Martin Kramarič

Re: Martin Kramarič

OdgovorNapisal/-a Samo » 16 Sep 2017, 10:49

dnz napisal/-a:
Samo napisal/-a:BIl zadnjič pozoren na Štora v mladinski LP proti Spartaku, pa ni ravno izstopal.

Dangubič je tudi v Krškem bolj izstopal kot Kramarič, pa ki je zdaj on ki pa Kramarič.

Ne vem točno kaj želiš povedat. Štor v prvem polcajtu tekme lige prvakov proti Spartaku ni izstopal v ničemer. Ne vem če se je kaj poškodoval, bil je pa zamenjan ob polcajtu. To je vse.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a dnz » 16 Sep 2017, 11:08

Samo napisal/-a:
dnz napisal/-a:
Samo napisal/-a:BIl zadnjič pozoren na Štora v mladinski LP proti Spartaku, pa ni ravno izstopal.

Dangubič je tudi v Krškem bolj izstopal kot Kramarič, pa ki je zdaj on ki pa Kramarič.

Ne vem točno kaj želiš povedat. Štor v prvem polcajtu tekme lige prvakov proti Spartaku ni izstopal v ničemer. Ne vem če se je kaj poškodoval, bil je pa zamenjan ob polcajtu. To je vse.

Hočem ti povedat da mogoče tu ni izstopal, še vedno pa lahko ma kvaliteto za klub. Saj Zaho tudi nikol ni kaj ekstra odstopal v mladih selekcijah pa je zdaj naš prvi napadalec
dnz

OdgovorNapisal/-a agerg » 16 Sep 2017, 12:04

dnz napisal/-a:
Samo napisal/-a:
dnz napisal/-a:

Hočem ti povedat da mogoče tu ni izstopal, še vedno pa lahko ma kvaliteto za klub. Saj Zaho tudi nikol ni kaj ekstra odstopal v mladih selekcijah pa je zdaj naš prvi napadalec

No ja, ne vem če je ravno mali Zahović dober primer tega. Mislim da se moramo vsi strinjat, da je njemu zaradi znanih okoliščin bilo pri prehodu v člansko ekipo marsikaj zelo olajšano. Sam bolj gledam to skozi prizmo, da bi lahko še kakšen večji talent v preteklosti ob vsaj delu zaupanja in priložnosti, ki ju je dobil mali, mogoče še v večji meri to tudi izkoristil, če je že Zahović v nekaterih obdobjih za naš klub pokazal odlične predstave. Me pa zelo veseli, da se sedaj prav Kramariču zelo zaupa in se mu ponuja veliko priložnosti, Martin pa kot vrhunski talent to odlična izkorišča. Nasploh je pozitivno spoznanje, da se je glede tega očitno nekoliko spremenila miselnost v našem klubu in da se vse več priložnosti in pozornosti namenja mladim talentiranim igralcem, katerih imamo v tem trenutku v klubu res veliko. Ne bi pa sedaj delal nekih zaključkov glede Štora na podlagi enega polčasa. Kar sem sam od tega pubeca videl, mi res deluje kot velik talent, mogoče bi lahko tudi že dobil nekoliko več priložnosti v prvi ekipi, a upam in verjamem da bomo tudi z njim v prihodnje navijači imeli še veliko veselja.
Uporabniški avatar
agerg

OdgovorNapisal/-a dnz » 16 Sep 2017, 12:12

agerg napisal/-a:
dnz napisal/-a:
Samo napisal/-a:
dnz napisal/-a:

No ja, ne vem če je ravno mali Zahović dober primer tega. Mislim da se moramo vsi strinjat, da je njemu zaradi znanih okoliščin bilo pri prehodu v člansko ekipo marsikaj zelo olajšano. Sam bolj gledam to skozi prizmo, da bi lahko še kakšen večji talent v preteklosti ob vsaj delu zaupanja in priložnosti, ki ju je dobil mali, mogoče še v večji meri to tudi izkoristil, če je že Zahović v nekaterih obdobjih za naš klub pokazal odlične predstave. Me pa zelo veseli, da se sedaj prav Kramariču zelo zaupa in se mu ponuja veliko priložnosti, Martin pa kot vrhunski talent to odlična izkorišča. Nasploh je pozitivno spoznanje, da se je glede tega očitno nekoliko spremenila miselnost v našem klubu in da se vse več priložnosti in pozornosti namenja mladim talentiranim igralcem, katerih imamo v tem trenutku v klubu res veliko. Ne bi pa sedaj delal nekih zaključkov glede Štora na podlagi enega polčasa. Kar sem sam od tega pubeca videl, mi res deluje kot velik talent, mogoče bi lahko tudi že dobil nekoliko več priložnosti v prvi ekipi, a upam in verjamem da bomo tudi z njim v prihodnje navijači imeli še veliko veselja.

No vidiš, meni pa je glih zaho idealen primer tega, če se je lahko njemu dala priložnost, ko nikoli ni izstopal, pa pustimo zdaj zakaj se mu je dala, se bi lahko marsikomu. In zdaj slabo tekmo štora tu naprej metat ki ni odigral ene tekme od finala mladinskega pokala je brezveze, da pa ni igral pa je tudi krivda na klubu.
dnz

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 16 Sep 2017, 12:47

Mogoče kot odgovor agergu glede spremembe klubskega mišljenja in dajanje priložnosti mladim. Sej to je blo v načrtu že odkar je Zaho bil tukaj. Najprej so to bli Bačinovič, Mihelič, Školnik pa mogoče še lahko sem damo Radana, ki je za nas odbranil kar nekaj tekem. Pa Plut, Vidović, Trajkovski pa še bi lahko našteval. To so bli vsi igralci ki so bili mladi in igrali. Tudi Iličić je k nam prišel s svojimi 22imi leti. In med tem, ko so prišli ti igrali v prvi ekipi, se je načrtno vozilo sem Hajrića, Hotiča, Kramarića in tako naprej, da ne naštevam dalje, da bodo oni naši nosilci. Hotiču in Kramariču to uspeva, prepričan pa sem tudi, da bodo kaj kmalu več priložnosti dobili tudi Ogrinec, Štor, Kolmanič itd.. Mi smo "staro" ekipo imeli samo predlani in lani..
aLeen7

OdgovorNapisal/-a Samo » 16 Sep 2017, 14:12

aLeen7 napisal/-a:Mogoče kot odgovor agergu glede spremembe klubskega mišljenja in dajanje priložnosti mladim. saj to je blo v načrtu že odkar je Zaho bil tukaj. Najprej so to bli Bačinovič, Mihelič, Školnik pa mogoče še lahko sem damo Radana, ki je za nas odbranil kar nekaj tekem. Pa Plut, Vidović, Trajkovski pa še bi lahko našteval. To so bli vsi igralci ki so bili mladi in igrali. Tudi Iličić je k nam prišel s svojimi 22imi leti. In med tem, ko so prišli ti igrali v prvi ekipi, se je načrtno vozilo sem Hajrića, Hotiča, Kramarića in tako naprej, da ne naštevam dalje, da bodo oni naši nosilci. Hotiču in Kramariču to uspeva, prepričan pa sem tudi, da bodo kaj kmalu več priložnosti dobili tudi Ogrinec, Štor, Kolmanič itd.. Mi smo "staro" ekipo imeli samo predlani in lani..

Meni ni jasno kje eni vidijo neke tektonske spremembe zaj. Tak ko enim očitno nikoli ne bo jasno, da ekipe, ki zmaguje, ne spreminjaš. Ker da bi šel po prejšnji ligi prvakov menjavat igralce, bi blo debilno. Reagiraš, ko je reakcija potrebna. Za nazaj pa so vedno pametni teoretiki.

@dnz Ta, da mali Zaho nikoli ni izstopal v mlajših kategorijah, je pa bosa.
Samo

OdgovorNapisal/-a dnz » 16 Sep 2017, 14:22

Samo napisal/-a:
aLeen7 napisal/-a:Mogoče kot odgovor agergu glede spremembe klubskega mišljenja in dajanje priložnosti mladim. saj to je blo v načrtu že odkar je Zaho bil tukaj. Najprej so to bli Bačinovič, Mihelič, Školnik pa mogoče še lahko sem damo Radana, ki je za nas odbranil kar nekaj tekem. Pa Plut, Vidović, Trajkovski pa še bi lahko našteval. To so bli vsi igralci ki so bili mladi in igrali. Tudi Iličić je k nam prišel s svojimi 22imi leti. In med tem, ko so prišli ti igrali v prvi ekipi, se je načrtno vozilo sem Hajrića, Hotiča, Kramarića in tako naprej, da ne naštevam dalje, da bodo oni naši nosilci. Hotiču in Kramariču to uspeva, prepričan pa sem tudi, da bodo kaj kmalu več priložnosti dobili tudi Ogrinec, Štor, Kolmanič itd.. Mi smo "staro" ekipo imeli samo predlani in lani..

Meni ni jasno kje eni vidijo neke tektonske spremembe zaj. Tak ko enim očitno nikoli ne bo jasno, da ekipe, ki zmaguje, ne spreminjaš. Ker da bi šel po prejšnji ligi prvakov menjavat igralce, bi blo debilno. Reagiraš, ko je reakcija potrebna. Za nazaj pa so vedno pametni teoretiki.

Te mi pa povej njegove dosežke pri mladincih? Ni bil blizu Štoru al pa Ahmetoviču, pa saj nima veze kak kdo igra pri mladincih če pol raztura, samo pravim, da se je zahotu dalo šanso čeprav ni mel kot mladinec takih dosežkpv in zato se bi jo štoru tudi lahko dalo
dnz

OdgovorNapisal/-a Samo » 16 Sep 2017, 14:25

dnz napisal/-a:
Samo napisal/-a:

Te mi pa povej njegove dosežke pri mladincih? Ni bil blizu Štoru al pa Ahmetoviču, pa saj nima veze kak kdo igra pri mladincih če pol raztura, samo pravim, da se je zahotu dalo šanso čeprav ni mel kot mladinec takih dosežkpv in zato se bi jo štoru tudi lahko dalo

Dejstvo, da je igral za mlado reprezentanco, kjer je enak lobi kot pri članski, po mojem dovolj pove. Pa ne mi rečt, da je igral zaradi tega, ker se piše kot ata, ker to mu je bila pri reprezentanci prej ovira kot pa prednost.
Samo

OdgovorNapisal/-a matejger » 16 Sep 2017, 14:25

Kolikor mi spomin ne peša, je mali zaho bil najboljši strelec mladincev.
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 16 Sep 2017, 14:34

Če bi se Kramariča in bilokoga pred njim, toliko forsiralo, kot Zahota, potem bi najbrž tudi veliko dosegel. Oziroma bi več dosegel. To je pač dejstvo.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 16 Sep 2017, 14:40

Luka ni nikoli posebej izstopal. Vsaj statistično ne. Saj zato pa se je govorilo, ko je prišel v prvo ekipo da je to zaradi priimka. Čeprav je potem hvala bogu potem dokazal, da temu ni tako in da je igralec, ki ve zabit gol.

Mali Zaho je v mladinski selekciji igral dve sezoni (koliko je igral ne vem) in zabil v sezoni 2012-13, 12 zadetkov in bil na sedmem mestu lestvice strelcev in za prvim Alenom Krajncom (Koper) zaostal za 14 zadetkov. V sezoni 13-14 pa je prvi strelec bil Hajrić s 23 zadetki, Zaho pa 12i strelec z osmimi zadetki.

Pravtako ni blestel niti pri kadetih kjer je v eni sezoni bil osmi strelec z desetimi goli. Za primerjavo (če se že toliko govori o njem) je tokrat Hajrić zaostal in dal tri zadetke (v naslednji 12-13 se je izboljšal in zadel 20x) - prvi je bil Maks Barišić s 28 goli. To je bila sezona 11-12. Sezono prej, torej 10-11, pa je pri kadetih bil najboljši Šporar s 27 zadetki naš Zaho pa je bil na četrtem mestu s 13 goli.
aLeen7

OdgovorNapisal/-a prektrojanec » 16 Sep 2017, 15:32

Tu mate podatke: http://www.prvaliga.si/tekmovanja/defau ... alca=79170

V sezoni mladinske lige 12/13 je imel 12 golov v prav toliko tekmah, odigral je sodeč na minute vse cele.
V sezoni 13/14 je imel osem golov v devetih nastopih, je pa takrat že redno ali sedel na klopi v članski ekipi, za katero je mel 11 nastopov in 400 minut, bil pa je tudi posojen Veržeju, za katerega je zbral 10 nastopov, tako da zgleda da je mladinsko ligo igral, kadar je bil na voljo in takrat spet zabijal skoraj gol na tekmo. Prav povprečno se tole ne bere.
prektrojanec

OdgovorNapisal/-a th0mas » 16 Sep 2017, 17:27

vsi tu pozabljate na en odločujoč faktor ... na blentavo glavo, in večina ki jih je pri nas pogrnila ... jih je zaradi svoje glupe glave

to vsi pozabljate ko gledate te statistike golov ...

če recimo primerjamo kramariča pa gorazda zajca, ki je bil najboljša stvar po narezanem kruhu v mb, pa lahko kamot rečemo, kateremu se bo kariera po vsej verjetnosti boljše razvila ... kr nekaj generacij naših mladih je pač blo vzgojenih klasično balkansko fuzbalersko, saj sami vete, kje in kdaj ste jih srečevali po mestu ;) in je hočeš/nočeš pač razlika med profesionalcem in nekom ki ga krasi "balkanski šmek" na igrišču pa v kafani

in to je pač še en pokazatelj, kako delo je v bistvu opravil zaho s svojo ekipo, zdaj pridejo v prvo ekipo 20 letni igralci ... z glavo na mestu, in to je ogromen preskok od recimo 15-20 let nazaj
th0mas

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 22 Sep 2017, 23:54

Upam, da ni nič hujšega. :(
Čimprejšnje okrevanje, Martin :up: :maribor2:
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a marko vb » 23 Sep 2017, 00:15

upam da ni nič hujšega.drži se :up:
marko vb

OdgovorNapisal/-a Eärendil » 23 Sep 2017, 11:20

Rahmanovič legenda napisal/-a:Če bi se Kramariča in bilokoga pred njim, toliko forsiralo, kot Zahota, potem bi najbrž tudi veliko dosegel. Oziroma bi več dosegel. To je pač dejstvo.

Pa kako je to dejstvo, če uporabljaš besedo najbrž?

déjstvo -a s (ẹ̑) kar dejansko obstaja ali se je dejansko zgodilo

V to skupino potemtakem ne spadajo alternativne resničnosti, ki niso dokazljive. Zahoviča navsezadnje niso opazili zgolj pri NKMB. Spremljalo ga je pol evrope, če me spomin ne vara.
Eärendil

OdgovorNapisal/-a dnz » 24 Sep 2017, 19:59

Glede na to da je dal intervju za 24ur, sklepam da poškodba ni hujša in bo v torek lahko igrak
dnz

OdgovorNapisal/-a liki » 24 Sep 2017, 22:54

dnz napisal/-a:Glede na to da je dal intervju za 24ur, sklepam da poškodba ni hujša in bo v torek lahko igrak

Ta intervju je bil posnet v četrtek, ko je bil Kramarič pred tekmo z Aluminjem na voljo vsem novinarjem (določen s strani kluba)...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a marko vb » 25 Sep 2017, 14:09

piše da je nared za tekmo jutri tak da očitno nič hujšega :up:
marko vb

OdgovorNapisal/-a screamer_mb » 27 Sep 2017, 23:39

Razumem, da si zelis izmenjat dres. Ne razumem pa zakaj si obleces po tekmi nasprotnikov dres... Tega si sam osebno nikoli ne bi dovolil. To je zelo ponizujoce do svojega kluba. Si predstavljate da igramo z Dinamom, pa si Tava po tekmi izmenja dres pa si ga navlece na sebe... (UF)
Nor na moj Maribor!
Uporabniški avatar
screamer_mb

OdgovorNapisal/-a Godward » 28 Sep 2017, 00:09

Dobro pretiravat ni treba. Stvar posameznika. Saj te ni bla to olimpija.
MBFC
FIGHT against modern football!
https://www.youtube.com/watch?v=HJcJKsJsHdU
Uporabniški avatar
Godward

Kraj: Ruše

OdgovorNapisal/-a prektrojanec » 28 Sep 2017, 00:23

Godward napisal/-a:Dobro pretiravat ni treba. Stvar posameznika. Saj te ni bla to olimpija.

:up: Malo empatije prosim. Keri najstnik si ne bo isti trenutek navleko dresa, ki mu ga je dal nekdo, ki ga je še pol nazaj videl samo na playstationu.
prektrojanec

OdgovorNapisal/-a mbfc » 28 Sep 2017, 07:09

Ne bomo ki iz tega drame delali.
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a Master » 28 Sep 2017, 08:36

To dela veliko igralcev. Iz tega delati nek problem, je bol smešno.

Druga stvar pa je, zakaj bi si dal gor en prešvican dres od nekoga drugega, to jaz ne bi nikoli.
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a mbfc » 28 Sep 2017, 08:38

Ok, to je drugo :D
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Igralci, Navijači 

Kdo je na strani