Jasmin Mešanović

Re: Jasmin Mešanović

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 07 Dec 2017, 12:44

Baje se Herta zanima zanj. To bi bilo pa ekspresno da nas januarja že zapusti.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a donkey » 07 Dec 2017, 13:22

Rahmanovič legenda napisal/-a:Baje se Herta zanima zanj. To bi bilo pa ekspresno da nas januarja že zapusti.

Če se to zgodi, nam bojo bosanski agenti res vsak dan trkali na vrata :D
Upam, da še ostane ...
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 07 Dec 2017, 16:36

donkey napisal/-a:
Rahmanovič legenda napisal/-a:Baje se Herta zanima zanj. To bi bilo pa ekspresno da nas januarja že zapusti.

Upam, da še ostane ...

:D
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a baresi » 07 Dec 2017, 17:02

donkey napisal/-a:

Upam, da še ostane ...
Sem malce povprašal moj nemški vir [emoji3]. To zanimanje Herthe je bilo aktualno že pred mesecem dni, ko je bil Ibišević v kombinacijah za prestop k Bayernu. Namesto njega se k Bayernu seli Wagner. Tak da je odvisno predvsem od tega ali Ibišević ostane ali gre.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a meho7 » 07 Dec 2017, 17:54

baresi napisal/-a:
donkey napisal/-a:

Upam, da še ostane ...
Sem malce povprašal moj nemški vir [emoji3]. To zanimanje Herthe je bilo aktualno že pred mesecem dni, ko je bil Ibišević v kombinacijah za prestop k Bayernu. Namesto njega se k Bayernu seli Wagner. Tak da je odvisno predvsem od tega ali Ibišević ostane ali gre.

Močno dvomim. Hoffenheim hoče 12 mio, Bayern ponuja 5. Težka bo.
meho7

OdgovorNapisal/-a donkey » 12 Dec 2017, 07:55

Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a Vitja Miler » 12 Dec 2017, 08:30

Kaki užitek je prebrat intervju z igralcem, za katerega se vidi, da je oseba na mestu in ne pozer. :up:
Uporabniški avatar
Vitja Miler

OdgovorNapisal/-a elwood » 12 Dec 2017, 12:37

meho7 napisal/-a:
baresi napisal/-a:
donkey napisal/-a:

Upam, da še ostane ...

Sicer ne sodi v to temo
Meho, zmenli se bodo..zagotovo. Wagner hoče v München kjer ima familijo.
Demokracija je laž in fetiš, ki nam preprečuje, da vidimo resnico oziroma dejanske antagonizme v družbi (dr. Slavoj Žižek)
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a jezdec666 » 12 Dec 2017, 17:40

S tem fantom je zaho zares zadel terno.
jezdec666

OdgovorNapisal/-a matejger » 12 Dec 2017, 17:52

Res je! In on se lahko naredi veliko kariero tip mi deluje tehnicno podobno novakovicu.
Ampak kako neodobravanje je pa bilo, ki je prisel... mislim, da nas je bilo le enih par, ki smo v njem videli vec kot samo gole.
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 12 Dec 2017, 23:02

A se zafrkavaš? tehnično kot Novakovič? Ima podajo, to je pa tudi vse kar ima. Zagraditi se ne zna, skočiti ne zna, pa strel ima soliden. Lepo, da ste navdušeni nad njim, ampak pri 25 pa ga ne bodo učili zagrajevanja, pa skoka. To bi že moral znati.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a matejger » 12 Dec 2017, 23:16

S tem vpisom si pa dokazal, da se toliko spoznas na fusbal kot fantastic.
Sedaj se samo cakam, da se zi omenis, da pa tvoji prijatelji na malem fusbalu se enako strinjajo...
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

OdgovorNapisal/-a starosta » 12 Dec 2017, 23:20

Jaz že nekaj časa sumim, da sta legenda in Fantastik ena in ista oseba al sta pa enojajčna dvojčka :lol: :lol:
Uporabniški avatar
starosta

OdgovorNapisal/-a matejger » 12 Dec 2017, 23:25

Glede na to da edina "dva" na forumu ne premoreta vrhovca...hmmm
Uporabniški avatar
matejger

OdgovorNapisal/-a El Grande » 12 Dec 2017, 23:30

Mešo je dober nogometaš. Ni Messi, Ronaldo ali Coda. Je pa čist ok. Vesel sem za njega, da se je znašel tu.
Uporabniški avatar
El Grande

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a matejger » 12 Dec 2017, 23:38

9 (6 liga) (2 pokal) (1 CL) golov in 5 asistenc trenutno nas najboljsi igralec v ekipi!
Ce sestejemo gole+asis. Si prvo mesto v ligi deli z skrbicem 11!
Uporabniški avatar
matejger

OdgovorNapisal/-a guga » 12 Dec 2017, 23:40

Samo to ni to, ker mu Rahmanović ne asistira... :-P
guga

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Samo » 13 Dec 2017, 00:55

starosta napisal/-a:Jaz že nekaj časa sumim, da sta legenda in Fantastik ena in ista oseba al sta pa enojajčna dvojčka :lol: :lol:

Priznam, malo sem zmeden. Fantastik, kontrastik, Rahmanovć, dvojajčni enojčki... Hvala bogu, da je pavza.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 13 Dec 2017, 08:45

matejger napisal/-a:S tem vpisom si pa dokazal, da se toliko spoznas na fusbal kot fantastic.
Sedaj se samo cakam, da se zi omenis, da pa tvoji prijatelji na malem fusbalu se enako strinjajo...

Jaz pa bi rekel da se Fantastic vseeno dosti bolj spozna na fuzbal kot pa Rahmanovič.
Ker pri njemu je tak, da pač ima enega ali dva igralca, za katerega ima popolnoma drugačno mnenje od večine nas nas forumu za ostale pa je enakega mišljenja kot ostali, za Rahmanoviča pa so skoraj vsi naši igralci preslabi, nimajo pojma in najboljše je to, da ima vedno insajderske informacije pa nima veze za katerega igralca gre! =)
Uporabniški avatar
_PeRo_

OdgovorNapisal/-a elwood » 13 Dec 2017, 13:08

Vsak ima svoje mnenje in tako je tudi prav. Le da Davor pri Vrhovcu res malo pretirava....kaj te veš zakaj.
Tudi sam imam svoje mnenje, dam to vedet ampak ne trobim pa to nonstop v vsakem vpisu ali celo, da bi se delal norca kot to eni počnejo.
Mešanovič je dober igralec za naše razmere, mislim, da bi ga lahko še bolje izkoristili če bi igrali ofenzivneje. Tako da je vsaj po mojem mnenju povsem opravičil svoj angažma pri nas.
Demokracija je laž in fetiš, ki nam preprečuje, da vidimo resnico oziroma dejanske antagonizme v družbi (dr. Slavoj Žižek)
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a baresi » 18 Dec 2017, 21:04

elwood napisal/-a:
meho7 napisal/-a:
baresi napisal/-a:
donkey napisal/-a:

Upam, da še ostane ...

Sicer ne sodi v to temo
Meho, zmenli se bodo..zagotovo. Wagner hoče v München kjer ima familijo.

Wagner v Bayern za 15 mio. Zdaj pa da vidimo, če bodo prišli po Mešo ;).
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a liki » 18 Dec 2017, 21:11

baresi napisal/-a:

Kot sm jaz ostale vpise razumel, je to slabo za morebiten prestop Mešanoviča Herti...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a baresi » 18 Dec 2017, 21:15

liki napisal/-a:
baresi napisal/-a:

Kot sn jaz ostale vpise razumel, je to slabo za morebiten prestop Mešanoviča Herti...

Hoffenheim naj bi zdaj pripeljal nekoga iz Herthe oz. vrnil Ibiševića. Tak sem nekje zasledil... Mogoče je to že zastarelo.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a Jurc7 » 21 Dec 2017, 14:20

Kam gre jasmin? Španija? nemčija?...?
Upam da se še okrepimo z kakšnim novim napadalcem in mogoče po bokih(kova ibraimi)
Jurc7

OdgovorNapisal/-a Nk Maribor 1960 » 21 Dec 2017, 15:14

Za Mešanovića naj bi se zanimali Hertha (Nemčija), Espanyol in Levante (oba Španija) in Genoa (Italija), Zahovič pa je že zavrnil eno milijonsko ponudbo. Vseeno menim, da Mešanovića ne bomo prodali, saj je Zahovič v enem od intervjujev dejal, da ne bomo imeli razprodaje. Poleg tega verjetno gre tudi Kabha ali Vrhovec (vsaj tako se namiguje) in bi morala priti še bolj nora ponudba kot za Billonga, da bi se prestop uresničil.
Nk Maribor 1960

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Igralci, Navijači 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov