralcem nimate iq sobne temperature...
To vas verjame samo pescica in Zaho...
Vedno se je zvizgalo slabi,nonsalantni in brezvoljni igri in ne nasim mladim pubecom...
Drugo je bil Handa,pa mogoce kdaj nejevoljni in obupni Suler...
Hvalabogu,da sta oba te zvizge,sploh Handa hitro demantirala in utisala...
Suler si je le te veckrat zasluzil,pa ne toliko z svojo igro,ampak z drugimi potezami izven igrisca...

No ja psycho, se dobro poznava in vem da nisi tako naiven, da ne bi vedel o čem sem pisal. Mi, ki smo na forumu, sem prepričan da se na tekmah še najmanj deremo in žvižgamo, še najbolj svoje nezadovoljstvo izražamo tu na forumu in po tekmi ob piru.

Imaš pa ogromno pacientov na tekmah, za katere sem v večini prepričan da niti ne vedo, da ta forum obstaja, katerim že v prvi minuti vidiš da so si prišli zdravit frustracije (kakršnekoli že) na tekmo in ki se bo nekaj drl igralcem in jih pošiljal nekam, pa čeprav dostikrat sploh ne ve, komu se dere.

Ko ti nekdo blizu tvojega sedeža ves čas komentira vsako potezo in se dere, potem pa slišiš ko sosedu reče, kak je "Pekič za kurac", ti vse mine... (SY)
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a psycho » 26 Jun 2017, 17:57

Ja vem kaj mislis Liki,ampak to je nogomet...
Kaj mislis,da je samo v Mariboru tako...
Zvizgajo in se derejo navijaci vsepovsod na svetu...
Saj si sam igral nogomet,tako kot jaz in ves da je to pac sestavni del te najbolj popularne igre z zogo...
Kdor tega ni zmozen prenesti in preslisati,pac ne more biti profesionalni nogometas...
In lahko gre kamot delat v kaksno fabriko...
Pa da vidimo potem kaj je lazje...
DUM SPIRO SPERO
Uporabniški avatar
psycho

OdgovorNapisal/-a hsge » 26 Jun 2017, 18:55

Ni res, da je vsepovsod tak. V klubih iz katerih naši igralci prihajajo (npr. Gorica, Celje, ipd.) ni tak. Res je, da so tut tam posamezniki, ampak je masa dosti manjša. Se pa strinjam, da če jih to "ubija", bodo imeli hude probleme v karieri.
hsge

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 26 Jun 2017, 21:04

Ehh ne ga srat no... po drugi strani pa stroka pravi, da se naši igralci v klubu že od kadetov navaja na pritisk in da so v "velikem" klubu itd... to je kontradiktorno.
Če bo glava ostala "prava" in bo Žan ostal na realnih tleh in brez poškodb bo to to :maribor2: :maribor2:
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a liki » 26 Jun 2017, 21:45

Se strinjam, da če igralec ni sposoben prenesti pritiska Ljudskega Vrta, nima kaj računati na uspešno mednarodno nogometno kariero. Ampak sami lahko vidimo, kako dolgo ponavadi igralci od drugod rabijo, da začnejo kazati tisto zakaj smo jih sploh pripeljali, sedaj pa bi nekateri radi, da je 17 letni pubec kot robot neobčutljiv na takšne zadeve...

Saj mogoče je dejansko nekaj posebnega tudi v tem pogledu, samo je pa večja verjetnost da bo rabil tudi sam nekaj časa, da bo to dal skozi. Koliko pa bo potrpljenja na tribunah, pa je drugo vprašanje...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 26 Jun 2017, 21:58

liki napisal/-a:
psycho napisal/-a:Pa lepo vas prosim...
Verjetno ti,ki mislite da se je zvizgalo mladim igralcem nimate iq sobne temperature...
To vas verjame samo pescica in Zaho...
Vedno se je zvizgalo slabi,nonsalantni in brezvoljni igri in ne nasim mladim pubecom...
Drugo je bil Handa,pa mogoce kdaj nejevoljni in obupni Suler...
Hvalabogu,da sta oba te zvizge,sploh Handa hitro demantirala in utisala...
Suler si je le te veckrat zasluzil,pa ne toliko z svojo igro,ampak z drugimi potezami izven igrisca...

No ja psycho, se dobro poznava in vem da nisi tako naiven, da ne bi vedel o čem sem pisal. Mi, ki smo na forumu, sem prepričan da se na tekmah še najmanj deremo in žvižgamo, še najbolj svoje nezadovoljstvo izražamo tu na forumu in po tekmi ob piru.

Imaš pa ogromno pacientov na tekmah, za katere sem v večini prepričan da niti ne vedo, da ta forum obstaja, katerim že v prvi minuti vidiš da so si prišli zdravit frustracije (kakršnekoli že) na tekmo in ki se bo nekaj drl igralcem in jih pošiljal nekam, pa čeprav dostikrat sploh ne ve, komu se dere.

Ko ti nekdo blizu tvojega sedeža ves čas komentira vsako potezo in se dere, potem pa slišiš ko sosedu reče, kak je "Pekič za kurac", ti vse mine... (SY)

Nocem zasmetit teme, b pa vseeno dodal se k temu.
Meni recimo ne bo nikoli jasno zakaj nekdo placa karto, da pol 90% (pa ne pretiravam) cajta prezivi na messengerju in pol ob vsaki malo vecji akciji sprasuje kolege "kaj je blo, kaj je blo?" :-P
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a Samo » 26 Jun 2017, 22:01

Ker je moderno...
Samo

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 27 Jun 2017, 08:14

To se izpostavlja samo zato ker je sef rekel, kar sef rece pa mora držati. Realno pa ni nobenega problema s tem žvižganjem. Zaho išče probleme kjer jih ni. Za mladega igralca je bolj pomembno da ga trener ne menja ob vsaki napaki. To ga spravlja pod pritisk
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a guano » 27 Jun 2017, 08:17

Rahmanovič legenda napisal/-a:To se izpostavlja samo zato ker je sef rekel, kar sef rece pa mora držati. Realno pa ni nobenega problema s tem žvižganjem. Zaho išče probleme kjer jih ni. Za mladega igralca je bolj pomembno da ga trener ne menja ob vsaki napaki. To ga spravlja pod pritisk

kot so lani poleti npr. hodžiča skinli iz postave

ps. eni nočejo razumeti, da se v 99% ne žvižga mladim ampak pragmatiki - stroki - brezjajčni defenzivni taktiki - igri,
Nk Maribor je prvak in temu primerno igro v prvenstvu upravičeno pričakujemo,
vsaj proti klubom spodnje polovice lestvice, če že ne proti vsem
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 27 Jun 2017, 09:09

Pa saj vsi v Mariboru vemo zakaj se je žvižgalo, tudi Zaho. Sam pač mora mešat drek proti kritikom. Obenem pa pol Maribora imeti za norca.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a Samo » 27 Jun 2017, 09:19

Rahmanovič legenda napisal/-a:To se izpostavlja samo zato ker je sef rekel, kar sef rece pa mora držati. Realno pa ni nobenega problema s tem žvižganjem. Zaho išče probleme kjer jih ni. Za mladega igralca je bolj pomembno da ga trener ne menja ob vsaki napaki. To ga spravlja pod pritisk

To, da si hodijo nekateri zdravit komplekse na stadion je tako, odkar pomnim. Gori so ti tudi drugi napisali, kaj vse vidiš/slišiš (Pekič slabo igra, pa to... :-E ).

In seveda smo vsi taki, da samo ponavljamo, "kar je šef rekel", ti pa kakopak sodiš med one "ki mislijo s svojo glavo". Ker drugače ne more niti bit. Vedno znova sem presenečen, da ta druga skupina niti za trenutek ne pomisli, da sere govna.
Samo

OdgovorNapisal/-a psycho » 27 Jun 2017, 09:31

Govna seres ti pametnjakovic Samci...
DUM SPIRO SPERO
Uporabniški avatar
psycho

OdgovorNapisal/-a Samo » 27 Jun 2017, 09:53

... in samo potrjuješ kar pravim. ;)
Samo

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 27 Jun 2017, 09:59

Točno zato se to izpostavlja ker je šef rekel. Ker dokler šef tega ni rekel se sploh ni govorilo p pritisku. Pac kult osebnosti, itak šef ve da so ljudje žvižgali mladim, čeprov vsi vemo komu se je žvižgalo. Glede zdravljenja kompleksov pa, zaradi mene lahko nag skace po tribuni dokler plača letno karto, ali navadno karto. To da si nekdo predstavlja kako bo ljudem diktiral kako naj se obnašajo je naravnost absurdno. Najboljs da jim poleg letne karte damo se izolir trak da ja ne bodo delali tako kot čutijo.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a semnovi » 27 Jun 2017, 10:04

Rahmanovič legenda napisal/-a:Točno zato se to izpostavlja ker je šef rekel. Ker dokler šef tega ni rekel se sploh ni govorilo p pritisku. Pac kult osebnosti, itak šef ve da so ljudje žvižgali mladim, čeprov vsi vemo komu se je žvižgalo. Glede zdravljenja kompleksov pa, zaradi mene lahko nag skace po tribuni dokler plača letno karto, ali navadno karto. To da si nekdo predstavlja kako bo ljudem diktiral kako naj se obnašajo je naravnost absurdno. Najboljs da jim poleg letne karte damo se izolir trak da ja ne bodo delali tako kot čutijo.

pismo...se ti ne zdi ,da si zdaj pa že doktoriral iz šefovstva,iz kulta,iz Dareta,iz....pa daj človek zadihaj malo...vzami tableto neko za kaj bolj pozitivnega..pojdi na Pohorje gor po Jonatanki..se zadihaj....izdihaj....še Guano je nehal(to ti dajem pohvalo,da ne boš spet narobe razmišljal)...dihaj legenda...morda pa se pa tudi kakšen podpis zgodi
semnovi

OdgovorNapisal/-a Samo » 27 Jun 2017, 10:06

Rahmanovič legenda napisal/-a:Točno zato se to izpostavlja ker je šef rekel. Ker dokler šef tega ni rekel se sploh ni govorilo p pritisku. Pac kult osebnosti, itak šef ve da so ljudje žvižgali mladim, čeprov vsi vemo komu se je žvižgalo. Glede zdravljenja kompleksov pa, zaradi mene lahko nag skace po tribuni dokler plača letno karto, ali navadno karto. To da si nekdo predstavlja kako bo ljudem diktiral kako naj se obnašajo je naravnost absurdno. Najboljs da jim poleg letne karte damo se izolir trak da ja ne bodo delali tako kot čutijo.

To je izključno na tvojem zeljniku zraslo - ravno zato, ker je tvoje izhodišče takšno kot je.
Samo

OdgovorNapisal/-a liki » 27 Jun 2017, 10:20

Rahmanovič, res me zanima, zakaj si si ti vbil v glavo, da vsak, ki ne razmišlja enako kot ti oz. ki ne obsoja vsako potezo vodilnih v klubu, avtomatsko piše po diktatu?

Skoraj 30 let sem recimo na 95% vseh domačih tekmovalnih tekmah na stadionu in v živo gledam Maribor in če kaj zelo dobro vem, kakšne vse sorte ljudje hodijo na tekme in kako se obanšajo. In to pičkarjenje ter žvižganje nekaterih posameznikov ni fenomen zadnjih let oz. povezano z Zahotom, pač pa je tako že od nekdaj v Mariboru.

Jaz pomnim sama dva res pozitivistična obdobja vezana na vzdušje na stadionu. Prvo je bilo tam nekje od leta 1995 do uvrstitve v LP 1999 (še posebej tisto sezono ko smo prvič osvojili naslov), drugo pa je bilo tam ob vrnitvi Zahota in ponovni osvojitvi naslova po takšni suši pa nekje do vključno tiste sezone, ko smo igrali skupine LE v skupini s Tottenhamom, Laziom in PAO-m. Vse ostalo pa je vedno bilo bolj negativno kot pozitivno, razen čez poletje v času evropskih tekem...
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a ales100i » 27 Jun 2017, 10:30

Samo napisal/-a:

To, da si hodijo nekateri zdravit komplekse na stadion je tako, odkar pomnim. Gori so ti tudi drugi napisali, kaj vse vidiš/slišiš (Pekič slabo igra, pa to... :-E ).

In seveda smo vsi taki, da samo ponavljamo, "kar je šef rekel", ti pa kakopak sodiš med one "ki mislijo s svojo glavo". Ker drugače ne more niti bit. Vedno znova sem presenečen, da ta druga skupina niti za trenutek ne pomisli, da sere govna.

In kaj zdaj ti točno predlagaš? Da imamo test pred vhodom na stadion, da vidimo kake volje je vsak navijač: "Aha, aha, žena te je razpizdla? Ne ti danes nimaš vstopa." "Froci ti hodijo po glavi? Idi na pivo, na stadionu ni prostora za take, samo veseli, navdušeni imajo vstop."

Al pa da se Viole pooblasti, da delajo red po tribuni. Take vijolčne trake jim damo na roko, pa naj paradirajo in vsak, ki reče kaj čez koga, al pa žvižga, ga nalomijo. Ostali pa morajo ploskati zraven, če ne jih še oni dobijo.

Dajte nehat srat klamfe. Nogometna tekma je javna prireditev, na katero pridejo po večini moški izžarevat svojo gensko potreboo po tekmovanju in zmagovanju. To ni gledališče, kam se hodijo kazat in lepo obnašat. Tako je v Gruziji, Angliji, Španiji, Kirgizistanu in tudi v Sloveniji. Pika. Tega se ne da in ne sme spremenit. Ker ne. Ker je to del nogometa. Če pa nekdo, ki zasluži par tisoč evrov na mesec, zato, da 2x na dan po 2 uri brca žogo, tega pritiska ne zdrži, pa naj gre balinat, al pa sinhrono plavat. V nogometu je toliko denarja (ja tudi za njihove plače), ker je nogomet strast. Pri sinhronem plavanju pa tega ni in seveda zato ni niti denarja. Namesto, da se vlačijo po kavicah celi dan pa babe ganjajo, naj delajo malo ma psihični pripravi pa bo. Vsi igralci, ki danes igrajo nogomet v svetu in so stari 25,26, 30 let, so vsi bili enkrat stari 17. Sem prepričan, da tisti, ki jih je par žvižgov na tekmo čisto onesposobilo, noben več ne igra nogometa.

Pizda najboljše, da mi zdaj začnemo spreminjat pravila nogometa. Še dve leti nazaj je Zaho govoril kako je v Mariboru edini možen uspeh v Sloveniji, ker ima edini tako zahtevno publiko, da se igralci lahko pripravijo na težke evropske tekme, in da če tega ne bi bilo, tudi uspehov ne bi bilo. Zdaj pa obrača ploščo za 180 stopinj in bluzi o nekih nenormalnih pritiskih. Pojdite brat njegov intervju pred tekmo s Sportingom, potem pa tega pred dvema tednoma. To ni ista oseba.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
Zadnjič spremenil ales100i, dne 27 Jun 2017, 10:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
ales100i

OdgovorNapisal/-a starosta » 27 Jun 2017, 10:31

Mali bo kmalu mel najvec vpisov v svoji temi.
Uporabniški avatar
starosta

OdgovorNapisal/-a liki » 27 Jun 2017, 10:38

Debata zdaj gre v čisto neko drugo smer, kot je sploh bila mišljena.

Ni sedaj poanta v tem, da imaš vse možne vrste ljudi na tribunah, da nekateri zdravijo svoje frustracije in podobno. Tako je vedno bilo in tako vedno bo, neodvisno od prikazanega na igrišču.

Jaz sem samo napisal, da moramo prvo videti, kako bo Kolmanič odreagiral na takšno situacijo, ko nekateri pač vsem žvižgajo in se derejo na njih neglede na to, ali gre za izkušenega rutinera ali pa za mladinca, pa smo iz tega najprej prišlo do tega, da se to ne dogaja (kar ni res) oz. da je posledica prikazanega na neko daljše obdobje (kar se okvirno strinjam, ampak spet ne za vse na tribunah, ki se derejo), do tega sedaj na koncu da spet pišemo po diktatu Zahota.

In potem bom spet s strani teh istih bil etikatiran, kako ni nobene strpnosti z moje strani in kako ne puščamo nobenga drugega razmišljanja. A z etiketiranjem oz. nestrpnostjo začnejo ravno ti...
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a semnovi » 27 Jun 2017, 10:43

bilo pa bi dobro,če bi dečko dobil prvi polčas proti Dinamu za igrat..predvidevam,da bo tokrat že igrala "prva"ekipa...
semnovi

OdgovorNapisal/-a AlekB » 27 Jun 2017, 10:47

tema je spet šla u pm.... :D, mogoče je pa Zaho spet želel z tem intervijujem doseč kak drugi namen kot si ga mi razlagamo, nikoli ne veš

drugače se pa popolnoma strinjam, če nisi sposoben prenest "pritiska" pri nas kaj boš te delal v tujini oz. v resnem fuzbalu

jaz mam sicer za Žana dober občutek
AlekB

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 27 Jun 2017, 10:50

Ko so jih viole slačile ni bilo govora o pritisku na mlade. Samo zato ker sef ni nic rekel. Moj point, zvizganje je zadnja stvar s katero se mladina obremenjuje. Sploh ce ve komu so namenjeni
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a Samo » 27 Jun 2017, 11:10

AlekB napisal/-a:tema je spet šla u pm.... :D, mogoče je pa Zaho spet želel z tem intervijujem doseč kak drugi namen kot si ga mi razlagamo, nikoli ne veš

drugače se pa popolnoma strinjam, če nisi sposoben prenest "pritiska" pri nas kaj boš te delal v tujini oz. v resnem fuzbalu

jaz mam sicer za Žana dober občutek

Tudi jaz, ker dečko zgleda res psihično stabilen (kolko pač lahko to po 90 minutah oceniš). Ampak kot je liki posvaril: treba je videt kak se bo znašel v polnem Ljudskem vrtu.
Samo

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Igralci, Navijači 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov