Zlatko Zahovič

Re: Zlatko Zahovič

OdgovorNapisal/-a guano » 14 Apr 2018, 08:13

sebek81 napisal/-a:
Vanquish napisal/-a:
guano napisal/-a:VELIKO RAZKRITJE: Upravni odbor Maribora HUDO KAZNOVAL Zlatka Zahovića!
Ker ni hotel dat intervju večeru....Jebeš mi mater, če so ovi normalni, kaj tem mora delat v glavah (UF)

Na fini nacin ZZja jebejo v ego - “veliki Zaho ne sme” in ga hocejo podzgat...

Lahko bi pa mu klub malo v bran stopo, pa jim reko naj se malo jebejo oni!

Lahko ga pa Ekipa zaprosi za intervju, če je že Večer odjebal.... po možnosti, kar Mitrovič :lol: :lol: :lol:
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a miso » 14 Apr 2018, 13:10

tak je, ko te nekdo po malem pika od zadaj, NIČ KRIVI valda ... Zato pa je vsak novinar z "malim kurcom", na papirju močen in pogumen, v živo pa sedi na jajčkah ...
miso

OdgovorNapisal/-a 4emb » 27 Apr 2018, 11:59

Ni mi namen pogrevat zadeve ampak tu se vidijo dvojna merila oz. koga hoče javnost raztrgat.
Gre pa o ovi sprani pički Denise, ki je bila v jutranjem programu radia1 in v vsej tej butastih zadevah ji Avdič v eter reče, da bi bog moral vzeti koga drugega k sebi in ne nekega "nevemkogaže"
A ta Avdič je lepo sral po Zahotu kar se lahko in kaj ne celi Sloveniji.
Je posnetek na yt če koga zanima. Samo toliko.
Štajerska zvestoba, Viola do groba :maribor2:
Uporabniški avatar
4emb

OdgovorNapisal/-a pizdek » 27 Apr 2018, 12:05

Avdić je ena navadna pizda. Tudi ravnatelja je skoz imel v zobeh, ko pa naredil samomor, so pa brisal vse tiste prispevke o njemu.
pizdek

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 27 Apr 2018, 13:46

Avdič je primitivec brez kančka smisla za humor.
Hetfield

OdgovorNapisal/-a tomecp » 27 Apr 2018, 14:29

Hetfield napisal/-a:Avdič je primitivec brez kančka smisla za humor.

Policaj kot policaj. Jaz bi dodal še z zelo vprašljivim znanjem slovenskega zbornega jezika.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!
Uporabniški avatar
tomecp

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 27 Apr 2018, 15:37

ZZ je vprasal ce ga je kaj naucilo in je bil zaradi tega 1 mesec po vseh casopisih.

Avdic ji je dobesedno reko, da bi mogla bit mrtva in noben ne pise o tem.

Se pravi novinar lahko nekomu zazeli da crkne - to je novinarska svoboda za vse ostalo pa je to najvecji zlocin.
Vanquish

OdgovorNapisal/-a guano » 27 Apr 2018, 15:46

avdič je kralj....za take izrodke kot je ta krota, je škoda da so bili spočeti...edino mi tuče, ker ji je s tem še večjo reklamo naredil...wtf :-E
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 27 Apr 2018, 15:48

guano napisal/-a:avdič je kralj....za take izrodke kot je ta krota, je škoda da so bili spočeti...edino mi tuče, ker ji je s tem še večjo reklamo naredil...wtf :-E

Ce je res bil eden glavnih, ki je pljuval po ZZ je navadni gnoj - in bi moral odstopit.
Kriterij so nastavili oni sami...
Vanquish

OdgovorNapisal/-a guano » 27 Apr 2018, 15:50

Vanquish napisal/-a:
guano napisal/-a:avdič je kralj....za take izrodke kot je ta krota, je škoda da so bili spočeti...edino mi tuče, ker ji je s tem še večjo reklamo naredil...wtf :-E

Ce je res bil eden glavnih, ki je pljuval po ZZ

kaki video, tekst, karkoli o temu ?
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 27 Apr 2018, 15:54

Nimam - 4mb je to napisal. Jaz sem reko, da ce je to res.
Vanquish

OdgovorNapisal/-a mbfc » 27 Apr 2018, 17:06

Meni je Avdič primitivec. In zdaj bi ga že morali križat zaradi te izjave ampak novinar novinarja seveda ne..
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a marcni_pubec » 27 Apr 2018, 17:34

Ne morem verjet da se strinjam s tabo. Zaradi takih izrodkov je mularija v kurcu, punce se napol nage slikajo za instagram, fb. itd... :-E
marcni_pubec

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 27 Apr 2018, 17:38

Avdič je drugače to kroto "ustvaril". Radio 1 je bil prvi, ki je javno delil njen youtube video, tudi prvi intervju je imela tam. V glavnem, brez Avdiča tudi nje ne bi nihče poznal. Avdič je primitivec in pika.
Hetfield

OdgovorNapisal/-a matejger » 27 Apr 2018, 17:41

Hetfield napisal/-a:Avdič je drugače to kroto "ustvaril". Radio 1 je bil prvi, ki je javno delil njen youtube video, tudi prvi intervju je imela tam. V glavnem, brez Avdiča tudi nje ne bi nihče poznal. Avdič je primitivec in pika.

:up: :up: :up: :up:
E to smo se prav lani s kolegi pogovarjal!
Primitivca sta oba!!!
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 27 Apr 2018, 18:15

Izrodek ali ne. Avdic si zasluzi najmanj taki medijski linc kot ga je bil delezen Zaho. Samo, ker ga zabarski pizdun verjetno vlece Slaku, ne bo s tega nic.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a marcni_pubec » 27 Apr 2018, 18:28

Tip je s portoroža
marcni_pubec

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 27 Apr 2018, 18:36

marcni_pubec napisal/-a:Tip je s portoroža

Avdić je do desetega leta živel v kraju Dobrovci pri Gračanici (BiH). Že v mladosti sta se njegova starša ločila, oče pa se je odselil v Slovenijo. Med vojno v Bosni in Hercegovini so Denisa poslali živet k očetu v Kamnik, kjer je ostal in se izšolal za policista. Po opravljeni šoli se je preselil v Postojno, kjer je bil tudi zaposlen (služboval je v Cerknici), danes pa živi v Ljubljani. Nekaj časa je delal kot policist, hkrati pa je delal tudi na različnih radijskih postajah. Kmalu je odpovedal službo pri Policiji in se polno zaposlil na Radiu 1. Spomladi 2013 je vodil oddajo DA Šov na Planet TV. Od marca 2014 pa je voditelj oddaje Znan obraz ima svoj glas na POP TV . V letih 2010, 2011, 2012 in 2016 je prejel viktorja za radijsko osebnost leta. Znan je tudi kot imitator, pa gledališčni igralec in stand up komik.
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a marcni_pubec » 27 Apr 2018, 18:42

Wikipedia... Enkrat sem poslušal radio1, pa je rekel da je dol v Zenici na fuzbalu srečal dva ''slovenca'', pa so se pogovarjali iz kje so, pa onadva njemu da iz Kranja, on pa njima iz Portoroža. Zdaj si me pa zjebal ker ne vem več kaj je res (UF) . Ni pa nikakor naš.
marcni_pubec

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 27 Apr 2018, 18:48

marcni_pubec napisal/-a:Wikipedia... Enkrat sem poslušal radio1, pa je rekel da je dol v Zenici na fuzbalu srečal dva ''slovenca'', pa so se pogovarjali iz kje so, pa onadva njemu da iz Kranja, on pa njima iz Portoroža. Zdaj si me pa zjebal ker ne vem več kaj je res (UF) . Ni pa nikakor naš.

V slačilnici švedske nogometne reprezentance, sta se pogovarjala Sebastian Larsson in Zlatan Ibrahimović. Pa ga Larsson vpraša: "Where are you from ?", pa reče Ibra: "I`m from Sweden" in mu reče Larsson: "No way", pa mu Ibra odgovori:"Majkemi"
No nekaj takega si ti ču, kot je to zgoraj opisano, čeprav je to zgoraj vic ( se ni v resnici zgodilo ).
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a matejger » 27 Apr 2018, 18:52

marcni_pubec napisal/-a:Wikipedia... Enkrat sem poslušal radio1, pa je rekel da je dol v Zenici na fuzbalu srečal dva ''slovenca'', pa so se pogovarjali iz kje so, pa onadva njemu da iz Kranja, on pa njima iz Portoroža. Zdaj si me pa zjebal ker ne vem več kaj je res (UF) . Ni pa nikakor naš.

https://www.youtube.com/watch?v=3lBKsvsMoZI

e marčni e marčni :lol: :lol:
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 27 Apr 2018, 19:02

matejger napisal/-a:

https://www.youtube.com/watch?v=3lBKsvsMoZI

e marčni e marčni :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a 4emb » 27 Apr 2018, 19:02

guano napisal/-a:
Vanquish napisal/-a:

Ce je res bil eden glavnih, ki je pljuval po ZZ

kaki video, tekst, karkoli o temu ?

Saj guano ova je tak sprana do amena, sramota ženskam ampak moj namen je bil zgol to da Zaho neka blekne pa je en halo, medtem ko Avdič lahko pa neglede če je to rekel ovi glupi babi. Na yt imaš posnetek iz studia, pički je šlo na jok vsi so vedeli da je rekel malo preveč ali pa za njihov standard nič posebnega.
In on bi radi rušili Zahoviča ter Mariboru diktirali odločitve, mrš pa taki mediji.
Štajerska zvestoba, Viola do groba :maribor2:
Uporabniški avatar
4emb

OdgovorNapisal/-a dejanMB » 27 Apr 2018, 19:25

Ne spremljam kaj preveč, ampak a ni ženska vbistvu en tak Damjan Murko? V smislu, da bi naredila vse za medijsko izpostavljenost? Vsaj jaz jo tako dojemam, pa tudi ne zdi se mi toliko škodljiva, da bi ji bilo treba privoščit smrt. Sicer mi je takšno iskanje pozornosti kmečko do amena, ampak kar mi je pa še bolj kmečko, je pa folk, ki jo dejansko jemlje resno in se v komentarjih na polno vžiga. In ta izpad Avdića je bil daleč najbolj gnila stvar, ki sem jo videl v zadnjem času. Malo se je zdrla na eni random prireditvi, za katero brez nje tako ali tako niti slišal ne bi, tip pa jo skurca v 15 minutnem vnaprej pripravljenem monologu in to tako, da bi človek mislil, da mu je najmanj koga ubila... Res podn od podna, ampak druga od naših klošarskih medijev tako ali tako ne moreš pričakovat.
Uporabniški avatar
dejanMB

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Igralci, Navijači 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov