Darko Milanič

Re: Darko Milanič

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 08 Apr 2018, 14:06

Čestitke. Dvignil si ekipo, jih taktično dobro pripravil in rezultat je tukaj.
aLeen7

OdgovorNapisal/-a MaKaaY » 09 Apr 2018, 18:37

Zanimiva izjava Milaniča po tekmi s Celjem, ko je za njega neznačilno kritiziral krilne igralce v preteklih tekmah. Povedal nekako tako, da je konec s tem, da igralci, ki slabo igrajo, dobivajo priložnosti v nedogled ter da bo v bodoče bolj gledal in bil pozoren na to, da igrajo najboljši. Pa da ne moreš dajat priložnosti igralcem celo prvenstvo, če igrajo slabo, da je treba nekaj spremenit. Nekako se zdi, kot da je imel potrebo povedati javnosti, da ima šele zdaj proste roke pri izbiri igralcev za tekmo.

Video na 24ur:https://www.24ur.com/sport/nogomet/prva-liga-telekom-slovenije/mariborcani.html
Uporabniški avatar
MaKaaY

OdgovorNapisal/-a hsge » 09 Apr 2018, 19:00

Mogoče pa je bil ta črni niz samo kaplja čez rob?
hsge

OdgovorNapisal/-a Vijolčni1 » 09 Apr 2018, 19:15

No če bo to res, pri meni ziher dobi +
Vijolčni1

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 12 Apr 2018, 12:16

Jebemu mater, da bi Darko izpred treh tednov včeraj namesto Pihlera dal not Vrhovca in ne Vršića, pa namesto Hodžića Rajčevića ne pa dvigoval tempo z menjavo Hotić-Ahmedi. ..
aLeen7

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 12 Apr 2018, 13:44

Darko Milanič je ocenil delež posameznikov na tekmi v Kranju in razkril, na kakšen način se je odločil za začetno enajsterico.

Ogromen delež k mariborski zmagi v Kranju je prispevala naveza Zahović-Mlakar. Luka se je dvakrat vpisal med strelce, nad njim je bil storjen prekršek za najstrožjo kazen, ki jo je realiziral Jan, ki se je izkazal še s tremi podajami. "Luka zabija v nizu in mora trdo delati naprej. Verjeti v to, kar dela in bo nagrajen. Jan je doslej dobival malo priložnosti zaradi vmesne poškodbe, vendar ima pri 19 letih velik potencial. To njegovo nogometno pot bomo skušali razvijati na pravi način, saj je tudi on potrjena kvaliteta," pravi Darko Milanič, ki je v gorenjski prestolnici nekoliko presenetljivo priložnost namenil Amirju Derviševiću: "Odločil sem se, da ne gledam tekem lige prvakov in sem se v torek zvečer v karanteni pogovarjal s fanti. Cretuju sem že dal navodila za igro, potem pa sem se odločil za Derviševića. Zaradi globine, ki smo jo iskali z Zahovićem, Mlakarjem, Kramaričem in Hotićem. Ker smo poskušali na takšen način in smo potrebovali njegove podaje. To smo tudi dobili."

Martin Milec je manjkal zaradi poškodbe, nadomestil ga je Adis Hodžić. "Želim ga videti takšnega, kot sem ga gledal pred letom in pol. Ko ni bil obremenjen, ko je bil pogumen. Posebej sem se pogovarjal tudi z njim. Hodžić je preveč obremenjen s situacijo in mora se zavedati, da on ni razlog našega točkovnega zaostanka. Fant zna, predvsem obrambne naloge mora opraviti, kot se od njega zahteva, za napadalne pa bo poskrbel ob nadgradnji igre."
Uporabniški avatar
_PeRo_

OdgovorNapisal/-a Samo » 12 Apr 2018, 13:50

aLeen7 napisal/-a:Jebemu mater, da bi Darko izpred treh tednov včeraj namesto Pihlera dal not Vrhovca in ne Vršića, pa namesto Hodžića Rajčevića ne pa dvigoval tempo z menjavo Hotić-Ahmedi. ..

Pred tremi tedni nismo meli na drugi strani nasprotnika, ki bi bil tri gole zadaj, imel igralca manj, ne kazal kakršne koli želje po zadetku in igral na splošno totalno za en drek.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a guano » 12 Apr 2018, 17:06

_PeRo_ napisal/-a:Martin Milec je manjkal zaradi poškodbe, nadomestil ga je Adis Hodžić. "Želim ga videti takšnega, kot sem ga gledal pred letom in pol. Ko ni bil obremenjen, ko je bil pogumen. Posebej sem se pogovarjal tudi z njim. Hodžić je preveč obremenjen s situacijo in mora se zavedati, da on ni razlog našega točkovnega zaostanka. Fant zna, predvsem obrambne naloge mora opraviti, kot se od njega zahteva, za napadalne pa bo poskrbel ob nadgradnji igre."

...a kljub temu zavedanju so ga šli menjat proti krškemu v 30. minuti tekme....sick
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Samo » 12 Apr 2018, 17:21

Proti Krškemu je Milanič spremenil postavitev na tri centralne v liniji. Ivkovič je menjal Hodžiča, Viler pa se je pomakno višje. Menjava po mojem ni mela nič s slabo igro malega.

Sicer to tekmo s Krškim sem kar v podzavest potlačo, ker je bla res katastrofa v vseh pogledih, v taktičnem pa še posebej.
Samo

OdgovorNapisal/-a guano » 12 Apr 2018, 17:24

Samo napisal/-a:Proti Krškemu je Milanič spremenil postavitev na tri centralne v liniji. Ivkovič je menjal Hodžiča, Viler pa se je pomakno višje. Menjava po mojem ni mela nič s slabo igro malega.

Sicer to tekmo s Krškim sem kar v podzavest potlačo, ker je bla res katastrofa v vseh pogledih, v taktičnem pa še posebej.

??? če pa je zaho izjavil, da so hotiča in hodžiča menjali, ker nista bila kos nalogi in igrišču...in kaj vem še koji kurac čemu....v glavnem menjava je bila narejena z vročo glavo, brez pameti, na brzino....in nekako mi to bolj zgleda, kot da jo je zaho naredil, kot milanič...v glavnem pubecu se je SPET naredila velika škoda glede psihe......res tega ne rabi, kot piše milanič.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a mbfc » 12 Apr 2018, 17:46

No, glede na nadaljevanje tekme s strani Milanica je precej ocitno kdo je to menjavo naredil.
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a guano » 12 Apr 2018, 17:50

mbfc napisal/-a:No, glede na nadaljevanje tekme s strani Milanica je precej ocitno kdo je to menjavo naredil.

Točno. In vso nadaljevanje tudi...

Upam, samo, da se več tovrstne stvari ne bodo dogajale, drugače, naj gre kar vse skupaj v tri krasne....naj vsak svoje delo dela in če ni dober, naj se temu primerno ukrepa....na pa vsi-vse. To ne gre.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 12 Apr 2018, 20:25

Sej mali Zaho je tudi s klopi prisel ko fotra ni blo zravn. Pa se je to izkazalo za pametno in pravilno
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a Samo » 13 Apr 2018, 09:31

guano napisal/-a:
Samo napisal/-a:Proti Krškemu je Milanič spremenil postavitev na tri centralne v liniji. Ivkovič je menjal Hodžiča, Viler pa se je pomakno višje. Menjava po mojem ni mela nič s slabo igro malega.

??? če pa je zaho izjavil, da so hotiča in hodžiča menjali, ker nista bila kos nalogi in igrišču...in kaj vem še koji kurac čemu....v glavnem menjava je bila narejena z vročo glavo, brez pameti, na brzino....in nekako mi to bolj zgleda, kot da jo je zaho naredil, kot milanič...v glavnem pubecu se je SPET naredila velika škoda glede psihe......res tega ne rabi, kot piše milanič.

Te izjave pa nisem videl/slišal... Meni se je zdela menjava posledica spremembe sistema kot odziv na to, kar se je dogajalo na igrišču. Sicer sprememba brez repa in glave, čista agonija, pa vendar. :blush:
Samo

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 13 Apr 2018, 09:46

Na novinarski je to povedal zaho.
Uporabniški avatar
_PeRo_

OdgovorNapisal/-a Damc » 15 Apr 2018, 20:38

Če znam popljuvat, znam tudi pohvalit.

Vrhunska igra, poleg tega pa se mi dopade, da ko vodimo jih tišiš naj igrajo naprej še za en gol.

Super zadnje tekme, tako nadaljujte!!!!! Pa me boli k.. za kanto. Hočem uživati ob naši igri.
"Do not abuse me with your different opinion!" - Caitlin Burley
Uporabniški avatar
Damc

OdgovorNapisal/-a guga » 15 Apr 2018, 20:40

Zgleda, da si se naucil nekaj v letosnji LP, še posebej od Kloppa. Tak se spila, do konca pri vodstvu 1:0...Poklon...
guga

OdgovorNapisal/-a guano » 15 Apr 2018, 20:45

mene zanima kaj se je dogajalo prvih nekaj krogov....kdo, kak, zakaj, ....zakaj ne prej, zakaj zdaj...nič mi ni jasno
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Samo » 15 Apr 2018, 20:49

Nismo mi prvih par krogov tak slabo zgledali, kolko so bli rezultati slabi. Pol pa psiha, pa poškodbe, pa neuigranost obrambe, pa ... Zelenim po drugi strani se je vse pokloplo. No, zdaj se spet obrača in upam, da bodo stvari sedle na svoje mesto.
Samo

OdgovorNapisal/-a AlesD » 15 Apr 2018, 20:56

Edina razlika med tem, kako igrajo smetarji in našo igro takrat je ta, da smo mi dobivali gole in evrogole iz nič, zgrešili pa par 100% šans na tekmo, smetarji pa dajo gol iz nič, nasprotniki pa pač nimajo svojih onceinalifetime evrogolov.
AlesD

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 15 Apr 2018, 21:07

Paaaaaaa.... kapa dol za zadnjih par tekem. Koncna ocena bo po daljsem obdobju
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 15 Apr 2018, 21:36

guano napisal/-a:mene zanima kaj se je dogajalo prvih nekaj krogov....kdo, kak, zakaj, ....zakaj ne prej, zakaj zdaj...nič mi ni jasno

Zgodil se je Zaho. Kakorkoli to razumes
Vanquish

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 15 Apr 2018, 21:38

Samo tako naprej. Tudi če se približamo Olimpiji. In tudi proti Olimpiji.
Hetfield

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 15 Apr 2018, 21:44

Vanquish napisal/-a:
guano napisal/-a:mene zanima kaj se je dogajalo prvih nekaj krogov....kdo, kak, zakaj, ....zakaj ne prej, zakaj zdaj...nič mi ni jasno

Bolj kot to dajmo pogledat kdo igra in kdo ne igra ;)
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a liki » 15 Apr 2018, 21:45

TheseColorsDontRun napisal/-a:
Vanquish napisal/-a:

Bolj kot to dajmo pogledat kdo igra in kdo ne igra ;)

Torej ti praviš, da je ključno da ne igra Milec? :D
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Igralci, Navijači 

Kdo je na strani

Po forumu brska: Vijolčni1 in 7 gostov