Jasmin Handanovič

Jasmin Handanovič

OdgovorNapisal/-a pelikan2222 » 25 Mar 2014, 19:16

Škoda mi je Jasmina, ker res se mu vidi kak ga je pritisk psihično totalno zjebal. Vseeno je naš in upam, da se čimprej pobere.
Uporabniški avatar
pelikan2222

Re: Jasmin Handanovič

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 25 Mar 2014, 19:59

Ded kaže slabše igre, kot v resnici je. Psiha ga je res že načela zgleda.
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a trstenjak » 25 Mar 2014, 20:21

Kaj točno je narobe z Jasminom? Nekaj mu ne štima z vidom, to se mu že vidi od daleč. Ve kdo kaj več?
Uporabniški avatar
trstenjak

OdgovorNapisal/-a pelikan2222 » 25 Mar 2014, 20:26

Nekdo je enkrat omeno periferni vid al nekaj takega, samo nevem, če je to res. Samo, če je to res, kak je te lahko prestal zdravniški pregled? Jaz bolj mislim, da je svoje že oddelal, zadnje čase pa še pritisk iz tribun zaradi "nekaj" hudih napak.
Uporabniški avatar
pelikan2222

OdgovorNapisal/-a zidar » 25 Mar 2014, 21:53

To podjebavanje s tribun je svinjsko in tega ne počnejo pravi navijači, ampak kreteni, ki mislijo, da so z zastonj karto dobili pravico, da počnejo vse kar hočejo. Tudi Berića se je vzpodbujalo,ko mu ni in ni šlo, čeprav se danes kaže, da ni bila publika kriva za to, da ne zna.
zidar

OdgovorNapisal/-a pelikan2222 » 25 Mar 2014, 23:19

Zidar, mene tudi moti to ploskanje in podjebavanje iz tribun, saj res je, da ga sploh zadnje čase pošteno serje, samo Jasmin ni sam kriv, da ga trener vedno znova doda v enajsterico. Je pa pri njem tudi težava, ker mora igrat čimveč po tleh kot libero, da se razvije igra in tak večkrat pride do napak. Prav tako nikoli nisem zasledil, da bi kdaj kaj slabega rekel čez naš klub, ravno nasprotno... sem pa vseeno za Obradoviča, čeprav ni nekam visok, samo dandanes tudi taki golmani, ki so cca 185 lahko dosti žog v kazenskem poberejo, samo pravi tajming rabijo.
Uporabniški avatar
pelikan2222

OdgovorNapisal/-a MB-M » 27 Mar 2014, 11:49

Mene osebno ne skrbi Handanovič danes. Mene skrbi mesto vratarja v prihodnosti. V kolikor je bil Cotman pripeljan kot tisti, ki ga bo nasledil, potem se mora hitro zgoditi, da bo pričel branit vedno več tekem. Prav zaradi tega sem upal, da se bomo čim hitreje točkovno odlepli od ostalih, da bi lahko nekaj zadnjih kol branil tisti, na katerega se računa v prihodnosti. Imam pa vedno bolj občutek, da bo handa še leto dni fiksiran na golu. Sam ga vseeno ne obsojam toliko, ker je veliko več naredil z bravuroznimi obrambami, kot pa tistimi napakami slabega.
MB-M

OdgovorNapisal/-a Ephor » 27 Mar 2014, 12:08

Po besedah nekaj slovenskih nogometnih trenerjev je Cotman tako dober da bi si težko našel klub v prvi ligi!

Še večji problem kot to vztrajanje in forsiranje s Handanovičem je to, kar je to prineslo zadaj. Včasih smo imeli v vseh mlajših reprezentančnih selekcijah naše vratarje. Praktično vsi Pridigar, Ranilovič, Radan, Bratušek, Topič, Belec, Jug so bili v mlajših selekcijah med reprezentanti. Sedaj je eden "večjih uspehov" teh novih trenerjev, ki so forsirali ali morali forsirat Handanoviča - da zadaj nimamo praktično nikogar. Trener ki pa bi glasno povedal da Handanovič ni za prvo postavo pa enako kot navijač ni več "naš"!
Ko bo Prigigar šel - bomo mi hitro morali kupit nekoga boljšega kot je Handanovič za "drugega" vratarja, da bomo imeli rezervo. Če se sedaj Handanovič poškoduje se lahko kar poslovimo od naslova, če bo na vratih Cotman!
Ephor

OdgovorNapisal/-a pelikan2222 » 27 Mar 2014, 15:55

Ephor napisal/-a:Po besedah nekaj slovenskih nogometnih trenerjev je Cotman tako dober da bi si težko našel klub v prvi ligi!

Še večji problem kot to vztrajanje in forsiranje s Handanovičem je to, kar je to prineslo zadaj. Včasih smo imeli v vseh mlajših reprezentančnih selekcijah naše vratarje. Praktično vsi Pridigar, Ranilovič, Radan, Bratušek, Topič, Belec, Jug so bili v mlajših selekcijah med reprezentanti. Sedaj je eden "večjih uspehov" teh novih trenerjev, ki so forsirali ali morali forsirat Handanoviča - da zadaj nimamo praktično nikogar. Trener ki pa bi glasno povedal da Handanovič ni za prvo postavo pa enako kot navijač ni več "naš"!
Ko bo Prigigar šel - bomo mi hitro morali kupit nekoga boljšega kot je Handanovič za "drugega" vratarja, da bomo imeli rezervo. Če se sedaj Handanovič poškoduje se lahko kar poslovimo od naslova, če bo na vratih Cotman!

Sem mislo, da je te Cotman nek velik potencial, zdaj pa tole... Ja nič upam že dolgo časa na Obradoviča.
Uporabniški avatar
pelikan2222

OdgovorNapisal/-a matejger » 29 Mar 2014, 10:44

zidar napisal/-a:To podjebavanje s tribun je svinjsko in tega ne počnejo pravi navijači, ampak kreteni, ki mislijo, da so z zastonj karto dobili pravico, da počnejo vse kar hočejo. Tudi Berića se je vzpodbujalo,ko mu ni in ni šlo, čeprav se danes kaže, da ni bila publika kriva za to, da ne zna.

:up:
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 13 Apr 2014, 11:11

Dobro :up:
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a Ika » 13 Apr 2014, 12:18

Zelo dobro! :up:
Zadnje 3 tekme pokazal, da želi napredka. Dopade se mi, da je začel branit svoj 5 meterski prostor. In boljše, da s posredovanjem zaplava mimo žoge, kot da je zabetoniran na črti.
Ika

Kraj: Kidričevo

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 13 Apr 2014, 15:06

Ika napisal/-a:Zelo dobro! :up:
Zadnje 3 tekme pokazal, da želi napredka. Dopade se mi, da je začel branit svoj 5 meterski prostor. In boljše, da s posredovanjem zaplava mimo žoge, kot da je zabetoniran na črti.

Eeee to je to bolje da "plava" kot stoji zabetoniran :up:
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

OdgovorNapisal/-a MilanSu » 13 Apr 2014, 19:53

Pošteno, da če se ga drugače tolko šinfa, da se ga tud pohvali zaj ko je že par tekem dobro odbranil :up:
Uporabniški avatar
MilanSu

OdgovorNapisal/-a donkey » 13 Apr 2014, 20:29

MilanSu napisal/-a:Pošteno, da če se ga drugače tolko šinfa, da se ga tud pohvali zaj ko je že par tekem dobro odbranil :up:

:up: Na koncu bo ded odpravil svoje pomanjkljivosti in se bo nekaterim, ki ga sedaj ne prenašajo najbolj, še kolcalo po njem (SY)
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a matejger » 13 Apr 2014, 20:42

:up: Na koncu bo ded odpravil svoje pomanjkljivosti in se bo nekaterim, ki ga sedaj ne prenašajo najbolj, še kolcalo po njem (SY)[/quote]

:up:
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 13 Apr 2014, 21:22

matejger napisal/-a::up: Na koncu bo ded odpravil svoje pomanjkljivosti in se bo nekaterim, ki ga sedaj ne prenašajo najbolj, še kolcalo po njem (SY)

:up:[/quote]

Tega pa ne razumem... pa ded ni star 20 let in o fusbalu-branjenju ve vse in kak bi ti zdaj pricakoval drugega oblaka.
To ne gre.. ded naj samo brani to kar se da branit in bom-o zadovoljni :smoking:
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

OdgovorNapisal/-a donkey » 14 Apr 2014, 10:52

fixcar1 napisal/-a:Tega pa ne razumem... pa ded ni star 20 let in o fusbalu-branjenju ve vse in kak bi ti zdaj pricakoval drugega oblaka.
To ne gre.. ded naj samo brani to kar se da branit in bom-o zadovoljni :smoking:

To je bilo bolj kot hec mišljeno ;)
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a romeno » 14 Apr 2014, 17:36

Jasmin zna super branit, ampak z našim načinom igre, ko ogromno žog podamo golmanu za izbijanje pa bi potrebovali nekoga z boljšo podajo. Njegove podaje so natančne kot ameriški Tomahawki nekje fifty fifty :)
Tudi MI smo Maribor!
Uporabniški avatar
romeno

OdgovorNapisal/-a liki » 14 Apr 2014, 17:44

romeno napisal/-a:Jasmin zna super branit, ampak z našim načinom igre, ko ogromno žog podamo golmanu za izbijanje pa bi potrebovali nekoga z boljšo podajo. Njegove podaje so natančne kot ameriški Tomahawki nekje fifty fifty :)

Zanimivo, jaz pa sem totalno kontra mnenja. Da je igra z nogo in izbijanje ena njegovih močnejših strani. Ampak sedaj so še vedno vsi pod vplivom tega, kar se je zgodilo v Sevilli.
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 14 Apr 2014, 17:55

liki napisal/-a:
romeno napisal/-a:Jasmin zna super branit, ampak z našim načinom igre, ko ogromno žog podamo golmanu za izbijanje pa bi potrebovali nekoga z boljšo podajo. Njegove podaje so natančne kot ameriški Tomahawki nekje fifty fifty :)

Zanimivo, jaz pa sem totalno kontra mnenja. Da je igra z nogo in izbijanje ena njegovih močnejših strani. Ampak sedaj so še vedno vsi pod vplivom tega, kar se je zgodilo v Sevilli.

se strinjam tudi npr. 1 na 1 brani odlično ( tu ni debate).. ve se kaj mu je rak-rana.. VISOKE- žoge, streli, predloški :D
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

OdgovorNapisal/-a guano » 14 Apr 2014, 17:55

liki napisal/-a:

osebno mislim, da ima največ težav pri timingu izhodov iz vrat in na visoke žoge, kar je posledica totalnega nezaupanja v sebe....je odličen refleks golman na črti....ostalo pa zelo šepa.
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 14 Apr 2014, 19:33

To je pa rak rana vseh naših golmanov že nekaj časa. Njegova rak rana so bili bolj veliki kiksi, v stilu gol iz mrtvega kota, pa ona izpuščena žoga proti Bragi, pa wigan,... Ded brani super, ko pa kiskne, pa se mu akumulira v eni napake sto tekem.
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 20 Apr 2014, 11:21

Za včeraj spet dobro.... samo tako naprej :up:
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

OdgovorNapisal/-a psycho » 20 Apr 2014, 12:16

Bravo stari... :up: