Mitja Viler

Re: Mitja Viler

OdgovorNapisal/-a liki » 10 Maj 2018, 10:56

matejger napisal/-a:
In to smo že velikokrat imeli debato, zakaj vsi naši na kup v kazenska, to se mi zdi tako neumna taktična postavitev, da glava boli in to že vse odkra sedi na klopi MIlanič in pred tem še ante.
In domžale so to znale izkoristit. da se ne menimo, da bi večkrat lahko kakšno kontro naredili, če bi imeli vsaj enega spredaj, ne pa da po pravilih, če se žoga iz kazenskega izbije 99% dobi nasprotnik nazaj žogo.

Nekaj že mora biti na takšni taktiki, če se jo poslužuje recimo tudi Klopp z Liverpoolom, pa Real, da se ne menim o Italjanih...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a matejger » 10 Maj 2018, 10:57

hsge napisal/-a:matej oprosti, ampak če nas je 11 v kazenskem in gre strel po tleh mimo vseh, ni kriva taktična postavitev, ampak smo gusteki ker nismo znali blokirat.

Ja, ampak če bi eden stal izven 16-ke nebi ibrićić imel toliko prostora za strel oz. bi bil blokiran. In moje mnenje je, da je takšno branjenje napačno, kar sem že v enem postu višje napisal.
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a matejger » 10 Maj 2018, 11:01

liki napisal/-a:
matejger napisal/-a:
In to smo že velikokrat imeli debato, zakaj vsi naši na kup v kazenska, to se mi zdi tako neumna taktična postavitev, da glava boli in to že vse odkra sedi na klopi MIlanič in pred tem še ante.
In domžale so to znale izkoristit. da se ne menimo, da bi večkrat lahko kakšno kontro naredili, če bi imeli vsaj enega spredaj, ne pa da po pravilih, če se žoga iz kazenskega izbije 99% dobi nasprotnik nazaj žogo.

Nekaj že mora biti na takšni taktiki, če se jo poslužuje recimo tudi Klopp z Liverpoolom, pa Real, da se ne menim o Italjanih...

Verjetno že, ampak, ker je hotič nizki igralec on kaj veliko v kazenskem ne more naredit in je komot lahko en manjko igralca v kazenskem, posebej, če ima nasprotnik 4-5 igralcev izven 16-ke in čakajo na podajo, kot je včeraj bil primer.
Ampak dobro, to je zgolj moje mnenje, da mi takšna taktična postavitev ni všeč.
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

OdgovorNapisal/-a peterr » 10 Maj 2018, 11:17

Se prvi en naš proti 4, 5 nasprotnikov? :)
Pa ne pravim, da nimaš prav, tudi jaz bi kdaj rad videl, da je vsaj kakšen postavljen malo višje.
peterr

OdgovorNapisal/-a matejger » 10 Maj 2018, 11:28

peterr napisal/-a:Se prvi en naš proti 4, 5 nasprotnikov? :)
Pa ne pravim, da nimaš prav, tudi jaz bi kdaj rad videl, da je vsaj kakšen postavljen malo višje.

Ja recimo, da ob izbiti žogi, lahko naš pride do žoge in kaj odigra ali kontra napad ali jo izbije dalje, tako pa ima nasprotnik lahko drugo žogo po odbitku in nova nevarnost za naša vrata.
Uporabniški avatar
matejger

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 10 Maj 2018, 12:37

matejger napisal/-a:

Ja recimo, da ob izbiti žogi, lahko naš pride do žoge in kaj odigra ali kontra napad ali jo izbije dalje, tako pa ima nasprotnik lahko drugo žogo po odbitku in nova nevarnost za naša vrata.

Lahko? Prej bi rekel praviloma... :rolleyes:
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a liki » 10 Maj 2018, 12:50

PsYChoSLO napisal/-a:
matejger napisal/-a:

Mislil je lahko kot "easy"...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a matejger » 10 Maj 2018, 13:35

liki napisal/-a:
PsYChoSLO napisal/-a:
matejger napisal/-a:

Mislil je lahko kot "easy"...

Bi lahko prišel ;)
Uporabniški avatar
matejger

OdgovorNapisal/-a izi » 10 Maj 2018, 14:17

ne more to vsak. :smoking:
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 10 Maj 2018, 14:53

Sicer mi je malo nelogično da je toliko vpisov glede vilerja in obrambe ko je pa splošno znano da mu tu glih ne gre... še veče bedarije je zakuhal je pa vseeno res, da nam je za evropu še zlasti letos ogromno naredil.
Saj jezen si ko pes ali to je rulo.... (B) :smoking:
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 10 Maj 2018, 15:22

kakorkoli obračaš... zlata mariborska levica! :maribor2:
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a guano » 10 Maj 2018, 16:51

fixcar1 napisal/-a:Sicer mi je malo nelogično da je toliko vpisov glede vilerja in obrambe ko je pa splošno znano da mu tu glih ne gre... še veče bedarije je zakuhal je pa vseeno res, da nam je za evropu še zlasti letos ogromno naredil.

večjo bedarijo, kot včeraj ???? :shock: :shock: :shock:

pa pizda skoraj smo brez šans za kanto ostali zaradi te njegove male bedarije (UF)
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 10 Maj 2018, 17:24

guano napisal/-a:
fixcar1 napisal/-a:Sicer mi je malo nelogično da je toliko vpisov glede vilerja in obrambe ko je pa splošno znano da mu tu glih ne gre... še veče bedarije je zakuhal je pa vseeno res, da nam je za evropu še zlasti letos ogromno naredil.

pa pizda skoraj smo brez šans za kanto ostali zaradi te njegove male bedarije (UF)

Jp dosti večje... sicer pa ker si tak navijač že leta se valda spomniš kere... jaz jih imam kar nekaj v glavi.. tudi na forumu so... eno ti posredujem- schalke - sam kot duh pa podal onemu v noge da je blo 1-1!! Da bi pa ob vseh glupusti ki jih delamo zdaj ta njegova bla glavna da pušnemo kanto je pa tudi... vse se broji, od 1 kroga do zadnjega in po tem takem bi se dalo kdo je kanto zjebal.
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a guano » 10 Maj 2018, 17:28

fixcar1 napisal/-a:
guano napisal/-a:

Jp dosti večje... sicer pa ker si tak navijač že leta se valda spomniš kere... jaz jih imam kar nekaj v glavi.. tudi na forumu so... eno ti posredujem- schalke - sam kot duh pa podal onemu v noge da je blo 1-1!! Da bi pa ob vseh glupusti ki jih delamo zdaj ta njegova bla glavna da pušnemo kanto je pa tudi... vse se broji, od 1 kroga do zadnjega in po tem takem bi se dalo kdo je kanto zjebal.

obračaj, kakorkoli želiš....ampak ta njegov tak glupi prekršek, da peče....smo za pesjo dlako komaj spremenili v remi....
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 10 Maj 2018, 18:49

Prekrsek nima nic z golom - to je bla situacija iz katere se bolj redko zadene, posledicno pomeni, da se je zgodila s vecja napaka po izvajanju prostega strela. Igralci so meli dovolj casa da pravilno pokrijejo in rascistijo
Vanquish

OdgovorNapisal/-a guano » 10 Maj 2018, 19:09

Vanquish napisal/-a:Prekrsek nima nic z golom - to je bla situacija iz katere se bolj redko zadene, posledicno pomeni, da se je zgodila s vecja napaka po izvajanju prostega strela. Igralci so meli dovolj casa da pravilno pokrijejo in rascistijo

ja. točno tak. prekršek je bil pameten, ker je preprečil čisti gol. :up:
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 10 Maj 2018, 19:24

Ne, prekrsek je bil glup - ampak gol nismo dobli zaradi prekrska, ampak kr smo slabo odigrali.
Vanquish

OdgovorNapisal/-a Godward » 11 Maj 2018, 00:00

Pa jaz tupim ze en cas da viler ni za prvo ekipo. Ne vem zakaj ni zamenjave, kaj caka zaho mi ni jasno. Ce samo pogledas kak milec igra na drugi strani ti je vs ejasno
MBFC
FIGHT against modern football!
https://www.youtube.com/watch?v=HJcJKsJsHdU
Uporabniški avatar
Godward

Kraj: Ruše

OdgovorNapisal/-a otorepec » 11 Maj 2018, 00:38

Milec zadnje čase na drugi strani ne igra prav nič boljše... :D
otorepec

OdgovorNapisal/-a Godward » 11 Maj 2018, 23:37

No ja, primerjat mileca in vilerja glede slabe igre je bol tak tak.
MBFC
FIGHT against modern football!
https://www.youtube.com/watch?v=HJcJKsJsHdU
Uporabniški avatar
Godward

Kraj: Ruše

OdgovorNapisal/-a otorepec » 11 Maj 2018, 23:55

Vedno velja pravilo, kaj si nazadnje naredil, »zasluge« naj nebi štele. Res pa je , da je tudi šport postal ena sama politika, razen rekreativnega. Tam se gre do konca in še preko, pa četudi te kap udari... ;)
otorepec

OdgovorNapisal/-a deko1989 » 12 Maj 2018, 17:20

Si lahko še slabši? :shock: Nič od nič...enga pasa ne spravi skup ene žoge ni dobo kaj šele, da bi se boril za njo...laufa ko po*ran. :stoned:
Uporabniški avatar
deko1989

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 12 Maj 2018, 18:48

Po sezoni si lahko samo še menjava Kolmaniču.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 12 Maj 2018, 18:52

Njega še ne bi odpisal, mislim da se bo pobral, letos je bil precej odsoten in se to pozna. Na drugi strani me bolj skrbi Milec.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a matejger » 12 Maj 2018, 18:55

Oba sta na istem, brez priprav in to pomeni OGROMNO!
Uporabniški avatar
matejger

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Igralci, Navijači 

Kdo je na strani

Po forumu brska: Zavo in 1 gost