Darko Milanič

Re: Darko Milanič

OdgovorNapisal/-a mbfc » 04 Maj 2018, 17:33

Em, ce bi igrali pune ofenzivno pa je kje garancija da bi katerokoli lovoriko nesli? :)
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a guano » 04 Maj 2018, 17:41

mbfc napisal/-a:Em, ce bi igrali pune ofenzivno pa je kje garancija da bi katerokoli lovoriko nesli? :)

poglej si zadnjih nekaj tekem....igrali smo pune ofenzivo. TO JE NOGOMET. garancij pa ni za nič na tem svetu.
Zadnjič spremenil guano, dne 04 Maj 2018, 17:43, skupaj popravljeno 1 krat.
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a mbfc » 04 Maj 2018, 17:43

Ja sej, ampak tak kot ti reces da ni garancije da ne bi meli uspehov ce ne bi igrali kot smo lahko jaz recem da ni garancije da bi jih imeli ce bi igrali ne vem kak ofenzivno.

Edino dejstvo ki je, je to, da smo s to igro, ki smo jo igrali dosegli to kar smo dosegli. Bolj kot ne same presežke.
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a guano » 04 Maj 2018, 17:47

mbfc napisal/-a:Ja sej, ampak tak kot ti reces da ni garancije da ne bi meli uspehov ce ne bi igrali kot smo lahko jaz recem da ni garancije da bi jih imeli ce bi igrali ne vem kak ofenzivno.

Edino dejstvo ki je, je to, da smo s to igro, ki smo jo igrali dosegli to kar smo dosegli. Bolj kot ne same presežke.

prezrl si bistvo mojega vpisa.....TO KAR GLEDAM ZDAJ JE NOGOMET. KONČNO SPET.
vse ostalo je pa sranje, ki nam je ratalo tudi z obilico sreče. (spet...pišem o SNL)
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Vijolčni1 » 04 Maj 2018, 18:18

guano napisal/-a:
mbfc napisal/-a:Ja sej, ampak tak kot ti reces da ni garancije da ne bi meli uspehov ce ne bi igrali kot smo lahko jaz recem da ni garancije da bi jih imeli ce bi igrali ne vem kak ofenzivno.

vse ostalo je pa sranje, ki nam je ratalo tudi z obilico sreče. (spet...pišem o SNL)

Samo z obilico srece ne dobis 14 naslovov
NI PREDAJE :maribor:
Vijolčni1

OdgovorNapisal/-a mihaS » 04 Maj 2018, 18:25

guano napisal/-a:
mbfc napisal/-a:Em, ce bi igrali pune ofenzivno pa je kje garancija da bi katerokoli lovoriko nesli? :)

poglej si zadnjih nekaj tekem....igrali smo pune ofenzivo. TO JE NOGOMET. garancij pa ni za nič na tem svetu.

Maribor je malcek in je velikan. Malcek se mora obnasati ponizno, biti mora previden, ob enem pa skrajno pogumen. To je Maribor v Evropi. In to smo osvojili do potankosti, zato smo v evropi uspesni. Po drugi strani pa smo velikan, velikan slovenskega nogometa, tukaj pa se je potrebno obnasati drugace, tukaj se moramo obnasati, kot smo se zdaj zadnjih nekaj krogov in tukaj ima guano totalno prav. Tukaj moramo pritiskati, tukaj se nas morajo nasprotniki bat.
Uporabniški avatar
mihaS

OdgovorNapisal/-a mbfc » 04 Maj 2018, 18:25

guano napisal/-a:

Ne mores rect da ti je 8 ali kolko naslovov je ze bilo pod to garnituro sreca prinesla..

Razen ce si en izmed tistih ki mu je vazbo da se igra na pune v napad in si na koncu tretji. Ala domzale ali pa pusnikove ekipe..
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a guano » 04 Maj 2018, 19:00

mbfc napisal/-a:
guano napisal/-a:

Ne mores rect da ti je 8 ali kolko naslovov je ze bilo pod to garnituro sreca prinesla..

Razen ce si en izmed tistih ki mu je vazbo da se igra na pune v napad in si na koncu tretji. Ala domzale ali pa pusnikove ekipe..

(UF)
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a šerpa » 04 Maj 2018, 21:07

kurva je, ko z luftom na desetki igramo NOGOMET :smoking:
šerpa

OdgovorNapisal/-a semnovi » 04 Maj 2018, 21:12

šerpa napisal/-a:kurva je, ko z luftom na desetki igramo NOGOMET :smoking:

eh..luft več ni aktualen..nove zgodbe :)
semnovi

OdgovorNapisal/-a Samo » 05 Maj 2018, 01:16

Na sredini igramo točno to, nad čemer si vsaj zadnji dve leti konstantno pizdo, pa če priznaš al ne.

Liverpool je letos res v finalu Lige prvakov, pa tudi, če jo osvoji, je to v njihovem primeru samo izjema, ki potrjuje pravilo (pa še za to uvrstitev v finale se jim je moral zgodit en Salah). Ker če prav berem te podatke, je Liverpool v zadnjih 10 letih osvojil reci in piši točno eno lovoriko in to je "cenjeni" ligaški pokal v letu 2012.

Imaš prav: igra in rezultati se ne izključujejo. Lahko se ti poserješ na nogomet, kot ga Maribor igra zadnja leta, ampak bi te rad videl, kak bi zadovoljno ploskal, če bi imeli igro, rezultatov pa ne. Tega po mojem še sam ne verjameš.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a izi » 05 Maj 2018, 05:09

bolje je gledat antiigro, sedet na kupu denarja in polirat pokale? možno. ampak jaz bi rad še nogomet gledal. pa četudi ne bomo vsako leto prvaki. bo pa vredno aplavza.
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a baresi » 05 Maj 2018, 05:55

Aplavz, potem ko bi ti Olimpija nesla pokale? Težko verjemem.

Pomoje je to postala ena taka tolažilna fraza, če pa resnično pride do take situacije, pa skoraj ne verjemem, da bi nam bilo do ploskanja.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a guano » 05 Maj 2018, 06:17

Samo napisal/-a:Na sredini igramo točno to, nad čemer si vsaj zadnji dve leti konstantno pizdo, pa če priznaš al ne.

Ne priznam, ker sta se tako Pihler kot predvsem Derviševič prelevila iz DMC-ja v MC-ja oz. OMC-ja, tako da tam ne igra luft, prej bi lahko rekli, da se je luft preselil na položaj dmc-ja, pa če priznaš ali ne.

Poleg tega so krila (Kramarič in Hotič) začela končno v klubu opravljati svojo vlogo, posledično smo raztegnili nasprotnikove obrambe in bunkerji več ne funkcionirajo in rezultat je lepa, gledljiva igra, polna tempa, priložnosti in golov, katero pogrešam vse od časov g. Jurčiča.

Upam in želim si, da se nikdar več (proti večini klubov SNL) ne vrnemo v jebeno pragmatiko in mučenju žoge ter gledalcev, kateri smo se zaradi te nove lepe igre tudi spremenili nazaj v navijače. Nogomet se igra zaradi golov, če bi želel gledat šah, bi hodil med vikendi k "upokojencem" pri dvorani Tabor.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a rebel » 05 Maj 2018, 06:31

guano napisal/-a:
Samo napisal/-a:Na sredini igramo točno to, nad čemer si vsaj zadnji dve leti konstantno pizdo, pa če priznaš al ne.

Ne priznam, ker sta se tako Pihler kot predvsem Derviševič prelevila iz DMC-ja v MC-ja oz. OMC-ja, tako da tam ne igra luft, prej bi lahko rekli, da se je luft preselil na položaj dmc-ja, pa če priznaš ali ne.

Poleg tega so krila (Kramarič in Hotič) začela končno v klubu opravljati svojo vlogo, posledično smo raztegnili nasprotnikove obrambe in bunkerji več ne funkcionirajo in rezultat je lepa, gledljiva igra, polna tempa, priložnosti in golov, katero pogrešam vse od časov g. Jurčiča.

Upam in želim si, da se nikdar več (proti večini klubov SNL) ne vrnemo v jebeno pragmatiko in mučenju žoge ter gledalcev, kateri smo se zaradi te nove lepe igre tudi spremenili nazaj v navijače. Nogomet se igra zaradi golov, če bi želel gledat šah, bi hodil med vikendi k "upokojencem" pri dvorani Tabor.

:up: Lepo povedano.
“Fail to prepare, prepare to fail.” – Roy Keane
Uporabniški avatar
rebel

OdgovorNapisal/-a Samo » 05 Maj 2018, 09:06

guano napisal/-a:

Kaj pa je blo prej drugače, ko je Filipovič na 50 metrov talal žoge kot zdaj Derviševič, poleg njega pa je stal Kabha? Ali pa Vrhovec in Kabha? Ali pa dva od trojice Pihler-Vrhovec-Kabha?

Nena za hec eni trdimo, da so bolj pomembne stvari v fuzbalu kot je postavitev.
Samo

OdgovorNapisal/-a matejger » 05 Maj 2018, 11:22

Meni so lovorike pomebnejše od lepe igre, če je pa oboje je pa tak češnja na torti!
Čeprav mi v preteklosti ni bilo všeč ta pragmatičnost, ampak lovorika odteha to!
Pa poglejmo Biščana, čisti pragmatik ali pa rožmana napadalni fusbal in stanje na lestvici?
Ko pa bomo imeli tipa igralcev za dve klase boljše v ligi potem se pa lahko gremo napadalni nogomet, čeprav me zanima kako bo Milanič pstavil postavo proti malimin velikim žabam, kajti proti drugim ekipam to funkcionira.
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a semnovi » 05 Maj 2018, 11:24

matejger napisal/-a:Meni so lovorike pomebnejše od lepe igre, če je pa oboje je pa tak češnja na torti!
Čeprav mi v preteklosti ni bilo všeč ta pragmatičnost, ampak lovorika odteha to!
Pa poglejmo Biščana, čisti pragmatik ali pa rožmana napadalni fusbal in stanje na lestvici?
Ko pa bomo imeli tipa igralcev za dve klase boljše v ligi potem se pa lahko gremo napadalni nogomet, čeprav me zanima kako bo Milanič pstavil postavo proti malimin velikim žabam, kajti proti drugim ekipam to funkcionira.

:up: enostavno bistvo nogometa....
semnovi

OdgovorNapisal/-a Vijolčni1 » 05 Maj 2018, 13:02

matejger napisal/-a:Meni so lovorike pomebnejše od lepe igre, če je pa oboje je pa tak češnja na torti!

Tocno tak! Igra se pozabi lovorike ostajajo!
NI PREDAJE :maribor:
Vijolčni1

OdgovorNapisal/-a starosta » 05 Maj 2018, 20:08

Zato pa je blo samo po 1000 ludi na pragmaticnih tekmah. Pa se je zvizgalo in posiljajo igralce ne vem kam ze v prvih minutah. To negodovanje je blo tako mocno da so celo viole obljubljale neke ukrepe....
In to vse kljub lovorikam in igranju v ligi prvakov. Cudno glede na to kar eni tu gor pisete.

Zdaj pa nekaj zadnjih kol igramo nogomet. Kolko je gledalcev na tekmah? Kolko je sinfanja?..

Mi SNL in uvodne kroge evrope obdelamo s tako igro.
Uporabniški avatar
starosta

OdgovorNapisal/-a guga » 05 Maj 2018, 20:16

Poklon!!!
guga

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 05 Maj 2018, 20:24

Dobro,... dobro,... zelo dobro to zgleda zadnji mesec :up:
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a izi » 05 Maj 2018, 21:34

2-1=?
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a 4emb » 05 Maj 2018, 22:22

Darko ostani ;)
Štajerska zvestoba, Viola do groba :maribor2:
Uporabniški avatar
4emb

OdgovorNapisal/-a Samo » 05 Maj 2018, 23:34

starosta napisal/-a:Zato pa je blo samo po 1000 ludi na pragmaticnih tekmah. Pa se je zvizgalo in posiljajo igralce ne vem kam ze v prvih minutah. To negodovanje je blo tako mocno da so celo viole obljubljale neke ukrepe....
In to vse kljub lovorikam in igranju v ligi prvakov. Cudno glede na to kar eni tu gor pisete.

Zdaj pa nekaj zadnjih kol igramo nogomet. Kolko je gledalcev na tekmah? Kolko je sinfanja?..

Mi SNL in uvodne kroge evrope obdelamo s tako igro.

A te je proti Celju (3.500) folk že na vodi čuto, da bo to začetek serije?

Pretiravaš. Nekaj so k obisku gotovo dodali rezultati oziroma igra, ampak ne pozabit, kake temperature so bile v začetku spomladanskega dela. Pa 16:00 med tednom tudi ni ravno sanjska ura...

Poleg tega lahko primerjaš lanske številke obiska (kao pragmatična igra) in letošnje v primerljivem obdobju: https://www.transfermarkt.de/nk-maribor ... on_id=2016. Sporoči, kaj si ugotovil...
Samo

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Igralci, Navijači 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov