Aleks Pihler

Re: Aleks Pihler

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 23 Nov 2017, 10:21

Vsepovsod so centralni igralci DEDI, pa ne samo fizicno, ampak tudi v glavi. Brez tega danes ne gre
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a MB-M » 23 Nov 2017, 14:36

Jaz še sedaj trdim, da on ni klasični zadnji vezni. On je bolj tip igralca Cvijanivič, ki je bil zadolžen, ob Metrlju, da sicer pokriva tudi obrambo, vendar gre velikokrat bolj naprej. In tudi v Moskvi se je pokazalo, da je on bil, med vsemi tremi, najbolj naprej usmerjen. Tudi proti koncu je prihajal do priložnosti, takrat pa je nastopilo tisto, kar sam mislim, da je njegov največji problem - samozavest. Če bi jo imel, tako močno kot preteklo jesen, potem bi vse tri akcije, kjer se je našel v zelo dobri situaciji za gol, popolnoma drugače odigral. In potem nastane problem, ko iz ene v drugo situacijo, iz ene tekme v drugo, bolj padaš, ker ti vsaka predhodnja jemlje del samozavesti. Izhoda ne poznam, mi je pa fanta žal, ker je pošten, deloven in kvaliteten igralec.
MB-M

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 23 Nov 2017, 14:51

MB-M napisal/-a:Jaz še sedaj trdim, da on ni klasični zadnji vezni. On je bolj tip igralca Cvijanivič, ki je bil zadolžen, ob Metrlju, da sicer pokriva tudi obrambo, vendar gre velikokrat bolj naprej. In tudi v Moskvi se je pokazalo, da je on bil, med vsemi tremi, najbolj naprej usmerjen. Tudi proti koncu je prihajal do priložnosti, takrat pa je nastopilo tisto, kar sam mislim, da je njegov največji problem - samozavest. Če bi jo imel, tako močno kot preteklo jesen, potem bi vse tri akcije, kjer se je našel v zelo dobri situaciji za gol, popolnoma drugače odigral. In potem nastane problem, ko iz ene v drugo situacijo, iz ene tekme v drugo, bolj padaš, ker ti vsaka predhodnja jemlje del samozavesti. Izhoda ne poznam, mi je pa fanta žal, ker je pošten, deloven in kvaliteten igralec.

Psiholog. Ne vem če ga majo ampak pomagal bi. Uff, že pri marsikomu pri nam.
aLeen7

OdgovorNapisal/-a hsge » 23 Nov 2017, 15:09

aLeen7 napisal/-a:
MB-M napisal/-a:Jaz še sedaj trdim, da on ni klasični zadnji vezni. On je bolj tip igralca Cvijanivič, ki je bil zadolžen, ob Metrlju, da sicer pokriva tudi obrambo, vendar gre velikokrat bolj naprej. In tudi v Moskvi se je pokazalo, da je on bil, med vsemi tremi, najbolj naprej usmerjen. Tudi proti koncu je prihajal do priložnosti, takrat pa je nastopilo tisto, kar sam mislim, da je njegov največji problem - samozavest. Če bi jo imel, tako močno kot preteklo jesen, potem bi vse tri akcije, kjer se je našel v zelo dobri situaciji za gol, popolnoma drugače odigral. In potem nastane problem, ko iz ene v drugo situacijo, iz ene tekme v drugo, bolj padaš, ker ti vsaka predhodnja jemlje del samozavesti. Izhoda ne poznam, mi je pa fanta žal, ker je pošten, deloven in kvaliteten igralec.

ma to je enostavno treba presekat. eno tekmo more dat gol, dva, komu tunel ali dva spustit, pa kaka asistenca in se to potem hitro pozabi. je pa res, da je dosti lažje to meni napisat na forum kot pa njemu na tekmi nardit. verjetno se ga tudi za to (med drugim) forsira.
hsge

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 23 Nov 2017, 16:54

hsge napisal/-a:
aLeen7 napisal/-a:

ma to je enostavno treba presekat. eno tekmo more dat gol, dva, komu tunel ali dva spustit, pa kaka asistenca in se to potem hitro pozabi. je pa res, da je dosti lažje to meni napisat na forum kot pa njemu na tekmi nardit. verjetno se ga tudi za to (med drugim) forsira.

Sliši se enostavno ja tako kot si rekel. Ampak ko maš ti nek slab niz kot on dvomim, da maš samozavest davat tunele, tučt po golu .. In njemu manjka samo tiste nekaj samozavesti, predrznosti. Škoda.
aLeen7

OdgovorNapisal/-a hsge » 23 Nov 2017, 17:19

ja točno to je. to je potem taka spirala, ki jo je v (teoriji) enostavno presekat. al pa si naj neko raketo najde v petek zvečer... tut to pomaga pri samozavesti :lol:
hsge

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 23 Nov 2017, 17:39

Samo da ne bo pol tak samozavesten kot Dervišević :D

.. pa mislim, da bi mu njegova raketica mogla dat dovolj samozavesti. :D
aLeen7

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 02 Dec 2017, 23:30

Nekak sem zacutil dilocen pozitivni premik. Ena lastovka sicer se ne prinasa pomladi, pa vseeno upam na izboljsanje njegovih predstav
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a dnz » 02 Dec 2017, 23:39

PsYChoSLO napisal/-a:Nekak sem zacutil dilocen pozitivni premik. Ena lastovka sicer se ne prinasa pomladi, pa vseeno upam na izboljsanje njegovih predstav

Pozitivn premik k prestopu? Ker to kaj on kaže letos že dolgo ni za MB
dnz

OdgovorNapisal/-a ales100i » 03 Dec 2017, 12:47

Se strinjam, nobenega premika ni. On bi moral bit ključna figura na igrišču na tem mestu, ki ga igra. Vedno se ponujat žogi in potem povezovat obrambni del ekipe z ofenzivnim, torej bit priden delavec, vodonoša. In on je vse prej kot to. Včeraj je mogoče 2x prinesel žogo naprej, ostalo pa se večinoma skrival žogi in hodil nazaj dvojne podaje odigrat s Šulerjem in Billongom. Ni to nič. V defenzivnem delu pa prekinjat nasprotne napade. Pa tega tudi ne dela. Brez energije, brez agresivnosti, da se o kakem klizanju sploh ne menimo.

Torej v obe smeri nič. Za mene spet z naskokom naš najslabši na igrišču....spet. Tak kot je on igral, ko je prišel, sem takrat govoril, da bo postal standardni prvotimec reprezentance, zdaj pa ne moremo niti o bledi senci govorit, ker to je drug človek. Ne razumem kaj se mu je zgodilo. Dokazal je da zna, zato jaz še vedno upam, da se vrne. Ampak če se samo spomnim njegove reakcije ob golu Mešanoviča v Moskvi, ko se je samo obrnil in stekel nazaj na svojo polovico. Niti rok ni dvignil. To marsikaj pove. Pa je ded Mariborčan, na drugi strani pa se je recimo enemu Billongu skoraj zmešalo takrat pri golu.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
Uporabniški avatar
ales100i

OdgovorNapisal/-a Novi navijac » 03 Dec 2017, 15:57

Pihler je klasa igralec,igralec ki ima potezo vec vendar pa je psihicno na psu pomojem in upam da se cez zimo vrne in postane tisti stari Aleks katerega smo navajeni.Glavo gor pubec. :maribor:
Novi navijac

OdgovorNapisal/-a dejanMB » 03 Dec 2017, 16:03

Mamica, katerega "starega" Pihlerja smo vajeni? Imel je eno dobro tekmo proti Olimpiji, potem se pa počasi konča. Razložite mu vi doma, da to ni Zavrč... (SY)
Uporabniški avatar
dejanMB

OdgovorNapisal/-a hsge » 03 Dec 2017, 16:09

dejanMB napisal/-a:Mamica, katerega "starega" Pihlerja smo vajeni? Imel je eno dobro tekmo proti Olimpiji, potem se pa počasi konča. Razložite mu vi doma, da to ni Zavrč... (SY)

Roko na srce je imel izjemen lanski jesenski del. Ampak od takrat pa tema..
hsge

OdgovorNapisal/-a jezdec666 » 03 Dec 2017, 16:10

Jaz ga nikakor pri njegovih letih ne bi odpisal, je eden boljših vezistov vseh časov, mogoče bi moral za par mesecev zamenjati okolje, nekam kjer bi bil z naskokom najboljši igralec in bi moral prevzeti odgovornost in odigrati na polno, pa tujina da drugačne izkušnje, dal bi ga recimo v rigo k Stojanoviču, če bo ostal). Pri nas je pritisk rezultata in to v taki situaciji ni dobro.
jezdec666

OdgovorNapisal/-a guga » 03 Dec 2017, 16:12

Jaz še vedno verjamem vanj in v to, da je problem njegova glava! ;)
guga

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a dejanMB » 03 Dec 2017, 16:18

Meni se on nasplošno zdi preveč prestrašen. Preveč mirna osebnost, v fuzbalu rabiš fajterje, srčne igralce, ki požrejo travo, če treba. Po povratku k nam je še nekak zgledal, sploh na tistem derbiju v kotlini, ko so ga nekateri že prodajali v Manchester City, to trenutno je pa nikakvo. Boji se duela, boji se podaj, boji se samega sebe. Pubec, igraš za Maribor, igraš ligo prvakov, daj pokaži malo jajc... Zdaj ali nikoli.
Uporabniški avatar
dejanMB

OdgovorNapisal/-a guga » 03 Dec 2017, 16:20

Spomnite se Boharja v kakšni krizi je bil nedolgo nazaj....
guga

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 03 Dec 2017, 16:32

Malce bi ga morali odmakniti od tekem. Pri njemu je problem psiha in nič drugega. Naredi napako in potem se mu to ponavlja in postane prestrašen.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a Samo » 03 Dec 2017, 20:39

jezdec666 napisal/-a:Jaz ga nikakor pri njegovih letih ne bi odpisal, je eden boljših vezistov vseh časov, mogoče bi moral za par mesecev zamenjati okolje, nekam kjer bi bil z naskokom najboljši igralec in bi moral prevzeti odgovornost in odigrati na polno, pa tujina da drugačne izkušnje, dal bi ga recimo v rigo k Stojanoviču, če bo ostal). Pri nas je pritisk rezultata in to v taki situaciji ni dobro.

Zaj, če dečko ni sposoben prenest pritiska 1. SNL... Verjetno mi ni treba nadaljevat, al?
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a Nk Maribor 1960 » 15 Jan 2018, 21:56

Vse najboljše Aleks! Želim ti, da v spomladanskem delu spet najdeš tisto svojo pravo formo, ki si jo pokazal takoj po prihodu k nam. Verjamem, da ti bo s trdim delom to tudi uspelo.
Nk Maribor 1960

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 18 Feb 2018, 02:34

Ni bilo slabo to danes. Ni še to neki velik napredek naprej, ampak...tak za silo ajde...
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a Novi navijac » 18 Feb 2018, 09:44

Ajde ded,vidi se da se pocasi vraca tvoja stara forma nazaj.Samo na pune naprej :maribor:
Novi navijac

OdgovorNapisal/-a Novi navijac » 07 Apr 2018, 21:12

Vrhunsko odigrana tekma,koncno spet dobri stari Pihler na katerega se je cakalo čestitke :maribor: tke
Novi navijac

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 07 Apr 2018, 21:52

Novi navijac napisal/-a:Vrhunsko odigrana tekma,koncno spet dobri stari Pihler na katerega se je cakalo čestitke :maribor: tke

se pridružujem temu mnenju.... (B) :up:
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 07 Apr 2018, 22:56

Drugi polčas proti Olimpiji in tole danes odlicno.
Rahmanovič legenda

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Igralci, Navijači 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov